PDA

צפה בגרסא המלאה : ח"כ עזמי בשארה

blinki
11-04-07, 00:34
http://rotter.net/forum/scoops1/8679.shtml
מה דעתכם על זה? האמת זה נשמע לי מאוד הגיוני יכואני לא אופתע אם זה נכון, אם וכאשר טזה נכון אני חושב שזה אחד הרגעים המביכים של מדינת ישראל בתולדותיה, וצריך לבדוק ברצינות את הנאמנות של חברי הכנסת הערבים שאחריי זה אני רואה אפשרות מאוד גבוהה לסגור את המפלגות הערביות(לפחות תע"ל והמפלגה של בשארה ששחכתי את שמה כרגע) כמו שעשו לכ"ך בזמנה, אגב מה שמפתיע בכול העניין של חברי הכנסת הערבים שרובם יותר קיצונים שהבחורים שלהם דבר שנדיר, בהחלט צריך לקבוע אמות מידה לגביי נאמנותם.

dstyle
11-04-07, 00:41
כלב בן כלב לא לתת זכויות לערבים האלה:diractor: מפלגות:| הגזמה..ח"כים ערבים מה זה השטות הזאת זה הרי ברור הם לא פראיירים

Bullet
11-04-07, 00:42
http://www.richard.clark32.btinternet.co.uk/noose.jpg

Night_Wolf
11-04-07, 00:44
המדינה הזאת יהודית חיים פה ישראלים...
ישראלים שפכו את הדם שלהם והשקיעו את החיים שלהם כדי לבנות אותה..

אין שום סיבה לתת לגורם זר להיכנס לפוליטיקה פה העובדות מדברות בעד עצמן!:diractor:

Leo
11-04-07, 00:47
http://www.richard.clark32.btinternet.co.uk/noose.jpg

יחל

מתן18
11-04-07, 02:09
אני מתערב שעד מחר הפוסט הזה ננעל על "אמירות גזעניות"

VoRteX
11-04-07, 12:20
צריך לתפוס אותו, ולכלוא אותו במתקן 1391 איפה שכלאו את דיראני, ולאנוס אותו כמו שאנסו את דיראני.
הם יקבלו כל מידע שרק ירצו.

Night_Wolf
11-04-07, 12:28
צריך לתפוס אותו, ולכלוא אותו במתקן 1391 איפה שכלאו את דיראני, ולאנוס אותו כמו שאנסו את דיראני.
הם יקבלו כל מידע שרק ירצו.

עזוב אותך אחי להיתעסק איתו יותר מדי קח גרזן תעיף לו ת'ראש סים על שיפוד בחצר בבית שלו:1eye:

סהר!
11-04-07, 12:31
הוא נראה כמו כל הפלוטיקיה שלנו.
שהיא בקרשים ואין ראש ממשלה יציב מי דעתכם מבין הבאים יכול להיות ראש ממשלה יציב?
ליברמן?
מופז?
מאיר שטרית?
גאידמק?
האלה השמות שעולים לי בראש אני חושב שגאידמק אם הוא יעלה הוא ינסה בכל מיני דרכים עקלקלות לעשות את ישראל דיקטורה

Night_Wolf
11-04-07, 12:35
הוא נראה כמו כל הפלוטיקיה שלנו.
שהיא בקרשים ואין ראש ממשלה יציב מי דעתכם מבין הבאים יכול להיות ראש ממשלה יציב?
ליברמן?
מופז?
מאיר שטרית?
גאידמק?
האלה השמות שעולים לי בראש אני חושב שגאידמק אם הוא יעלה הוא ינסה בכל מיני דרכים עקלקלות לעשות את ישראל דיקטורה
רגע ומה רע אם בישראל יהיה דיקטטור?!חחחחח למעשה הלואי
המדינה שלנו צריכה איזה מישהו כמו סאדאם חוסיין וסוג האנשים האלה שיחזיק תמדינה הזאת באגרוף ברזל כי גם ככה כל אחד עושה פה משהו הוא רוצה הפלסטינים המושתנים עושים לנו תמוות ואנחנו יושבים בשקט
כל חבר כנסת מושחט כבר ראינו דוגמא על כמה בזמן האחרון:whistle:
המצב דורש דיקטטור וכמובן עונש מוות בישראל זה יהיה הדבר המושלם להורדת אחוזי הפשע פה כל אחד מוציא סכין דוקר והורג ניראה אנשים חושבים לעשות את זה שהם יודעו מהגזר דין של המעשה הזה:disgust:

