PDA

צפה בגרסא המלאה : הורדת פרופיל לצבא

Kachok
11-04-07, 17:09
טוב שמעו....אני מתגייס באיזור האוגוסט 07 , אחרי שאני מסיים כיתה יד' במגמת אלקטרוניקה בתכנית "פעמי עתידים" (אל תצחקו , אני יודע שזה שיט).

כרגע הפרופיל שלי הוא 64 בגלל בעיית ראיה שיש לי ( "עין עצלה" , amblyopia ) .
בהתחלה הייתי קצת מורעל וניסיתי להעלות פרופיל ואבא שלי הרופא קימבן לי איזה פגישה עם איזה רופא ראשי באיזה תחום של צה"ל באסף הרופא...אבל לא יצא מזה כלום כי הוא אמר שזה 64 לפי ספר פרופילים ואין מה לעשות.
כתוצאה מזה חשבתי שאם כבר אז כבר להוריד את הפרופיל הכי נמוך שאפשר אבל קיבלתי רק סעיפים על מיגרנות ופלטפוס.
מכיוון שכבר אין לי מה לעשות עם הפרופיל (בכיוון מעלה) וגם ככה אני אלך כנראה לחיל האוויר להתעסק עם אלקטרוניקה , אולי מישהו מכם יכול לתת לי עצות איך להשיג עוד פטורים , סעיפים או שיטות להורדת פרופיל לכמה שיותר נמוך.

תודה מראש

אני יודע ד"א שכנראה אקבל תגובות חריפות מכמה אנשים אך אני רוצה להבהיר שאני פטריוט לא פחות מכם ואני מרגיש שאני מחוייב לתת למדינה את ה 3 שנים שלי אבל בכ"ז אם אני גם ככה הולך להתעסק בקקי,אז שזה יהיה קל או נוח כמה שאפשר.

עוד דבר....יש שיטות להשיג קרוב לבית או יומיות?

:book:

Dino Psaras
11-04-07, 17:10
תחתוך ת'ביצים.

סתם, אם אבא שלך רופא ויש לו קשרים תפברק עוד כל מיני פציעות (חוליות בגב וכו')..

סוליקו
11-04-07, 17:11
תגיד שיש לך כאבים חזקים בגב תחתון !! (ותגזים עם זה - נגיד שאתה לא יכול ללכת ליותר מ5 דקות רצוף שטויות כאלה ) כי גב תחתון זה המקום היחידי שלא יכולים לדעת באמת אם כואב לך !

ran_z
11-04-07, 17:11
צעד קטן לקב"ן צעד גדול לאזרחות

blinki
11-04-07, 17:12
תגיד רציני הורידו לך על עין עצלה 64? נשמע לי מוזר ואני מקווה שזה לא נכון למה יש לי גם עין עצלה ובנסוף לכול גם צילנדר 4.5

Kachok
11-04-07, 17:14
תגיד רציני הורידו לך על עין עצלה 64? נשמע לי מוזר ואני מקווה שזה לא נכון למה יש לי גם עין עצלה ובנסוף לכול גם צילנדר 4.5

חחח עזוב אני רואה ממש מחורבן בעין שמאל....

Daniel-Barak
11-04-07, 17:15
צעד קטן לקב"ן צעד גדול לאזרחותחחחח כל פעם שמדברים על צבא אתה אומר ת'משפט הזה :wiggle:

Kachok
11-04-07, 17:15

אפשר ללכת לבכות לקב"ן אבל מצד שני אני לא רוצה שבמסמך שחרור שלי יהיה רשום שעזבתי את הצבא "מסיבות נפשיות" או משהו בסגנון

ran_z
11-04-07, 17:17
:):):):) כל פעם שמדברים על צבא אתה אומר ת'משפט הזה :wiggle:

זה לדור הצעיר שהצטרף לפורום, שידע שיש לו את האופציה הנפלאה הזאת :wiggle:

ran_z
11-04-07, 17:18
אפשר ללכת לבכות לקב"ן אבל מצד שני אני לא רוצה שבמסמך שחרור שלי יהיה רשום שעזבתי את הצבא "מסיבות נפשיות" או משהו בסגנון

לא לצאת, להוריד ל45 כמו שאני עשיתי, לא רשום לך בשום מסמך שחרור את הדברים האלה.

P-a-n-1-c
11-04-07, 17:21
קיבלת רק סעיפים על המיגרנות? אתה בטוח?
תחריף קצת את המיגרנות, על זה אפשר לשחק טוב

blinki
11-04-07, 17:24
אתם מכירים אתר שיכול להגיד לי מה יהיה בערך הפרופיל שלי או איזה פורם של מורעלים שאולי יוכלו להגיד לי בערך?

Kachok
11-04-07, 17:24
קיבלת רק סעיפים על המיגרנות? אתה בטוח?
תחריף קצת את המיגרנות, על זה אפשר לשחק טוב

איך להחריף עוד?
כבר רשום להם שיש לי רגישות לאור וקול בזמן התקף , ורשום שאסורה לי פעילות פיזית הגורמת למיגרנות :1eye:

לאן עוד?

Dino Psaras
11-04-07, 17:25
רן יא סטלן אחי איפה שלחת הודעה אתמול ונעלמת?

תתחבר רגע אחי..

The Iron Man
11-04-07, 17:28
לא לצאת, להוריד ל45 כמו שאני עשיתי, לא רשום לך בשום מסמך שחרור את הדברים האלה.
חח איך הורדת?!
חבר של דוד שלי דפוק במוח חח
הוא הלך לקב''ן מדבר איתו רגיל הכל טוב ויפה פתאום הוא עושה לקב''ן:
"קוראים לי אתה שומע??"
אז הקב''ן עושה: "לא אני לא שומע כלום"
פתאום ההוא קפץ קרע את הבגדים
ומתחת הייתה לו חליפה של סופרמן חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
זה לא נשמע מצחיק אבל שהוא סיפר לי את זה השתנתייי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ד''א גם לי יש עין שמאל עצלה וצילינדר 2 בצד ימין ו 3 בצד שמאל משו כזה.. \=

n0x
11-04-07, 17:31
תגיד שיש לך כאבי גב, ותגיד שאתה פוחד משמש :]

שריר בראש
11-04-07, 17:35
חח איך הורדת?!
"קוראים לי אתה שומע??"

זה מזכיר לי את זה שהלך לקב''ן עם תפוז והוא שואל אותו למה יש לך תפוז ביד אז החייל עונה אהה זה.... וזורק את זה על הקיר ואומר פוקימון צא... D:

סוליקו
11-04-07, 17:41
זה מזכיר לי את זה שהלך לקב''ן עם תפוז והוא שואל אותו למה יש לך תפוז ביד אז החייל עונה אהה זה.... וזורק את זה על הקיר ואומר פוקימון צא... D:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחח
אני מתתתת

shikoLM
11-04-07, 17:43
חח איך הורדת?!
"קוראים לי אתה שומע??"

עוד מעשיית קב"ן שעוברת מפה לאוזן, סיפור נחמד אבל לא מציאותי.

Vin diesel
11-04-07, 17:46
The Iron Man ו"שריר בראש" הרגתם אותי עכשיו..
אני מת על הסיפורים האלה אם הקאבן...

ran_z
11-04-07, 17:50
חח איך הורדת?!
"קוראים לי אתה שומע??"

:):):):)' אני אחי שמעתי את על זה ועל הכל הייתי בבמקו"ם מסופח יותר מחודשיים אחרי הגיוס ואת כול הזמן הזה עשיתי אצל הקב"ן, שם הייתי עם כל הגנובים מכל הארץ שמעתי וראיתי הכל.

על תתייחס לכל הסיפורים האלה הכל סיפורי מעשיות...אתה עוד תשמע עוד הרבה המצאות כמו איזה אחד בא עם חולצה עם ציור של שמש ואמר לקב"ן עד שהשמש לא שוקעת אני לא מתגייס,
ואיזה אחד בא לקב"ן התיישב אחרי זה קם מהכיסא והלך השתין בפינה בצד, הקב"ן ראה אותו הלך עשה בדיוק אותו דבר הלך לפינה והשתין גם (יענתו הוא שם זין על מה שההוא עשה),,, ויש גם אחד שיגיד לך זרקתי את הקב"ן מהחלון.

