PDA

צפה בגרסא המלאה : מאמר חדש באתר: עידן מויס

zivgin
16-10-12, 20:12
עידן מויס ראיון מיוחד לישראלבודי אלוף ישראל לנוער 2012 עידן מויס: "אני רוצה להגיע לרמות הגבוהות ביותר"

ילד הפלא החדש של פיתוח הגוף הישראלי מבית ישראלבודי ממש לא מתכוון להיות אפיזודה חולפת או גימיק כמו אחרים שזכו בקטגוריה הזאת ונעלמו. כנער שמן שעשה מהפך הוא מעוניין להמשיך ולהתמיד כדי להגיע בעתיד גם לחו"ל. בראיון מיוחד לישראלבודי הוא מספר על הרגלי התזונה שלו ("שומר כל השנה"), האימונים ("5 פעמים, ו 6 בחיטוב"), ההכנה לתחרות ("כבר עשיתי דיאטות, ושום דבר לא היה דומה לזה"), וגם למה אין לו חברה

למאמר לחץ כאן (http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=2178&CategoryID=387)

גשש בלש
16-10-12, 20:36
תודה על הכתבה :)

harder
16-10-12, 22:07
יפה
שאלה בלי לזלזל סתם מעניין טבעי ?

Triple 9th
16-10-12, 22:09
קיריל מה עם סרטונים חדשים?
הערוץ שלי מתחיל לצבור תאוצה ואתה לא מדביק את הפער!

ArtiumOAK
17-10-12, 09:56
יפה
שאלה בלי לזלזל סתם מעניין טבעי ?

אין טבעי גם בתחרות ראשונה מה שכן זה שיש חומרים קלים וכבדים מתחילים מהקל כמובן כן? באמת ניראלך שאפשר להתחרות בלי לקחת חומרים בשביל לא לרדת 20קילו במסת שריר שעתיים אירובי ביום ... קצת מחשבה קיריל חשבתי שאתה מבין קצת יותר

SMURF
17-10-12, 11:59
תודה נגרי, כתוב מאוד יפה. לטעמי, חסרה התמודדות עם הקשים האמיתיים שהספורט מציב מול הצעירים (נגעתם בנושא בקצה המזלג).

ניגרי ענק
17-10-12, 13:56
חשבתי שהתקדמנו כבר מהדיון של "טבעי" או "לא טבעי", בחייכם חברים.
הדיון האמיתי בנושא של חברה בגילו של עידן זה: יתמיד או לא יתמיד.
הניסיון מראה ש 90 אחוז מאלה שמככבים בגיל הזה, נעלמים אחר כך
צצים להם מלא דברים, מלא גירויים שהם רוצים לנסות - ושבאים בהכרח על חשבון העיסוק בספורט הזה ברמה תחרותית
דווקא מי שמגיע לספורט בשלב בשל יותר בחייו, נשאר (למרות שגם זו הכללה גסה).
אם זה, יש גם חריגים.
כרגע נראה שהבחור לגמרי בעניין, הזמן יגיד עד כמה זה באמת ככה.

אמרון
17-10-12, 14:24
אביב כתבה ממש ממש יפה מנוסחת יפה ונוגעת בול . לגבי עידן אני יכול לספור על יד אחת אנשים שהשקיעו כמוהו, אני בהתחלה לא האמנתי שהוא יגיע מוכן אבל בחודש האחרון הוא הפתיע את כולם. הבחור פדאנט לא מוותר על דקה אירובי ובלי שום צ׳יטים אם הוא יסתדר עם הצבא צפו להפתעה שנה הבאה.

nadavmoore
17-10-12, 17:55
אין טבעי גם בתחרות ראשונה מה שכן זה שיש חומרים קלים וכבדים מתחילים מהקל כמובן כן? באמת ניראלך שאפשר להתחרות בלי לקחת חומרים בשביל לא לרדת 20קילו במסת שריר שעתיים אירובי ביום ... קצת מחשבה קיריל חשבתי שאתה מבין קצת יותר

BUSTED!:clap:

אחרי זה דני בא ואומר שאתם טבעיים ומאכיל סרטים את כל הילדים הקטנים פה בפורום.

harder
17-10-12, 18:44
קלן זה גבנו לא מעניין
רציתי לדעת בקשר למאססה שהו השיג בעזרת מתוקים או לא

אלברט ברכה
17-10-12, 19:05
קלן זה גבנו לא מעניין
רציתי לדעת בקשר למאססה שהו השיג בעזרת מתוקים או לא

אתה לרגע האמנת שהם טבעיים?
אני לא.
אבל איפה כל הסיפורים של אנטון וסטס ולא יודע מי שהם לא מביאים חומרים ולא זה ולא פה ולא שם? למה היה צריך להכחיש דבר ככ ברור מלכתחילה?

זה לא גורע כלום, כולם מזריקים בבילדינג (והרוב גם בפאוורליפטינג), מי שרוצה להתחרות חייב ליישר קו אחרת אין לו מה למכור.

