PDA

צפה בגרסא המלאה : המלצה לתפריט, (מאוד חדש בתחום).

nadav2302
31-10-12, 21:44
אז ככה כמה פרטים לפני..1.73, 76 ק"ג, 18 אחוז שומן.

המטרה שלי היא בעיקר להוריד את הצדדים ואת הכרס הקטנה, וגם לחטב בבוא העת.
רץ 4.3 ק"מ כל יומיים, ומתכוון גם להכניס שחיה בין השאר, לא מתאמן במשקולות (אין זמן לחדר כושר לצערי, סטודנט).
הריצות הן רק מ9 בערב ואילך.

אשמח להמלצה לתפריט יומי, אם יש חשיבות לסדר הארוחות ומה אוכלים בכל ארוחה ומתי כדאי, ואפילו אבקש לדעת גם שאומרים לי "אורז" אז איזה אורז זה טוב לנו ואיזה יעשה לי נזק.

תודה רבה מראש!!!

nadav2302
01-11-12, 16:50
מישהו??

nadavmoore
01-11-12, 17:48
אח שלנו, לא עובדים אצלך פה. אתה רוצה תפריט? תשלם...

אתה יכול לתחיל לקרוא מאמרים ולנסות לבנות לעצמך תפריט ויעזרו לך פה עם טיפים ועצות אבל לבנות לך תפריט שלם זה מוגזם וחצוף לבקש בחינם.

nadav2302
01-11-12, 23:31
אח שלנו, לא עובדים אצלך פה. אתה רוצה תפריט? תשלם...

אתה יכול לתחיל לקרוא מאמרים ולנסות לבנות לעצמך תפריט ויעזרו לך פה עם טיפים ועצות אבל לבנות לך תפריט שלם זה מוגזם וחצוף לבקש בחינם.

כמה עולה?

orreu65
02-11-12, 16:43
יש באתר של ישראלבודי (israelbody.org) קטגוריה של תפריטים לפי מטרה תבחר מה שמתאים לך שזה חיטוב לפי מה שאתה אומר ולך על זה..

nadav2302
02-11-12, 18:00
יש באתר של ישראלבודי (israelbody.org) קטגוריה של תפריטים לפי מטרה תבחר מה שמתאים לך שזה חיטוב לפי מה שאתה אומר ולך על זה..

תודה, נכנסתי לשם, כמו שרשום בחוקי הפורום כאן. לצערי, שרושמים לי "אורז" אני חייב לדעת איזה אורז ב-ד-י-ו-ק. או שמביאים מידות של מזון בגרמים, אני צריך לדעת איך זה נראה באמת.

חוץ מזה, בחור חביב מעליך כל כך כעס שביקשתי משהו ללא תשלום, עד כדי כך שלטענתו זה גובל בחוצפה ממדרגה ראשונה והגזמה פראית.

אז לבחור חביב שמעליך, אנא, אני מוכן לשלם לך, כי בטוח אתה רוצה לעזור. מוזר שהוא לא מגיב.

dani1597
04-11-12, 21:18
תודה, נכנסתי לשם, כמו שרשום בחוקי הפורום כאן. לצערי, שרושמים לי "אורז" אני חייב לדעת איזה אורז ב-ד-י-ו-ק. או שמביאים מידות של מזון בגרמים, אני צריך לדעת איך זה נראה באמת.

חוץ מזה, בחור חביב מעליך כל כך כעס שביקשתי משהו ללא תשלום, עד כדי כך שלטענתו זה גובל בחוצפה ממדרגה ראשונה והגזמה פראית.

אז לבחור חביב שמעליך, אנא, אני מוכן לשלם לך, כי בטוח אתה רוצה לעזור. מוזר שהוא לא מגיב.

מה הנתונים שלך?
מה המטרה שלך?

תודה.

hypertrophy
06-11-12, 00:28

יופי-את כל השאלות הקטנות האלו ותפריט שמותאם אישית לפי כ-ל הנתונים שלך לא תקבל פה אלא רק ביעוץ
אתה רוצה להסתמך על תפריט כללי שנכתב כדוגמא באתר?תהנה...אל תצפה למשהו להיט כי כמו שנאמר-התפריטים הם ד-ו-ג-מ-א!!

hypertrophy
06-11-12, 00:28
מה הנתונים שלך?
מה המטרה שלך?

תודה.

חחחחח ואתה תכתוב לו תפריט?....

nadavmoore
06-11-12, 01:00
300 ש"ח וזה רק כי יש לך שם יפה. אגב יש לי חיים גם מחוץ לפורום הזה אז אני לא פה בכל דקה אפשרית, מצטער מראש.

orreu65
11-11-12, 07:14
300 ש"ח זה זוג מפגשים בישראלבודי ממליץ לך בחום לקבוע איתם הם ידאגו לך בדיוק לדברים האלו