PDA

צפה בגרסא המלאה : [עזרה] מעוניין לקנות השבוע גיינר, מתלבט

returnix
03-12-12, 17:55
שלום לכולם. אני מעוניין לקנות גיינר עקב בעיה [ידועה] של עליה במשקל.
נתונים:
גובה: 1.78
משקל: 60 - 61 [עליתי 3 קילו בחודשיים כמעט, אבל אני לא חושב שזה יחזור על עצמו]

קראתי הרבה פה וחפרתי הרבה באתר וראיתי את הperfect 3000 עם אין ספור המלצות [בתוך המוצר עצמו] ולאחר מכן קראתי קצת והבנתי שהגיינר הכי טוב בעולם כיום הוא ה
hard mass gainer. ומצד שני במספר פורומים אומרים שהperfect 3000 אי אפשר לקרוא לו גיינר מרוב שהוא זבל ומצד שני אחרים אומרים גם שהhard mass לא משהו. לכן אני כבר לא יודע מה לעשות, וגם לhard mass יש 4 מ"ג קריאטין במנה שזה דיי מכובד ויכול לחסוך קצת כסף לא?
תודה לעזרה!

BlueNinja
03-12-12, 18:07
Hard mass אחלה גיינר, מגיע בכמות משתלמת מאוד עם יחס של 1:5!

returnix
03-12-12, 18:08
hard mass אחלה גיינר, מגיע בכמות משתלמת מאוד עם יחס של 1:5!

תודה, האם הוא הכי טוב ומומלץ בשבילי?

BlueNinja
03-12-12, 18:18
אתה רוצה לעלות במשקל, אז ברור שהוא מתאים לך.

אני קיבלתי מתנה מחבר את השק של 6.8ק"ג בטעם וניל, אני שותה בבוקר ולפני שינה עם 400מ"ל חלב, כף שוקולית וזה טעים רצח

returnix
03-12-12, 18:50
אתה רוצה לעלות במשקל, אז ברור שהוא מתאים לך.

אני קיבלתי מתנה מחבר את השק של 6.8ק"ג בטעם וניל, אני שותה בבוקר ולפני שינה עם 400מ"ל חלב, כף שוקולית וזה טעים רצח

סבבה, כמה זמן עבר ומה התוצאות ?

BlueNinja
03-12-12, 19:35
2.10.12 - התחלת מאסה 73ק"ג, 12% שומן

3.12.12 - 81 ק"ג, 13-14% בערך.

כמובן שזה תלוי בתזונה ובאימונים שלך, אני מקפיד מאוד על התזונה ועל אימונים כבדים וכואבים, בהצלחה!

SaharKazes
03-12-12, 22:38
אני ממליץ לך בחום להגיע לאחד הסניפים שלנו או להתקשר למספר 1599-500-590 שם יענה לך נציג ותוכל לקבל יעוץ מקצועי ומדוייק לגבי המוצר שאתה צריך לפי המטרות שלך.
אמנם הנתונים שנתת הם מאוד מעורפלים, אבל ככל הנראה הגיינר שהכי יתאים לך הוא ה-Champion Mass.
אתה יכול לקרוא עליו באתר ושוב לקבל הרבה יותר מידע באחד הסניפים או בטלפון, בהצלחה!

אלברט ברכה
03-12-12, 23:15
hard mass אחלה גיינר, מגיע בכמות משתלמת מאוד עם יחס של 1:5!

דודה במקרה מנכלית של היצרן?

returnix
05-12-12, 12:26
אז לא הבנתי מה הכי מומלץ, ובלי להעליב נראה שאתם [israelbody] מנסים לדחוף בכוח את הchampion ואניל א ממש יודע מה לבחור

MaorSwan
05-12-12, 14:15
ממליץ על :):):):):) Mass של דיימטייז, אל תתפשר על חברות לא מוכרות [Inner Armour? מה זה לעזאזל?], עזוב את העובדה שהעיצוב של ה-Hard Mass זה חיקוי גרוע של דיימטייז, כולל הפונט..

אמרון
05-12-12, 15:23
אליט מאס לא קשור אליו בכלל זה גיינר עדין!
משלושת המוצרים האחרים שאמרו פה הפרפקט הכי יעזור לך לעלות במשקל , ההארד מאס והצ'מפיון הם די דומים רק שהצ'מפיון הרבה יותר איכותי גם מבחינת טעם מבחינת התערבבות ומבחינת חברה

BlueNinja
05-12-12, 18:20
דודה במקרה מנכלית של היצרן?

