PDA

צפה בגרסא המלאה : טיפים לסוף החיטוב

sexybody
24-10-12, 16:16
1.יושב על התפריט ובודק איך אפשר לשפר.נמצא כרגע על 10%שומן ורוצה לרדת עוד קצת.אז מלבד זה שעושה פרוטוקול 1 על דל פחמימה(40-30ג' פחמימה).
המדריך מציע 2 נוסחאות כשאחת מהן 'כללית' והשנייה מיודעת לאלה שיודעים את אחוז השומן שלהם.
אני 1.73 בן 30 ושוקל 83ק"ג וכרגע לא ממש מצליח לרדת עוד במשקל.לקחתי כבר הפסקה של שבוע מהחיטוב(נייטרלי)לפני שבועיים.
2 הנוסחאות מראות תוצאות שונות,1) איזו מדויקת יותר וכדאי לבחור בה(הראשונה מראה 2110קל' והשנייה 2300קל' בערך)
בכל מקרה,אני מכניס 1700-1800קל' ביום ובימי פעילות הפעילות מוציאה עוד 400קל' בממוצע,2)האם הגירעון שבחרתי הוא גדול מידי?
אני מעמיס כל 8-10 ימים.
תודה.

nadavmoore
24-10-12, 19:19
תן נטרלי לאיזה שבוע שבועיים ואז תעשה שוב גרעון קלורי , תוריד שומן מהתפריט ותעלה קצת חלבון ותעשה באירובי שלך אינטרוולים (30 שניות ספרינט 30 שניות ריצה קלה למשך משהו כמו 10 דקות , אחרי זה תמשיך אירובי רגיל למשך חצי שעה בערך)

אתה 173 על 83 קילו ו10 אחוז שומן, זה אומר שאתה אמור להיות בחור מאד גדול. אם מה שהצעתי לא עוזר תקח הפדרין או קלן

sexybody
24-10-12, 22:20
תן נטרלי לאיזה שבוע שבועיים ואז תעשה שוב גרעון קלורי , תוריד שומן מהתפריט ותעלה קצת חלבון ותעשה באירובי שלך אינטרוולים (30 שניות ספרינט 30 שניות ריצה קלה למשך משהו כמו 10 דקות , אחרי זה תמשיך אירובי רגיל למשך חצי שעה בערך)

אתה 173 על 83 קילו ו10 אחוז שומן, זה אומר שאתה אמור להיות בחור מאד גדול. אם מה שהצעתי לא עוזר תקח הפדרין או קלן

תודה על התשובה.
חזרתי מנייטרלי (שבוע)לפני כשבועיים ודי רוצה לסיים את החיטוב בשבועות הקרובים.
הורדתי פחמימה לכמות מינימלית(20-30)אין בעיה עם זה,מעדיף יותר אירובי ממושך ובינוני מאשר אינטרוולים במיוחד בתפריט שלי.עושה אירובי אחרי אימון ובימים שלא מתאמן ריצה רגועה/אליפטי..
לא סגור על עניין הגירעון,בגלל שאני באחוז שומן נמוך יחסית,האם צריך להיות בגירעון גבוה(700+).
אוהב את התפריט עם הרבה חלבון ושומן.

nadavmoore
24-10-12, 22:55
אחי, אם אתה רוצה לרדת מ10 אחוז אז כנראה שתצטרך לשנות לכמה דברים שלא נוחים לך כמו אינטרוולים וכו'... (מה שכתבתי) אף אחד לא אמר שזה יהיה לך "נוח" או "קל" הגוף שלך כנראה כבר רגיל לאירובי ולתפריט שאתה עושה ואם תעשה גרעון גדול סתם תשרוף שריר ולא שומן.
תעשה אינטרוולים כי זה מוציא שומן עיקש ואז אפשר לשרוף אותו באירובי ותאכל פחות שומן כי אין מה לעשות ברמות האלו (של מתחת 10 אחוז שומן) צריך להוריד גם שומן בריא מהתפריט.

בהצלחה.