הסיפור קב"ן הבידוני הכי אהוב עלי זה..אתה חייב לשמוע.....
איזה אחד התגייס, טוב סבבה הגיע לגיוס בתל השומר, קיצר התחיל להסתובב בכל הבסיס ולהרים דברים מהריצפה, עכשיו כל מה שהוא מרים הוא מסתכל על זה ואומר "זה לא זה!" ....
קיצר ככה מסתובב שעות בבסיס מרים נייר אחרי נייר מהריצפה מסתכל ואומר "זה לא זה!"...ממשיך ממשיך....לא מתייחס לאף אחד...
קיצצ ראו הוא משוגע שלחו אותו לקב"ן...
הוא ניכנס לחדר של הקב"ן מתחיל להפוך לקב"ן את החדר...מרים נייר אחרי נייר שיש לו על שולחן ואומר "זה לא זה!" "זה לא זה!" ....
מפה לשם הקב"ן ראה זה מקרה אבוד..רשם לו פטור 21 נפשי...והביא לו את הפטור...
ההוא התסכל על הפטור ואמר "זה זה!"

The Iron Man
11-04-07, 17:50
עוד מעשיית קב"ן שעוברת מפה לאוזן, סיפור נחמד אבל לא מציאותי.
אמיתי אחי באור שאני רואה חחחחח
הכניסו אותו לכלא על זה חחח

The Iron Man
11-04-07, 17:52
:):):):)' אני אחי שמעתי את על זה ועל הכל הייתי בבמקו"ם מסופח יותר מחודשיים אחרי הגיוס ואת כול הזמן הזה עשיתי אצל הקב"ן, שם הייתי עם כל הגנובים מכל הארץ שמעתי וראיתי הכל.

על תתייחס לכל הסיפורים האלה הכל סיפורי מעשיות...אתה עוד תשמע עוד הרבה המצאות כמו איזה אחד בא עם חולצה עם ציור של שמש ואמר לקב"ן עד שהשמש לא שוקעת אני לא מתגייס,
ואיזה אחד בא לקב"ן התיישב אחרי זה קם מהכיסא והלך השתין בפינה בצד, הקב"ן ראה אותו הלך עשה בדיוק אותו דבר הלך לפינה והשתין גם (יענתו הוא שם זין על מה שההוא עשה),,, ויש גם אחד שיגיד לך זרקתי את הקב"ן מהחלון.

הסיפור קב"ן הבידוני הכי אהוב עלי זה..אתה חייב לשמוע.....
איזה אחד התגייס, טוב סבבה הגיע לגיוס בתל השומר, קיצר התחיל להסתובב בכל הבסיס ולהרים דברים מהריצפה, עכשיו כל מה שהוא מרים הוא מסתכל על זה ואומר "זה לא זה!" ....
קיצר ככה מסתובב שעות בבסיס מרים נייר אחרי נייר מהריצפה מסתכל ואומר "זה לא זה!"...ממשיך ממשיך....לא מתייחס לאף אחד...
קיצצ ראו הוא משוגע שלחו אותו לקב"ן...
הוא ניכנס לחדר של הקב"ן מתחיל להפוך לקב"ן את החדר...מרים נייר אחרי נייר שיש לו על שולחן ואומר "זה לא זה!" "זה לא זה!" ....
מפה לשם הקב"ן ראה זה מקרה אבוד..רשם לו פטור 21 נפשי...והביא לו את הפטור...
ההוא התסכל על הפטור ואמר "זה זה!"
חחחחחחחחחחחחחחחחח ענק!!

Kachok
11-04-07, 17:55
חחחח כמו זה שבא עם ממרח שוקולד בתחתונים ואז התחיל ללקק את זה באמצע ראיון או זה שבא עם חתול לראיון ואז באמצע שולח אותו לקנות סיגריות

עוד משהו זה אחד שבא בתחפושת ערפד ואח"כ ישב כמה זמן במעצר על תקיפת הקב"ן , אבל קיבל שחרור

ran_z
11-04-07, 17:55
רן יא סטלן אחי איפה שלחת הודעה אתמול ונעלמת?

תתחבר רגע אחי..

שלחתי לך הודעה שחזרתי לא ענית אחרי זה פרשתי לישון...
ביררתי לך מחירים לא שכחתי אותך על תדאג...אחי אני לא מצליח עכשיו להתחבר לאייסי מסתובב לי פרח צהוב שעה נראה לי יש בעיה עם החיבור פתחו על זה גם פוסט..אני אמשיך לנסות...אני ידבר איתך על זה עוד היום על תדאג.

Moshe
11-04-07, 17:56
כל הסיפורי קב"ן האלה כזה חרתא
רק שאתה מגיע לקב"ן באמת אתה מבין כמה שכל זה חרתא אחת גדולה

Dino Psaras
11-04-07, 18:30
שלחתי לך הודעה שחזרתי לא ענית אחרי זה פרשתי לישון...
ביררתי לך מחירים לא שכחתי אותך על תדאג...אחי אני לא מצליח עכשיו להתחבר לאייסי מסתובב לי פרח צהוב שעה נראה לי יש בעיה עם החיבור פתחו על זה גם פוסט..אני אמשיך לנסות...אני ידבר איתך על זה עוד היום על תדאג.

המחיר זה לא כזה קריטי כי כרגי זה לא דחוף בכלל..

צריך לדבר איתך על עבודה חח!

elad1987
11-04-07, 18:35
תגיד שיש לך כאבים חזקים בגב תחתון !! (ותגזים עם זה - נגיד שאתה לא יכול ללכת ליותר מ5 דקות רצוף שטויות כאלה ) כי גב תחתון זה המקום היחידי שלא יכולים לדעת באמת אם כואב לך !

אחי אני לא יודע איפה שמעת את החרטא העצבנית הזאת, אבל בבדיקת c.t שמפענחת לחתכים מדוייקים (כמו m.r.i אבל פחות מתקדם) אפשר לראות הכל בבירור, ואם הוא מפברק את הפציעה לא יהיה קשה לדעת זאת אחרי בדיקה כזאת.

arbel2
11-04-07, 18:44
45 נפשי זאת הדרך !

Kachok
11-04-07, 18:50
45 נפשי זאת הדרך !

אני יותר בכיוון של 21 פיזי .....רק אין לי מושג איך להגיע לזה

Night_Wolf
11-04-07, 18:52
אחי,תשמע מה אני אומר לך תגיד תודה שאתה פרופיל 64 עדין פתוחות בפנייך אחלה דלתות בצבא ג'ובניק+מקצוע
אם תהיה פרופיל 45 מקומך יהיה בסמרטוטיה הראשית בחוות השומר בצפון ויתיחסו אלייך כמו לפועל תאילנדי בטירונות ואחרי זה אתה עצמך תהפוך להיות פועל תאילנדי אם כל העבודות רס"ר שידחפו לך
אני הייתי פרופיל 45 והתיחסו אלי כמו לזבל :disgust:

Johnny
11-04-07, 18:56
פועל תאילנדי בלי מילואים!!

Night_Wolf
11-04-07, 18:58
פועל תאילנדי בלי מילואים!!

אז מה אחי...ראיתי מלא חברה שהיו פרופיל 64 ושהם השתחררו קבלו פתור ממילואים יש הרבה דרכים בצבא לקבל פטורים והקלות גם בלי להוריד את הפרופיל..

DMX
11-04-07, 18:58
אחד שחבר שלי מכיר [לא יודע כמה זה נכון] הלך לקב"ן עם קופסת סיגריות והתחיל לפורר תטבק על השולחן ולא ענה לקב"ן אחרי שהוא פירר כמה סיגריות הוא הוריד תמכנסיים שפך תטבק על הזין ושאל תו אם הוא רוצה לעשן סיגר קובני ,חחחחחח ישר הוא קיבל נפשי

VoRteX
11-04-07, 19:00
דווקא יש שתי סיפורים שהם אמיתיים:
אחד שהביא קופסת נמלים והתחיל להצעיד אותם על השולחן של הקב"ן כמו בתהלוכה.

