PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה בנוגע לאבקת חלבון (לא רציני רוצה לדפוק מורה)

XVGX5
08-11-12, 16:18
אז ככה היום הייתי בבית הספר ונודע לי אתמול שהייתה הרצאה של רופאת ילדים שלא הייתי בא כי לא באתי לבית ספר אלא הלכתי למכון... עכשיו תשמעו טוב טוב מה הרופאה אמרה וכל המורות עומדות מאחוריה: ״ אבקת חלבון גורמת לכשל בכליות וגידולים במוח״ אני לא מאמין שרופאה תגיד את החרא הזה! אז אני מכין למורה שהתחילה להתווכח איתי (כמעט קיללתי אותה וזאת מרכזת שמסרסת את כולנו)
אז אני מכין מצגת שאני אראה למורה שלי לטובת האבקת חלבון והגינרים והקריאטין המסכנים שמשמיצים אותם ואם תוכלו לכתוב לי (ביחד כמובן) 100 סיבות למה כן כדאי להשתמש אם אפשר בשפה כמה שיותר ״מדעית״ ואני כבר אפרט ד״א אני יודע שאתם האחרונים שמשתמשים בזה כי חלב יותר זול וזה בזבוז כסף פשוט אבל פה אין מפגרים כאלו כמו המורה ויש פה אנשים שלמדו, מתאמנים, מאמנים ומבינים בתזונה , תודה מראש ותעזרו לי להכנס במורה המפגרת הזאת ד״א אני עושה לה מצגת בהפתעה

gorneo1
08-11-12, 17:56
א' אתה לא יכול להשוות חלב לאבקת חלבון. פשוט אל. [הריכוז וקצב הספיגה שונה בתכלית]
ב' תגיד למורה שלך שאם זה היה נכון ארנולד שרווצנגר [בן 65] סילבסטר סטלון [65] ועוד הרבה מאוד מפורסמים כאלה ואחרים היו מתים מאוד מזמן. [לעומת כל מיני צמחונים טבעונים מאמיני טבע אחרים דוגמת ברוס לי שמתים מהתקף לב בגיל 30]
ג' אבקת חלבון היא מוצר מרוכז של מיי גבינה, אותו הדבר רק להוציא משם רק את מה שטוב, לא הפוך.
ד' היא לא יכולה להגיד כזה דבר ובאותה נשימה להגיד לך לאכול ולשתות מוצרי חלב או ביצים או בשר. הכל בא מאותו מקור. הכל מהחי ואם משהו אחד לא בריא שתעמוד ותגיד שגם כל השאר. [היא לא תגיד]
ה' תמסור לה בשם כלל לוקחי האבקות למיניהם שמאז שאנחנו לוקחים את זה אנחנו בריאים כמו שוורים.
ו' יש יותר מקרי סרטן בקרב לא מתאמנים מאשר מתאמנים [עובדתית- המחקר הסיני] ורוב המתאמנים הרציניים כן לקחו ולוקחים תוספים כאלה ואחרים.
וז' - שים עליה אלף זי* ותגיד לה שהיא התבלבלה עם סטרואידים אולי...
בהצלחה.

XVGX5
08-11-12, 18:22
אני יודע סתם מפגרת ולא השוותי חלב לגיינר פשוט אמרתי שהרוב פה שותים 4-5 ליטר חלב ולא שותים גיינר (סידן שומן וחלבון יאמי (: ) סתם מפגרת

DaSpider
08-11-12, 21:53
לפי רמת הכתיבה שלך - אולי היא צדקה...