PDA

צפה בגרסא המלאה : איך התפריט מסה?

ronsiksik
06-11-12, 18:24
7:00 2 כוסות חלב 1 אחוז ו2 אנרג'י
10:00 פיתה עם 3 חתיכות פסטרמה ו2 כפיות חומוס
12:00 פרי
13:15 125 גרם חזה עוף 2 כוסות אורז
16:30 פיתה עם טונה
19:30 כוס אורז ו125 גרם חזה עוף
23:00 פיתה עם 3 חתיכות גבינה צהובה 15 אחוז

סה"כ 2800 קלוריות משהו כזה (בטעות יצא לי מהמחשבון ואין לי כוח לחשב שוב)335 גרם פחמימה 200 גרם חלבון ו60 שומן....

שוקל 72 1.80 בן 16.....איך התפריט?

AchiliZ
07-11-12, 12:09
תחליף את הפיטה בגרנולה וש"ש פיתה סתם בצק מיותר שיהיה לך קשה להוריד בחיטוב...את הפסטרמה בביצים כי פסטרמה זה סוכרים לא רצויים...הגבוינה הצהובה הייתי מחליף בקוטג'..בהצלחה son

entranz
07-11-12, 13:27
בוא נעשה פה קצת סדר, חטיפי אנרגיה וכאלה תעיף מהתפריט. לגבי הפחמימות ככה:
קינואה, אורז מלא, פסטה מקמח מלא, לחם מחיטה מלאה, לחם שיפון, פיתה מקמח מלא, שיבולת שועל, גרנולה, בטטה וכו'.. העיקר פחמימה מורכבת.
לגבי החלבונים תשתדל לאכול רזה...זתאומרת' לאכול גבינה צהובה 15% זה לא מומלץ... הייתי ממליץ לך להשאר עם החזה עוף, טונה במים, יוגורט 0-1.5% קוטג' 3% בקר, אמנון, סלמון וכו'...
ולגבי שומן, איפה הוא? אתה חייב להוסיף שמן זית, אגוזי מלך, שקדים טבעיים, טחינה גולמית, אבוקדו וכו'... תשתדל בכל ארוחה להקפיד חלבון פחמימה ושומן, לגבי החלבון תיקח ממקורות טובים יותר...לא הייתי מחשיב חלב או צהובה בתור מקור חלבון...אע"פ שאני כן אוכל מדי פעם צהובה 5% אבל עדיין תשאר עם הדגים והבשר בעיקר אם אתה יכול... ומה לגבי האימון? ארוחה לאחר אימון? תנסה לפרט קצת יותר....

ronsiksik
09-11-12, 21:01
בוא נעשה פה קצת סדר, חטיפי אנרגיה וכאלה תעיף מהתפריט. לגבי הפחמימות ככה:
קינואה, אורז מלא, פסטה מקמח מלא, לחם מחיטה מלאה, לחם שיפון, פיתה מקמח מלא, שיבולת שועל, גרנולה, בטטה וכו'.. העיקר פחמימה מורכבת.
לגבי החלבונים תשתדל לאכול רזה...זתאומרת' לאכול גבינה צהובה 15% זה לא מומלץ... הייתי ממליץ לך להשאר עם החזה עוף, טונה במים, יוגורט 0-1.5% קוטג' 3% בקר, אמנון, סלמון וכו'...
ולגבי שומן, איפה הוא? אתה חייב להוסיף שמן זית, אגוזי מלך, שקדים טבעיים, טחינה גולמית, אבוקדו וכו'... תשתדל בכל ארוחה להקפיד חלבון פחמימה ושומן, לגבי החלבון תיקח ממקורות טובים יותר...לא הייתי מחשיב חלב או צהובה בתור מקור חלבון...אע"פ שאני כן אוכל מדי פעם צהובה 5% אבל עדיין תשאר עם הדגים והבשר בעיקר אם אתה יכול... ומה לגבי האימון? ארוחה לאחר אימון? תנסה לפרט קצת יותר....

אני משתדל לאכול כמו שצריך אבל מה לעשות אני לא יכול להרוג את עצמי אני לא רוצה תחרויות או משהו..עליתי בחודש הזה 3 קילו משהו כזה והעילתי ממש הרבה משקלים:ז"א הייי מצליח לפני בבנץ פרס 33קילו ועכשיו 50 ובפרס:בהתחלה 20 עכשיו 33 וכל זה דווקא השתפרות יפה לחודש ראשון...

Xanadoo
12-11-12, 10:37
לגבי פסטרמה אם זאת פסטרמה של 1% שומן אז זה בסדר גמור!