PDA

צפה בגרסא המלאה : חזי יריב ותמיר עבוד יוצאים לסלובניה לאליפות העולם של איגוד ibff

ניגרי ענק
15-10-12, 14:58
מדובר באיגוד חדש שפועל כמה שנים.
האליפות תתקיים ב 20 באוקטובר, בסלובניה.
הח'ברה טסים ביום חמישי.
חזי יריב מוכר כמתחרה של ifbb.
בשנה שעברה זכה בתואר "מר ישראל קלאסיק מעל 175".
שוקל כרגע 87 קילו על 180, ומיועד להתחרות בקלאסיק גבוהים.
כמה תמונות שלו:

מהתחרות שנה שעברה:

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/574859_362045780525364_892902721_n.jpg

עדכניות יחסית עם דנה שמש:
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/247870_10151193371953556_1616982285_n.jpg
http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/298419_10151188215513556_13090484_n.jpg

תמיר עבוד התחרה בקטגוריית נוער ב 2007 ב ifbb ואחר כך בנאב"א. ב ifbb הוא נקלע לקאסט הכי מטורף שהיה פה עד שהופיעו מורגן וקגנוביץ': ראובן סולומון, אור ביטון, ומרדכי בוכניק - כולם בשייפ מעולה.
תמיר היה הכי חטוב, אבל פחות מאסיבי. השופטים נתנו לו רביעי. בתחרות של נאב"א, שבוע אחר כך - לקח ראשון.
מאז קצת נעלם, אבל בשנה האחרונה התחיל להתכונן בשקט לתחרות בסלובניה וחזר לעניינים.
לפי מה שהבנתי הוא חטוב כרגע ברמה נדירה: איאל חסון אומר שמעולם לא מדד כל כל מעט מילימטרים עור על מפתח גוף!
כמה תמונות שלו:

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/250415_188909694578212_70030027_n.jpg

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/488090_2430584979722_1221735033_n.jpg
http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/564790_191210991014749_608473431_n.jpg
http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/528661_4303672284002_850342432_n.jpg

המון בהצלחה לשניהם!

Musanony
15-10-12, 15:46
בהצלחה לשניהם!!!

וידאו של תמיר מלפני חודש

http://www.youtube.com/watch?v=vENRfjXxU2o

ניגרי ענק
15-10-12, 18:43
חזי מהיום, בחנות של ישראלבודי:

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/s480x480/63147_548631351820753_262056518_n.jpg

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/541_548630861820802_152952112_n.jpg

Karako
15-10-12, 19:00
איך אליפות עולם ?

חזי לא ברמה הזאת בכלל...הוא יעשה מעצמו צחוק בדיוק כמו חפיז.

הבחור השני, במצב טוב יותר אבל עדיין חבל על כרטיסי הטיסה.

אני לא מבין למה לבזבז את הזמן.

ניגרי ענק
15-10-12, 19:39
קודם כל, זכותך לחשוב ככה.
אבל צריך לקחת בחשבון שזה איגוד חדש, אני לא יודע מה תהייה הרמה איזה קאסט יעלה.
בכל אופן, לפי מה שהבנתי, זה לא הארנולד קלאסיק שם.
אם שניהם הולכים לקטגוריה של ה"פיטנס" ולא של הבודי בילדינג, אולי יוכלו לעשות הופעה טובה.
בסך הכל מי שיכול להרשותלעצלמו, תחרויות בחו"ל הן חוויה ואפשר ללמוד מהן הרבה ולקבל ניסיון להמשך.
זה נכון שההוצאות מטורפות, לפי מה שהבנתי רק כרטיס הטיסה, בסביבות 4000 שקל.
לא פשוט בכלל, גם אם האיגוד מממן את המלון, ולא גובה הרשמה.

ניגרי ענק
15-10-12, 19:41
אה, ועוד דבר: חאפיז ממש לא "עשה מעצמו צחוק".
הוא התחרה נגד ספורטאים שטובים ממנו כרגע, ולא השיג מקום גבוה.
למה זה נקרא "לעשות צחוק"?
מהתמונות של הקטגוריה לא ראיתי שום דבר מצחיק.
ראיתי בחור ישראלי שניסה את מזלו, פחות הצליח לו הפעם מבחינת התוצאה, אבל הוא כן הצליח לעשות שיפור ברמה שלו.
אז מה הבעיה עם זה?

Musanony
15-10-12, 20:06
זו לא אליפות עולם של IFBB.
זה איגוד קטן וחדש IBFF שרב הפעילות שלו מתרכזת באירופה-בעיקר בסלובניה.
בשנה שעברה יצא לתחרות סטיבן בדג'ר מנצרת אחרי פיצוץ ביחסים עם איגוד IFBB .

תמונות מאליפות העולם של האיגוד בשנה שעברה

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150425700102354.413709.269099597353&type=3

תמיר נראה מצוין והוא יכול לקחת חמישייה ראשונה.
חזי גם עושה רושם טוב ויכול להיות שבכל הקטגוריות שפתחו בשנים האחרונות לגברים (פיטנס, אטלטיק) הוא יכול להתאים. רק דבר אחד מפריע...יכול להיות שהוא סינטל את היד האחורית?

ניגרי ענק
15-10-12, 20:25
זו לא אליפות עולם של ifbb.
זה איגוד קטן וחדש ibff שרב הפעילות שלו מתרכזת באירופה-בעיקר בסלובניה.
בשנה שעברה יצא לתחרות סטיבן בדג'ר מנצרת אחרי פיצוץ ביחסים עם איגוד ifbb .

תמונות מאליפות העולם של האיגוד בשנה שעברה

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150425700102354.413709.269099597353&type=3

תמיר נראה מצוין והוא יכול לקחת חמישייה ראשונה.
חזי גם עושה רושם טוב ויכול להיות שבכל הקטגוריות שפתחו בשנים האחרונות לגברים (פיטנס, אטלטיק) הוא יכול להתאים. רק דבר אחד מפריע...יכול להיות שהוא סינטל את היד האחורית?