אחד שהביא את העכבר שלו ואמר לקב"ן שהוא לא יכול לחיות בלעדיו.

Night_Wolf
11-04-07, 19:01
אחד שחבר שלי מכיר [לא יודע כמה זה נכון] הלך לקב"ן עם קופסת סיגריות והתחיל לפורר תטבק על השולחן ולא ענה לקב"ן אחרי שהוא פירר כמה סיגריות הוא הוריד תמכנסיים שפך תטבק על הזין ושאל תקב"ן אם הוא רוצה לעשן סיגר קובני ,חחחחחח ישר הוא קיבל נפשי

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חח איך אני חולה על הסיפורים האלה של הפסיכים שבאים לקב"נים אני יכול לצחוק מזה שנים!!!!
אחי לחבר שלי היה אחד שרצה לצאת מהצבא מה הבן אדם עשה לקח צינצנת מפוצצת ג'וקים,נמלים,תולעים חיפושיות זבל וכל מה שאתה יכול למצוא מתחת לשיחים קיצור סיפרו לי שבמשך השיחה אם הקב"ן הוא דיבר נורמלי לא עשה רושם של אחד פסיכי ושהקב"ן אמר כדי לשחרר אותך אני צריך לדבר אם ההורים שלך אז הבן אדם לו אין בעיה דבר אם כל המשפחה שלי הבאתי אותם לפה...והוא שפך את כל מה שהיה לו בצינצנת על השולחן של הקב"ן,הקב"ן הישתגע ונתן לו נפשי במקום:cry_1:

DMX
11-04-07, 19:03
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חח איך אני חולה על הסיפורים האלה של הפסיכים שבאים לקב"נים אני יכול לצחוק מזה שנים!!!!
אחי לחבר שלי היה אחד שרצה לצאת מהצבא מה הבן אדם עשה לקח צינצנת מפוצצת ג'וקים,נמלים,תולעים חיפושיות זבל וכל מה שאתה יכול למצוא מתחת לשיחים קיצור סיפרו לי שבמשך השיחה אם הקב"ן הוא דיבר נורמלי לא עשה רושם של אחד פסיכי ושהקב"ן אמר כדי לשחרר אותך אני צריך לדבר אם ההורים שלך אז הבן אדם לו אין בעיה דבר אם כל המשפחה שלי הבאתי אותם לפה...והוא שפך את כל מה שהיה לו בצינצנת על השולחן של הקב"ן,הקב"ן הישתגע ונתן לו נפשי במקום:cry_1:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!!!

YNZ
11-04-07, 19:14
חחחחחחחחחחחח
הפכתם תנושא לנושא צחוקיםםם
חזקק חח תמשיכו ..

בולדוג
11-04-07, 19:47
מה זה כל ההצעות האלו תלך לקב"ן
חבר'ה אנחנו חיים במדינה שמי שלא עושה צבא אין לו זכות לגור פה

Daniel-Barak
11-04-07, 19:48
קאצ'וק, למה לך לנסות להוריד יותר מ64?
64 זה לא קרבי, וזה עדיין מאפשר לך להשתתף וקורסים וכי"ב

Bullet
11-04-07, 19:49
מה זה כל ההצעות האלו תלך לקב"ן
חבר'ה אנחנו חיים במדינה שמי שלא עושה צבא אין לו זכות לגור פה
תתפלא, יש הרבה שלא עושים צבא והם עדיין גרים פה

בולדוג
11-04-07, 20:28
אם הסיבה שהם לא עושים צבא היא רפואית אמיתית אז אין לי שום בעיה שילכו להתנדב בבתי חולים/יד שרה/בתי אבות וכו' .... ואם גם את זה הם לא יכולים אז כנראה מצבם גרוע והם צריכים מי שיבוא ויתנדב בשבילם .
אבל כל המשתמטים/מזייפים/קב"ניסטים שיוצאים מהצבא בטענה של "מה הצבא נותן לי?"
ודברים כמו "זה בזבוז של שלוש שנים" לפי דעתי אין להם שום זכות מוסרית לחיות פה ולהנות מההגנה שמספקים להם אותם חיילים ששוכבים במארבים ועושים מסעות ונלחמו במלחמה האחרונה וגם אותם חיילים שהם טבחים/נהגים/טכנאים/עובדי רס"ר שגם הם תורמים את חלקם לצבא שמגן על המדינה שלנו .
למה אני טחנתי שירות צבאי הייתי צריך לשמור על אחד שבגיל 18 החליט שאין לו זין לצבא והלך לאוניברסיטה הוציא תואר ואז כשאני אחרי שחרור ואני מתחרה איתו על משרה הוא יקבל עדיפות וכל זה בגלל שאני שמרתי עליו והייתה לו האפשרות ללכת ללמוד כי הוא פשוט שם על המדינה זין .

Kachok
11-04-07, 20:29
השירות לא מכשיר אותך לעבודה,תואר אקדמי לעומת זאת,כן

בולדוג
11-04-07, 20:32
הנקודה היא וזה מצב היפוטתי עבורי אבל אני בטוח שאמיתי בשביל אחרים
הוא שלאותו משתמט הייתה האפשרות ללמוד בשקט בלי שייפלו עליו טילים, לנסוע לאוניברסיטה באוטובוס בלי שיתפוצץ עליו מחבל מתאבד או ללכת ברגל ברחוב בלי שיבוא מפגע וידקור אותו היא בגלל אנשים כמוני וכמו כל אותם אחרים שכן משרתים בצבא .
אבל הוא יקבל עדיפות על פנינו , לא אבסורד ?

Amit
11-04-07, 20:38
הנקודה היא וזה מצב היפוטתי עבורי אבל אני בטוח שאמיתי בשביל אחרים
הוא שלאותו משתמט הייתה האפשרות ללמוד בשקט בלי שייפלו עליו טילים, לנסוע לאוניברסיטה באוטובוס בלי שיתפוצץ עליו מחבל מתאבד או ללכת ברגל ברחוב בלי שיבוא מפגע וידקור אותו היא בגלל אנשים כמוני וכמו כל אותם אחרים שכן משרתים בצבא .
אבל הוא יקבל עדיפות על פנינו , לא אבסורד ?
יש להם עדיפות על פניכם כי הם עשו משהו יותר חכם..

Bullet
11-04-07, 20:38
זה אבסורד אבל זה קורה במדינה שלנו. אני מסכים איתך, אבל אין שום דבר שאפשר לעשות

בולדוג
11-04-07, 20:46
יש להם עדיפות על פניכם כי הם עשו משהו יותר חכם..

הם עשו משהו יותר חכם ?
מה עשית בחיים שלך שאתה מדבר בכלל ?
אתה בטח חושב שאתה חיי בשוויץ או נורווגיה שיש לך את הפריבילגיה
להגיד שיותר חכם להשתמט מהצבא .
מבחינתי את כל המשתמטים למיניהם הייתי זורק מהמדינה הם לא עשו
כלום בשביל להרוויח את כל היתרונות והזכויות שהמדינה נותנת להם .

חוץ מזה בתור הערה שירות צבאי בתור לוחם הופך אותך לאדם הרבה יותר טוב
אתה לומד מה זו חברות אמיתית , מה זה מאמץ משותף , אתה מגיע לחיים הרבה יותר חזק
משברים קטנים לא שוברים אותך ועוד המון דברים כאלה

Amit
11-04-07, 20:58
הם עשו משהו יותר חכם ?

סבבה גם אני חושב שמי שלא משרת בצבא לא שווה לשבת פה אבל אם לבנאדם יש עליונות על בנאדם אחר במקרה הזה זה נובע מהחלטה מוצלחת ויעדיפו לקבל לעבודה בנאדם שלמד באוניברסיטה עם תואר מאשר בנאדם שהתשחרר מיחידה קרבית
וכן פה יותר חכם להשתמט מהצבא אלא אם כן אתה מתכנן קריירה צבאית יותר חכם אבל פחות נכון

VoRteX
11-04-07, 21:02
הם עשו משהו יותר חכם ?

