PDA

צפה בגרסא המלאה : מתאמן משתדל לאכול הרבה אבל עדיין לא עולה במשקל

daniko
15-09-12, 19:08
אני מתאמן כבר כמעט שנה אני מתחיל לראות שינויים בגוף השרירים התנפחו קצת וזה נראה כרגע לא רע בכלל.

ירדתי כמעט לגמרי מביסלי במבה ושוקולד, כמעט ירדתי מבשר אדום (אוכל בעיקר עוף), ירדתי לגמרי מבורקסים, אולי פעם בשבוע או שבועיים מחסל 2 או 3 משולשי פיצות.
אני אוכל כ-7 ארוחות ביום לדוגמה:
בוקר 7:00: חביתה+רבע טונה+סלט. (לפעמים מפספס את הארוחה החשובה הזאת ביום)
בוקר 9:00: נס קפה + מעדן יוגורט
צהריים 13:30: (אורז + תפו"א + שניצלים) או (פסטה+שניצלים) או (איטריות\פתיתים + שניצלים) - לפעמים שניצל תירס, נקניקיות בבגט 2 מנות, שווארמה בבגט.
16:00: כריך עם גבינה (עגבנייה או מלפפון.)
בדר"כ יוצא לאימון בין השעה 5 ל-6 בערב למשך שעה וחצי.
אחרי אימון: טונה במים מעורבב עם מטבוחה + זיתים שחורים קצת שמן זית
ארוחת ערב: אורז + תפו"א + שניצלים
לפני שינה: קורנפלס עם חלב או מעדן יוגורט עם חלב.

זה התפריט שלי בדר"כ ביום טוב (7 ארוחות) ולפעמים ביום בעייתי זה יכול להיות אפילו 4 ארוחות.

אני כבר חצי שנה מקפיד על התפריט הזה ואני לא רואה שינוי במבנה הגוף, אני עדיין דיי רזה כמו לפני שנה ואני לא מצליח להתרחב, עליתי אולי קילו אחד במשקל וזהו (68.7 קילו).

יש משהו שאני לא עושה נכון או שבמקרה שלי אני חייב לדחוף עוד אוכל? או שאולי אני צריך משהו אחר?

massos
15-09-12, 21:52
אני מתאמן כבר כמעט שנה אני מתחיל לראות שינויים בגוף השרירים התנפחו קצת וזה נראה כרגע לא רע בכלל.

ירדתי כמעט לגמרי מביסלי במבה ושוקולד, כמעט ירדתי מבשר אדום (אוכל בעיקר עוף), ירדתי לגמרי מבורקסים, אולי פעם בשבוע או שבועיים מחסל 2 או 3 משולשי פיצות.
אני אוכל כ-7 ארוחות ביום לדוגמה:
בוקר 7:00: חביתה+רבע טונה+סלט. (לפעמים מפספס את הארוחה החשובה הזאת ביום)
בוקר 9:00: נס קפה + מעדן יוגורט
צהריים 13:30: (אורז + תפו"א + שניצלים) או (פסטה+שניצלים) או (איטריות\פתיתים + שניצלים) - לפעמים שניצל תירס, נקניקיות בבגט 2 מנות, שווארמה בבגט.
16:00: כריך עם גבינה (עגבנייה או מלפפון.)
בדר"כ יוצא לאימון בין השעה 5 ל-6 בערב למשך שעה וחצי.
אחרי אימון: טונה במים מעורבב עם מטבוחה + זיתים שחורים קצת שמן זית
ארוחת ערב: אורז + תפו"א + שניצלים
לפני שינה: קורנפלס עם חלב או מעדן יוגורט עם חלב.

זה התפריט שלי בדר"כ ביום טוב (7 ארוחות) ולפעמים ביום בעייתי זה יכול להיות אפילו 4 ארוחות.

אני כבר חצי שנה מקפיד על התפריט הזה ואני לא רואה שינוי במבנה הגוף, אני עדיין דיי רזה כמו לפני שנה ואני לא מצליח להתרחב, עליתי אולי קילו אחד במשקל וזהו (68.7 קילו).

יש משהו שאני לא עושה נכון או שבמקרה שלי אני חייב לדחוף עוד אוכל? או שאולי אני צריך משהו אחר?

השאלה היא לא רק מה אתה אוכל, אלא כמה.
ברגע שאתה אומר שיש מצב שאתה מפספס ארוחה מסויימת אתה פשוט מדלג על מאות קלוריות שכנראה הן אלה שהיו יוצרות לך את המאזן קלוריות החיובי.
ברגע שאתה מפסיד קלוריות אתה צריך להשלים אותן בהמשך היום, אין טריקים בדברים האלה.
תחשב כמה קלוריות אתה צריך לצרוך ביום כדי להגיע למאזן חיובי, ואז תחשב את כמות הקלוריות שאתה באמת מכניס, ולפי זה תתאים את התזונה.
ממליץ לך גם להתייעץ לגבי תוכנית האימונים.

daniko
15-09-12, 22:41
האמת שבאמת לא עקבתי אחרי הצריכה הקלורית וזה רק בגלל שלפני שהתחלתי באימונים בכלל הייתי אוכל 3 ארוחות עיקריות בלבד.
קיוויתי שהשינוי במספר הארוחות בהכרח יוביל לשינוי.

תודה רבה .

Xanadoo
21-09-12, 13:27
איך זה שאין לך בכלל פחמימה בארוחת בוקר?
לפי מה שכתבת עד השעה 13:30 אין לך בכלל פחמימה!!
ארוחת הבוקר היא הכי חשובה ואצלך היא ממש לא מאוזנת!