ניגרי - לא כל ילד שהתחרה 2-3 תחרויות הוא בילדר, לא כל אחד שראה את הסרט של שוורצנגר הוא בילדר. זאת גם הבעיה בכל הבילדינג. בילדר צריך להקרא מישהו שיש אחריו היסטוריה של תחרויות ושנים של אימונים. זה כבר מציק באוזן לשמוע כל אחד שהתחיל להתאמן לפני 9 חודשים מדבר על מר ישראל וכו', גם כדי לחלום צריך לעשות כברת דרך כלשהי.
לוקח שנים של אימונים כדי להתמקצע בספורט מסוים, רק עילויים יוצאים לאירופה בגיל צעיר, כל השאר אחרי שנים של אימונים ומשחקים, ככה זה צריך להתנהל בתחום הזה.

ניגרי ענק
17-10-12, 19:52
אלברט, אני הראשון שטוען שספורטאי צריך לקרוע כמה זוגות כפפות ולאכול הרבה כאב לפני שיש לו זכות לקשור לעצמו כתרים. אבל מה, הילדים האלה מוכיחים כבר בגילם הצעיר יכולת - בעיקר מנטאלית, ולכן מגיעה להם במה, תוך שימת דגש על כך שהמבחן הוא התמדה, ואין בלתו.
אני מדגיש את זה כל הזמן.
יש אנשים שפשוט התפוגגו אבל זה לא גורע ממה שהם עשו.

אמרון
17-10-12, 19:53
לא מבין פה אנשים כל פוסט אתם חייבים להרוס ! ובוא נגיד שעידן לקח ממתקים למה נראה לך שהוא יצהיר בפורום שכל העולם ואשתו קורא בוא שהוא לוקח אתם יודעים שזה לא חוקי שפוסלים מתחרים על זה תחשבו קצת לפני שאתם שואלים שאלות דביליות

Cuba
17-10-12, 20:06
לא מבין פה אנשים כל פוסט אתם חייבים להרוס ! ובוא נגיד שעידן לקח ממתקים למה נראה לך שהוא יצהיר בפורום שכל העולם ואשתו קורא בוא שהוא לוקח אתם יודעים שזה לא חוקי שפוסלים מתחרים על זה תחשבו קצת לפני שאתם שואלים שאלות דביליות

אני לא טוען שהוא לקח חומר כזה או אחר .. אני חושב להפך שכל הכבוד לו שהוא זכה

אבל כמו שאלברט רשם לא כל אחד שמתחרה הוא בודיבילדר כמו שלא כל שחקן כדורגל בליגה ז' נחשב כדורגלן .

עם כל הכבוד שיש לי לתוצאה שהבחור השיג ובאמת שכל הכבוד לו יש לו עוד דרך ארוכה בשביל להקרא בודי בילדר..

אבל בכל זאת יפה על האומץ והמוטיבציה לעלות על הבמה בגיל כזה צעיר..נקווה שיתמיד אם הוא יכנס לזה חזק עוד 3-4 שנים הוא יהיה באמת בילדר רציני

אמרון
17-10-12, 22:30
אחי כל מי שמתחרה הוא מפתח גוף ההבדל שיש מפתחי גוף מקצוענים ויש כאלה שהם חובבים זה הכל

nadavmoore
17-10-12, 23:57
עזוב , עידן לא האישו פה (למרות שהכתבה יפה והכל) . הקטע הוא שדני בא ואומר שהמתאמנים שלו טבעיים , מעלה תמונות של שינויים שלהם תוך חודשיים שהם עולים במסת שריר ויורדים בשומן ומאכיל סרטים את הילדים הקטנים שקוראים פה בפורום (בשביל לקדם את עצמו כלכלית עם שקרים כנראה) ואז בא מתאמן שלו ובעצמו אומר שהוא לוקח חומרים.

לדעתי דווקא אם עידן כן לקח חומרים אז כל הכבוד לו. אני לא מאמין בבאדיבילדרים טבעיים גם לא בגיל צעיר. מי שלוקח על עצמו פיתוח גוף צריך לעשות הכל כדי להגיע מוכן על הבמה, אם זה אומר לקחת חומר כזה או אחר ועל הבמה הוא נראה טוב - כל הכבוד לו וזה מותר.

אבל להיות כמו דני ולהראות לנו תמונות של "כביכול" מתאמנים שלו שהוא טוען שהם טבעיים והם לא . ועושים שינויים פיזיולוגים הזויים זאת בושה וחרפה (לדעתי) וצריך להגיד את האמת בקטע הזה בשביל לא להשלות פה את קוראי הפורום. אם הפורום הזה רוצה להיות רציני ואיכותי, צריך לקרוא לילד בשמו ולא להתחבא. כי שבא מישהו שלא מבין ומסתכל על הפוסט הזה של דני בפורום תמונות גולשים הוא חושב שדני המאמן הכי טוב בעולם שמביא תוצאות בלתי אפשריות בעליל (למתאמן טבעי) זה מה שהוא מוציא מהפורום הזה, הפורום הזה (לדעתי) צריך להוקיע שטויות כאלו. (אם כבר אתם בקטע של להעלות את הרמה ולשמור עליה גבוהה)

BlueNinja
18-10-12, 15:37
פשוט בושה מה שהולך פה, כל אחד רק מנסה לחפש על מה לרדת, לא מפרגנים בשיט.

כנסו רגע לפורום של bb, תראו איך מפרגנים בחו"ל, רק מדרבים ונותנים מוטיבציה,מ 2007 אני פה וזה פשוט בושה למה שהפורום הפך להיות.

