PDA

צפה בגרסא המלאה : 190 4x5

No_Troll
14-10-12, 22:36
_4ODKlhNRCI

the raccoon
14-10-12, 22:52
_4ODKlhNRCI

די לבאס תאנשים

גשש בלש
14-10-12, 22:54
איזה גדול זה היה אם היית עושה בסוף 5 סטים :1:

No_Troll
14-10-12, 23:02
איזה גדול זה היה אם היית עושה בסוף 5 סטים :1:

עוד סיבה להאשים אותך. :basketball:

harder
14-10-12, 23:14
אתה מפחיד את כולם חחחחחחח

SmokingSnake
14-10-12, 23:49
הלג פרס מככבת אצלכם בטירוף

בסוף הילד עם השיער הארוך- זה מאמן כושר? הוא לא אוכל/מתאמן?

טייני
14-10-12, 23:50
לייק לגרבי סבא
200 מחכה1

Karako
15-10-12, 00:44
מה היעד?

עבודה יפה.
אם כי לא מספיק נמוך.

אלברט ברכה
15-10-12, 01:00
מה היעד?

עבודה יפה.
אם כי לא מספיק נמוך.

אתה חושב גבר?

No_Troll
15-10-12, 10:39
מה היעד?

עבודה יפה.
אם כי לא מספיק נמוך.

אתה מתכוון לא שובר מקביל / סקוואט חלקי?

אחי.

גשש בלש
15-10-12, 12:14

הוא מאמן במכון

Cuba
15-10-12, 15:12
נאה ביותר

sbtgn1
15-10-12, 15:54

אחי.

שובר כמו נינג'ה , רק שלפעמים החזה נופל טיפה קדימה וזה קצת מסוכן אני לא מבין למה אתה לא מבקש שישמרו עליך

No_Troll
15-10-12, 16:46
שובר כמו נינג'ה , רק שלפעמים החזה נופל טיפה קדימה וזה קצת מסוכן אני לא מבין למה אתה לא מבקש שישמרו עליך

מהסיבה הפשוטה, אני יודע להיכשל בלי ספוטר.

nadavmoore
15-10-12, 17:17

זה עוד מאמן פלוץ שחושב ש"דיפ סקוואט" זה מסוכן.

Karako
15-10-12, 18:57
אתה חושב גבר?

מידי פעם

Karako
15-10-12, 18:58

אחי.

אני מתכוון לזה שיכול לרדת עוד ( אם היית בוחר בכך).

אחי.

אלברט ברכה
15-10-12, 19:47

עוד מקצוען.

SmokingSnake
16-10-12, 00:26
זה עוד מאמן פלוץ שחושב ש"דיפ סקוואט" זה מסוכן.

הוא מאמן במכון

עוד מאמן שלא יכול לשבור מקביל עם 60 קילו:1eye:

מה התגובות במכון שלכם על האימון מעניין אותי לשמוע(מאנשים ומאמנים), עדיין בקטע של "זה מסוכן אחי" או שאנשים סוף סוף מבינים שלא תמותו מסקוואט, מקסימום תהיו חזקים כמו שור?

No_Troll
16-10-12, 07:10
אני מתכוון לזה שיכול לרדת עוד ( אם היית בוחר בכך).

אחי.

אתה אומר את זה כי אתה מבין? אחי.

nadavmoore
16-10-12, 18:04
עוד מאמן שלא יכול לשבור מקביל עם 60 קילו:1eye:

מה התגובות במכון שלכם על האימון מעניין אותי לשמוע(מאנשים ומאמנים), עדיין בקטע של "זה מסוכן אחי" או שאנשים סוף סוף מבינים שלא תמותו מסקוואט, מקסימום תהיו חזקים כמו שור?

לא לא המאמנים בגו אקטיב בסביונים (לפחות בתקופה שאני הייתי שם) עדיין הסתכלו עלינו בעין עקומה.
וזרקו מיטוסים ושטויות לאויר מפה עד הודעה חדשה.

מה שמדהים זה שאני מתאמן בקנטרי בסביון ודווקא שם יש 2 מאמנים (מתוך 4) שמבינים ויודעים על החשיבות של תרגילים מורכבים (פחות על אימוני כוח ) אבל עדיין זה משהו. ובכלל שמתי לב שהמאמנים הטובים בדר"כ מסתובבים במכונים קטנים ולא ברשתות אולי כי הרשתות פונות יותר לאוכלוסיה הכללית ואין להם רצון לקדם את הנושא הזה של מתאמני כוח אז הם משתדלים להוקיע את זה. אין לי מושג

גשש בלש
16-10-12, 19:34
יש מאמנים שיותר מבינים את האימונים שאנחנו עושים אבל רוב המאמנים לא.
פעם היו מעירים יחסית הרבה והיום הבינו שאין סיבה להתווכח (בעיקר כי עושר נהג להטריל אותם).

