PDA

צפה בגרסא המלאה : Nac בודי בילדינג וביקיני 2012 -הסירטון !

sandrik
05-12-12, 18:28
אירגון מספר 1 בארץ !!! בתחרות הכי טובה שהייתה עד כה :))
תהנו
http://www.youtube.com/watch?v=qPGdng3DfFQ&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=qPGdng3DfFQ&feature=youtu.be

harder
05-12-12, 18:53
חחחחחחחחחחחח כמה צחקתי שראתי את סמולר האיש המפייסבוק חחחחח :):):):) הרג אותי

לנושא אחלה של השקעה !

Gaga1234
05-12-12, 18:58
סמולר הזה תאמינו לי כוכב חח

סרטון מעולה רמה מעמולה אחלה של תחרות באמת האיגוד המוביל בארץ כיום.

Scylla
06-12-12, 01:42
חייב להגיד מילה טובה על האיגוד, הקונספט שלו והעריכה. בהחלט מוסיף פן חיובי לענף ואני חייב להודות שאני ועוד שני חברים שלי שטרולים כאן ואוהבים להטריל על בילדינג צפו בכל 24 הדקות של הסרטון. זה אומר הכל. ואני לא אומר מי אלו :)

EliC
06-12-12, 02:37
איגוד הכי רציני בארץ תכלס

the raccoon
06-12-12, 08:40
סמולר הזה תאמינו לי כוכב חח

סרטון מעולה רמה מעמולה אחלה של תחרות באמת האיגוד המוביל בארץ כיום.

מה הסיפור איתו?

Scylla
06-12-12, 13:05
שהוא ליצן שוקל 50 קילו וחושב שהוא מינימום פיל הית' ביום טוב

hypertrophy
06-12-12, 13:31
פיייי
זאת רמה

the raccoon
06-12-12, 13:31
שהוא ליצן שוקל 50 קילו וחושב שהוא מינימום פיל הית' ביום טוב

יום טוב? בי.

nadavmoore
06-12-12, 19:18
וואו, המרימת משקולות שם.

Sahars1996
06-12-12, 21:30
פאק,רמה פשוט מדהימה!!
אבל לירון סמולר עדיין ליצן :)

StaSus
07-12-12, 08:58
אין מילים!

לוזון
07-12-12, 12:50
לאט לאט הענף מתקדם באמת שאפו:)

Scylla
07-12-12, 13:37
אני דווקא ממש לא חושב שהרמה של התחרות הייתה יוצאת דופן. ממש לא.
אבל הארגון הפרסום הקונספט של האיגוד וכו' - בהחלט כן.

hypertrophy
07-12-12, 13:52
אני דווקא ממש לא חושב שהרמה של התחרות הייתה יוצאת דופן. ממש לא.
אבל הארגון הפרסום הקונספט של האיגוד וכו' - בהחלט כן.

כן....אני גם צריך להבהיר.דיברתי על רמת האירגון

DaSpider
07-12-12, 17:45
חוץ מאלנה שיפ הבחורות שם יותר מזכירות חשפניות... וסחטיין על סרגיי, נראה מרשים מאד גם לגיל הרבה יותר צעיר משלו.

hypertrophy
08-12-12, 02:08
חוץ מאלנה שיפ הבחורות שם יותר מזכירות חשפניות... וסחטיין על סרגיי, נראה מרשים מאד גם לגיל הרבה יותר צעיר משלו.

זה הקטע בביקני גבר

אלברט ברכה
08-12-12, 02:19
הסיבה שהן היו שם היא בדיוק הסיבה שבתחרויות איגרוף מסתובבת מישהי בביקיני כשהטמפרטורה באולם 9 מעלות עם השלט המפגר של מספר הסיבוב.

אגב ראיתי את הסרט ברפרוף, העריכה באמת מקצועית (באופן יחסי לדברים אחרים שראינו בבילדינג בארץ), רק קצת צורם לראות שבאולם של 300 איש במקרה הטוב, חצי מהמקומות ריקים. רבאק, אפילו מופע ג'אגלינג יכול לקבץ סביבו יותר קהל, למה לא מגיעים עוד?

Scylla
08-12-12, 03:07
כי עולה בטח איזה 80 ש"ח כניסה.
מצד אחד משהו צריך למממן את הארגון (ובטח לא המתחרים) מצד שני למה שמישהו יוציא יותר כסף על "גרנד פרי קלאסיק" מאשר על איזה דרבי תל אביבי או הופעה טובה של אמן ברמה?

אלברט ברכה
08-12-12, 14:38
בדיוק
זה כמו המחלה של הכדורגל הישראלי, 80 שקל כרטיס למשחק שגם ככה מתנהל בהליכה, אחר כך לא מבינים למה האיצטדיונים ריקים.

הרי עוד 1000 שקל ופחות 1000 שקל לא יזיזו למארגנים של nac ושאר הארגונים, אבל לילדים בני 14 ההבדל בין 80 שקל ל50 שקל ול20 שקל הוא עצום, חבל שהם מסתכלים לטווח הקצר.

Scylla
08-12-12, 16:45
יואש אתה נוגע בנושא שקשה לשערך אותו, אתה מסתכל בעצם על עקומת היצע וביקוש פשוטה שאתה מנסה לשמר x הכנסה, בתקווה שאם תוריד את המחיר יגיעו עוד אנשים שיכסו את ההפרש, הבעיה היא שקשה מאוד להעריך את זה ואם תוריד ל50 ויגיעו עוד 10 אנשים בגלל המחיר - לא עשית כאן כלום ורק הפסדת כסף וזה לא הפרש של 1000.
נגיד והגיעו 100 אנשים כפול 30 הפרש = 3000 ש"ח, קצת יותר משמעותי.