לא, בכלל לא, יש לי את הגיינר של דימטייז בטעם בננה, את הhard mass קיבלתי במתנה מחבר, משתמש בשניהם

returnix
05-12-12, 19:24
אז מה עדיף בכל מקרה? וה perfect נראה לא מקצועי וכמו שהבנתי הוא לא ממש מקצועי. אני כבר לא מצליח להבין מה טוב תאמינו לי כל אחד אומר משהו אחר, הרבה אומרים שהhard mass הכי טוב בעולם, עכשיו אתם אומרים שלא... כבר לא יודע למי להאמין

MaorSwan
05-12-12, 23:44
אז מה עדיף בכל מקרה? וה perfect נראה לא מקצועי וכמו שהבנתי הוא לא ממש מקצועי. אני כבר לא מצליח להבין מה טוב תאמינו לי כל אחד אומר משהו אחר, הרבה אומרים שהhard mass הכי טוב בעולם, עכשיו אתם אומרים שלא... כבר לא יודע למי להאמין
רק דיימטייז.

returnix
06-12-12, 02:14
לעולם לא אפרסם אתרים מתחרים שכן ידוע לי שבמידה ואעשה זאת שוב - אחסם

MaorSwan
06-12-12, 03:08
המלצות? :):):):):):):):) , HARD MASS או OPTIMUM?[/QUOTE]
בחרת את הדיימטייז הלא נכון. אני לא מבין, יש לך פטיש לגיינרים שהמנות שלהם במשקל 350 גרם? אתה יודע מה זה 350 גרם?! אתה תיחנק עם זה! אפילו עם מנות של 70 גרם נחנקים. תקנה את הדיימטייז :):):):):) Mass וזהו.

דיימטייז :):):):):) Mass:
מנת הגשה 150 גרם
קלוריות: 600
חלבון: 55

שאר הגיינרים שציינת:
מנת הגשה 350 גרם
קלוריות: 1200

תעשה את החישוב שלך בעצמך ותבין למה אני ממליץ דיימטייז.. בגיינרים שציינת המנה היא אפילו יותר ממנה כפולה של דיימטייז אבל נותנת לך רק 55 גרם חלבון, בדיימטייז אם אתה לוקח מנה כפולה [שיוצא לך 300 גרם, עדיין פחות ממנה אחת של הגיינרים האחרים] אתה מקבל 1200 קלוריות ו-110 גרם חלבון.

אמרון
06-12-12, 13:44
מה דיימנטייז זה גיינר עדין! זה לא מתאים לו תפסיק להקשיב ליותר מידי שטויות כל אחד מנסה למכור לך את מה שמשתלם לו יותר תהייה הגינוי אתה צריך מוצר עם כמה שיותר קלוריות

BlueNinja
06-12-12, 16:46
בחרת את הדיימטייז הלא נכון. אני לא מבין, יש לך פטיש לגיינרים שהמנות שלהם במשקל 350 גרם? אתה יודע מה זה 350 גרם?! אתה תיחנק עם זה! אפילו עם מנות של 70 גרם נחנקים. תקנה את הדיימטייז :):):):):) Mass וזהו.

דיימטייז :):):):):) Mass:
מנת הגשה 150 גרם
קלוריות: 600

שאר הגיינרים שציינת:
מנת הגשה 350 גרם
קלוריות: 1200

תעשה את החישוב שלך בעצמך ותבין למה אני ממליץ דיימטייז.. בגיינרים שציינת המנה היא אפילו יותר ממנה כפולה של דיימטייז אבל נותנת לך רק 55 גרם חלבון, בדיימטייז אם אתה לוקח מנה כפולה [שיוצא לך 300 גרם, עדיין פחות ממנה אחת של הגיינרים האחרים] אתה מקבל 1200 קלוריות ו-110 גרם חלבון.

באליט היחס נמוך מדיי...אם כב דימטייז אז ה super mass יחס של 1:5 יותר טוב.

returnix
06-12-12, 19:00
חח אז אין הסכמה חבר'ה? אני מעדיף לא הperfect ואני כבר מת לקנות גיינר לעלות יותר במשקל..
מאור הדבר היחיד שטוב במה שהבאת שבמנה של 1200 קלוריות [300 גרם] אני מקבל 110 גרם חלבון אבל אז אם אני יאכל כמה ביצים באותו יום אני כבר יעקוף את מה שאני צריך [120..] ו600 קלוריות זה קצת מדי לדעתי אם אני יקח מנה אחת.

