PDA

צפה בגרסא המלאה : מתלבט בין ab ל ss

Magnivush
16-10-12, 16:42
לפני 3 חודשים התחלתי להתאמן ויש תוצאות סבירות ל3 חודש אני מתאמן ab הנה פירוט של המשקלים שלי והתכנית: A - חזה, יד אחורית כתפיים. B- יד קדמית, גב, רגלים. משקל 70 קילו. ואני 1.73 על 16% שומן. הבעיה שבזמן האחרון אני לא רואה תוצאות כלכך חג במשקלים ולא במשקל גוף שאני עולה, אז חשבתי אוליי כדאי לעבור לss למרות שהמטרה העיקרית שלי היא ניפוח ומסת שריר?

גשש בלש
16-10-12, 19:40
כמה אתה מסקביט?

אופטימוס_פריים
16-10-12, 19:44
3 חודשים ss
ואז ab

גשש בלש
16-10-12, 20:28
3 חודשים ss
ואז ab

ואם הוא לא ימצה את ss בשלושה חודשים? אם הוא יוכל להתקדם עוד?
מעניין אותי לדעת מאיפה אתה קובע ששלושה חודשים בדיוק הם הזמן הנדרש למיצוי התוכנית.

SaharKazes
16-10-12, 23:00
אם אתה לא מתקדם יש 2 הסברים לזה:
1. אתה לא אוכל בהתאם.
2. אתה עובד לא נכון.
אני בטוח שאחד משניהם רלוונטי כי אחרי הכל עד שתגיע למיצוי פוטנציאל הגדילה הטבעי יקח לך שנים.
אתה צריך להיות סגור ב100% על המטרה שלך.
אם היא כוח אז תעשה ss
אם היפרטרופיה, תמשיך ab ונעזור לך לתקן את מה אתה עושה לא טוב.

אופטימוס_פריים
17-10-12, 00:35
ואם הוא לא ימצה את ss בשלושה חודשים? אם הוא יוכל להתקדם עוד?
מעניין אותי לדעת מאיפה אתה קובע ששלושה חודשים בדיוק הם הזמן הנדרש למיצוי התוכנית.

זאת הצעה, למיטב הבנתי הבחור מחפש היפרטרופיה. שלושה חודשים תוכנית כוח זה אחלה זמן בשביל להעלות משקלי עבודה על מנת לחזור ולעשות אימוני ab בעצימות גבוהה יותר.
מן הסתם הוא יכול להמשיך מss לתוכניות כוח מתקדמות וכו'..

Magnivush
17-10-12, 14:47
1. אתה לא אוכל בהתאם.
2. אתה עובד לא נכון.
אני בטוח שאחד משניהם רלוונטי כי אחרי הכל עד שתגיע למיצוי פוטנציאל הגדילה הטבעי יקח לך שנים.
אם היא כוח אז תעשה ss

תראה אני בטוח מתאמן נכון האימון שלי לא כולל מכונות רק תרגילים שדורשים טכניקה, המשקלים שאני עושה הם קשים בשבילי אני מתאמן 4 מעמים בשבוע עם מנוחות כמובן, אני כמעט בטוח שהבעיה שלי היא כמות החלבון שאני צורך ביום בערך כ90 גרם כשאני צריך לצרוך 120 גרם ביום, הסיבה היא שאין לי מספיק אוכל בשביל לספק כמות חלבון כזאת שלא נדבר על זה שאין לי כסף לאבקה

viper344
17-10-12, 15:23
30 גרם חלבון זה לא מה שיעצור אותך מלגדול. אולי הציפיות שלך גבוהות מידי ואתה כן מתקדם אבל לאט.

Magnivush
17-10-12, 15:28
1. אתה לא אוכל בהתאם.
2. אתה עובד לא נכון.
אם היא כוח אז תעשה ss

30 גרם חלבון זה לא מה שיעצור אותך מלגדול. אולי הציפיות שלך גבוהות מידי ואתה כן מתקדם אבל לאט.
יש מצב, אני פשוט רואה אנשים מעלים תמונו אחריי 3 חודשים של אימונים ואני לא מבין מה אני לא עושה בסדר

nadavmoore
17-10-12, 15:34
אין מה לעשות , היפרטרופיה ובכלל כוח ו"גדילה במסה" היא שילוב של שינה(מנוחה\התאוששות) אוכל ואימונים נכונים. משהו שם אתה לא עושה נכון. ואם אין לך מספיק אוכל תבקש מאמא שתקנה לך עוד קוטג או עוד טונה ואתה מסודר

viper344
17-10-12, 15:34
עזוב את האנשים. תתמקד בקצב ההתקדמות האישית שלך.

בחור כארז
17-10-12, 15:50
יש לי שאלה בקשר להיפרטרופיה
היפרטרופיה זה גדילת רקמת שריר נכון ? שהשריר גדול הוא לא מן הסתם גם יותר חזק ומשקליי העבודה יותר גדולים ?
ומה ההבדל ב ss שהוא עובד על כוח ולא על היפרטרופיה ? מספר החזרות ?

בחור כארז
17-10-12, 15:53
יש מצב, אני פשוט רואה אנשים מעלים תמונו אחריי 3 חודשים של אימונים ואני לא מבין מה אני לא עושה בסדר

ילדים שמעלים תמונות מדיי פעם מצלמים את זה מזווית או תאורה יותר טובה בשביל להראות שיפור יותר גדול ממה שהוא באמת .. אולי הציפיות שלך גדולות מדיי אולי אתה לא אוכל מספיק ואולי אתה לא מתאמן מספיק חזק או לא אוכל טוב לפניי אימון ואתה חלש לפניי אימונים ואתה רק חושב שאתה מנצל את כל הכוח שלך ..

הדרך הכי טובה היא פשוט לפרסם תמונה שלך לפניי ואחריי :)