כל מילה יהלום.
אני צריך עוד עשרה כמוך בפורום פה.

אלברט ברכה
15-10-12, 21:01
האם אחד התנאים להתקבל לאיגוד הוא לא לעבוד על הרגליים?

Karako
15-10-12, 21:23
האם אחד התנאים להתקבל לאיגוד הוא לא לעבוד על הרגליים?

איך לא מעיפים אותך מכאן?

ניגרי - עדיין המוטיבציה לא ברורה לי. ועוד 4000 שח כרטיס טיסה?

ומה זה האיגוד הזה? כל יומיים צץ לו איגוד, זה עצוב.

Karako
15-10-12, 21:26
אה, ועוד דבר: חאפיז ממש לא "עשה מעצמו צחוק".
הוא התחרה נגד ספורטאים שטובים ממנו כרגע, ולא השיג מקום גבוה.
למה זה נקרא "לעשות צחוק"?
מהתמונות של הקטגוריה לא ראיתי שום דבר מצחיק.
ראיתי בחור ישראלי שניסה את מזלו, פחות הצליח לו הפעם מבחינת התוצאה, אבל הוא כן הצליח לעשות שיפור ברמה שלו.
אז מה הבעיה עם זה?

הבעיה היא - פיתוח גוף לא מבוסס על מזל.
הוא לא במצב של תחרות מקומית ובכל זאת ניסה את מזלו - זה אדיוטי.

אלברט ברכה
15-10-12, 21:30
איך לא מעיפים אותך מכאן?

תסתכל על המתמודדים

ובכלל מישהו שאל אותך?

Karako
15-10-12, 21:32
אלברט, בוא נתחיל מחדש.

אלברט ברכה
15-10-12, 21:40
איפה הבעיה בלבקר בילדרים?
ומה הטעם בלכתוב "וואי סוס אחי" על כל דבר..?

Karako
15-10-12, 21:41
איפה הבעיה בלבקר בילדרים?
ומה הטעם בלכתוב "וואי סוס אחי" על כל דבר..?

אין שום בעיה.
אין שום טעם.

אבל נראה שאתה סתם קופץ בלי שום הקשר ויורד על אנשים ( מניסיון אישי ).

אלברט ברכה
15-10-12, 22:18
לא נכון...
אני מגיב לתגובות לא קשורות.

סקוואט במשקל גבוה = צריך לשבור מקביל, לא לחפש את הרצפה.
וכן הלאה.

Karako
15-10-12, 22:20
לא נכון...
אני מגיב לתגובות לא קשורות.

סקוואט במשקל גבוה = צריך לשבור מקביל, לא לחפש את הרצפה.
וכן הלאה.

סבבה.
דף חדש?

ולדעתי סקוואט וכל תרגיל צריכים לחפש טווח מרבי.
אבל זה לא המקום.

Musanony
15-10-12, 22:34
אין שום בעיה שיפתחו גם עוד אלף איגודים, כל עוד כל אחד להתחרות איפה שבא לו בלי לחשוש שיפסלו תארים שזכה בהם ונותנים למתחרים יחס טוב ופרסים שווים.

מבחינת הרגליים, יכול להיות שקצת חסרה מסה ברגליים מחוץ לשלישייה הראשונה (כמו בכל תחרות מקומית אחרת) אבל למובילים עדיין יש מסה וחיטוב מצוין. למרות השם "אליפות העולם", זו אליפת הממלכה האוסטרו-הונגרית בפיתוח גוף עם קצת אורחים מצרפת ספרד ואיטליה. מי שמצליח פה, יכול להתקדם לתחרויות יותר גדולות באיגודים אחרים.

חפיז לא עשה מעצמו צחוק, הוא נסע וניסה, ועכשיו הוא יודע שיש לו עוד הרבה עבודה בשביל להגיע לרמה הגבוהה ביותר. גם רוסיה וספרד הגדולות, שלחו מתחרים שלא הצליחו לחדור ל-15 המקומות המדורגים, אבל להם לפחות היו גם ספורטאים טובים יותר שהתברגו בגמרים וזכו במדליות. היחיד שאולי חפיז עשה ממנו צחוק הוא איגוד ifbb ישראל והנהלתו שניסו ללא הועיל להסתתר מאחורי עלי התאנה שנקראים עמית ומאור, אשר בלעדיהם האיגוד הזה מפגר בכמה שנות אור מאחורי נאבבא ונאק.

Karako
15-10-12, 22:38
הוא עשה מעצמו צחוק בגישה הדבילית והסרטונים שמראים שלא רק הגוף נמצא במצב של בפיגור.

ניגרי ענק
15-10-12, 23:01
איך לא מעיפים אותך מכאן?

מה לעשות, אין חוק נגד התאגדות.
זה עולם דמוקרטי ברובו, תחשוב על הצד החיובי: עוד ספורטאים מקבלים צ'אנס.
לגבי המוטיבציה, אני מניח שצריך לשאול אותם.
להתחרות בחו"ל, גם אם זה לא הטופ של הטופ, זה דבר גדול מבחינת החוויה ההתנסות והלימוד שמתאפשר לך דרך זה.

hypertrophy
16-10-12, 02:21
לא הטופ שבטופ?......זה איגוד שאין ממנו שום דבר מיוחד
אז אתה מחפש לומר שהתחרית בחול? וואו

nadavmoore
16-10-12, 03:22
אני לא מבין את הקטע ניגרי. הרי כל בילדר יודע כמה הוא אמור לשקול ועל איזה אחוז שומן כדי לעשות הופעה מכובדת ובאמת לתת כבוד בזה שהוא על הבמה ולא לבזות את עצמו והמדינה. אם אתה לא שם מה הטעם לנסוע? עדיף לשמור את הכסף הזה לממתקים ולדברים שישפרו אותך ברמה האישית. זאת דעתי האישית

אמרון
16-10-12, 08:53
שכל אחד יעשה מה בראש שלו, מה איכפת לכם סך הכל תחרות בחול זאת חוויה, לא כולם שואפים להיות מר אולימפיה.