אמרון
06-12-12, 19:07
חח אז אין הסכמה חבר'ה? אני מעדיף לא הperfect ואני כבר מת לקנות גיינר לעלות יותר במשקל..
מאור הדבר היחיד שטוב במה שהבאת שבמנה של 1200 קלוריות [300 גרם] אני מקבל 110 גרם חלבון אבל אז אם אני יאכל כמה ביצים באותו יום אני כבר יעקוף את מה שאני צריך [120..] ו600 קלוריות זה קצת מדי לדעתי אם אני יקח מנה אחת.

אתה לא אמור להגיע לכל הכמות היומית של החלבון מגיינר את חייב לאכול זה תוסף תזונה לא תחליף לאכול לא יודע מה מלאו לך את הראש אבל מניסיון שלי הפרפקט 3000 הכי טוב לאנשים רזים שיחסית לא אוכלים הוא נותן לך במנה 800 קלוריות 22 גרם חלבון ו174 גרם פחמימה בכל זאת אם את מתעקש לך על גיינר ביחס של 1 ל5

returnix
06-12-12, 19:22
אתה לא אמור להגיע לכל הכמות היומית של החלבון מגיינר את חייב לאכול זה תוסף תזונה לא תחליף לאכול לא יודע מה מלאו לך את הראש אבל מניסיון שלי הפרפקט 3000 הכי טוב לאנשים רזים שיחסית לא אוכלים הוא נותן לך במנה 800 קלוריות 22 גרם חלבון ו174 גרם פחמימה בכל זאת אם את מתעקש לך על גיינר ביחס של 1 ל5

אני יודע שאני לא אמור, זה מה שרשמתי שיש שם יותר מדי חלבון בגיינר.

MaorSwan
06-12-12, 22:34
לא מבין את השטויות שלכם עם היחסים, אני עליתי עם האליט מאס 8 ק"ג בחודש וחצי וזה היה בסדר גמור, משקלי העבודה עלו משמעותית ואני לא חושב שצריך לבזבז כסף על גיינרים שנותנים הרבה פחות וכל מנה שלהם היא כמעט חצי קילו אבקה.

returnix
06-12-12, 23:09
לא מבין את השטויות שלכם עם היחסים, אני עליתי עם האליט מאס 8 ק"ג בחודש וחצי וזה היה בסדר גמור, משקלי העבודה עלו משמעותית ואני לא חושב שצריך לבזבז כסף על גיינרים שנותנים הרבה פחות וכל מנה שלהם היא כמעט חצי קילו אבקה.

שים לב שיחסית לגיינרים במחירים האלה הוא יקר יותר [ביחס של כמות(4.5 ק"ג):מחיר(478 ש"ח]
אני מעריך שזה בגלל החלבונים הרבים במוצר.
ואם ביום אחד יהיה חסר לי לדוגמא עוד 500 קלוריות, אני פשוט יקח עוד סקופ מהגיינר? אבל זה זה אומר שאני יקח גם יותר מדי חלבונים לא ?[ 110 לבד מהגיינר ובטח עוד 60 - 80 באותו יום זה יוצא כמעט 200, לא יכול לקרות כלום?]

MaorSwan
07-12-12, 00:28
שים לב שיחסית לגיינרים במחירים האלה הוא יקר יותר [ביחס של כמות(4.5 ק"ג):מחיר(478 ש"ח]
אני מעריך שזה בגלל החלבונים הרבים במוצר.
ואם ביום אחד יהיה חסר לי לדוגמא עוד 500 קלוריות, אני פשוט יקח עוד סקופ מהגיינר? אבל זה זה אומר שאני יקח גם יותר מדי חלבונים לא ?[ 110 לבד מהגיינר ובטח עוד 60 - 80 באותו יום זה יוצא כמעט 200, לא יכול לקרות כלום?][/quote]
הוא עולה 480 ש"ח אבל אל תשכח שכל מנה שלו היא 150 גרם ולא 350 גרם כמו באחרים, האחרים יתבזבזו לך הרבה יותר מהר ואתה תיחנק מהם.

לדעתי זו טעות להמליץ על גיינרים כבדים למישהו רזה כי אם אתה רזה זה אומר שאתה אוכל פחות, ותאמין לי שאפילו בשבילי שאני מתאמן כבר כמעט 3 שנים ועברתי את השלב של הרזה קשה וכמעט בלתי אפשרי לדחוף 350 גרם [תחשוב שזה כמו קופסת שוקולית שלמה!]. אתה צריך מנות קטנות כמו 150 גרם כי זה מה שאתה יכול להכניס.