אתה כל-כך צודק שזה לא יאומן.
כל בנאדם שהשתחרר מהצבא מסיבה שהיא לא בריאותית, צריך לסבול, ואנשים ששירתו בצבא, במיוחד הקרביים, יקבלו העדפות והטבות.

Amit
11-04-07, 21:05
אתה כל-כך צודק שזה לא יאומן.
כל בנאדם שהשתחרר מהצבא מסיבה שהיא לא בריאותית, צריך לסבול, ואנשים ששירתו בצבא, במיוחד הקרביים, יקבלו העדפות והטבות.
הבעיה פה זה שפרופיל 21 לא מפריע לך בכלום ומי שסיים צבא לא מקבל הטבות כל כך משמעותיות

בולדוג
11-04-07, 21:20
נכון הוא לא מקבל הטבות מיוחדות ואני מדבר מתוך נסיון
אני שירתתי שלוש שנים ביחידה מובחרת , נפצעתי מרסיס בפעילות
וחזרתי לשרת למרות שיכולתי בקלות ל"שחק" על זה ולהתחפף מהמערכת
והיום אני משוחרר טרי שמחפש עבודה ועושה פסיכומטרי .

לפי דעתי המצב צריך להשתנות קרביים צריכים להיות מתוגמלים יותר מג'ובניקים
וחיילים בכלל (קרביים + ג'ובניקים) צריכים להיות מתוגמלים הרבה יותר מאוכלוסיות שלא
תורמות למדינה , חרדים שלא מתגייסים , ערבים שלא עושים שירות לאומי או מתנדבים (ויש הרבה שכן עושים את זה ) ומשתמטים שהם התחתית של התחתיות עבורי .

Night_Wolf
11-04-07, 21:22
עכשיו יש חוק חדש אין יותר קב"נים וחרטות בן אדם שלא רוצה להיות בצבא יוצא על סעיף שניקרא "סעיף משמעת" משהו כזה וזה באמת דופק את החיים מסתכלים על זה כמו תיק..אבל אם הוא יפגש בצו הראשון שלו בלשכת הגיוס אם קב"ן והוא ישתחרר משם זה אחרת

בכל אופן שכל אחד יבחר תבחירות שלו בחיים

בולדוג
11-04-07, 21:28
מה זה לא רוצה להיות בצבא , גם אני לא רוצה לעשות הרבה דברים אבל אני עושה כי אני חייב וצריך
ולפי דעתי אותו מצב צריך להיות גם במדינה שלנו .
הקלות שבה אנשים יוצאים מהצבא היא בלתי נסבלת ק"בנים נהיו סוחרי פטורים
כל אהבל שבא לקב"ן עם סכין ומאיים להתאבד מקבל פטור ומתחיל את החיים
בזמן שחיילים אחרים טוחנים בשביל המדינה .

צריך לעשות שינוי מערכתי שבו לא יהיה כל כך קל לצאת מהצבא ובו תהיה אפשרות חלופית לאוכלוסיות בעיתיות (כאלה שלא מתאימים למסגרות, חבר'ה בעייתים , כאלו שסובלים בצבא וכו') לעשות שירות לאומי בבתי חולים/בתי אבות/מד"א / יד שרה וכו' ....

ומי שלא עושה לא את זה ולא את זה שישלם על זה בדרך אחרת שיהיה חייב למדינה סכום מסויים וישלם אותו מהמשכורת שלו כל חודש עד שהוא יחזיר את הערך הכספי שעולה למדינה להגן עליו בלי שהוא תורם את חלקו .

Night_Wolf
11-04-07, 21:35
מה זה לא רוצה להיות בצבא , גם אני לא רוצה לעשות הרבה דברים אבל אני עושה כי אני חייב וצריך
ולפי דעתי אותו מצב צריך להיות גם במדינה שלנו .
הקלות שבה אנשים יוצאים מהצבא היא בלתי נסבלת ק"בנים נהיו סוחרי פטורים
כל אהבל שבא לקב"ן עם סכין ומאיים להתאבד מקבל פטור ומתחיל את החיים
בזמן שחיילים אחרים טוחנים בשביל המדינה .

צריך לעשות שינוי מערכתי שבו לא יהיה כל כך קל לצאת מהצבא ובו תהיה אפשרות חלופית לאוכלוסיות בעיתיות (כאלה שלא מתאימים למסגרות, חבר'ה בעייתים , כאלו שסובלים בצבא וכו') לעשות שירות לאומי בבתי חולים/בתי אבות/מד"א / יד שרה וכו' ....

ומי שלא עושה לא את זה ולא את זה שישלם על זה בדרך אחרת שיהיה חייב למדינה סכום מסויים וישלם אותו מהמשכורת שלו כל חודש עד שהוא יחזיר את הערך הכספי שעולה למדינה להגן עליו בלי שהוא תורם את חלקו .
אף אחד לא מגיב לך גבר ..כי אתה צודק אבל כל אחד עושה תבחירות שלו בין אם זה מוצא חן בענייך או בעניי כל אחד אחר
וזה המצב היום ואין הרבה מה לעשות גם ככה המצב במדינה מחורבן בלי שום קשר אתה יכול להיות בטוח שהצבא של ישראל מספיק חזק ומספיק מאורגן וכל מי שישתמט משם לא באמת יתגעגעו אליו

goldBEN
11-04-07, 21:46
תאמין לי, עם כל מה שהולך במדינה המעאפנה הזאתי לפי דעתי מי שהולך לקרבי הוא סנילי ותמים ולא מבין כמה שהוא יידפק...\=
אתה חושב שאני אהיה קרבי בשביל לשמור על המיליונים של החברי כנסת?
מי שלא קלט עדיין את המצב של המדינה ושהצבא של היום זה לא מה שהיה פעם, חבל לו על הזמן והוא יידפק ביחידה קרבית ובאזרחי הוא גם יקבל מענק נמוך יותר וגם יצטרך לעבוד חצי שנה במקום לעשות מה שבא לו...
מה כבר ייצא מהקרבי? חברים? ראיתי מספיק אנשים שאין להם זמן לחברים כי הם צריכים לשלם שכר דירה ומיסים...\=
אם המצב ישתפר אז מילא, אבל במצב של היום? \=

Bullet
11-04-07, 21:48
אני יותר בכיוון של 21 פיזי .....רק אין לי מושג איך להגיע לזה
אהה למה לא אמרת קודם? אין בעיה, אני שופך מים באיזור הסקוואט-ראק, אתה עושה סקוואט עם 100 קילו... ויש לך 21 פיזי!

shikoLM
11-04-07, 21:48
עכשיו יש חוק חדש אין יותר קב"נים וחרטות בן אדם שלא רוצה להיות בצבא יוצא על סעיף שניקרא "סעיף משמעת" משהו כזה וזה באמת דופק את החיים מסתכלים על זה כמו תיק..אבל אם הוא יפגש בצו הראשון שלו בלשכת הגיוס אם קב"ן והוא ישתחרר משם זה אחרת

בכל אופן שכל אחד יבחר תבחירות שלו בחיים

לא מדויק, הנוהל המדובר קובע מי שיגיע לקב"ן עם רצון להשתחרר מסיבות של מוטיבציה יופנה לטיפול וועדה שבהליך הראשוני תנסה להקל את תנאי שירותו ובמקרה שהצעד הזה לא יעזור רק אז מדובר על שיחרור מצה"ל כאשר בתעודת השיחרור יכתב משהו בסגנון של "שוחרר עקב התנהגות רעה" (סעיף שלפי דעתי מגוחך לחלוטין וללא שום השפעה באזרחות) וכמו כן תשלל ממנו הזכאות למענק השחרור ולפיקדון.
כל זה תקף רק לאלה שבעיה שלהם נובעת ממוטיבציה, כל שאר הסעיפים הנפשיים ישארו על כנם, ולהתאים לעצמך סעיף נפשי פוסל שירות זה ממש לא בעיה וזה מה שעושים רוב האנשים שקיבלו פטור משירות עד עכשיו.