ניגרי ענק
18-10-12, 18:16
זה באמת מוזר.
מצד שני כל דעה לגיטימית, בתנאי שהיא נאמרת בצורה מכובדת.
חבל רק שכל אלה שחושבים אחרצת לא מתבטאים, לפחות הייתה נוצרת תמונה מאוזנת יותר.
אני לא רוצה פורום ש"רק מפרגנים", ביקורת בונה זה חלק מהסיפור, אבל אני כן רוצה יותר איזון.
לכן מי שחושב שמגיע פרגון לספורטאים מוזמן לעשות את זה.
שתי דקות של מאמץ קטן ועשיתם את היום למישהו.

אלברט ברכה
18-10-12, 22:01
אלברט, אני הראשון שטוען שספורטאי צריך לקרוע כמה זוגות כפפות ולאכול הרבה כאב לפני שיש לו זכות לקשור לעצמו כתרים. אבל מה, הילדים האלה מוכיחים כבר בגילם הצעיר יכולת - בעיקר מנטאלית, ולכן מגיעה להם במה, תוך שימת דגש על כך שהמבחן הוא התמדה, ואין בלתו.
אני מדגיש את זה כל הזמן.

בבילדינג וליפטינג לפני שיש לך 10 שנים ברזומה אין בכלל מה לדבר על רמה גבוהה.

יכולת מנטלית גבוהה היא היכולת לעשות דיאטה\משטר אימונים קשה לאורך שנים, לא חצי שנה.

בגלל זה אני חושב שבעיקר בעולם הבילדינג בו יש הרבה פרמטרים לא מדידים ממהרים להאדיר אנשים שעוד לא קרעו זוג נעליים.

אמרון
18-10-12, 23:41
בבילדינג וליפטינג לפני שיש לך 10 שנים ברזומה אין בכלל מה לדבר על רמה גבוהה.

יכולת מנטלית גבוהה היא היכולת לעשות דיאטה\משטר אימונים קשה לאורך שנים, לא חצי שנה.

בגלל זה אני חושב שבעיקר בעולם הבילדינג בו יש הרבה פרמטרים לא מדידים ממהרים להאדיר אנשים שעוד לא קרעו זוג נעליים.

אני מסכים עם מה שאתה אומר, אבל זה לא אומר שמי שעשה תחרות אחת והגיע ברמה טובה זה מוריד מהרמה שלו. אתה יכול להעריך יותר מתחרה ששנים בעסק ומשקיע אבל גם לחברה הצעירים מגיע את הפרגון, סך הכל בגיל הזה מה שעושים כל היום זה לשתות ולעשן, לא מבין למה בחור צעיר שעשה כזה שינוי אתם כאילו מורידים מהרמה שלו

Gama
18-10-12, 23:51

כנסו רגע לפורום של bb, תראו איך מפרגנים בחו"ל, רק מדרבים ונותנים מוטיבציה,מ 2007 אני פה וזה פשוט בושה למה שהפורום הפך להיות.

למה נראה לך שכל העולם שונא ישראל? זה בדיוק המנטאליות המסריחה הזאת..

Karako
19-10-12, 00:11

ל1ל
מ 2007 ?
לא התקדמת הרבה בחיים.

תרגע, אנחנו פשוט לא צבועים כמו הקוקסינלים ב bb.

No_Troll
19-10-12, 00:36
אני מדגיש את זה כל הזמן.

עדיף לא להשתמש בכפפות באימון משקולות.

אלברט ברכה
19-10-12, 01:46
אני מסכים עם מה שאתה אומר, אבל זה לא אומר שמי שעשה תחרות אחת והגיע ברמה טובה זה מוריד מהרמה שלו. אתה יכול להעריך יותר מתחרה ששנים בעסק ומשקיע אבל גם לחברה הצעירים מגיע את הפרגון, סך הכל בגיל הזה מה שעושים כל היום זה לשתות ולעשן, לא מבין למה בחור צעיר שעשה כזה שינוי אתם כאילו מורידים מהרמה שלו

תראה,

לא הצלחתי להבין למה, אבל יש יותר מדי אובר-פרגון והאדרה עצמית\כללית בקהילת הבילדינג ולא תמיד עם סיבה ברורה.

אותי אישית זה פשוט מעצבן ובו זמנית מצחיק האופן שבו אתם מדברים ומפארים אנשים שמתעסקים בתחום כמה חודשים בודדים.

אני בכלל לא מתייחס לבחור, הוא פרט שולי ורק דוגמא במה שאני מנסה להגיד, ואגב אני באמת לא רואה בו משהו מיוחד.
כל הסופרלטיבים שאתם מחלקים גורמים לכל בן אדם שני ללכת להתחרות ולתחרויות להיות מורכבות מאנשים שלא בשלים, לא מתאימים, לא מוכנים והרבה פעמים לא קשורים לענף.