לגבי החלבון, למה שיקרה משהו? אתה לא אוכל חצי ק"ג חלבון, כולה 200 שזה כלום וזה טוב מאוד בשבילך.

returnix
07-12-12, 01:44
הוא עולה 480 ש"ח אבל אל תשכח שכל מנה שלו היא 150 גרם ולא 350 גרם כמו באחרים, האחרים יתבזבזו לך הרבה יותר מהר ואתה תיחנק מהם.

לדעתי זו טעות להמליץ על גיינרים כבדים למישהו רזה כי אם אתה רזה זה אומר שאתה אוכל פחות, ותאמין לי שאפילו בשבילי שאני מתאמן כבר כמעט 3 שנים ועברתי את השלב של הרזה קשה וכמעט בלתי אפשרי לדחוף 350 גרם [תחשוב שזה כמו קופסת שוקולית שלמה!]. אתה צריך מנות קטנות כמו 150 גרם כי זה מה שאתה יכול להכניס.

לגבי החלבון, למה שיקרה משהו? אתה לא אוכל חצי ק"ג חלבון, כולה 200 שזה כלום וזה טוב מאוד בשבילך.

המנה המומלצת היא 350 גרם שיש בה 1200 קלוריות [בגיינרים אחרים]
וב150 גרם בגיינר שהמלצת יש 600 קלוריות, ככה שאם אני ארצה לקבל את המספר הקלוריות הדומה אני אצטרך ככה או ככה לקחת 300 גרם. מה גם שהם ממליצים לחלק את המנות ככה שאני מאמין שזה לא יהיה בעיה יותר מדי לשתות את זה.

אגב איך זה?:
http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=100&ArticleID=158

BlueNinja
07-12-12, 09:21
אתה ילד, אתה צריך לחסוך כסף, תלך על ה hard mass (שבלי קשר יש אחלה איכות)

בכל מקרה ההמלצה שלי מניסיון! או ה HARD MASS או דימטייז SUPER MASS, לשניהם יש בערך אותם נתונים, יחס של 1:5, 1280 קלוריות למנה, 50-55 חלבון ו 250פחמימה למנה.

Mrbody
07-12-12, 16:39
יש לי שאלה , אם אני בתקופת מאסה ורוצה לעלות כמה שיותר במשקל
מה עדיף לי להביא גיינר או אבקת חלבון ? לשלב אין לי תאפשרות כי אני חייל ואני מנסה להוציא כמה שפחות כסף .

לפי מה שאני חושב עדיף גיינר כי זה מספק גם חלבון וגם קלוריות ... מה אתם אומרים ? ואיזה באמת הכי מומלץ להביא מבחינת איכות טעם וכמובן הוצאה כספית.

returnix
08-12-12, 17:47
אתה ילד, אתה צריך לחסוך כסף, תלך על ה hard mass (שבלי קשר יש אחלה איכות)

בכל מקרה ההמלצה שלי מניסיון! או ה hard mass או דימטייז super mass, לשניהם יש בערך אותם נתונים, יחס של 1:5, 1280 קלוריות למנה, 50-55 חלבון ו 250פחמימה למנה.

סבבה אז נראלי אני ילך על הhard mass , אני לא יתחרט?

returnix
08-12-12, 17:59
אני לא יכול לערוך את ההודעה, אז ראיתי את הגיינר הזה והבנתי שהוא מומלץ מאוד:
http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=100&ArticleID=1673
מה אתם אומרים ?

XVGX5
08-12-12, 18:09
50 מנות של 500-600 קלוריות
יוצא בסביבות ה8-7 שקל למנה כמעט כמו חלב (5.5 ל״מנה״) אם תשלב עם ליטר חלב יהיה טוב...

BlueNinja
08-12-12, 21:39
אני לא יכול לערוך את ההודעה, אז ראיתי את הגיינר הזה והבנתי שהוא מומלץ מאוד:
http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=100&ArticleID=1673
מה אתם אומרים ?

סתם יקר.

