PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה | מבולבל בנוגע לתזונה ואבקות !

veteran
22-10-12, 07:31
קודם כל שלום ושבוע טוב , חזרתי להתאמן אחרי תקופה לא קצרה שלא התאמנתי כמו שצריך בגלל צבא , זה לא אומר שלא פקדתי את חדר הכושר או שלא רצתי , פשוט בתנאים צבאיים .

עכשיו אני משוחרר ואני מעוניין לחזור בכל הכח , המטרה שלי היא חיטוב , יש לי שומן מיותר בבטן שאני מעוניין לשרוף ולהתחיל תקופת חיטוב , הבעיה של יהיא החלבון בעצם , הגוף שלי מתנפח מהר ללא עזרה של חלבון ורק על ידי אימוני כפיפות בטן ושכיבות סמיכה ומתח אני פשוט גדל , אני מפחד שהחלבון ינפח אותי אובר כי אני גם ככה 1.70 ולא אוהב להיות נפוח , מעוניין להוריד את אחוז השומן ע"י אירובי לשמור על השריר ע"י אנאירובי אבל עדיין מעוניין לקחת חלבון שישמור על השריר.

ולגבי תזונה , אין לי מושג מה לאכול לפני או אחרי אימון אשמח אם תאירו את עניי בנושא !! תודה רבה

Xanadoo
22-10-12, 10:17
תצליח אחי!

ניגרי ענק
22-10-12, 10:23
אני ממליץ לך לקרוא מאמרים וללמוד את הנושא.
יש באתר פה אתרים נהדרים, אתה תקבל ידע בסיסי שיסייע לך להתחיל ברגל ימין.
ספציפית לשאלתך: חלבון יכול לסייע מאוד, כחלק משלים לתפריט המתאים להיפטרופיה (עלייה במאסת שריר).
והייתי הולך על הסיינטרקס הנקי, שגם אותו תוכל להזמין מהאתר.
בהצלחה.

veteran
23-10-12, 09:11
אני ממליץ לך לקרוא מאמרים וללמוד את הנושא.
יש באתר פה אתרים נהדרים, אתה תקבל ידע בסיסי שיסייע לך להתחיל ברגל ימין.
ספציפית לשאלתך: חלבון יכול לסייע מאוד, כחלק משלים לתפריט המתאים להיפטרופיה (עלייה במאסת שריר).
והייתי הולך על הסיינטרקס הנקי, שגם אותו תוכל להזמין מהאתר.
בהצלחה.

תודה על תשובתך המהירה , הבעיה היא שאני לא מבין בכל הדברים האלה , " גרם חלבון שווה 4 קלוריות " " תספור מה אכלת מה לא אכלת " לא בשבילי .. אם אפשר לדעת בדיוק מה לאכול אחרי אימון אני אשמח , ואם בכלל כדאי לי לקחת משו שיעלה במסת שריר , כי אני פשוט לא רוצה להעלות במסת שריר אני פשוט רוצה לחטב ללא העלאה במסה , הגנים שלי חזקים והשריר גדל ללא עזרה של אבקת חלבון .