PDA

צפה בגרסא המלאה : בקשה| אימון משקולות לבטן

JAriv
06-10-12, 18:24
אני כבר שנתיים במכון ואני אף פעם לא עבדתי רציני על בטן עם משקולות וכה..
עכשיו שאני במכון שלי אין לי מושג מה לעשות פעם אני עושה ככה וככה
יענו לא משהו קבוע
בעקרון אני עושה העלאות רגליים ל 90 מעלות ו אלכסונים בלי משקל
אם למישהו יש אימון בטן חזק! טוב שאני יוכל לעשות 3 פעמים בשבוע (עם משקל!)
בבקשה שיעזור
אני חייב אימון חזק לשרירים שם ... כי עוד מאת אני עושה חיטוב

ובבקשה לא דדליפס וסקווט אני מדבר דברים שחזקים נטו לבטן

SaharKazes
06-10-12, 20:42
אז תתחיל לעשות כפיפות בטן במקום כל הדברים הלא יעילים האלו.
לא צריך שום משקל ושום הרמות רגליים..

אלברט ברכה
06-10-12, 20:56
"עוד מאת"? מה זה?

אתה לא צריך לעשות תרגילים לבטן בשביל חיטוב

כפיפות בטן זה חרא תרגיל לבטן ואתה יוצא משם עם כאבי גב. ושוב, זה חרא תרגיל לבטן.

SaharKazes
06-10-12, 21:51
"עוד מאת"? מה זה?

אתה לא צריך לעשות תרגילים לבטן בשביל חיטוב

כפיפות בטן זה חרא תרגיל לבטן ואתה יוצא משם עם כאבי גב. ושוב, זה חרא תרגיל לבטן.

בסדר פרופסור, אם זה עושה לך כאבי גב אז תזיז את הזנב לצד.
שמתי לב הידע המוטעה שלך שופע.
מבחינה קניזיולוגית, כפיפות בטן נחשב לאחד התרגילים הכי טובים לבטן כי נעשה בשריר הIlliopsoas שימוש קטן רק בתור אסיסטנט, לעומת רוב התרגילי בטן הנפוצים ששם הוא אגוניסט והבטן אסיסטנט.
וגם לגבי דדליפט, מבחינה קניזיולוגית ומכל הבחינות הgastrocnemius/soleus (שרירי האוזן האחורית, בשבילך) כמעט לא עובד אם בכלל.

JAriv
07-10-12, 02:00
מבחינה קניזיולוגית, כפיפות בטן נחשב לאחד התרגילים הכי טובים לבטן כי נעשה בשריר הilliopsoas שימוש קטן רק בתור אסיסטנט, לעומת רוב התרגילי בטן הנפוצים ששם הוא אגוניסט והבטן אסיסטנט.
וגם לגבי דדליפט, מבחינה קניזיולוגית ומכל הבחינות הgastrocnemius/soleus (שרירי האוזן האחורית, בשבילך) כמעט לא עובד אם בכלל.
אחי יש לך תרגיל טוב להביא לי?.. כפיפות בטן אני עושה חופשי מלא... ומה אני יעשה 50? זה סיבולת וגם התנועה המלאה או הלא מלאה אני יכל 30 +-

אלברט ברכה
07-10-12, 02:23
מבחינה קניזיולוגית, כפיפות בטן נחשב לאחד התרגילים הכי טובים לבטן כי נעשה בשריר הilliopsoas שימוש קטן רק בתור אסיסטנט, לעומת רוב התרגילי בטן הנפוצים ששם הוא אגוניסט והבטן אסיסטנט.

וואו אני מרגיש כאילו אני מדבר פה עם איתי זיו או איזה נציג אחר של המוסד התת רמה הזה.
הידע המוטעה שלי? אתה מדובב לי פה את וינגייט.

מבחינה קנזיולוגית? זה ששריר לא מבצע פשיטה או כפיפה לא אומר שהוא לא עובד, תיכף תגיד לי גם שהזוקפים לא עובדים בדדליפט.
המדד היחיד למה "עובד" ומה "לא עובד" הוא בדיקת emg, אני בספק רק אם אתה בכלל יודע מה זה, אתה מוזמן לראות את התאומים של בנדיקט מגנוסן או אנדי בולטון ולהסביר למה למה התאומים שלהם בגודל הראש שלי.