עם כל הכבוד ויש כבוד, התוצאות של הבחור, שיפות לכשלעצמן, יכולות להיות מושגות ע"י כל ילד בן גילו שיקח חומרים ויקבל הדרכה מסמכות מקצועית טובה בתחום.
לעומת זאת, אני מבטיח לך שאם הוא יתמיד וימשיך ככה לא רק שנה, אלא 5, הוא ישיג תוצאות שאין כמעט מצב שמישהו אחר בן אותו גיל ישיג בשנה. למה? כי מה שהשני עושה בשנה אחת, הראשון עושה כבר 5. הקושי והתוצאות הן בהתמדה ארוכת הטווח ולא בלתת פוש בדיאטה לתחרות די לצ'נס איזה one night stand.

המחלה הזאת קיימת גם בכדורגל הישראלי - כל ילד עם קצת כישרון אבל 0 מאסה, ללא מהירות ובטח ללא כושר גופני ברמה גבוהה, הולך לבלגיה או לארמניה לחמם את הספסל ולקבל כמה מאות אלפי יורו, במקום לשחק 3-5 שנים בארץ, להטביע את החותם שלו, להראות למועדונים אחרים ובעיקר לעצמו שהוא ראוי, ואחר כך לקבל חוזה בקבוצה אמיתית, קרי ליגה אנגלית, ספרדית, גרמנית, איטלקית.

Musanony
19-10-12, 03:37
תראה,

לא הצלחתי להבין למה, אבל יש יותר מדי אובר-פרגון והאדרה עצמית\כללית בקהילת הבילדינג ולא תמיד עם סיבה ברורה.

אותי אישית זה פשוט מעצבן ובו זמנית מצחיק האופן שבו אתם מדברים ומפארים אנשים שמתעסקים בתחום כמה חודשים בודדים.

אני בכלל לא מתייחס לבחור, הוא פרט שולי ורק דוגמא במה שאני מנסה להגיד, ואגב אני באמת לא רואה בו משהו מיוחד.
כל הסופרלטיבים שאתם מחלקים גורמים לכל בן אדם שני ללכת להתחרות ולתחרויות להיות מורכבות מאנשים שלא בשלים, לא מתאימים, לא מוכנים והרבה פעמים לא קשורים לענף.

עם כל הכבוד ויש כבוד, התוצאות של הבחור, שיפות לכשלעצמן, יכולות להיות מושגות ע"י כל ילד בן גילו שיקח חומרים ויקבל הדרכה מסמכות מקצועית טובה בתחום.
לעומת זאת, אני מבטיח לך שאם הוא יתמיד וימשיך ככה לא רק שנה, אלא 5, הוא ישיג תוצאות שאין כמעט מצב שמישהו אחר בן אותו גיל ישיג בשנה. למה? כי מה שהשני עושה בשנה אחת, הראשון עושה כבר 5. הקושי והתוצאות הן בהתמדה ארוכת הטווח ולא בלתת פוש בדיאטה לתחרות די לצ'נס איזה one night stand.

המחלה הזאת קיימת גם בכדורגל הישראלי - כל ילד עם קצת כישרון אבל 0 מאסה, ללא מהירות ובטח ללא כושר גופני ברמה גבוהה, הולך לבלגיה או לארמניה לחמם את הספסל ולקבל כמה מאות אלפי יורו, במקום לשחק 3-5 שנים בארץ, להטביע את החותם שלו, להראות למועדונים אחרים ובעיקר לעצמו שהוא ראוי, ואחר כך לקבל חוזה בקבוצה אמיתית, קרי ליגה אנגלית, ספרדית, גרמנית, איטלקית.

אם תלך עכשיו למסיבת בריכה בטאפאסי ותראה שבין כל הכוסיות מסתובבים איזה 30 עארסים אתה בטח תגיד לעצמך שהסלקטור לא עושה את מלאכתו כראוי (או בעברית: אידיוט דפוק). ואתה צודק. כל אחד יכול להחליט שהוא רוצה להתחרות, אבל אם הוא יעלה על הבמה או לא-זו החלטה של השופטים בשיפוט המקדים. העובדה שב-ifbb הסינון היחיד הוא "האם שילמת 550 שקל דמי רישום", זו בעיה של האיגוד ולא של המתחרה.

אין ספק שאם הוא ימשיך ויתמיד, בעוד חמש שנים הוא עשוי להיות אחד מהמובילים בתחום בארץ ולעומת זאת, יכול להיות שהוא יהיה פחות או יותר באותה נקודה, כי המטען הגנטי שלו לא מתאים לענף ולא משנה כמה הוא ירצה ויתאמן. אבל אין שום קשר בין זה לבין ההישג הנוכחי שלו. הוא עבד קשה וקיבל, בצדק, את התואר "מר ישראל לנוער". ועל השייפ שהוא הביא מגיעות לו מחמאות. רק בלי להגזים.

ורק על מנת קצת לחזור לפרופורציות בקשר לרמת ה"אובר פרגון", הכתבה הזו היא בסך הכל ראיון של מתחרה של גיל גרנות וישראלבודי... לאתר של גיל גרנות וישראלבודי. אז כן, הוא יקבל פה מחמאות, גם אם קצת בהגזמה, כי אלו חוקי המקום. עד לפני שש שנים, סביר להניח שהוא היה מקבל גם כתבה בתכנית ספורtv כמו ספורטאי נוער אחרים בגילו שחלקם, כבר התאמנו עשר שנים, והיו להם עשרות מדליות מגוזלים-ילדים-נערים ורק בדיעבד מסתבר שהזכייה באליפות ישראל לנוער הייתה שיא הקריירה שלהם.