יוסייי
11-04-07, 21:49
דעתי בעניין
כל מי שמנסה להשתחררבלי סיבות מוצדקות מהשירות הצבאי מגיע לו למות!
בקצב הזה כל החראות שמתחמקים מהצבא יהרסו תמדינה והצבא שלנו ידרדר ואז היתרון היחידי שיש לנו על מדינות ערב יעלם.
מה שעוד יותר מעצבן זה שצריך וחייב לעשות שבכל משרה יעדיפו מישהו שעשה צבא ולא מישהו שעשה תואר ראשון, זה פשוט לא צודק שאחד פטריוטי נלחם בשביל המדינה לא יקבל עבודה על פני מתלבט מסריח שלא שם על המדינה והצליח להתחמק מהשירות.

לעניין שירות צבאי זה בגדר חובה זה פשוט כבוד ומי שלא חושב ככה שיעזוב תמדינה.

Kachok
11-04-07, 21:54
דעתי בעניין
כל מי שמנסה להשתחררבלי סיבות מוצדקות מהשירות הצבאי מגיע לו למות!
בקצב הזה כל החראות שמתחמקים מהצבא יהרסו תמדינה והצבא שלנו ידרדר ואז היתרון היחידי שיש לנו על מדינות ערב יעלם.
מה שעוד יותר מעצבן זה שצריך וחייב לעשות שבכל משרה יעדיפו מישהו שעשה צבא ולא מישהו שעשה תואר ראשון, זה פשוט לא צודק שאחד פטריוטי נלחם בשביל המדינה לא יקבל עבודה על פני מתלבט מסריח שלא שם על המדינה והצליח להתחמק מהשירות.

לעניין שירות צבאי זה בגדר חובה זה פשוט כבוד ומי שלא חושב ככה שיעזוב תמדינה.

ושוב,שירות צבאי,אלא אם כן זה היה שירות במקצוע כלשהו,לא מכשיר אותך לעבודה כלשהי יותר מתואר אקדמי מסויים

shikoLM
11-04-07, 21:58
תאמין לי, עם כל מה שהולך במדינה המעאפנה הזאתי לפי דעתי מי שהולך לקרבי הוא סנילי ותמים ולא מבין כמה שהוא יידפק...\=
מי שלא קלט עדיין את המצב של המדינה ושהצבא של היום זה לא מה שהיה פעם, חבל לו על הזמן והוא יידפק ביחידה קרבית ובאזרחי הוא גם יקבל מענק נמוך יותר וגם יצטרך לעבוד חצי שנה במקום לעשות מה שבא לו...
מה כבר ייצא מהקרבי? חברים? ראיתי מספיק אנשים שאין להם זמן לחברים כי הם צריכים לשלם שכר דירה ומיסים...\=

עם הגישה הזאת בטח לך ולמשפחה שלך יש אבטחה פרטית, תתבגר קצת ואולי תבין למה אנשים הולכים לטחון בקרבי.

goldBEN
11-04-07, 22:02
עם הגישה הזאת בטח לך ולמשפחה שלך יש אבטחה פרטית, תתבגר קצת ואולי תבין למה אנשים הולכים לטחון בקרבי.

אין לי...פשוט הסברתי את הדעה שלי אז שתוק...~_~

Ilan-V
11-04-07, 22:14
גם אני חושב שכל מי שהולך לקרבי הוא סתם משועמם... אני אישית ננגד צבא

Dino Psaras
11-04-07, 22:20
תגיד שקוראים לך זטוצ'קה ישר אתה מקבל פרופיל -150 :wiggle:

Kachok

יותר בכיוון 15

goldBEN
ד''א, אני לא נגד צבא! O:
אבל אני לא רוצה להיות לוחם שיוצא לשטח והוא נחטף ובסוף כל המדינה לא תשים זין על החטיפה...\=
אני מעדיף להיות במשהו שהוא לאו דווקא יציאה לשטח...

Ilan-V
11-04-07, 22:23

:):):):)

Dino Psaras
11-04-07, 22:23
יותר בכיוון 15

הכוונה מינוס 150 חחח..

סוליקו
11-04-07, 22:26
ד''א, אני לא נגד צבא! O:
אבל אני לא רוצה להיות לוחם שיוצא לשטח והוא נחטף ובסוף כל המדינה לא תשים זין על החטיפה...\=
אני מעדיף להיות במשהו שהוא לאו דווקא יציאה לשטח...

צודק !! לזה הולכים ליחידות מובחרות !! או שאת מת או שאתה חוזר בשלום

סתם
אבל אתה צודק בקשר לחטיפות !..

Kachok
11-04-07, 22:26
אהה למה לא אמרת קודם? אין בעיה, אני שופך מים באיזור הסקוואט-ראק, אתה עושה סקוואט עם 100 קילו... ויש לך 21 פיזי!

אתה כבר מסוגל להרים דלי מים?
אתה חוזר לעצמך :1eye:

Bullet
11-04-07, 22:28
אתה כבר מסוגל להרים דלי מים?
אתה חוזר לעצמך :1eye:
חכה חכה תן לי כמה שבועות ואז אני חוזר לעצמי ועושה לך בית ספר! :diractor:

Kachok
11-04-07, 22:30
חכה חכה תן לי כמה שבועות ואז אני חוזר לעצמי ועושה לך בית ספר! :diractor:

רק שאני לא אתעטש כשאני עובר לידך באמצע בנצ'פרס:ph34r:

HHHEELLBBOOYY
11-04-07, 22:35
כוס עמק עם צה'ל..

היום אני מקבל טלפון, מלשכת גיוס
"שלום אני רוצה להציע לך תפקיד של נהג תחמושת/חיילים, ביחידה כלשהיא.. האם אתה מעוניין?"
ואני כוס עמק תתני לי פרטים, אין לה לתת..
מה אומרים???

סוליקו
11-04-07, 22:37
אל תלך על זה אחי !! זה סתם שטות

Kachok
11-04-07, 22:38
נשמע דרעק
מה גם שנהגים למניהם אח"כ לא מתאוששים מכאבי הגב שכל העבק גורם
תחשוב לשבת ברכב כל היום,ולא באיזה סיטרואן נוח אלא במשאית מחורבנת

Amit
11-04-07, 22:39
נכון הוא לא מקבל הטבות מיוחדות ואני מדבר מתוך נסיון
אני שירתתי שלוש שנים ביחידה מובחרת , נפצעתי מרסיס בפעילות
וחזרתי לשרת למרות שיכולתי בקלות ל"שחק" על זה ולהתחפף מהמערכת
והיום אני משוחרר טרי שמחפש עבודה ועושה פסיכומטרי .

לפי דעתי המצב צריך להשתנות קרביים צריכים להיות מתוגמלים יותר מג'ובניקים
וחיילים בכלל (קרביים + ג'ובניקים) צריכים להיות מתוגמלים הרבה יותר מאוכלוסיות שלא
תורמות למדינה , חרדים שלא מתגייסים , ערבים שלא עושים שירות לאומי או מתנדבים (ויש הרבה שכן עושים את זה ) ומשתמטים שהם התחתית של התחתיות עבורי .
ובגלל שזה לא ככה אמרתי שזה לא חכם לעשות צבא

VoRteX
11-04-07, 22:46
ובגלל שזה לא ככה אמרתי שזה לא חכם לעשות צבא

אולי זה לא חכם, אבל יש אנשים שמרגישים שזה חובה בשבילם, אנשים כאלה שאם הם לא יעשו את השירות הקרבי הם ירגישו גרוע מאוד, ויש כאלו שפשוט לא איכפת להם.

סוליקו
11-04-07, 22:50
אולי זה לא חכם, אבל יש אנשים שמרגישים שזה חובה בשבילם, אנשים כאלה שאם הם לא יעשו את השירות הקרבי הם ירגישו גרוע מאוד, ויש כאלו שפשוט לא איכפת להם.