נחזור לבטן, חוליות עמ"ש לא נועדו לכפיפה, אותי זה לא מעניין גם, אבל אתה אפילו לא לוקח את זה בחשבון.
אתה כמובן חושב בקו של וינגייט שזה "אם אין תנועה במפרק אז הוא לא עובד" - לא נכון.
אני לא אזרוק פה דדליפט או סקוואט כדוגמא לתרגילי בטן כי זה כמו לזרוק פצצת אטום כדי להרוג ג'וק, אבל יש מיליון ואחד תרגילים טובים יותר ואפקטיביים יותר מזה.

אני לא אכנס פה לקרבות אגו אבל יש לך עוד שנים כדי להתקרב לידע כלשהו באימונים.
את כל השיט הזה כל בן אדם שני פה בפורום עבר והוא לרוב חלקי אם לא שגוי ביסודו.

אולי אם ארבל או יאיר יגיבו פה תאמין להם שהתאומים עובדים בדדליפט\גוד מורנינג\סקוואט\ספרינטים\קפיצות.

SaharKazes
07-10-12, 03:45
וואו אני מרגיש כאילו אני מדבר פה עם איתי זיו או איזה נציג אחר של המוסד התת רמה הזה.
הידע המוטעה שלי? אתה מדובב לי פה את וינגייט.

מבחינה קנזיולוגית? זה ששריר לא מבצע פשיטה או כפיפה לא אומר שהוא לא עובד, תיכף תגיד לי גם שהזוקפים לא עובדים בדדליפט.
המדד היחיד למה "עובד" ומה "לא עובד" הוא בדיקת emg, אני בספק רק אם אתה בכלל יודע מה זה, אתה מוזמן לראות את התאומים של בנדיקט מגנוסן או אנדי בולטון ולהסביר למה למה התאומים שלהם בגודל הראש שלי.

נחזור לבטן, חוליות עמ"ש לא נועדו לכפיפה, אותי זה לא מעניין גם, אבל אתה אפילו לא לוקח את זה בחשבון.
אתה כמובן חושב בקו של וינגייט שזה "אם אין תנועה במפרק אז הוא לא עובד" - לא נכון.
אני לא אזרוק פה דדליפט או סקוואט כדוגמא לתרגילי בטן כי זה כמו לזרוק פצצת אטום כדי להרוג ג'וק, אבל יש מיליון ואחד תרגילים טובים יותר ואפקטיביים יותר מזה.

אני לא אכנס פה לקרבות אגו אבל יש לך עוד שנים כדי להתקרב לידע כלשהו באימונים.
את כל השיט הזה כל בן אדם שני פה בפורום עבר והוא לרוב חלקי אם לא שגוי ביסודו.

אולי אם ארבל או יאיר יגיבו פה תאמין להם שהתאומים עובדים בדדליפט\גוד מורנינג\סקוואט\ספרינטים\קפיצות.

אני לא יתווכח איתך למי יש יותר ידע באימונים כי אתה מביא לי פה טענות שלא קשורות לנושא.
אם לא היה לי ידע באימונים לא הייתי גודל נכון? לך תסביר את זה.
בפוסט ההוא בן אדם שרוצה לפתח תאומים לא יסתמך רק על סקוואטים ודדליפט הוא חייב לבודד.
אתה צריך להבין שלא כולם צריכים ללכת לפי התוכניות כוח ולתקוע את הראש בחול וכל השאר טעות. אתה מטעה אנשים שהמטרה שלהם לא קשורה בכלל לכוח אז תצא מהבועה שלך.
דיברתי ספציפית על דדליפט ולא על ספרינטים קפיצות או סקוואטים. כנראה שאתה רוצה להוכיח נקודה ומנסה לנפח את ההודעה שלך.
אתה בא בפוסט הזה לבן אדם שהמטרה שלו זה לא ss והאלוהים שלו זה לא ריפטו ואתה בא ואומר לו לא לעשות תרגילי בטן בלי שום קשר לזה שהדרך שהוא עושה שגויה.
שוב אתה סוטה מהנושא כדי להוכיח משהו.
תבין, כל השאר לא מעניין אותי וגם לא את אחרים.