אמרון
19-10-12, 09:42
אין פה שום אובר פרגון ,כל מי שעבר את הדיאטה הזאת תאמין לי מגיע לו את כל הפרגון שבעולם . מי שלא עבר את זה לא יבין, אתה אשכרה מפסיק את החיים שלך בשביל יום אחד ועל זה מגיע לבחור כל הכבוד, חוץ מיזה אני יכול לספור על יד אחת בחורים שבאמת הגיעו ברמה כזאת תחרות ראשונה. הוא עבד קשה עשה שינוי ועל זה מגיע לו את כל הפרגון בעולם וכמו שאביב אמר אם דגש על האם הוא ימשיך. אז לכל מי שיש הערות בונות בכיף אבל העירות כמו לא מגיע לו פרגון ממש לא במקום, תכבדו ותתנו לבחור מוטיבציה סך הכל אני יכול להעיד על עצמי שבגלל כל הפרגון שקיבלתי באמת שאני רוצה להמשיך ולא לאכזב את כל מי שאמר לי שאני יגיע רחוק.

Karako
19-10-12, 11:05
אין פה שום אובר פרגון ,כל מי שעבר את הדיאטה הזאת תאמין לי מגיע לו את כל הפרגון שבעולם . מי שלא עבר את זה לא יבין, אתה אשכרה מפסיק את החיים שלך בשביל יום אחד ועל זה מגיע לבחור כל הכבוד, חוץ מיזה אני יכול לספור על יד אחת בחורים שבאמת הגיעו ברמה כזאת תחרות ראשונה. הוא עבד קשה עשה שינוי ועל זה מגיע לו את כל הפרגון בעולם וכמו שאביב אמר אם דגש על האם הוא ימשיך. אז לכל מי שיש הערות בונות בכיף אבל העירות כמו לא מגיע לו פרגון ממש לא במקום, תכבדו ותתנו לבחור מוטיבציה סך הכל אני יכול להעיד על עצמי שבגלל כל הפרגון שקיבלתי באמת שאני רוצה להמשיך ולא לאכזב את כל מי שאמר לי שאני יגיע רחוק.

מה זה להגיע רחוק מבחינתך?

מר ישראל - אלוף האלופים?

להיות פרו-בילדר?

מכרו לך לוקשים, עלאק להגיע רחוק.
עדיף שתשקיע את הזמן שלך באפיק אחר, אין עתיד בפיתוח גוף.

תפסיקו לזיין בשכל שאתם עושים את זה בשביל מישהו, כי אם כן אתם פראיירים.
אתם עושים את זה בשביל עצמכם (שרוטים), אז אין לכם מקום לבכות על דיאטות. שדרך אגב יש כמה דברים בחיים שהם יותר קשים מדיאטה.

ISnocs
19-10-12, 17:30
karako, בוא ניהיה ממוקדים .

אנחנו פה בפורום פיתוח גוף מתעסקים בפיתוח גוף .

יש חבר'ה שמשיגים תוצאות יפות, לכן מפרגנים ומעודדים. ככה זה בחיים כשיש תמיכה מגורמי חוץ אז יש גם התקדמות והתפתחות .

סתכל על תחום הבאדיבילדינג העולמי פעם כשרק התחיל.... ולאן היגענו כיום.

ואין קשר לזה שאתה משווה את הדיאטה למשהו אחר בחיים, כי זה לא הנושא פה .

לכן אני תמיד בעד אוירה תומכת וחיובית גם פה וגם בחיים בכלל וממליץ לכולם לעשות כך, כי ככה מתקדמים ומשתפרים .

לבוא עכשיו לחרבן פה ולזלזל באנשים בתחום זה מיותר והורס . אף אחד לא הופך מתחרה לפרה קדושה, אבל הבעיה היא שרוב האנשים מרשים לעצמם מאחורי מסך המחשב לדבר בצורה לא ראוייה.

בקיצור ממליץ לכולם לשמור על קלילות לפרגן ולבוא בגישה חיובית ככה נגיע למקום טוב יותר.

שבת שלום !

אלברט ברכה
19-10-12, 17:48
עזוב , עידן לא האישו פה (למרות שהכתבה יפה והכל) . הקטע הוא שדני בא ואומר שהמתאמנים שלו טבעיים , מעלה תמונות של שינויים שלהם תוך חודשיים שהם עולים במסת שריר ויורדים בשומן ומאכיל סרטים את הילדים הקטנים שקוראים פה בפורום (בשביל לקדם את עצמו כלכלית עם שקרים כנראה) ואז בא מתאמן שלו ובעצמו אומר שהוא לוקח חומרים.

לדעתי דווקא אם עידן כן לקח חומרים אז כל הכבוד לו. אני לא מאמין בבאדיבילדרים טבעיים גם לא בגיל צעיר. מי שלוקח על עצמו פיתוח גוף צריך לעשות הכל כדי להגיע מוכן על הבמה, אם זה אומר לקחת חומר כזה או אחר ועל הבמה הוא נראה טוב - כל הכבוד לו וזה מותר.