Bodybuilder
16-10-12, 10:04
אני באמת לא רוצה לפגוע בעף אחד, אבל מה לעזאזל עובר בראש לאנשים שמתאמנים יומיים כשהם מחליטים לנסוע לחול ולהתחרות באליפות עולם ?! למה לעשות צחוק מעצמך, זה באופנה היום ?
אם אני מכוער - אני לא הולך לדגמן, אותו דבר לגבי בודי-בילדינג, לא נראה מתאמן - אין לך מה לחפש על הבמה, לא בארץ ובטח לא חוץ לארץ.

Musanony
16-10-12, 10:54
אני באמת לא רוצה לפגוע בעף אחד, אבל מה לעזאזל עובר בראש לאנשים שמתאמנים יומיים כשהם מחליטים לנסוע לחול ולהתחרות באליפות עולם ?! למה לעשות צחוק מעצמך, זה באופנה היום ?
אם אני מכוער - אני לא הולך לדגמן, אותו דבר לגבי בודי-בילדינג, לא נראה מתאמן - אין לך מה לחפש על הבמה, לא בארץ ובטח לא חוץ לארץ.

מה עובר להם בראש?! הם ניצחו בארץ, זכו בתואר אלוף האלופים, משמע, הגיעו למסקנה שהם מיצו את הזירה המקומית (באיגוד שבו הם מתחרים) וכמו כל ספורטאי אחר הם רוצים לצאת לחו"ל.
כמה ספורטאים ישראלים ראית לוקחים אליפות ישראל, נוסעים לאליפות אירופה/עולם וחוזרים עם מקום אחרון? ובניגוד לחפיז, שסביר להניח שמימן חלק לא מבוטל מההוצאות שלו, את הספורטאים האחרים אתה וכספי המיסים שלך מימנתם.

אז חפיז נסע וחזר עם פרופורציות בקשר לרמה שלו ביחס לשאר המתחרים החובבנים בעולם. אם הוא רוצה להמשיך ולהתקדם הוא יודע שהוא יצטרך לעבוד יותר קשה.

ובקשר למושג "אליפות עולם", כל איגוד, קטן כגדול ככל שיהיה קורא לתחרות הגדולה שלו "אליפות עולם", זה לא אומר כלום.

arbel2
16-10-12, 11:28
אני מחבב את חזי יריב אבל כל קשר בינו לבין רמה תחרותית מקרי בהחלט.

ניגרי ענק
16-10-12, 11:48
מה עובר להם בראש?! הם ניצחו בארץ, זכו בתואר אלוף האלופים, משמע, הגיעו למסקנה שהם מיצו את הזירה המקומית (באיגוד שבו הם מתחרים) וכמו כל ספורטאי אחר הם רוצים לצאת לחו"ל.
כמה ספורטאים ישראלים ראית לוקחים אליפות ישראל, נוסעים לאליפות אירופה/עולם וחוזרים עם מקום אחרון? ובניגוד לחפיז, שסביר להניח שמימן חלק לא מבוטל מההוצאות שלו, את הספורטאים האחרים אתה וכספי המיסים שלך מימנתם.

אז חפיז נסע וחזר עם פרופורציות בקשר לרמה שלו ביחס לשאר המתחרים החובבנים בעולם. אם הוא רוצה להמשיך ולהתקדם הוא יודע שהוא יצטרך לעבוד יותר קשה.

ובקשר למושג "אליפות עולם", כל איגוד, קטן כגדול ככל שיהיה קורא לתחרות הגדולה שלו "אליפות עולם", זה לא אומר כלום.

עוד פעם, כל מילה בטון!

DaSpider
16-10-12, 11:51
אם זה תחום שבתחרות עצמה אתה לא יכול להפצע או להיות מוכה וחבול - אז למה לא, אין מה להפסיד.

nadavmoore
16-10-12, 17:56
יש הבדל בין תחרות ספורט תחרותי לבין תחרות "ספורט" בילדינג. בעוד שספורטאי יכול "לתפוס" יום ולהתעלות על עצמו ונגיד לרוץ יותר מהר או לקפוץ יותר גבוה (נניח ושאר המתחרים גם, תפסו יותר רע) בבילדינג דבר כזה לא יכול לקרות כי אתה צריך "לפחות" את הנתונים היבשים. של גובה לעומת משקל ואחוז שומן. אם אתה יודע שאתה בא שאתה 10-15 קילו מתחת למתחרים האחרים מה יש לך לחפש בקטגוריה?! זה שלקחת תחרות בארץ זה טוב ויפה אבל זה לא עושה אותך מתחרה "ראוי" לחו"ל. שוב, יש נתונים יבשים שצריך לפחות לעמוד בהם. נגיד היה פה ספרינטר ל100 מטר שהיה עושה תוצאה של 10:50 וכל השאר שהתחרו נגדו עשו 11:30 + זה אומר שהוא ישר יכול ללכת להתחרות בחול? כי הוא אלוף הארץ? לא... הוא צריך לעמוד בקטגוריית זמן מסויימת בשביל לנסוע להתחרות בחו"ל. כל הקטע הזה של הטיסה והתחרות וההכנות לוקח לחבר'ה האלו לפחות חצי שנה של מסה איכותית וכסף לחומרים שהם היו יכולים להשקיע בעצמם ואז לטוס שנה אחרי. וחבר'ה תפסיקו לזיין את השכל על "למה אנחנו לא מפרגנים" וכל השטויות האלו, זה פורום. זכותנו להגיב ולכתוב מה שעולה על רוחנו אם בא לי להגיד שהחבר'ה עושים מעצמם צחוק שהם טסים אז זאת זכותי גם אם לא נגעתי במוט בחיים שלי.
בכל מקרה אני חושב שכדי להעלות את ענף הבילדינג צריך לצאת מהקטע הזה של "כל אחד יכול להרשם ולהתחרות" לדעתי ברגע שיתחילו להיות סלקציות ותנאי קבלה מסויימים, הרף יהיה יותר גבוה ואנשים ישקיעו יותר כדי להגיע לסטנדרטים הרצויים.