Scylla
09-12-12, 02:58
תקשיב לישראל הוא יודע מה הוא מדבר הוא גם עובד בחנות שעובדת עם מגוון מותגים, מאז ומתמיד אומרים שמי שממש רזה צריך גיינר עם יחס גבוה שזה הפרפקט 3000, גיינר עם הרבה חלבון מתאים לאנשים שרוצים לעלות לאט ובטוח ומפחדים מהשמנה. אם לא פרפקט, קח משו אחר עם יחס גבוה (אם אתה לא מצליח בשום אופן לעלות במשקל). אני השתמשתי לא מזמן בחלבון קואד (כמו המטריקס של סינטרקס) של אינר ארמור חיפשתי ביקורות והכל היה טוב לא שמעתי משהו רע על החברה הזאת, רק בגלל שהיא חדשה בארץ לא אומר שהיא לא טובה.

zivgin
10-12-12, 10:03
הי,

ראשית כל אתחיל בכך שהבא שיפרסם אתר מתחרה באיזשהי צורה\רמיזה, הודעותיו ימחקו והוא יורחק לאלתר.

שנית, זה נורא פשוט, גיינר הוא בסך הכל שילוב של פחמימה וחלבון (לפעמים גם שומן\ויטמינים וכו.. אבל לא נכנס לזה כי זה פחות רלוונטי עבורך).
הגיינר הוא אינו אבקת קסמים וזה שהוא קיבל את השם "גיינר" לא אומר שאם תשתה אותו תעלה במשקל בהינף יד.
זה לא הוליווד ששם אתה רואה מישהו שותה ביצים וניהיה חצי סופרמן.

בגיינרים מה שחשוב הוא היחס וכמות הקלוריות, שכן זאת המטרה של הגיינר, להכניס קלוריות!
לכן - אין חיה כזאת "הגיינר הכי טוב", כי מה שמעניין אותך זה כמה קלוריות תקבל ומה היחס חלבון:פחמימה.
לתת לרוני קולמן גיינר ביחס של 1:1.5 זה בדיחה היות והבנאדם צריך כמות עצומה של קלוריות, לכן לא תוכל לבוא ולהגיד שגיינר x\y\z הוא הכי טוב, כי בגיינרים אין דבר כזה "הכי טוב" אלה "הכי מתאים".
(כמובן שיש פונקציה של ויטמינים\מינרלים\שם של חברה\מחיר\משקל\ערבוב\טעם וכדומה...)
אתה כן יכול להשוות בין גיינרים בעלי אותו יחס\קלוריות ולהשוות מבינהם מי יותר טוב, אך אתה לא יכול להגיד איזה גיינר הוא הכי טוב בoverall, זה כמו לטעון שהשוער יותר טוב מהחלוץ... אתה לא יכול להשוות בינהם כי אלו עמדות שונות.

אחרי שהבנת ואני מקווה שתפסיק להשתמש במונח "איזה גיינר הכי טוב", אפשר להתקדם לשלב הבא,
הטענה שלך הייתה שקשה לך מאוד לעלות במשקל, ועל כן, ההיגיון אומר שאתה צריך גיינר עם כמה שיותר קלוריות.
לכן אנשים שנותנים לך טענות של: "קח x כי אתה ילד ואתה צריך לחסוך", או טענות כמו "קח y כי זה טעים יותר" - סה"כ מנסים למכור לך כי דוד\דודה\אבא\אח שלהם הוא היבואן\יצרן\משווק.
מה כן מתאים לך? גיינר שיספק לך הכי הרבה קלוריות, כי הרי זה מה שחסר לך...

כעת אם תסתכל על כלל הגיינרים שדיברת עליהם והוצאו לך, הגיינר עם היחס הכי גבוה הוא הפרפקט 3000, עם יחס של 1:8 (אפילו 1:8.3).

בלי כל קשר, אני ממליץ לך להגיע לכל אחד מסניפי הרשת, אנשי שירות הלקוחות שלנו יותר מישמחו לעזור לך ולענות לך על כל השאלות(איך להשתמש במוצר, כמה לקחת, איך לפצל את המנות וכדומה).

בהצלחה!

returnix
10-12-12, 11:53
הי,

ראשית כל אתחיל בכך שהבא שיפרסם אתר מתחרה באיזשהי צורה\רמיזה, הודעותיו ימחקו והוא יורחק לאלתר.

שנית, זה נורא פשוט, גיינר הוא בסך הכל שילוב של פחמימה וחלבון (לפעמים גם שומן\ויטמינים וכו.. אבל לא נכנס לזה כי זה פחות רלוונטי עבורך).
הגיינר הוא אינו אבקת קסמים וזה שהוא קיבל את השם "גיינר" לא אומר שאם תשתה אותו תעלה במשקל בהינף יד.
זה לא הוליווד ששם אתה רואה מישהו שותה ביצים וניהיה חצי סופרמן.