Karako
16-10-12, 19:49
אתה אומר את זה כי אתה מבין? אחי.

כן,
אני מבין ששכל זה לא הצד החזק שלך.

אחי.

No_Troll
16-10-12, 21:33
כן,

אחי.

תמשיך להפציץ, אולי עוד תקבל ניהול.

Triple 9th
16-10-12, 21:49
לא לא המאמנים בגו אקטיב בסביונים (לפחות בתקופה שאני הייתי שם) עדיין הסתכלו עלינו בעין עקומה.

מה שמדהים זה שאני מתאמן בקנטרי בסביון ודווקא שם יש 2 מאמנים (מתוך 4) שמבינים ויודעים על החשיבות של תרגילים מורכבים (פחות על אימוני כוח ) אבל עדיין זה משהו. ובכלל שמתי לב שהמאמנים הטובים בדר"כ מסתובבים במכונים קטנים ולא ברשתות אולי כי הרשתות פונות יותר לאוכלוסיה הכללית ואין להם רצון לקדם את הנושא הזה של מתאמני כוח אז הם משתדלים להוקיע את זה. אין לי מושג

נדב צר1ר
!

טייני
16-10-12, 22:00
כן,

אחי.
אם אתם אחים תדברו בבית למה1:sbb2:

SmokingSnake
16-10-12, 22:13

רשתות כמו גו קקי והולמס דאמבל פלייז מחייבים את ה"מאמנים" שלהם לעשות קורסים, כך לדוגמה יש מאמן "צעיר" בדרגת כוכב אחד ויש מאמן "ותיק" בדרגת שלושה כוכבים(לרוב מי שותיק ואין לו ידע אישי מספרים באנגלית יהיה ליצן גדול בהרבה ממאמן מתחיל, ואז חצי אימון אנשים עושים על כדור בוסו)
מאמן "ותיק" עובר קורס מדריכים רגיל, אחר כך קורס אימון אישי דרך החברה, אחר כך קורס פיתוח גוף ואולי עוד קורסים כמו תזונת ספורט וחארטות אחרות למיניהן

בתור מישהו שעובד כמעט שנתיים לא ברשת גדולה(=אין דרגות ורמות, אם אתה טוב ואנשים רוצים אותך אתה מרוויח, ואם לא אז לא) יכול לומר שחוץ מהטינופת והגועל של עבודה ברשת גדולה(תמכור 10 חלבונים, לא משנה מה אתה יודע) אין הרבה התקדמות.
אני מכיר אנשים שמעבירים קורסים בסיסיים ב"מרכזי הדרכה" וגם הם ליצנים(לעשות סקוואט על רגל אחת עם עיניים עצומות= תרגיל פונקציונאלי ולשיווי משקל:confused::confused::confused:) ככה שהבעיה היא מהשורש לצערי, אם בנאדם בקורס הבסיסי נפל על מרצה שמבין מהחיים- הרוויח, אם לא אז לא.

אצלי בקורס לדוגמה כשהגענו לתכניות אימון בהתחלה, הדבר הראשון שאמרו לנו שכל תכנית אימונים שלא כוללת סקוואט היא לא תכנית אימונים, משם הבנתי שיש לי מזל והקורס לא יהיה מעאפן ומלא ייסורים כמו שעובר במקומות אחרים וכמו שמפתחי גוף אפילו יכולים להתלונן(למרות שהתכניות והאוריינטציה מתאימים לפיתוח גוף)

בכל מקרה, שאנשים לא יעשו סקוואט ודדליפט, אבל לפחות לדעת לעשות לחיצות כמו בנאדם ראבק

Karako
16-10-12, 23:29
תמשיך להפציץ, אולי עוד תקבל ניהול.

מנהלים מקבלים כסף על העבודה שלהם באתר?

LB1string
17-10-12, 01:28
Nice job.

Scylla
17-10-12, 13:29
i have to say here in australia maybe the trainers is clowns as well but 50% or more of the ppl in my gyms do squats/dl in some variation

No_Troll
17-10-12, 20:36
בכל מקרה, שאנשים לא יעשו סקוואט ודדליפט, אבל לפחות לדעת לעשות לחיצות כמו בנאדם ראבק

לדעתם הלחיצה עם קשת (אפילו קלה) זה מסוכן לגב, אז אם הם לא עושים דדליפט וסקוואט כנראה גם לא ילחצו ככה.

SmokingSnake
18-10-12, 00:46
ואז לוחצים עם רגליים באוויר ועם חצי טווח אויש4