Karako
16-10-12, 19:47
יש הבדל בין תחרות ספורט תחרותי לבין תחרות "ספורט" בילדינג. בעוד שספורטאי יכול "לתפוס" יום ולהתעלות על עצמו ונגיד לרוץ יותר מהר או לקפוץ יותר גבוה (נניח ושאר המתחרים גם, תפסו יותר רע) בבילדינג דבר כזה לא יכול לקרות כי אתה צריך "לפחות" את הנתונים היבשים. של גובה לעומת משקל ואחוז שומן. אם אתה יודע שאתה בא שאתה 10-15 קילו מתחת למתחרים האחרים מה יש לך לחפש בקטגוריה?! זה שלקחת תחרות בארץ זה טוב ויפה אבל זה לא עושה אותך מתחרה "ראוי" לחו"ל. שוב, יש נתונים יבשים שצריך לפחות לעמוד בהם. נגיד היה פה ספרינטר ל100 מטר שהיה עושה תוצאה של 10:50 וכל השאר שהתחרו נגדו עשו 11:30 + זה אומר שהוא ישר יכול ללכת להתחרות בחול? כי הוא אלוף הארץ? לא... הוא צריך לעמוד בקטגוריית זמן מסויימת בשביל לנסוע להתחרות בחו"ל. כל הקטע הזה של הטיסה והתחרות וההכנות לוקח לחבר'ה האלו לפחות חצי שנה של מסה איכותית וכסף לחומרים שהם היו יכולים להשקיע בעצמם ואז לטוס שנה אחרי. וחבר'ה תפסיקו לזיין את השכל על "למה אנחנו לא מפרגנים" וכל השטויות האלו, זה פורום. זכותנו להגיב ולכתוב מה שעולה על רוחנו אם בא לי להגיד שהחבר'ה עושים מעצמם צחוק שהם טסים אז זאת זכותי גם אם לא נגעתי במוט בחיים שלי.
בכל מקרה אני חושב שכדי להעלות את ענף הבילדינג צריך לצאת מהקטע הזה של "כל אחד יכול להרשם ולהתחרות" לדעתי ברגע שיתחילו להיות סלקציות ותנאי קבלה מסויימים, הרף יהיה יותר גבוה ואנשים ישקיעו יותר כדי להגיע לסטנדרטים הרצויים.

במרבית דבריך אתה צודק אבל -
גם בפיתוח גוף יש ענין של לתפוס יום וטיימינג. ונראה לי שגם בענפי ספורט אחרים יוצאים מתחרים שהפער בינם לבין השאר הוא גדול מאוד.

הענין העיקרי הוא שבילדניג איננו ספורט, זה יותר תרבות מאשר ספורט. בהקשר זה, אגב, דבריך נכונים יותר.

בכל מקרה

Musanony
16-10-12, 20:06
...נגיד היה פה ספרינטר ל100 מטר שהיה עושה תוצאה של 10:50 וכל השאר שהתחרו נגדו עשו 11:30 + זה אומר שהוא ישר יכול ללכת להתחרות בחול? כי הוא אלוף הארץ? לא...

אז זהו שכן! ורוב הסיכויים שאתה לא תשמע על התחרות שהוא יצא אליה, כי זו לא אליפות עולם או אירופה והוא לא ירוץ מול יוסיין בולט וג'סטין גטלין אלא מול אלוף סקוטלנד שיימוס מק'שיימוס וסגן אלוף גיאורגיה ירוסלב מהירשווילי...וזו תהיה תחרות פתוחה באיזו עיירה מבודדת בקירגיסטן. ורוב הסיכויים הם שהוא יחזור עם מדליה כי המתחרים האחרים הם פחות או יותר ברמה שלו ורק מולם הוא יכול באמת למצות את הפוטנציאל שטמון בו.

מעט מאוד מתחרים מישראל חזרו עם גמר מתחרות ראשונה בחו"ל. סגנית מיס יוניברס 2008 אירה מעיין סיימה במקום השמיני ביוניברס נאבבא 2005 אחרי שזכתה 3 פעמים ברציפות בתואר הישראלי. אותו מקום לקח בנוער של נאבבא ב-89, אלי האנה שכבר היה מר ישראל. באותה רשימה אפשר להכניס גם את סטאס, אלון צוקרמן, אירנה לזרנקו ועוד...

חפיז הגיע בשייפ טוב, לא מצוין, והתברג במקום שהגיע לו. מכאן ועד לעשות צחוק המרחק מאוד גדול. אף אחד מהמתחרים האחרים לא יזכרו אותו כמתחרה הגרוע והמגוחך ביותר שמולו התמודדו. זו דעתי. ודעתך היא ההפוכה ואין לי בעיה עם זה. זו הייתה תחרות ראשונה במעמד בין לאומי ואפשר להתייחס אליה בקצת יותר סלחנות.

ניגרי ענק
16-10-12, 20:22
אז זהו שכן! ורוב הסיכויים שאתה לא תשמע על התחרות שהוא יצא אליה, כי זו לא אליפות עולם או אירופה והוא לא ירוץ מול יוסיין בולט וג'סטין גטלין אלא מול אלוף סקוטלנד שיימוס מק'שיימוס וסגן אלוף גיאורגיה ירוסלב מהירשווילי...וזו תהיה תחרות פתוחה באיזו עיירה מבודדת בקירגיסטן. ורוב הסיכויים הם שהוא יחזור עם מדליה כי המתחרים האחרים הם פחות או יותר ברמה שלו ורק מולם הוא יכול באמת למצות את הפוטנציאל שטמון בו.

