PDA

צפה בגרסא המלאה : גדילה עצרה - יורד במשקל

shubi
28-10-12, 20:05
אהלן,
קצת פרטים בשביל התפיסה:
בן 26, 1.72.. שוקל 65.

משתמש כבר קרוב לחודשיים באבקת CHAMPION MASS, מצב בפועל - פיזית הגוף גדל, התוצאות נראות, אבל מבחינת המשקל אני יורד או נשאר קבוע.
האימונים שאני עושה הינם אימוני משקולות בלבד בלי אירובי ככה שהדבר קצת מוזר...
חוץ מארוחת צהרים ויוגורט בבוקר ואבקה אחרי האימון אין לי ארוחות מיוחדות מסודרות...

כעת קניתי את האבקה Optimum Pro Complex Gainer... איך הייתם ממליצים לי למקסם את הגוף שלי ככה שהעלייה במסה תהייה משמעותית ונראת יותר ויותר לעין.. ? האדם שעה לפני האימון כדאי לאכול שיבועלת שועל עם חלב ? אם כן כמה פחמימות/חלבונים עלי לצרוך ? האם לשתות אבקה ביום אימון גם לפני השינה ?

בתודה מראש !:eek:

shay_323
28-10-12, 22:57
תוסיף אוכל!

orreu65
29-10-12, 12:04
אתה חייב תפריט מסודר של 4-5 ארוחות ביום עם חלבונים והרבה פחמימות בשביל לגדול ואת הגיינר תשתה אחרי האימון

shubi
29-10-12, 12:11
חוץ מבערב אין לי יכולת להוסיף אוכל, אני כל היום מסתובב בין מקומות... איך היית מציע לסגור את הפינה הזאת ?

brN
29-10-12, 16:45
חוץ מבערב אין לי יכולת להוסיף אוכל, אני כל היום מסתובב בין מקומות... איך היית מציע לסגור את הפינה הזאת ?
להשתמש בגיינר, גיינר נועד לשמש כתוסף תזונה כאשר איך ביכולותיך להגיע לכמות הקלוריות הנדרשת.

orreu65
30-10-12, 07:12
ארוחת בוקר- תאכל בבית כמה דק אחרי שאתה קם (שיהיה הרבה פחמימות כגון לחם מלא או קורנפלקס מחיטה מלאה וחלבונים כמו גבינה לבנה או כוסות חלב זה הכי קל לעכל בבוקר)
לארוחת 10: קח חטיף בריאות 200 קלוריות (כמה שפחות שומן שיהיה אפילו בטווח ה2-4 גר' עם 6 עד כמה שאפשרי חלבון בפנים) אם מתאפשר יוגורט 1.5% שומן מעולה! + כמה שקדים/אגוזים/פקאנים

לארוחת 12 קח סנדוויץ עם 100 גרם פסטרמה + כף טחינה + עגבנייה פרוסה

ואת הארוחות הבאות (סביבות 4 בצהריים) תאכל כבר בבית מנת בשר ופחמימה עם ירק.
לא לאכול כלום עד שעתיים לפני אימון (אפשר בננה חצי שעה לפני)

שים לב שכל זה מסתכם בשקית אוכל קטנה בשעות שאתה מחוץ לבית כמוני ולא קשה לאכוף את זה.

*ד"א גיינר הייתי ממליץ רק אחרי אימון (או בימים שאין אימון בין ארוחות) פעם אחת. אם אתה ממש רזה תשלב עוד מנת הגשה בבוקר עם חלב ו2 תמרים להוספת קלוריות.
בהצלחה!