אבל להיות כמו דני ולהראות לנו תמונות של "כביכול" מתאמנים שלו שהוא טוען שהם טבעיים והם לא . ועושים שינויים פיזיולוגים הזויים זאת בושה וחרפה (לדעתי) וצריך להגיד את האמת בקטע הזה בשביל לא להשלות פה את קוראי הפורום. אם הפורום הזה רוצה להיות רציני ואיכותי, צריך לקרוא לילד בשמו ולא להתחבא. כי שבא מישהו שלא מבין ומסתכל על הפוסט הזה של דני בפורום תמונות גולשים הוא חושב שדני המאמן הכי טוב בעולם שמביא תוצאות בלתי אפשריות בעליל (למתאמן טבעי) זה מה שהוא מוציא מהפורום הזה, הפורום הזה (לדעתי) צריך להוקיע שטויות כאלו. (אם כבר אתם בקטע של להעלות את הרמה ולשמור עליה גבוהה)

עו"ד נדב צר1ר, מתמחה בבילדינג.

אמרון
19-10-12, 19:10
מה זה להגיע רחוק מבחינתך?

מר ישראל - אלוף האלופים?

להיות פרו-בילדר?

מכרו לך לוקשים, עלאק להגיע רחוק.
עדיף שתשקיע את הזמן שלך באפיק אחר, אין עתיד בפיתוח גוף.

תפסיקו לזיין בשכל שאתם עושים את זה בשביל מישהו, כי אם כן אתם פראיירים.
אתם עושים את זה בשביל עצמכם (שרוטים), אז אין לכם מקום לבכות על דיאטות. שדרך אגב יש כמה דברים בחיים שהם יותר קשים מדיאטה.

תקשיב טוב אני יעשה מה שבא לי וכמה שבא לי, זה שאתה לא מצליח להתקדם זה בעיה שלך אבל אל תבוא ותטיף לי כי אני יודע טוב מאד מה אני עושה וגם אם מחר אני יפסיק להתאמן אני לא יצטער על רגע אחד מהעבר וברור שאני עושה את זה השביל עצמי אבל חלק מהקטע זה שיש אנשים שמאמינים בך ומפרגנים לך ובלי זה אי אפשר תשאל כל מתחרה, פיתוח גוף זה לא תחרות של איש אחד!

DaSpider
19-10-12, 21:14
בחיי שחפרתם על הדיאטות ברמות אחרות... אולי פשוט נשנה את הפורום לפורום אוכל וזהו.

Karako
20-10-12, 17:24
karako, בוא ניהיה ממוקדים .

אנחנו פה בפורום פיתוח גוף מתעסקים בפיתוח גוף .

יש חבר'ה שמשיגים תוצאות יפות, לכן מפרגנים ומעודדים. ככה זה בחיים כשיש תמיכה מגורמי חוץ אז יש גם התקדמות והתפתחות .

סתכל על תחום הבאדיבילדינג העולמי פעם כשרק התחיל.... ולאן היגענו כיום.

ואין קשר לזה שאתה משווה את הדיאטה למשהו אחר בחיים, כי זה לא הנושא פה .

לכן אני תמיד בעד אוירה תומכת וחיובית גם פה וגם בחיים בכלל וממליץ לכולם לעשות כך, כי ככה מתקדמים ומשתפרים .

לבוא עכשיו לחרבן פה ולזלזל באנשים בתחום זה מיותר והורס . אף אחד לא הופך מתחרה לפרה קדושה, אבל הבעיה היא שרוב האנשים מרשים לעצמם מאחורי מסך המחשב לדבר בצורה לא ראוייה.

בקיצור ממליץ לכולם לשמור על קלילות לפרגן ולבוא בגישה חיובית ככה נגיע למקום טוב יותר.

שבת שלום !

אני מאוד ממוקד, השאלה אם אתם ממוקדים.

לדבר באוויר זה קל, מר אמרון אפילו לא מסוגל להגדיר מה זה רחוק מבחינתו.
וניתן לו את הקרדיט שהוא כן, אז:
1. שיגיד מה זה להגיע רחוק.
2. מה התוכנית שלו להשיג את זה.

ואני מקווה שהתוכנית לא תהיה מורכבת מהשקעה, הפצצה ותרומה.
כי ככה לא בונים חומה.

בכל מקרהף אני לא כאן כדי לפגוע.
אני כאן כדי להביע דעה....

פיתוח גוף זה אחלה, אבל עדיף שזה יהיה עיסוק שלישי( או רביעי ) בחיים ולא ראשון.
במיוחד אם אתה בן 20 והעשור הקרוב הוא קריטי בעיצוב שארית חייך.

תתאר לך איזה חרא זה לגלות בגיל 30 שאין לך לא מקצוע, לא תואר (מר ישראל זה לא תואר), ולא כלום...
כל מי שמוכר למישהו שיש לו עתיד בפיתוח גוף הוא או אדיוט בעצמו או שרלטן שמזלזל ביכולות של האדם שעומד מולו.

Karako
20-10-12, 17:27
תקשיב טוב אני יעשה מה שבא לי וכמה שבא לי, זה שאתה לא מצליח להתקדם זה בעיה שלך אבל אל תבוא ותטיף לי כי אני יודע טוב מאד מה אני עושה וגם אם מחר אני יפסיק להתאמן אני לא יצטער על רגע אחד מהעבר וברור שאני עושה את זה השביל עצמי אבל חלק מהקטע זה שיש אנשים שמאמינים בך ומפרגנים לך ובלי זה אי אפשר תשאל כל מתחרה, פיתוח גוף זה לא תחרות של איש אחד!