לא יכפת להם כי חושבים שיש אנשים אחרים שיעשו להם את השירות שלהם

לאוניד זיידל
11-04-07, 22:56
מה הולך במדינה שלנו?אנחנו לא שוויץ..
אתה לא הולך לשמור על המליונים של חברי הכנסת.בלי יותר מדי נאומים מאיר הר ציונים-אתה הולך לשמור על הבית שלך,על המשפחה שלך ועל החברים שלך.
מי אלו אותם חברי כנסת?להוציא את החרדים והערבים,רובם המוחלט היו קצינים קרביים,בדרגות בכירות.תמצא ביינהם גם אלופים,אנשים שהקריבו מעצמם ונתנו את חייהם למדינה.
הם מקבלים החלטות לא נכונות.אני יודע.אתה לא ההית מקבל את ההחלטות בצורה יותר טובה..מה שרואים מכאן,לא רואים משם.
בקשר לאזרחות-אתה אזרח,ואם תצליח בחיים-זה תלוי בך,בלי שום קשר לשירותך הצבאי..אני אישית ההיתי לוחם והסתדרתי יפה מאד,אני מכיר המון לוחמים שהסתדרו מעולה,המון שנדפקו,המון משתמטים שהסתדרו מעולה,המון שנדפקו והמון שמחפשים את דרכם..זה עניין מאד סובייקטיבי.
מה זה אומרת "לשלם שכר דירה ומיסים"?אלו עוולות שנכפות רק על הלוחמים במיל'?

Amit
11-04-07, 22:57
אני לא אומר שלא צריך לעשות ההפך צריך מאוד אבל הבעיה שאחר כך זה חיסרון ש"זרקת" 3 שנים לפח במקום ללכת ללמוד ולהתקדם

Bullet
11-04-07, 22:59
אני לא אומר שלא צריך לעשות ההפך צריך מאוד אבל הבעיה שאחר כך זה חיסרון ש"זרקת" 3 שנים לפח במקום ללכת ללמוד ולהתקדם
הצבא, במיוחד שרות קרבי יכול לקדם אותך מבחינה נפשית.

Ilan-V
11-04-07, 22:59
נשמע דרעק
אחי מכל המכוניות בעולם בחרת לקחת דווא סיטרואן נוח :blush:

Ilan-V
11-04-07, 23:00
נשמע דרעק
מכל המכוניות הנוחות בעולם בחרת לקחת דווקא סיטרואן :blush:

shay
11-04-07, 23:06
זה אבסורד אבל זה קורה במדינה שלנו. אני מסכים איתך, אבל אין שום דבר שאפשר לעשות

אין שום דבר מה לעשות?! ,אז אתה נכנע למשתמטים ואיכשהו גם מצדיק את זה...:diractor:

Bullet
11-04-07, 23:11
אין שום דבר מה לעשות?! ,אז אתה נכנע למשתמטים ואיכשהו גם מצדיק את זה...:diractor:
אני לא נמצא בעמדה שקובעת משהו, וגם אתה לא. כמובן שאני לא מצדיק את זה

shahaflol
11-04-07, 23:41
אתה לא הולך לשמור על המליונים של חברי הכנסת.בלי יותר מדי נאומים מאיר הר ציונים-אתה הולך לשמור על הבית שלך,על המשפחה שלך ועל החברים שלך.
מי אלו אותם חברי כנסת?להוציא את החרדים והערבים,רובם המוחלט היו קצינים קרביים,בדרגות בכירות.תמצא ביינהם גם אלופים,אנשים שהקריבו מעצמם ונתנו את חייהם למדינה.
הם מקבלים החלטות לא נכונות.אני יודע.אתה לא ההית מקבל את ההחלטות בצורה יותר טובה..מה שרואים מכאן,לא רואים משם.
בקשר לאזרחות-אתה אזרח,ואם תצליח בחיים-זה תלוי בך,בלי שום קשר לשירותך הצבאי..אני אישית ההיתי לוחם והסתדרתי יפה מאד,אני מכיר המון לוחמים שהסתדרו מעולה,המון שנדפקו,המון משתמטים שהסתדרו מעולה,המון שנדפקו והמון שמחפשים את דרכם..זה עניין מאד סובייקטיבי.

טוב באמת שאתה מצטט ראש ממשלה כושל. אולי כדאי שגם אני אצטט אותו:" דין נצרים כדין תל אביב" - מוכר לך?
בקשר לשירות צבאי, אני מסכים עם רוב הדברים שבולדוג אמר, אבל יש לי בעיה יותר קשה.
שירות בצה"ל כיום זה לא כמו שהיה פעם. כיום אנחנו מקריבים חיילים בשביל שטויות, עושים פעולות שגורמות רק לחללים נוספים בלי להגשים את המטרה שלנו בסופו של דבר( ראה מלחמת לבנון מהקיץ). באמת מה עם גלעד שליט? המדינה לא עושה כלום על מנת לשחרר אותו. אנחנו עכשיו במשא ומתן לשחרורו, ובתמורה אנחנו נשחרר אסירים, למה? כדי שאותם אסירים יהרגו עוד מאה חיילים אחרים?
גם אחרי כל זה, אני נגד השתמטות. באמת כמו שאמרו פה, צריך לתת הרבה יותר הטבות לחיילים משוחררים, לאלה שעשו צבא.

goldBEN
12-04-07, 00:53

בקשר למשפט האחרון, רק הגבתי למישהו שאמר שבקרבי משיגים חברים אמיתיים.
אותם חברי כנסת? הדרגות לא שוות זין ואני לא שם עליהן זין! מה קרה עם הרמטכ''ל במלחמה? בדק ת'מניות...ועוד של חיל האוויר! העליתה של ישראל!
אם הייתי מגיע למעמד שלהם אני בטוח שהייתי דואג למדינה יותר מאשר לתחת שלי...
איזה החלטות אולמרט קיבל שהן יותר טובות מאשר לשלוח את הילדים שלו לחו''ל? אל תדבר סתם...
אתה כנראה גם לא מכיר את המילה "פרוטקציה"...בטח עוד סנילי...\=

Kachok
12-04-07, 10:12
במקום להפוך את הפוסט לערמה של סיפורי קב"ן ודעות פוליטיות,מישהו יכול לענות לי על השאלות?

P-a-n-1-c
12-04-07, 10:24
במקום להפוך את הפוסט לערמה של סיפורי קב"ן ודעות פוליטיות,מישהו יכול לענות לי על השאלות?

תקשיב אחי בעיקרון אם אתה ממש ממש ממש רוצה להוריד פרופיל אז לדעתי על רפואי לא ממש ילך לך. אתה לא יכול פתאום לחורר לעצמך ריאה [ד"א על חור בריאה מקבלים 21 לחבר שלי היה :P ] ולקוות ל21 רפואי אתה מבין?
מה שאתה יכול לעשות זה להוריד ל45 על בעיות ת"ש [ תנאי שירות], לזבל במוח שאתה לא יכול לצאת לקורסים ושאתה חייב להיות קרוב לבית כי אבא\אמא\דודה\סבתא\הכלב של השכנה צריכים עזרה ואתה לא יכול לעזוב אותם לבד בלה בלה..

PcGunMan
12-04-07, 10:26
אחי, איך זה יכול להיות שהורידו לך ל64 בגלל עין עצלה גם לי יש עין עצלה ופלאטפוס אז יורידו לי ל64?:huh:
עדיין לא קבלתי צו ראשון

shikoLM
12-04-07, 10:38
תקשיב אחי בעיקרון אם אתה ממש ממש ממש רוצה להוריד פרופיל אז לדעתי על רפואי לא ממש ילך לך. אתה לא יכול פתאום לחורר לעצמך ריאה [ד"א על חור בריאה מקבלים 21 לחבר שלי היה :P ] ולקוות ל21 רפואי אתה מבין?
מה שאתה יכול לעשות זה להוריד ל45 על בעיות ת"ש [ תנאי שירות], לזבל במוח שאתה לא יכול לצאת לקורסים ושאתה חייב להיות קרוב לבית כי אבא\אמא\דודה\סבתא\הכלב של השכנה צריכים עזרה ואתה לא יכול לעזוב אותם לבד בלה בלה..

ממתי מורידים פרופיל על ת"ש?! שני דברים שלא קשורים.
וחירטוט יביא אותך לת"ש 2 במקרים מיוחדים אולי גם ת"ש 3 לא יותר.

P-a-n-1-c
12-04-07, 11:09
ממתי מורידים פרופיל על ת"ש?! שני דברים שלא קשורים.
וחירטוט יביא אותך לת"ש 2 במקרים מיוחדים אולי גם ת"ש 3 לא יותר.

