PDA

צפה בגרסא המלאה : צנטרום או opti-men?

kobi_20
10-09-12, 06:29
אז לפני שאני נכנס לחיטוב...איזה מולטי ויטמין יהיה קנייה טובה יותר? של אופטימום, או התוצרת הישראלית, צנטרום?

Zohar Lipkin
10-09-12, 21:54
opti man

kobi_20
11-09-12, 06:28
היי בוקר טוב ותודה על התשובה :)
רציתי לשאול איך אתה כלכך בטוח?
הסיבה שאני שואל היא כי ממה שהבנתי צנטרום מגיעה מחברה רפואית ואופטי-מן מגיע מחברה של תוספי מזון לספורטאים (אמנם הכי גדולה בעולם, אבל עדיין..)
וכשזה משהו שמגיע מרופאים זה נשמע קצת יותר אמין חח
עוד נושא הוא דרך הצריכה - את האופטי-מן צריך לקחת 3 פעמים ביום ויכול להיות שלפעמים אשכח, ובנוגע לצנטרום נראה לי זה רק פעם אחת ביום לא?

kobi_20
11-09-12, 07:07
ועוד משהו...במידה ואני רוכש מולטי ויטמין האם זה מבטל את הצורך ברכישת טבליוצ אנטי-אוקסדינטים וטבליות ויטמין c בנפרד? המולטי ויטמין מכיל את מה שאלו מכילים?

Zohar Lipkin
12-09-12, 19:11
אופטימום בניגוד לצנטרום הינו תוסף תזונה לספורטאי והוא מיוצר ספציפי לגברים,
צנטארום הינו תוסף ויטמנים כללי הבא לתת מענה לחתך אוכלוסייה רכב יותר ללא הבדל במין.

באופטי מאן יש לך ריכוז גבוה של ויטמין ב ואנטי אוקסידנטים.

בנוסף, צנטרום הוא מאוד מרוכז ולכן הוא ממליץ על צריכה חד יומית ואילו האופטי מאן נצרך 3 פעמים ביום (בוקר, צהריים וערב) - ככל שריכוז המוצר גבוהה יותר יכולת הספיגה שלו נמוכה יותר, לכן זה משהו שצריך לקחת בחשבון.

http://www.youtube.com/watch?v=RtpwkROexL8

kobi_20
13-09-12, 09:50
תודה, הזמנתי! :)

Zohar Lipkin
14-09-12, 17:48
בכיף, רק אחי ההמלצה שלי היא ע"פ ניסיון אישי ללא תעודה הסמכה אקדמית

kobi_20
14-09-12, 22:18
ניסיון אישי שלך ושל עוד הרבה אחרים שאומרים בדיוק כמוך :)
אם אני משלב את המוצר הזה עם UNI-LIVER, (עקב מספר גבוה של תוספים שאני הולך לקחת במקביל, אלכוהול בסופשים, הרבה אימוני אירובי...)
האם יכול להיות לי עודף ויטמינים בגוף? יש לי אורח חיים די אינטנסיבי של הרבה ספורט, הרבה עבודה, הרבה בילוים...אין לי מנוחה רבה, אז אני דיי זקוק לויטמינים, האם שילוב של השניים (אופטי-מן ו-UNILIVER) יזיק לי, או שלא אמורה להיות בעיה?
זה היוני-ליבר
http://www.youtube.com/watch?v=7TTG9fICDGw

Zohar Lipkin
17-09-12, 20:57
המוצרים האלה מיוצרים לשימוש יחיד,
כלומר היצרנים לא חושבים שתשלב את המוצר שלהם עם תוספים אחרים ולכן הם דואגים להכניס את הכמות הספיקה ל"מנה" שלהם .

לדעתי מספיק מוצר אחד