מבין אותך (בעצבים שתפסת).

אבל תחשuב לעומק על מה שכתבתי ותרוויח בעצמך.

Cuba
20-10-12, 17:32
למה אחי למר אולימפיה מגיע 250 אלף דולר

Karako
20-10-12, 17:37
למה אחי למר אולימפיה מגיע 250 אלף דולר

ל1ל

לעבוד עשר שנים.

להוציא מיליון דולר על חומרים.

להרוג את הבריאות.

לעבוד 24 שעות ביום.

עדיף להיות דיילת בפרפומריה בסופרפארם. נטו תעשה הרבה יותר.

טוב אז אתה יכול להרוויח מפורנו, אבל שוב גם דיילת בסופרפארם יכולה.

Cuba
20-10-12, 17:39
אתה לא תבין , זה דרך חיים שווה בשביל זה לעבוד בתור מאבטח בגיל 30-40

אלברט ברכה
20-10-12, 17:51
תכלס כל הבילדרים עובדים באבטחה

טלסביון
20-10-12, 18:00
לך תשכנע בן אדם שלא יכול לעבור ליד מראה או להצטלם בלי לעשות פוזינג שמפיתוח גוף לא יצא לו משהו חיים (לא מתכוון למישהו ספציפי).

Cuba
20-10-12, 18:01
הפרעה נפשית לכל דבר .

גשש בלש
20-10-12, 18:20
לך תשכנע בן אדם שלא יכול לעבור ליד מראה או להצטלם בלי לעשות פוזינג שמפיתוח גוף לא יצא לו משהו חיים (לא מתכוון למישהו ספציפי).

הפרעה נפשית לכל דבר .

אבל למה לא לפרגן?!

טלסביון
20-10-12, 18:45
הפרעה נפשית לכל דבר .

אני גאה להגיד שהחלמתי מהמחלה לפני כשנתיים שלוש

אמרון
20-10-12, 19:10
אני מאוד ממוקד, השאלה אם אתם ממוקדים.

לדבר באוויר זה קל, מר אמרון אפילו לא מסוגל להגדיר מה זה רחוק מבחינתו.
וניתן לו את הקרדיט שהוא כן, אז:
1. שיגיד מה זה להגיע רחוק.
2. מה התוכנית שלו להשיג את זה.

ואני מקווה שהתוכנית לא תהיה מורכבת מהשקעה, הפצצה ותרומה.
כי ככה לא בונים חומה.

בכל מקרהף אני לא כאן כדי לפגוע.
אני כאן כדי להביע דעה....

פיתוח גוף זה אחלה, אבל עדיף שזה יהיה עיסוק שלישי( או רביעי ) בחיים ולא ראשון.
במיוחד אם אתה בן 20 והעשור הקרוב הוא קריטי בעיצוב שארית חייך.

תתאר לך איזה חרא זה לגלות בגיל 30 שאין לך לא מקצוע, לא תואר (מר ישראל זה לא תואר), ולא כלום...
כל מי שמוכר למישהו שיש לו עתיד בפיתוח גוף הוא או אדיוט בעצמו או שרלטן שמזלזל ביכולות של האדם שעומד מולו.

תקשיב אני לא יגדיר מה זה רחוק, ברור שכולם שואפים להיות מר אולמפיה אבל צריך להיות גם מציאותיים לכן אני מציב לי מטרה אחרי שהשגתי אותה אני מתקדם למטרה גבוהה יותר בהתחלה המטרה שלי זה היה להיות מר ישראל עכשיו זה לזכות באלוף האלופים אחרי זה אלוהים גדול. מה שאני יודע שאני עושה את זה נטו מאהבה לתחום ואני לא רואה את החיים שלי אחרת כרגע זה הכל אם זה היה כזה קל כולם היו עושים את זה.

Cuba
20-10-12, 19:15
תקשיב אני לא יגדיר מה זה רחוק, ברור שכולם שואפים להיות מר אולמפיה אבל צריך להיות גם מציאותיים לכן אני מציב לי מטרה אחרי שהשגתי אותה אני מתקדם למטרה גבוהה יותר בהתחלה המטרה שלי זה היה להיות מר ישראל עכשיו זה לזכות באלוף האלופים אחרי זה אלוהים גדול. מה שאני יודע שאני עושה את זה נטו מאהבה לתחום ואני לא רואה את החיים שלי אחרת כרגע זה הכל אם זה היה כזה קל כולם היו עושים את זה.

שאלה לא קשורה .. השגת בסוף ספורטאי בצבא?

אמרון
20-10-12, 19:33
שאלה לא קשורה .. השגת בסוף ספורטאי בצבא?

כן......

ניגרי ענק
21-10-12, 21:34

תשובה מעולה.

zivgin
26-10-12, 11:34
ראשית אני רוצה להגיד כל הכבוד לעידן, שכן ראיתי אותו בתקופת המאסה וגם אני לא חשבתי שהוא יגיע מוכן, לא ברמה שהוא הגיע בכל אופן.