מעט מאוד מתחרים מישראל חזרו עם גמר מתחרות ראשונה בחו"ל. סגנית מיס יוניברס 2008 אירה מעיין סיימה במקום השמיני ביוניברס נאבבא 2005 אחרי שזכתה 3 פעמים ברציפות בתואר הישראלי. אותו מקום לקח בנוער של נאבבא ב-89, אלי האנה שכבר היה מר ישראל. באותה רשימה אפשר להכניס גם את סטאס, אלון צוקרמן, אירנה לזרנקו ועוד...

חפיז הגיע בשייפ טוב, לא מצוין, והתברג במקום שהגיע לו. מכאן ועד לעשות צחוק המרחק מאוד גדול. אף אחד מהמתחרים האחרים לא יזכרו אותו כמתחרה הגרוע והמגוחך ביותר שמולו התמודדו. זו דעתי. ודעתך היא ההפוכה ואין לי בעיה עם זה. זו הייתה תחרות ראשונה במעמד בין לאומי ואפשר להתייחס אליה בקצת יותר סלחנות.

אני חייב להכיר אותך.

hypertrophy
17-10-12, 00:42
אז למה כשאנחנו רואים תמונות מתחרויות בחול כולם פה מסתלבטים על הבילדר הכושל התורן בכל תחרות?
זה שלא מגיע בגודל או בפרופורציות או בחיטוב המספיק....בכל תחרות יש אחד
על אלו כולם צוחקים-אז אתם רוצים באמת להסתכל על תמונות ושהליצן של אותה תחרות יהיה ישראלי?!

SiX PACK
17-10-12, 00:47
אני לא הולך לתחרות שאני לא מתכוון לנצח, או לפחות מיקום גבוה, אלא אם כן זה האולימפיה או משהו בסדר גודל כזה שרק לעמוד על הבמה זה כבר כבוד.. למה ללכת ולהפסיד?

אבל אני אני לא מתחרה אז מי אני שידבר ...

BlueNinja
17-10-12, 01:58
תמיר עבוד סבבה, שיתחרה! לפחות הוא מכין את עצמו ברמה גבוהה, אבל חזי? לא נראה מפתח גוף ברמת התחרויות, נראה לא מוכן, לא אסטטי בשיט, הוא באמת יעשה צחוק מעצמו, וחבל, חבל על הזמן, הכסף והמאמץ שהוא מבזבז פה.

arbel2
17-10-12, 08:22
תמיר עבוד בהחלט מתחרה ראוי ברמות האלו.
וחבר'ה ....יש (או אמורה להיות) רמה מינימלית להתחרות בחו"ל...ההשוואת לאירה מעיין,סטס,אירנה או אפילו אלי האנה לא ראויות פה כי כל המתחרים הללו (ועוד דוגמא טובה זאת לנה פרנקל) כל המתחרים הללו הציגו רמה גבוהה בארץ לפני היציאה לחו"ל,הסיבהה היחידה שלחזי יריב יש תואר זה ליין אפ חלש בתחרות.

לא חוכמה לנסוע לחו"ל כדי לקבל בראש,את הפרופורציה לגבי איפה הוא נמצא ב"שרשרת המזון" בחור כמו חזי יכול לקבל מלהסתכל על רועי עבודי (המלך , יש לציין) או אביב עומר או רועי סלמן או נעם ריבקינד או אנטון.
מתחרה שהוא ברמה נמוכה גם ביחס לארץ לא צריך לצאת לחו"ל ולא מעניין אותי לאיזה איגוד.

Musanony
17-10-12, 14:34
תמיר עבוד בהחלט מתחרה ראוי ברמות האלו.
וחבר'ה ....יש (או אמורה להיות) רמה מינימלית להתחרות בחו"ל...ההשוואת לאירה מעיין,סטס,אירנה או אפילו אלי האנה לא ראויות פה כי כל המתחרים הללו (ועוד דוגמא טובה זאת לנה פרנקל) כל המתחרים הללו הציגו רמה גבוהה בארץ לפני היציאה לחו"ל,הסיבהה היחידה שלחזי יריב יש תואר זה ליין אפ חלש בתחרות.

לא חוכמה לנסוע לחו"ל כדי לקבל בראש,את הפרופורציה לגבי איפה הוא נמצא ב"שרשרת המזון" בחור כמו חזי יכול לקבל מלהסתכל על רועי עבודי (המלך , יש לציין) או אביב עומר או רועי סלמן או נעם ריבקינד או אנטון.
מתחרה שהוא ברמה נמוכה גם ביחס לארץ לא צריך לצאת לחו"ל ולא מעניין אותי לאיזה איגוד.

אם חזי יריב מסתכל על האנשים שאתה אמרת, כל מה שהוא אומר לעצמו זה "הם באדי-בילדרים אני פיטנס, ולא סתם פיטנס 'אלוף ישראל בקטגורית פיטנס' אין לי פה מתחרים". הוא יכול היה לעבור את הכביש לאיגוד אחר בארץ, אבל אז הוא היה מפסיד, או לפחות לא זוכה במקום הראשון ועל הדרך גם היו פוסלים לו את התואר שכבר יש לו. מבחינתו הוא רוצה להתקדם, ואם כבר לאבד את התואר בארץ אז כבר עדיף לעשות את זה במלון סן ברנרדין בסלובניה ולא בהיכל התרבות בנתניה.