אה נכון טעיתי, אי אפשר להוריד פרופיל אבל אפשר לקבל מלא הקלות שהן שקולות להורדת פרופיל.

Kachok
12-04-07, 11:30
אבל נגיד שאין לי בעיות במשפחה או בעיות כלכליות וגם אני לא ילד יחיד אז על מה אני יכול לבכות?

Amit
12-04-07, 11:33
אבל נגיד שאין לי בעיות במשפחה או בעיות כלכליות וגם אני לא ילד יחיד אז על מה אני יכול לבכות?
כאבי גב תחתון,מיגרנות ועוד דברים שאי אפשר לבדוק

Kachok
12-04-07, 11:42
כאבי גב תחתון,מיגרנות ועוד דברים שאי אפשר לבדוק

על הכאבי גב צריך קודם להתלונן לרופא משפחה...אבל הוא סתם יגיד לי להפסיק להתאמן בחד"כ לכמה זמן ויגיד שזה בגלל זה....

Johnny
12-04-07, 11:54
להתלונן בשביל לצאת מהצבא או בשביל אישורים וכאלה? אם לאישורים אז מיגרנות מספקות שעות שינה, תעשה מעבדת שינה אולי תצליח לקבל אישור יקיצה טבעית.
אישור יקיצה טבעית הוא חלומי, משמעותו היא שהשעתיים אחרי שאתה קם חסרות תועלת כי אתה לא מסוגל לתפקד בהן ולכן אתה פטור מהן. חבר שלי עם אישור כזה מגיע ב10 לבסיס שלו.

keen12
12-04-07, 12:29
אז רגע, אני יכול להתחיל להתלונן מעכשיו על מיגרנות אצל הרופא משפחה?, תהיה לזה משמעות?..
יש לי עוד חודש וחצי צו ראשון.

Eagle
12-04-07, 14:03
זה לא חוקי מה שאתם עושים כאן.
אני מתפלא שלא נועלים את האשכול.

Ilan-V
12-04-07, 14:09
אז רגע, אני יכול להתחיל להתלונן מעכשיו על מיגרנות אצל הרופא משפחה?, תהיה לזה משמעות?..
יש לי עוד חודש וחצי צו ראשון.
בטח ככל שתתחיל יותר מוקדם להיתלונן רק אתה תרוויח זה יראה יותר אמיתי

keen12
12-04-07, 14:12
אבל בטוח שאי אפשר לבדוק את זה? פאדיחות אם כן..

Kachok
12-04-07, 14:23
זה לא חוקי מה שאתם עושים כאן.
אני מתפלא שלא נועלים את האשכול.

למה זה בדיוק לא חוקי?
זה חוקי וחצי
חוצמזה אפחד לא מכריח אותך לקרוא או להגיב פה...לא מוצא חן בעיניך...בעיה שלך

Ilan-V
12-04-07, 14:24
למה זה בדיוק לא חוקי?
זה חוקי וחצי

צודק

Johnny
12-04-07, 14:46
בעקרון מיגרנות אי אפשר לאבחן אלא רק לפי סימפטומים. מיגרנה נותרה תעלומה.
סימפטומים הם רבים ומרובים, החל מרגישות לאור ולקול, דפיקות חזקות בחלקים של הראש, דפיקות מאחורי העיניים ואפילו הזיות קטנות.
הקטע עם מיגרנות הוא שלא יודעים מה גורם להם, יש אומרים שמשקאות מתוקים, יש אומרים שוקולד, יש אומרים חומר משמר מסויים, צבע מאכל, חוסר שינה ועוד שטויות.

Eagle
12-04-07, 14:49
למה זה בדיוק לא חוקי?
זה חוקי וחצי

כי זה לא חוקי, השירות בצה"ל הוא חובה לאנשים שכשירים לו.
כשאתה מפרסם שיטות להתשמט משירות , או להוריד פרופיל, אתה עובר על חוקי המדינה.

Johnny
12-04-07, 14:52
פחח מה אתה משטרה צבאית? סע יש לי אישור זקן.

Kachok
12-04-07, 15:01
כי זה לא חוקי, השירות בצה"ל הוא חובה לאנשים שכשירים לו.
כשאתה מפרסם שיטות להתשמט משירות , או להוריד פרופיל, אתה עובר על חוקי המדינה.

סבבה ו?

Eagle
12-04-07, 15:19
סבבה ו?
א. להוכיח לך שאתה טועה
"
למה זה בדיוק לא חוקי?
זה חוקי וחצי"
הוכחתי.

ב. עכשיו רק נשאר לקוות שמנהלים הפורום ינעלו את האשכול, לא חוקי כבר אמרנו?

Kachok
12-04-07, 15:31
והשאלה שלי היא למה זה בדיוק מפריע לך?

Dino Psaras
12-04-07, 15:35
סבבה ו?

סבבה ו? +1

שקודם אלה שיושבים בממשלה ימלאו את החוקים, שמים עליהם זין אחד גדול! הבנאדם תקוע במצב שהוא לא רוצה להיות בו, ואין לו אפשרות לשפר את עצמו כדי ללכת לקרבי, אז מה שנותר לו זה לרדת עוד כדי לפחות להרוויח מהסיפור הזה..

כמו שצריך קצ'וק!!

Eagle
12-04-07, 15:40
סבבה ו? +1

שקודם אלה שיושבים בממשלה ימלאו את החוקים, שמים עליהם זין אחד גדול! הבנאדם תקוע במצב שהוא לא רוצה להיות בו, ואין לו אפשרות לשפר את עצמו כדי ללכת לקרבי, אז מה שנותר לו זה לרדת עוד כדי לפחות להרוויח מהסיפור הזה..

כמו שצריך קצ'וק!!

אין לי בעיה עם משתמטים, להפך.
אבל לפחות שיעשו את זה מהסיבה האמיתית - פרזיטיות נטו.
הרי בסה"כ ממשלה מתחלפת, הצבא לא, ולא להתגייס בגלל הממשלה ולהפקיר ככה את הארץ זה גועל נפש.
לפחות שיגידו את האמת, ולא יחפשו הצדקות מפגרות.
אני אם הייתי יכול לא הייתי מתגייס, כי לא בזין שלי להתגייס לקרבי, אני בן 18 וכמו כל ילד בן 18 אני רוצה להיות חופשי, ללמוד , לטייל ולעשות מה שבא לי.

Kachok
12-04-07, 15:41
הרי בסה"כ ממשלה מתחלפת, הצבא לא, ולא להתגייס בגלל הממשלה ולהפקיר ככה את הארץ זה גועל נפש.
אני אם הייתי יכול לא הייתי מתגייס, כי לא בזין שלי להתגייס לקרבי, אני בן 18 וכמו כל ילד בן 18 אני רוצה להיות חופשי, ללמוד , לטייל ולעשות מה שבא לי.

אז אם ככה מה אתה מזיין פה לכולם בשכל?
אני אישית אומר שאני מחפש לעשות שירות שכונה,לא להשתמט (למרות שאם יצא.....)
כמו שאמרתי לך,אין סיבה שזה יפריע ואם כן אז אל תגיב

Dino Psaras
12-04-07, 15:44

אז הוא פרזיט נטו, עכשיו זה יותר סבבה לך?

הבנאדם נדפק במקום שלא מתאים לו ובזה נגמר הסיפור, הוא רוצה קרבי אבל לא יכול, ומה שנותר זה לנסות ללכת על ג'וב טוב- כמו שצריך.

Kachok
12-04-07, 15:45
אז הוא פרזיט נטו, עכשיו זה יותר סבבה לך?

הבנאדם נדפק במקום שלא מתאים לו ובזה נגמר הסיפור, הוא רוצה קרבי אבל לא יכול, ומה שנותר זה לנסות ללכת על ג'וב טוב- כמו שצריך.

תכלס אני יודע מה אני אהיה בצבא...הנדסאי אלקטרוניקה בחי"א כנראה.....אבל אם כבר אז אני מחפש להשיג תנאי שירות קלים ופטורים מרובים......

Bullet
12-04-07, 15:45
אני עדיין לא מבין איך להוריד פרופיל ל45 יעזור לך.