סהר!
11-04-07, 12:42
רגע ומה רע אם בישראל יהיה דיקטטור?!חחחחח למעשה הלואי
המדינה שלנו צריכה איזה מישהו כמו סאדאם חוסיין וסוג האנשים האלה שיחזיק תמדינה הזאת באגרוף ברזל כי גם ככה כל אחד עושה פה משהו הוא רוצה הפלסטינים המושתנים עושים לנו תמוות ואנחנו יושבים בשקט
כל חבר כנסת מושחט כבר ראינו דוגמא על כמה בזמן האחרון:whistle:
המצב דורש דיקטטור וכמובן עונש מוות בישראל זה יהיה הדבר המושלם להורדת אחוזי הפשע פה כל אחד מוציא סכין דוקר והורג ניראה אנשים חושבים לעשות את זה שהם יודעו מהגזר דין של המעשה הזה:disgust:
תשמע גלעד כאן באמת הגזמת
דיקטטור עושה מה שבא לו דוגמאת סדאם חוסיין שנתת הוא היה מיליארד ממה?
מלקחת כסף מהעם שלו(עירק)ראית כל העם העניים שזה בערך 90% ורק 10% שזה האצולה עשירים והוא הורג אנשים מתי שבא לו.
הוא יכול להרוג 17 אנשים כי אמרו לו בוקר טוב.
ושם אצל המוסלמים זה רצח גורר רצח אם מישהו רצח מישהו מהמשפחה צריכים להחזיר לו.
תשמע הפתרון היחידי יכול להיות רק ליברמן!

Night_Wolf
11-04-07, 12:45
תשמע גלעד כאן באמת הגזמת
דיקטטור עושה מה שבא לו דוגמאת סדאם חוסיין שנתת הוא היה מיליארד ממה?
מלקחת כסף מהעם שלו(עירק)ראית כל העם העניים שזה בערך 90% ורק 10% שזה האצולה עשירים והוא הורג אנשים מתי שבא לו.
הוא יכול להרוג 17 אנשים כי אמרו לו בוקר טוב.
ושם אצל המוסלמים זה רצח גורר רצח אם מישהו רצח מישהו מהמשפחה צריכים להחזיר לו.
תשמע הפתרון היחידי יכול להיות רק ליברמן!
מה הקשר מוסלמים ?
עזוב דיקטטור אולי טיפה הגזמתי פשוט חשבתי על הממשלה ברוסיה שכמה אני מעריץ את הממשלה שם משהו חבל על הזמן:jockey:
יודע מה קורה פה שמחבל עושה פיגוע בת"א חס וחלילה?
צה"ל בא לבית שלו אומר למשפחה שלו להיתפנות ומפוצצת להם תבית ואיייייייייייייי זהו הם יגורו אצל איזה בן דוד ושבוע אחרי זה ישלחו עוד מחבל..
ברוסיה אחי שמחבל צ'צני בא לעשות פיגוע ועושה..
הרוסים לא חושבים הרבה פשוט באים לכפר שלו מפציצים אותו מהאויר ודואגים שהוא ימחק עד הג'וק האחרון ואחרי זה הם שולחים תחיילים שלהם ואם מישהו שורד אז הורגים אותו
ורצח גורר רצח זה לא רק אצל המוסלמים אחי אם מישהו רק ירים יד על ההורים שלי או הסבתא וסבא שלי או על האחיות שלי אני שותה לו תדם אם קשית של טרופית

סהר!
11-04-07, 12:49
מה הקשר מוסלמים ?
עזוב דיקטטור אולי טיפה הגזמתי פשוט חשבתי על הממשלה ברוסיה שכמה אני מעריץ את הממשלה שם משהו חבל על הזמן:jockey:
יודע מה קורה פה שמחבל עושה פיגוע בת"א חס וחלילה?
צה"ל בא לבית שלו אומר למשפחה שלו להיתפנות ומפוצצת להם תבית ואיייייייייייייי זהו הם יגורו אצל איזה בן דוד ושבוע אחרי זה ישלחו עוד מחבל..
ברוסיה אחי שמחבל צ'צני בא לעשות פיגוע ועושה..
הרוסים לא חושבים הרבה פשוט באים לכפר שלו מפציצים אותו מהאויר ודואגים שהוא ימחק עד הג'וק האחרון ואחרי זה הם שולחים תחיילים שלהם ואם מישהו שורד אז הורגים אותו
ורצח גורר רצח זה לא רק אצל המוסלמים אחי אם מישהו רק ירים יד על ההורים שלי או הסבתא וסבא שלי או על האחיות שלי אני שותה לו תדם אם קשית של טרופית
ואללה תהנה אחי לגבי רצח גורר רצח ותגיד כמה קלוריות יש ב100 מ''ל דם?
ואמרת שתארגן לי תפריט ועדיין לא הבאת לי!
ולגבי הממשלה ברוסיה צודקת מאוד ככה יהיה אם ליברמן יעלה לשלטון

Leo
11-04-07, 15:40
חחח גאידמק דיקטטורה , אתה באמת מאמין במה שאתה רושם?

דיקטטורה זה הדבר האחרון שמעניין אותו , מעניין אותו רק לעשות קופה וחיים טובים לו ולחברים שלו על החשבון של מדינת ישראל , ולהפריש מזה 10% "צדקה"

הוא ישים את המדינה בקרשים.

Night_Wolf
11-04-07, 15:44
ואללה תהנה אחי לגבי רצח גורר רצח ותגיד כמה קלוריות יש ב100 מ''ל דם?
ואמרת שתארגן לי תפריט ועדיין לא הבאת לי!
ולגבי הממשלה ברוסיה צודקת מאוד ככה יהיה אם ליברמן יעלה לשלטון

אתה לא רציני:disgust:

Leo
11-04-07, 15:54
אגב חייבים לעשות לבן זונה חיסול ממוקד.
אותו דבר הוא וכל החברים הערבים שלו שהצביעו לו , צריך לפתוח את השמות של המתפקדים למפלגה שלו ולקנוס את כולם.

VoRteX
11-04-07, 15:57
אגב חייבים לעשות לבן :):):):) חיסול ממוקד.
אותו דבר הוא וכל החברים הערבים שלו שהצביעו לו , צריך לפתוח את השמות של המתפקדים למפלגה שלו ולקנוס את כולם.

איך זה שאנשים שגרים באיזור שלו לא מזהים אותו ומפרקים אותו... יש עליו מאבטחים?

Leo
11-04-07, 16:00
איך זה שאנשים שגרים באיזור שלו לא מזהים אותו ומפרקים אותו... יש עליו מאבטחים?
בטח גם בכפר ערבי או משו.

אין היום לאף אחד בייצים , אבל אם הייתי רוצה לפרק מישהו באזור שלי יש לי את הידע איך לעשות את זה בצורה יעילה ואנונימית.

Night_Wolf
11-04-07, 16:14
אגב חייבים לעשות לבן :):):):) חיסול ממוקד.

http://www.opisybroni.republika.pl/mg42.jpg

?

dstyle
11-04-07, 16:22
נייט וולף תאמין לי שתלא רוצה פה דיקטטורה אל תזבל זה שטויות..
וגאידמק בחיים לא יהיה רוה"מ ואם הוא יהיה הוא יתעסק רק בענייניו וענייני כספים תבינו אחרי שהוא יעלה לשלטון זהו הוא לא יהיה אותו עשיר נחמד לדעתי...מופז אולי מתאים ליברמן ייתן זכויות יתר למגזרים שונים וזה לא טוב

dror
11-04-07, 16:29
רגע ועכשיו בישראל אין דיקטטורה ?תגדירו דיקטטורה שלטון שנשאר בניגוד לרצון העם ועושה מה שבא לו טוב אז אצלנו אוליי לא מורידים ראשים אבל נחייה ונראה