http://www.ananina.com/pic_portoroz06_full.jpg

כל מה שאפשר להאשים אותו, זה בשיקול דעת גרוע...יש אנשים שפלשו ללבנון מהסיבה הזו...הדבר הכי גרוע שיכול לקרות לחזי זה שמישהו יעלה ליוטיוב סרטון שלו מחליק על השמן שהשאירו מתמודדים אחרים על הבמה.

arbel2
17-10-12, 17:56
אם חזי יריב מסתכל על האנשים שאתה אמרת, כל מה שהוא אומר לעצמו זה "הם באדי-בילדרים אני פיטנס, ולא סתם פיטנס 'אלוף ישראל בקטגורית פיטנס' אין לי פה מתחרים". הוא יכול היה לעבור את הכביש לאיגוד אחר בארץ, אבל אז הוא היה מפסיד, או לפחות לא זוכה במקום הראשון ועל הדרך גם היו פוסלים לו את התואר שכבר יש לו. מבחינתו הוא רוצה להתקדם, ואם כבר לאבד את התואר בארץ אז כבר עדיף לעשות את זה במלון סן ברנרדין בסלובניה ולא בהיכל התרבות בנתניה.

כל מה שאפשר להאשים אותו, זה בשיקול דעת גרוע...יש אנשים שפלשו ללבנון מהסיבה הזו...הדבר הכי גרוע שיכול לקרות לחזי זה שמישהו יעלה ליוטיוב סרטון שלו מחליק על השמן שהשאירו מתמודדים אחרים על הבמה.

אז התירוץ שלך לשטות הזאת זה להאשים אותו בשיקול דעת לקוי וניתוק מהמציאות ?

SiX PACK
17-10-12, 18:08
משלמים להם על היציאה לחו"ל?

אלברט ברכה
17-10-12, 18:48
מה לעשות, אין חוק נגד התאגדות.
זה עולם דמוקרטי ברובו, תחשוב על הצד החיובי: עוד ספורטאים מקבלים צ'אנס.
לגבי המוטיבציה, אני מניח שצריך לשאול אותם.
להתחרות בחו"ל, גם אם זה לא הטופ של הטופ, זה דבר גדול מבחינת החוויה ההתנסות והלימוד שמתאפשר לך דרך זה.

אין לך מספיק בילדרים בארץ אפילו כדי שברמות הגבוהות בכל איגוד יהיו לך מספיק בילדרים ברמה גבוהה, לכן ה"צ'אנס" הוא לא המפתח.

זה כמו שהיום כל שחקן ישראלי יוצא לחמם את הספסל של קבוצה נידחת בבלגיה.
מי שמתחרה (או יוצא לחו"ל בכדורגל כמשל) צריך להיות ברמה גבוהה ולהיות מוכן לזה ולאחרונה נהיה טרנד שכל מי שמתאמן שנתיים ועשה סייקל או שניים הולך להתחרות, תאמין לי שזה לא עוזר לבילדינג בארץ אלא רק הורס, כי הבעיה היא החובבניות והשכונתיות.

אלברט ברכה
17-10-12, 18:55

אוקי
לכן ריאל מדריד צריכה להקים ליגה משלה בה היא תזכה באליפות, כי בשנים הקרובות בארסה תיקח אליפות

Musanony
17-10-12, 20:05
אז התירוץ שלך לשטות הזאת זה להאשים אותו בשיקול דעת לקוי וניתוק מהמציאות ?

שיקול דעת לקוי? כן.

ניתוק מהמציאות? כל אחד רואה מציאות בצורה אחרת.

הנקודה התחתונה היא שזו תחרות פתוחה. חזי הוא אדם בוגר שיכול לקבל החלטות בעצמו (תוסיף לזה משחק יפה עם הילדים ויש לך את ההורים הכי גאים בגן שושנה), זה לא מתחרה נוער שיש לו מאמן שקובע בשבילו את היעדים.
הוא יצא, אם הוא לא יהיה טוב הוא יפסיד והוא יצטרך לחיות עם התוצאות.

משלמים להם על היציאה לחו"ל?

קוראים להם משפחת אולמרט? לא? אז הם משלמים על עצמם.

arbel2
17-10-12, 20:31
במציאות שלי אין לו גב,אין לו האמסטרינג ותאומים,הטרייספס שלו חשוד ומכון ויצמן חוקר לאיפה נעלם לו הואסטוס הלאטראלי...או בקיצור ? הוא יכול לעשות חמוצים.

hypertrophy
18-10-12, 02:01
גם אני יוצא להתחרות בחול ניגרי מה אתה אומר?
אחרי שנה ומשהו באימוני פובטול ואימונים שמותאמים לפוטבול ולא קרוב למראה של בילדר אני חושב שאני אלך לתחרות נידחת באירגון נידח בישביל הצ'אנס
מה דעתך?

alpha
18-10-12, 07:03
גם אני יוצא להתחרות בחול ניגרי מה אתה אומר?
אחרי שנה ומשהו באימוני פובטול ואימונים שמותאמים לפוטבול ולא קרוב למראה של בילדר אני חושב שאני אלך לתחרות נידחת באירגון נידח בישביל הצ'אנס
מה דעתך?
יאללה בהצלחה :d

ניגרי ענק
18-10-12, 19:32
וואלק ריסקתם לי את הבנאדם.
מותר לחשוב אחרת, אבל בחייכם, הבחור קורא את זה - יום לפני שהוא יוצא לחו"ל, בדיאטה נוראית ומן הסתם במצב נפשי מחורבן כתוצאה ממנה.
מתוח עצבני רעב, למה מגיע לו ירידות כאלה?
אפשר היה להגיד את אותם דברים ממש בלי להעליב כל כך.

arbel2
18-10-12, 20:54
אמן שהוא יוכיח לי שאני טועה.

טלסביון
18-10-12, 21:18
אני גם מאוד מקווה בשבילו שיצליח ויגרום לכולם לאכול את הכובע. בהצלחה!