בגיינרים מה שחשוב הוא היחס וכמות הקלוריות, שכן זאת המטרה של הגיינר, להכניס קלוריות!
לכן - אין חיה כזאת "הגיינר הכי טוב", כי מה שמעניין אותך זה כמה קלוריות תקבל ומה היחס חלבון:פחמימה.
לתת לרוני קולמן גיינר ביחס של 1:1.5 זה בדיחה היות והבנאדם צריך כמות עצומה של קלוריות, לכן לא תוכל לבוא ולהגיד שגיינר x\y\z הוא הכי טוב, כי בגיינרים אין דבר כזה "הכי טוב" אלה "הכי מתאים".
(כמובן שיש פונקציה של ויטמינים\מינרלים\שם של חברה\מחיר\משקל\ערבוב\טעם וכדומה...)
אתה כן יכול להשוות בין גיינרים בעלי אותו יחס\קלוריות ולהשוות מבינהם מי יותר טוב, אך אתה לא יכול להגיד איזה גיינר הוא הכי טוב בoverall, זה כמו לטעון שהשוער יותר טוב מהחלוץ... אתה לא יכול להשוות בינהם כי אלו עמדות שונות.

אחרי שהבנת ואני מקווה שתפסיק להשתמש במונח "איזה גיינר הכי טוב", אפשר להתקדם לשלב הבא,
הטענה שלך הייתה שקשה לך מאוד לעלות במשקל, ועל כן, ההיגיון אומר שאתה צריך גיינר עם כמה שיותר קלוריות.
לכן אנשים שנותנים לך טענות של: "קח x כי אתה ילד ואתה צריך לחסוך", או טענות כמו "קח y כי זה טעים יותר" - סה"כ מנסים למכור לך כי דוד\דודה\אבא\אח שלהם הוא היבואן\יצרן\משווק.
מה כן מתאים לך? גיינר שיספק לך הכי הרבה קלוריות, כי הרי זה מה שחסר לך...

כעת אם תסתכל על כלל הגיינרים שדיברת עליהם והוצאו לך, הגיינר עם היחס הכי גבוה הוא הפרפקט 3000, עם יחס של 1:8 (אפילו 1:8.3).

בלי כל קשר, אני ממליץ לך להגיע לכל אחד מסניפי הרשת, אנשי שירות הלקוחות שלנו יותר מישמחו לעזור לך ולענות לך על כל השאלות(איך להשתמש במוצר, כמה לקחת, איך לפצל את המנות וכדומה).

בהצלחה!
תודה רבה, אני אכן ינסה להגיע לסניף בירושלים!

Ballantine
10-12-12, 14:07
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=1748&CategoryID=100&Page=1
ממליץ לך על הגיינר פרובודי (טעם שוקו) , יחס 1:4.5 שזה יחס מצויין, איכותית , מתערבב בקלות ללא גושים להבדיל הפקפקט 3000 , כשר , טעם של שוקולטה, יש 40 מנות של 558 קק"ל 25 גרם חלבון ו-112 פחמימה,ניסיתי הרבה מאוד סוגים של אבקות והאבקה הזאת ברמה גבוה ביותר

Ballantine
10-12-12, 14:10
הפקפקט 3000 היא אחלה אבקה מבחינת יחס ואיכות אך הבעיה היחידה שבגללה אני גם לא משתמש בפקפקט (וניסיתי פקפקט) זה שאבקה לא מתערבב כמו שצריך ויש גושים שנתקעים בשייקר או פשוט מפריעים לשתייה שזה מבאס ואם הפקפקט היה מתערבב בקלות לא הייתי חושב פעמיים

returnix
11-12-12, 07:03
http://www.israelbody.org/index.asp?articleid=1748&categoryid=100&page=1
ממליץ לך על הגיינר פרובודי (טעם שוקו) , יחס 1:4.5 שזה יחס מצויין, איכותית , מתערבב בקלות ללא גושים להבדיל הפקפקט 3000 , כשר , טעם של שוקולטה, יש 40 מנות של 558 קק"ל 25 גרם חלבון ו-112 פחמימה,ניסיתי הרבה מאוד סוגים של אבקות והאבקה הזאת ברמה גבוה ביותר

הוא נראה מעולה! יש עוד שממליצים על זה?