PDA

צפה בגרסא המלאה : אימון אמות, איך איפה ומתי? תודה לעונים

dstyle
29-09-06, 11:11
אז ככה, אני מתאמן יום ראשון יד קדמית חזה, יום שלישי כתפיים רגליים, יום חמישי גב יד אחורית - שלושה תרגילים לכל שריר. בשאר הימים מנוחה.עכשיו אני רוצה לחזק ולהגדיל את האמות שלי ולא באופן עקיף אלא באופן ישיר שיגדלו בצורה הטובה ביותר אך שזה לא יפגע לי באימון הרגיל , עכשיו מתי, באיזה אימון ,בתחילת אימון ?בסופו? ואיזה תרגילים לעשות לאמות? האם זה אפקטיבי בכלל? לא צריך אימון מיוחד של זה נכון?

Ori-Silver
29-09-06, 11:13
או באימון גב או ביד קדמית לדעתי אל תעבוד בכלל על האמות אני כל פעם שהתחלתי לעבוד עבודה ישירה על האמות קיבלתי מלא דלקות

dstyle
29-09-06, 11:17
הקטע הוא שהייתה לי דלקת בגיד בגלל עבודה עם משקלים גבוהים מדי ביד קדמית, עבר, עכשיו שמעתי שבשביל שלא יחזור על עצמו צריך לחזק את השרירים שמסביב לגידים או משהו כזה, אז זאת עוד סיבה לעבוד על האמות, וגם להגדיל אותן, תודה רבה בכל זאת.
איזה תרגילים אתם מציעים לאמות?אני יודע על תרגיל של קשירת חבל למוט עם משקולת וגלגול כלפי מעלה,כפיפות של המפרקים עם שתי משקולות אחת לכל יד,מוט W מאחורי הגב והרמות כלפי מעלה עם המפרק מה עוד? מה הכי יעיל וטוב? תודה

Ori-Silver
29-09-06, 11:23
http://www.exrx.net/WeightExercises/WristFlexors/BBWristCurl.html
http://www.exrx.net/WeightExercises/WristExtensors/BBReverseWristCurl.html

אל תבצע יותר מ2,3 סטים ותעבוד עבודה איטית וזעירה בלי להגיע לכשל מינימום 12 חזרות לא פחות מזה

n0x
29-09-06, 11:39
אני אישית עובד על אמות באימון של היד קדמית שלי
אני עובד Abcd
אני עובד קודם על אמות 2 תרגילים ואז 2 תרגילים יד קדמית ותאמין לי אתה מרגיש תידים אחרי האימון כמו מטורף.. Pump אדירררררר תחושבה ממש טובה בעיקר ביד קדמיתת

Leo
29-09-06, 12:09
הכפיפות אמה האלה לא משהו גם דיי מזיקות לאמה
יש תרגילים אחרים שאתה מסובב מין מוט ומעלה פלטה למעלה יש מין מכשיר כזה בח"כ שלי ובמקום כפיפות האמה עדיף לעשות פשיטות אמה שזה כמובן עובד על משהו אחר בכלל אבל זה פחות מסוכן בגלל כמה סיבות

אני לא עובד על אמות בחדר כושר אבל אני עושה מלא דברים שדורשים הרבה סיבוב כף יד כנגד משקל לקרדיו ככה שהאמות שלי דיי גדולות יחסית ליד
אבל יש כמה שאומרים שלא צריך לעבוד על האמות וחבל שהם חושבים ככה כי האמות שלהם ממש קטנות לדעתי היקף האמה צריך לעלות על היקף היד העליונה או להיות שווה לו

Gamerrrrr
29-09-06, 12:47
אם אני זוכר טוב אתה מתחיל, זה לא משהו שאתה צריך לעבוד עליו זה יגדל לבד

dstyle
29-09-06, 14:16
ארבעה חודשים, כן סוג של מתחיל.
תודה לכולם על העזרה:)