אלברט ברכה
07-10-12, 15:13
אני לא יתווכח איתך למי יש יותר ידע באימונים כי אתה מביא לי פה טענות שלא קשורות לנושא.
אם לא היה לי ידע באימונים לא הייתי גודל נכון? לך תסביר את זה.
בפוסט ההוא בן אדם שרוצה לפתח תאומים לא יסתמך רק על סקוואטים ודדליפט הוא חייב לבודד.
אתה צריך להבין שלא כולם צריכים ללכת לפי התוכניות כוח ולתקוע את הראש בחול וכל השאר טעות. אתה מטעה אנשים שהמטרה שלהם לא קשורה בכלל לכוח אז תצא מהבועה שלך.
דיברתי ספציפית על דדליפט ולא על ספרינטים קפיצות או סקוואטים. כנראה שאתה רוצה להוכיח נקודה ומנסה לנפח את ההודעה שלך.
אתה בא בפוסט הזה לבן אדם שהמטרה שלו זה לא ss והאלוהים שלו זה לא ריפטו ואתה בא ואומר לו לא לעשות תרגילי בטן בלי שום קשר לזה שהדרך שהוא עושה שגויה.
שוב אתה סוטה מהנושא כדי להוכיח משהו.
תבין, כל השאר לא מעניין אותי וגם לא את אחרים.

יש לי חבר שיותר גדול מ99 אחוז מהאנשים כאן וכשאני מדבר על אימונים הוא שואל אותי איך מה זה דאמבל.
לא צריך יידע באימונים כדי לגדול, צריך לדעת לאכול, את זה כנראה מן הסתם אתה עושה טוב.

לנושא, לא אמרתי לעשות סקוואט ודדליפט בשביל הבטן, נראה לא קראת עד הסוף.
ותאומים לא צריך לבודד. גם כפיפת ברך איכשהו טובה להם (ולמניעת נקעים ודלקות בקרסול)
זה תקציר של כל ההודעה שלי.

דדליפט וסקוואט הם לא תרגילים רק עבור מי שמחפש כוח, ממש לא.
בן אדם שלא מזריק יצטרך אותם פחות, אבל כל מתאמן בכל מקרה חייב אותם בלי קשר למטרה.

SaharKazes
07-10-12, 18:19
יש לי חבר שיותר גדול מ99 אחוז מהאנשים כאן וכשאני מדבר על אימונים הוא שואל אותי איך מה זה דאמבל.
לא צריך יידע באימונים כדי לגדול, צריך לדעת לאכול, את זה כנראה מן הסתם אתה עושה טוב.

לנושא, לא אמרתי לעשות סקוואט ודדליפט בשביל הבטן, נראה לא קראת עד הסוף.
ותאומים לא צריך לבודד. גם כפיפת ברך איכשהו טובה להם (ולמניעת נקעים ודלקות בקרסול)
זה תקציר של כל ההודעה שלי.

דדליפט וסקוואט הם לא תרגילים רק עבור מי שמחפש כוח, ממש לא.
בן אדם שלא מזריק יצטרך אותם פחות, אבל כל מתאמן בכל מקרה חייב אותם בלי קשר למטרה.

זה ברור. לא אמרתי את זה.
אתה מפספס את הנקודה שלי, האנשים שאלו מה יהיה טוב בשבילם ולפי הקריטריונים שהם נתנו נתתי להם תשובה.
בן אדם שרוצה לפתח תאומים אבל לא עושה דדליפט וסקוואט יצטרך לבודד, (בנוסף הבחיר מקבל פה 2 דעות שונות שזה מצויין)
בן אדם שרוצה ״קוביות״ ועושה 20 סטים של 800 חזרות של בטן לא עובד נכון.
הנקודה שלי היא שכל אחד מצפה לקבל תשובה הולמת למה שהוא ביקש ולא תשובה הולמת למי שעונה על השאלה.
אני מניח שאתה לא בודיבילדר אלא אתה בכיוון האימוני כוח. אלה 2 תורות שונות לגמרי מ-א׳ ועד ת׳ ואני מכבד את 2 הדברים האלה.
הכוונה פה לא הייתה לזלזל בך או משהו, אלא לתת תשובות ראויות לאותו בן אדם שמבקש עזרה.