Musanony
19-10-12, 19:03
שתי תמונות של חזי מהשקילות בבוקר

http://maxximum-portal.com/forum/richedit/upload/MP2k9489ce47f26.jpg

http://maxximum-portal.com/forum/richedit/upload/MP2k937203f757c.jpg

אלברט ברכה
19-10-12, 19:31
ניגרי - תסתכל על התמונה הראשונה ותגיד לי שאם זה לא היה מישהו שאתה מכיר ונגיד עולה להתחרות באיגוד שאתה לא אוהב, לא היית יורד לו לחיים?

אני בכל מקרה חושב שזה ביזיון לעלות לבמה עם רגליים כאלה וזאת מחלה ישראלית שעוד לא נמצאה לה תרופה.

כולם בוכים שהדיאטות קשות וכו' וכו', אז הנה, לאמן רגליים זה לא כמו 0 פחמימה ל3 חודשים, אז למה לא לעשות?

בכל מקרה שיהיה לו בהצלחה שם.

Cuba
19-10-12, 19:45
התמונה הראשונה שניגרי העלה עכשיו... אשכרה בילדר ישראלי טיפוסי גב חזה וידים.. רגלים חוץ מרבע תנועה לג פרס כנראה אין שום דבר מעבר..

אבל הוא עשה דיאטה אחי הוא מקריב ! ! !

DaSpider
19-10-12, 20:16
זו לא רמה לבודיבילדינג תחרותי - לא בארץ ובטח שלא בחו"ל...

arbel2
19-10-12, 23:51
כמו שאמרתי...יכול לעשות חמוצים.

hypertrophy
20-10-12, 17:17
וואלק ריסקתם לי את הבנאדם.
מותר לחשוב אחרת, אבל בחייכם, הבחור קורא את זה - יום לפני שהוא יוצא לחו"ל, בדיאטה נוראית ומן הסתם במצב נפשי מחורבן כתוצאה ממנה.
מתוח עצבני רעב, למה מגיע לו ירידות כאלה?
אפשר היה להגיד את אותם דברים ממש בלי להעליב כל כך.

ניגרי-אני לא מנסה להתנגח נשמה ואתה יודע כמה הערכה יש לי אלייך בתור בנאדם בתור כתב ומאווד בתו בודיבילדר
אבל אתה חייב להפסיק לעשות את זה
העלו תמנוות-הן פתוחות לתגובות
ואם הוא לא יודע מה מצבו והרמה שלו אז חבל-אבל אנחנו מנהלים דיון
וכמו שאנשים פה מתפעלים מזרדז עמית ושאר החבר'ה ברמה הגבוהה [לאו דווקא גבוהה עולמית אבל כל אחד בהתאם למסגרת שבה הוא מתחרה] כה אנחנו גם נקטול מפתחי גוף ברמה נמוכה
זהו עדיין פורום פיתוח גוף ואם היינו רוצים לעשות פורום מאסל וורשיפ כנראה שדני היה מנהל אותו ואיכות המשתמשים פה הייתה מחליאה

Musanony
20-10-12, 19:41
תוצאות (כנראה)

תמיר מקום שלישי בפיטנס נמוכים

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/182519_10151296591808854_1210462819_n.jpg

חזי מקום חמישי בפיטנס גבוהים

http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/58745_10151296633478854_2058972373_n.jpg

ולפי הרישומים בפורום שלהם, היה מתחרה ישראלי נוסף שלקח מקום שישי בקטגוריית פיטנס בינוניים.

arbel2
20-10-12, 19:52
שאפו לתמיר.
הקטגוריה של חזי ביזיונית...כל העסק הזה של קטגוריות "פיטנס" מטופש בעיני.

ariel!!
20-10-12, 20:06
מה הקטגוריה של פיטנס נמוכים ? עד איזה גובה ? כנ"ל לגבי גבוהים

Musanony
20-10-12, 20:24
נמוכים עד 1.75
בינוניים 1.76-1.80
גבוהים 1.81 ומעלה

ניגרי ענק
21-10-12, 00:39
תמיר:

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/30345_4342478094123_245885570_n.jpg

hypertrophy
21-10-12, 12:08
אוקיי....התמונות מוכיחות כמה וכמה דברים לגבי האיגוד

Musanony
22-10-12, 00:21
תמונות מהתחרות:

הקטגורייה של תמיר: (http://maxximum-portal.com/Galerija/1/1/302/)

http://maxximum-portal.com/slika.php?g=302/P1230438.JPG
http://maxximum-portal.com/slika.php?g=302/P1230452.JPG
http://maxximum-portal.com/slika.php?g=302/P1230463.JPG

הקטגורייה של חזי: (http://maxximum-portal.com/Galerija/1/1/304/)

http://maxximum-portal.com/slika.php?g=304/P1230768.JPG
http://maxximum-portal.com/slika.php?g=304/P1230774.JPG
http://maxximum-portal.com/slika.php?g=304/P1230807.JPG

ניגרי ענק
22-10-12, 15:08
זה שייפ!

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/564892_4875837976952_2111119404_n.jpg

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/553775_4875840697020_1508597922_n.jpg

meirn
22-10-12, 18:17
יסלחו לי המתמודדים, אבל לטעמי בשביל תחרות כזאת לא שווה לעלות על מטוס.

Chest
22-10-12, 21:59
חזי תתפלא לשמוע אבל יש כזה דבר שנקרא רגליים. אולי צריך לעשות ביניכים היכרות כי מהתמונות נעשה רושם שלא נפגשתם אף פעם.