אלברט - בנושא ה"בילדר" או לא "בילדר", אני מסכים איתך חלקית, אני גם לא אוהב שלכל אח שמתחיל לשחק כדורגל קוראים "כדורגלן" וכל מרים משקולות שני הוא "בילדר" כי זה מוזיל את המושגים והמשמעות שלהם.
א-ב-ל, בנאדם שעלה לבמה, והתחרה באמת נגד מתחרים(להבדיל מקטגוריות שמתחרים לפעמים עולים לבד) וגם הגיע מוכן ברמה טובה, וזה במקום הראשון! למה שלא יקרא בילדר?
אם הוא היה עולה לבמה לבד, או מגיע בשייפ גרוע, או זוכה מקום 4, הייתי מסכים איתך.. אבל זה לא המצב.
אפשר להגיד שכל שאר החבר'ה בקטגוריה שלו לא רואיים לתואר "בילדר" ולזה אני מסכים, אבל למה עידן לא?

בנוגע לתזונה והתפריט - נכון, התזונה קשה, דורשת, מתסכלת ועוד.. יש פה חבר'ה שבחיים שלהם לא עשו חצי מהדיאטות שעושים לפני תחרות, אבל מרשים לעצמם לזלזל בזה תוך כדי ישיבה מול המחשב ונשנוש שוקולד.
חצי מ"ליפטרים" בפורום הרי בחרו ללכת לכיוון הזה בגלל שהם לא מצליחים לעמוד בעצמם בשום דיאטה מסודרת פרט למאסה מלוכלכת שגם זה סוג של שקר כדי להרגיש טוב עם עצמם שהם שמנים.
מי שלא עשה איזשהי דיאטה וירד לאיזור ה7% ומטה, שלא יעיז לדבר בכלל!

אלירמבו
26-10-12, 11:47
ראשית אני רוצה להגיד כל הכבוד לעידן, שכן ראיתי אותו בתקופת המאסה וגם אני לא חשבתי שהוא יגיע מוכן, לא ברמה שהוא הגיע בכל אופן.

אלברט - בנושא ה"בילדר" או לא "בילדר", אני מסכים איתך חלקית, אני גם לא אוהב שלכל אח שמתחיל לשחק כדורגל קוראים "כדורגלן" וכל מרים משקולות שני הוא "בילדר" כי זה מוזיל את המושגים והמשמעות שלהם.
א-ב-ל, בנאדם שעלה לבמה, והתחרה באמת נגד מתחרים(להבדיל מקטגוריות שמתחרים לפעמים עולים לבד) וגם הגיע מוכן ברמה טובה, וזה במקום הראשון! למה שלא יקרא בילדר?
אם הוא היה עולה לבמה לבד, או מגיע בשייפ גרוע, או זוכה מקום 4, הייתי מסכים איתך.. אבל זה לא המצב.
אפשר להגיד שכל שאר החבר'ה בקטגוריה שלו לא רואיים לתואר "בילדר" ולזה אני מסכים, אבל למה עידן לא?

בנוגע לתזונה והתפריט - נכון, התזונה קשה, דורשת, מתסכלת ועוד.. יש פה חבר'ה שבחיים שלהם לא עשו חצי מהדיאטות שעושים לפני תחרות, אבל מרשים לעצמם לזלזל בזה תוך כדי ישיבה מול המחשב ונשנוש שוקולד.
חצי מ"ליפטרים" בפורום הרי בחרו ללכת לכיוון הזה בגלל שהם לא מצליחים לעמוד בעצמם בשום דיאטה מסודרת פרט למאסה מלוכלכת שגם זה סוג של שקר כדי להרגיש טוב עם עצמם שהם שמנים.

זה מה שנקרא תגובה לעניין, מפורטת ומדוייקת...

ניגרי ענק
26-10-12, 13:24

כל מילה בניין!

Scylla
26-10-12, 15:47
i actually knows all of the sides, im with israel and idan at the gym (usually when im not gone to australia...) and i know most of the lifters here, and im one as well.

every side got a point but each side need to understand that not all lifters are the same and not all builders are the same...

i do think idan worthy to be called a bodybuilder cuz he came prepared and he is one of the most dedicated persons i know... i didnt though he would do that well...

im the first guy to agree about the justified common narcissistic hate... guys that goes 2 sizes smaller, walk to the mall or meet with friends with a Y tank top (yes yair, its you :) and do workouts with mountain shoes (WTF) and a wool beanie (kova tzemer)
but not all of them like that... and idan is very quiet and modest guy
he do wear a Y tank tops but i can forgive him... :D

about candies (mamtakim) i talked to him and saw him till about 2 week before and i dont think he is on to something... i have to say i saw last year 2 BB's in the gym before competition, one was with one was without and you can CLEARLY see the difference when the cutting begin, 2 weeks the juiced guy is already 7-8% and the natural just looks like a still chubby corpse relatively to him

and about idan and israel they both respects and like pl's ppl, and idan even took part with a little PL day we did a few guys.

he is a good guy that brought awesome results for the 1st comp, so give him a break, there is a lot of puffed stupid bb's that talk and talk all the time but doesnt have the balls to diet for a comp and actually go on stage... this kid had...:)