Kachok
12-04-07, 15:46
אין מילואים

Eagle
12-04-07, 15:47
אז אם ככה מה אתה מזיין פה לכולם בשכל?
אני אישית אומר שאני מחפש לעשות שירות שכונה,לא להשתמט (למרות שאם יצא.....)
כמו שאמרתי לך,אין סיבה שזה יפריע ואם כן אז אל תגיב

אני לא מזיין לאף אחד ת'שכל, כי אני הולך לשירות קרבי.
אבל, בסה"כ אמרתי שהנושא כאן לא חוקי + שאם הם באמת רוצים להשתמט אז שיאמרו את הסיבה האמיתית ולא יתחבאו מאחורי סיסמאות.

Kachok
12-04-07, 16:00
אני לא מזיין לאף אחד ת'שכל, כי אני הולך לשירות קרבי.
אבל, בסה"כ אמרתי שהנושא כאן לא חוקי + שאם הם באמת רוצים להשתמט אז שיאמרו את הסיבה האמיתית ולא יתחבאו מאחורי סיסמאות.

אני לא מתחבא מאחורי שום ססמאות וכתבתי למה פתחתי את הנושא
דבר שני גם אם הנושא לא חוקי אני לא רואה סיבה שזה יפריע לך
גם אם זה מפריע לך אני לא רואה סיבה להגיד לנו את זה

shikoLM
12-04-07, 16:26
אין מילואים

פרופיל 45 לא פוסל משירות מילואים, השירות במילואים נקבע לפי התקן שרשום לך,
עובדים כללים ופקידים לרוב מקבלים פטור ממילואים.
בנוגע לאדם עם 45 על סעיף נפשי לרוב הוא יקבל פטור ממילואים משום שעצמם היותו עם סעיף נפשי בפרופיל 45 הופך אותו לפסול קורסים, ככה שנאשר לו להיות עובד כללי/פקיד.

zidan
12-04-07, 16:29
בכללי אחי תנסה לקבל ת"ש טוב כדי שתהיה קרוב לבית,תיצא כל היום,כמה שפחות שבתות וכל זה..להוריד פרופיל לא יתן לך הרבה וגם זה לא כך כך פשוט.

Johnny
12-04-07, 17:13
shiko כל 45 שאני מכיר קיבל פטור ממילואים, אולי לא כולם ורק הרוב, זה עדיין טוב.

לנשר, אני מרחם עליך, אם אתה הולך לקרבי לא מתוך רצון אתה תהיה מדוכא.

Bullet
12-04-07, 17:30
אין מילואים
לא, פטור ממילואים זה 45 נפשי נראה לי

SmaMMiT
12-04-07, 18:15

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אחי אני יורק דם מרוב צחוק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:cry_1: :cry_1:
וואי מה עשית לי!! תהיה בריא

Amit
12-04-07, 22:59
על הכאבי גב צריך קודם להתלונן לרופא משפחה...אבל הוא סתם יגיד לי להפסיק להתאמן בחד"כ לכמה זמן ויגיד שזה בגלל זה....
תגיד לו אני כבר חודש לא מסוגל להתאמן בגלל זה

amir harduf
13-04-07, 02:31
חייב להשיג את הספר פרופילים הזה

Vin diesel
13-04-07, 03:30
מה זה פורום של גו"בניקים...

dstyle
13-04-07, 03:32
חבל זה הצבא שלכם ששומר עליכם זה אתם תן תשנתיים שלוש שלך כמהשתיכול לאמשנה באיזה תפקיד כל תפקיד חשוב וזהו אחי למה סתם

kobi_af
13-04-07, 03:41
יש לי שאלה

עברתי צו ראשון ואמרו לי שיש לי 97. לפי מה שאני יודע אמור להגיע אליי מנילה ואני לא רוצה לשרת בחיל קרבי כלשהו(נניח שהסיכוי שאני יהיה קרבי הוא כמו הסיכוי שליברמן יחבוש גלבייה)
אז מה בעצם הסיכוי שלי שיתנו לי לשרת נניח בחיל מודיעין ? עוד דבר יש כזה דבר שיש אנשים עם פרופיל 97 חוזרים כל יום הביתה?(נניח בשעה 3-4 בצהריים) ודבר אחרון מתי אני יכול ללכת לקב"ן על מנת להוריד פרופיל?

dstyle
13-04-07, 03:53
חלאס מה יש לכם אם כל החיילים היו חארות כמוכם הערבים האלה היו כבר מזמן מעיפים אותנו מפה! מה אתם חושבים ,שזה מובן מאליו?שיהיה צבא אם לא תתגייסו?אתם חייבים חובה להתגייס ולשרת כמו שצריך בכל תפקיד כל תפקיד חשוב אבל ככה להשתמט ולהוריד פרופיל?הצבא צריך אתכם הרי מי ישמור על האזרחים והמדינה מי יילחם מי יהיה צה"ל אם לא אתם?!:|

Vin diesel
13-04-07, 03:56
יש לי שאלה
עברתי צו ראשון ואמרו לי שיש לי 97. לפי מה שאני יודע אמור להגיע אליי מנילה ואני לא רוצה לשרת בחיל קרבי כלשהו(נניח שהסיכוי שאני יהיה קרבי הוא כמו הסיכוי שליברמן יחבוש גלבייה)
אז מה בעצם הסיכוי שלי שיתנו לי לשרת נניח בחיל מודיעין ? עוד דבר יש כזה דבר שיש אנשים עם פרופיל 97 חוזרים כל יום הביתה?(נניח בשעה 3-4 בצהריים) ודבר אחרון מתי אני יכול ללכת לקב"ן על מנת להוריד פרופיל?
יש לך הרבה שאלות...תשעל את זה בפורום מתגייסים וחיילים.יש שם יותר ידע..
ואם אתה רוצה ליראות קב"ן תבקש כל הזמן.גם בווקום וגם מתי שתגיע לצבא שם..

Di-Bol
13-04-07, 03:59
21 כבוד

Johnny
13-04-07, 11:18
חח 21 כבוד. אגב לקובי, יש סיכוי קטן אם אין לך קומבינה שתהיה במודיעין על פרופיל קרבי. ההעדפה שלהם הוא פרופיל נמוך, ואל תתבלבל בין מוד"שׁ למודיעין!!

Dino Psaras
13-04-07, 12:03
חלאס מה יש לכם אם כל החיילים היו חארות כמוכם הערבים האלה היו כבר מזמן מעיפים אותנו מפה! מה אתם חושבים ,שזה מובן מאליו?שיהיה צבא אם לא תתגייסו?אתם חייבים חובה להתגייס ולשרת כמו שצריך בכל תפקיד כל תפקיד חשוב אבל ככה להשתמט ולהוריד פרופיל?הצבא צריך אתכם הרי מי ישמור על האזרחים והמדינה מי יילחם מי יהיה צה"ל אם לא אתם?!:|

מה אתה מזיין תשכל? בלי ג'ובניקים אין צבא. ושוב פעם, לא קראת מה קצ'וק כתב אה?? הוא ניסה להעלות פרופיל ולא העלו לו, מה שנשאר זה להוריד כי בנאדם לא רוצה להתקע בחרא מקום והוא עושה בשכל.

וגם אם הוא רוצה סתם ככה להוריד, כולם על הזין של מי שרוצה לעשות את זה, כל אחד והחחלטות שלו.

P-a-n-1-c
13-04-07, 12:17
למחוק :\

Bullet
13-04-07, 12:18
מה אתה מזיין תשכל? בלי ג'ובניקים אין צבא. ושוב פעם, לא קראת מה קצ'וק כתב אה?? הוא ניסה להעלות פרופיל ולא העלו לו, מה שנשאר זה להוריד כי בנאדם לא רוצה להתקע בחרא מקום והוא עושה בשכל.

וגם אם הוא רוצה סתם ככה להוריד, כולם על הזין של מי שרוצה לעשות את זה, כל אחד והחחלטות שלו.
אתה עדיין לא הבנת? הוא יודע לאן הוא ילך. הוא פשוט רוצה פטור ממילואים.

Kachok
13-04-07, 12:20
בחייאת אנשים,מי שהאשכול לא לטעמו----שלא יענה פשוט