טלסביון
22-10-12, 22:12
דווקא הרגליים נראות כמו חלק חזק אצלו

טלסביון
22-10-12, 22:13
סליחה התבלבלתי בשמות בין שני הישראלים

Musanony
24-10-12, 18:31
שני ישראלים נוספים שהתחרו:

עמאר עוסמן סיים במקום 6 מתוך 7 מתחרים בקטגוריית פיטנס 1.75-1.80 מ'. אני לא יודע מי זה אבל כנראה שמדובר במתחרה מס' 25 בבגד ים טורקיז.

http://maxximum-portal.com/slika.php?g=303/P1230619.JPG
http://maxximum-portal.com/slika.php?g=303/P1230688.JPG
http://maxximum-portal.com/slika.php?g=303/P1230692.JPG

http://maxximum-portal.com/Galerija/1/1/303/

סטיבן בדג'ר סיים במקום השלישי מבין ארבעה מתמודדים בקטגוריית אתלטיק נמוכים (מס' 26-מימין)

http://maxximum-portal.com/slika.php?g=295/P1230896.JPG
http://maxximum-portal.com/slika.php?g=295/P1230899.JPG

בנוסף לקטגוריית פיטנס, חזי יריב נרשם גם לקטגוריית "אתלטיק גבוהים" וסיים שם במקום השמיני והאחרון.

the raccoon
25-10-12, 09:28
סליחה התבלבלתי בשמות בין שני הישראלים

אתה אמריקאי?

טלסביון
25-10-12, 09:32
לא. איך הגעת למסקנה הזאת?

ניגרי ענק
25-10-12, 10:21
דיברתי עם חזי, הוא מאוד מרוצה.
ביקש למסור שהוא "מודה לכל מי שפרגן לי ורק מקווה ליותר אהבת חינם ופחות לשון הרע להבא".

hypertrophy
25-10-12, 11:40
מה קשור אהבת חינם ולשון הרע עכשיו?
מדברים מיקצועית או לא?????הוא יכול להיות בחור מקסים מדהים ואחלה גבר והכל-אבל מפתח גוף הוא לא....! וברגע שפורסמו תמונות שלך כמפתח גוף אתה תקבל את הביקורות ולא תגיד שטויות של לשון הרע
אם מתחרים לא מסוגלים לקבל ביקורת מוצדקת שלא יפרסמו פה תמונות ואם פורסמו בשמם תמונות שיבקשו להוריד את הפוסט!

ניגרי ענק
25-10-12, 15:05
ביקורת סבבה יאיר
אבל היו גם כמה הערות שאפשר היה לוותר עליהן

Cuba
25-10-12, 17:06
ביקורת סבבה יאיר
אבל היו גם כמה הערות שאפשר היה לוותר עליהן

לא מסכים איתך .

רוב ההערות נגדו זה היה לגבי הרגלים שלו ומה לעשות לבן אדם אין רגלים לא יודע איך הוא בתור בן אדם אבל בודי בילדר צריך לייצג שלמות של כל הגוף גם פלג גוף עליון וגם פלג גוף תחתון אם הבחור לא מודע לעצמו זה כבר משהו אחר

ניגרי ענק
25-10-12, 18:15
אפשר להגיד: הבנאדם חלש ברגליים, במקומו הייתי לוקח שנתיים לאנוס אותן, ואז מנסה. ככה אין לו סיכוי.
זה לגיטימי פלוס.
לעומת זאת אפשר להעליב ולרדת מוות על הבחור, כפי שהיו כמה שעשו.
וזה סתם לא יפה.
אגב, מה לגבי תמיר - נניח לא אהבתם את חזי, לתמיר לא מגיעה מילה טובה על השייפ שהוא הביא?
יש לפעמים תחושה, לא רק לי, שאנשים, כואב להם לפרגן.

טלסביון
25-10-12, 18:21
אכן הוא היה בשייפ מעולה, כל הכבוד!

ניגרי ענק
25-10-12, 19:10
ומקום 3 מ 16.

hypertrophy
25-10-12, 20:03
אפשר להגיד: הבנאדם חלש ברגליים, במקומו הייתי לוקח שנתיים לאנוס אותן, ואז מנסה. ככה אין לו סיכוי.
זה לגיטימי פלוס.
לעומת זאת אפשר להעליב ולרדת מוות על הבחור, כפי שהיו כמה שעשו.
וזה סתם לא יפה.
אגב, מה לגבי תמיר - נניח לא אהבתם את חזי, לתמיר לא מגיעה מילה טובה על השייפ שהוא הביא?
יש לפעמים תחושה, לא רק לי, שאנשים, כואב להם לפרגן.

אנשים דווקא אמרו כמה מילים טובות על תמיר-הוא ברמה גבוהה ביחס לאירגון שהוא יצא אליו
אבל כן-מה לעשות כשבחור יוצא לתחרות באיגוד נידח כשהוא לא ברמה שיכולה להיות מכובדת בשום מקום כמעט הוא יקבל תגובות צולבות...ככה זה

DanikNAC
25-10-12, 22:02
מה קשור אהבת חינם ולשון הרע עכשיו?
מדברים מיקצועית או לא?????הוא יכול להיות בחור מקסים מדהים ואחלה גבר והכל-אבל מפתח גוף הוא לא....! וברגע שפורסמו תמונות שלך כמפתח גוף אתה תקבל את הביקורות ולא תגיד שטויות של לשון הרע
אם מתחרים לא מסוגלים לקבל ביקורת מוצדקת שלא יפרסמו פה תמונות ואם פורסמו בשמם תמונות שיבקשו להוריד את הפוסט!

אנו ובאשכול שלי למה לא מדברים מקצועית ?:)
ופה כן? מה ההבדל הגדול?

hypertrophy
25-10-12, 23:50
ופה כן? מה ההבדל הגדול?

באשכול שלך אתה עושה צחוק מעצמך ולא מגיב לעניין גם כשמנסים לנהל איתך דיון
אתה לא דוגמא ראויה במיוחד ואתה יותר גרוע מהרבה מה"שמנים" פה אז אל תכנס לזה

Bodybuilder
26-10-12, 08:42
ופה כן? מה ההבדל הגדול?

דני, זה גזענות בסבאשליייי:mad: