PDA

צפה בגרסא המלאה : אבקת חלבון האם מומלץ ותנו שם של אחת טעימה

בחור כארז
27-11-12, 19:51
אז קודם כל אני דווקא צורך אחריי כל אימון מאוכל טבעי בערך 30 גרם חלבון כשאני מגיע הביתה אבל אני בכל זאת רואה אנשים אחריי אימון משקשקים איזה שייק שנראה טעים ואני צריך ללכת הביתה לאכול קופסת קוטג' כמו חתול .. אבל אני יודע שיש כאלה שזה מזיק להם לכבד ובלה בלה בלה אז אני צריך שתסבירו לי הכל , על המימון , על הטעם על הכל ..

אני במסה אז אם יש אפשרות בין כזה שעם הרבה קלוריות לדל קלוריות סתם שתדעו שאני במסה ..
משקל 78 גובה 180 אוליי זה קשור למימון אני לא יודע

ועזבו רגע את זה שזה אתר שמוכר תוספיי תזונה זה בכלל כדאיי לי ? מקווה לתשובה קנה ולא לכאלה שפשוט רוצים שאני אקנה מהאתר

ariel!!
27-11-12, 21:43
אני אישית מאוד אוהב מטרנה בטעם שוקו , כי מה לעשות אמא שלי לא זמינה 30ד' אחרי האימון לחלון ההזדמנויות .

בחור כארז
27-11-12, 21:46
אני אישית מאוד אוהב מטרנה בטעם שוקו , כי מה לעשות אמא שלי לא זמינה 30ד' אחרי האימון לחלון ההזדמנויות .

עכשיו נזכרתי שלאח שלי הקטן יש מטרנה אז שתיתי קצת וזה היה ממש ממש חמוץ אתה אומר זה טוב בטוח יש בזה הרבה חלבון ?
אם כן אני אתחיל לקחת את זה לאימונים

ariel!!
27-11-12, 21:48
כן זה ממש טעים , אבל אין כמו של אמא...

בחור כארז
27-11-12, 21:50
כן זה ממש טעים , אבל אין כמו של אמא...

סבבה אחי יש לך המלצה על שייקר ? פשוט יש לי את השייקר הזה בנתיים והוא לא ממש טוב :

http://www.2bmommy.com/wp-content/uploads/2008/10/maws.jpg

x-dor-x
27-11-12, 21:54
השייקר שיש לך הורס את החלבונים! תחליף מהר

ariel!!
27-11-12, 21:56
אתה יודע מה תביא את אמא שלך באימונים הכי טוב שצריך חלבון אתה לוקח מימנה שלוק , חבר שלי עושה את זה איזה גוף נהיה לו חבל על הזמן כמו של חדש !!

בחור כארז
27-11-12, 22:07
השייקר שיש לך הורס את החלבונים! תחליף מהר

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

יועץ לתוספי תזונה
03-12-12, 10:37
אבקת חלבון הינה מקור זמין,מהיר בעל ספיגה מקסימלית ולרוב בעל טעם טוב.
צריכת אבקת חלבון הינה פשוטה היא יותר משתלמת מרוב מקורות החלבון המלא.
בעלת ספיגה מקסימלית בגוף.
והפלוס הנוסף הוא הטעם.
אנשים הנוטלים תרופות מרשם יש להיוועץ ברופא לפני השימוש,כמו כל תוסף תזונה אחר כגון אומגה 3 וכד'.
בעיות הבריאות שימייחסים לאבקת חלבון היא כתוצאה מעודף חלבון.
צריכה מוגברת של חלבון באופן כללי,לא משנה מאיזה מקור בכמויות מוגזמות שהגוף שלנו לא זקוק לו מיותרות ויכולות לגרום לבעיות כאלו ואחרות.
מה שקורה בגלל שאבקת חלבון היא מקור מהיר לצריכת חלבון וטעים אנשים נוטים לצרוך יותר מדי.

אבקת החלבון המומלצות בעיניי היא הוואי שייק של חברת סיינטרקס.
http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=89&ArticleID=1674
אני באופן אישי מאוד אוהב אותה,מכילה 23 גרם חלבון למנת הגשה.
טעם שוקו משגע!,אך עדיין לפני הקנייה תברר באחד החנויות הרשת שלנו אם יש טעימות על המוצר כדי לדעת בידיוק מה הטעם ושלא תצטער על קנייה.

Dosinho
05-12-12, 17:36
כמה מים להוסיף לכף הגשה של סינטרקס?