Fiberglass
12-12-12, 08:09
אני בטוח שכל ילד פה שילם לא מעט פעמים כניסה של 50 שקל לאיזה מועדון באחד הסופשים שהוא יצא
שלא נדבר על הופעות של אומנים כמו אייל גולן או אחרים שדורשים לפחות 120 שקל לכרטיס להופעה שלהם .
פעם בשנה לשלם 80 עבור תחרות של הספורט שאתה אוהב ותוך כדי לתרום לא כזה נורא לדעתי.
כל מי שאומר שהמחיר או המרחק זה התירוץ לזה שבחר לא להגיע זו רק מהסיבה שהספורט הזה כניראה לא כל כך מעינין אותו כמו שהוא חושב.

Scylla
12-12-12, 12:04
50 זה סביר איכשהו, 80 לא.
אתה שוכח שזה ספורט בחיתולים והמטרה היא להביא קהל חדש. קהל חדש לא יבוא בכסף.

hypertrophy
12-12-12, 16:17
ניסו לקחת דמי כניסה למשחקי פוטבול בארץ אצלנו בליגה לפני 2 עונות אחרי שהבינו שהקהל הצטמצם הפסיקו עם זה
אתה יודע כמה אנשים הגיעו בגלל שזה חינם ועכשיו הם צופים קבועים??

Scylla
12-12-12, 18:11
אי אפשר לקחת כניסה עבור ספורט חובבני ולא פופולרי

אלברט ברכה
12-12-12, 21:26
אני בטוח שכל ילד פה שילם לא מעט פעמים כניסה של 50 שקל לאיזה מועדון באחד הסופשים שהוא יצא
שלא נדבר על הופעות של אומנים כמו אייל גולן או אחרים שדורשים לפחות 120 שקל לכרטיס להופעה שלהם .
פעם בשנה לשלם 80 עבור תחרות של הספורט שאתה אוהב ותוך כדי לתרום לא כזה נורא לדעתי.
כל מי שאומר שהמחיר או המרחק זה התירוץ לזה שבחר לא להגיע זו רק מהסיבה שהספורט הזה כניראה לא כל כך מעינין אותו כמו שהוא חושב.

בזה שאתה משלם 80 שקל אתה תורם רק למי שארגן את התחרות.
המתחרים לא מקבלים שקל, מה שהם מקבלים זה עול כלכלי של ציוד-זמן-ביטוח ובבילדינג תוסיף גם את החומרים. זאת חתיכת הוצאה.

תחרויות מהסוג האלה מצריכות ספת בנץ' מקצועית וראק לסקבט, ממש לא חייב מונוליפט כי 99 אחוז מהאנשים בכלל לא מורגלים למונוליפט ולא עומדים רחב בצורה שמצריכה אותו, וגם אין מישהו שעושה פה 400+ סקבט שבאמת יהיה מסוכן לא לעשות עם מונוליפט.

הכסף לא הולך לאיזה קרן שמעודדת את הספורט או משהו, ועם כל הכבוד לאנדי בולטון שבא, זה לא שעכשיו ישתנה משהו.

גם אני ואתה יכולים עכשיו ללכת למתנ"ס באיזה עיר ולשכור את המקום ליומיים כדי להריץ את כל הפרוצדורה והנה - יש תחרות.

וכמובן שמה הטעם לגבות כסף על תחום שבכלל אין לו הכרה ומלא מיתוסים וחרטות? המטרה היא לחשוף אותו, אם הוא יהיה פתוח לקהל זה לא יקרה. ההצלחה של ליפטינג למשל יכולה להמדד בזה שיותר ויותר אנשים יכירו, יאהבו ויעסקו בזה.
ב2007-2008 90 אחוז מהאנשים כאן לא ידעו מה זה סקבט, היום זה השתנה לגמרי.

Scylla
13-12-12, 00:57
לא ברור לי אם אתה מדבר עם nac או על ליפטינג.
לגבי nac מתחרים לא משלמים להשתתף בניגוד לרוב האיגודים, מטיסים אותם להתחרות בחו"ל (חלקם, לא ברור לי על חשבון מי וכמה) ומקבלים פרסים כספיים חביבים. במקרה הזה יש הצדקה לתשלום כניסה, אבל השאלה אם חכם לארגון בתור ארגון לגבות כניסה. כי אתה צודק - לא יבואו ולא באים.

לגבי לארגן תחרות - אתה לא בחור טיפש אבל אתה מאוד אופטימי אם אתה חושב שזה כזה פשוט. צריך אישורים עירייה עניינים ביטוחים וכו' וכו' וכו' זה לא תחרות שחמט של כמה חבר'ה. התחרו בדימונה המון המון אנשים חדשים רובם כאן מהפורומים, היו עוד לא מעט שהביעו התעניינות ורצו להגיע אבל לא היו מוכנים פיזית או מוכנים להגיע וכו'. הצלחת התחרות תרמה לכך שיהיה יותר קל לשכנע אנשים לבוא שנה הבאה. לגבי מונוליפט רוצים לשמור על רף גבוה של תחרות, וזה מקובל. לגבי סכנה - מי קובע איזה משקל מסוכן? להתהפך עם 200 לא מסוכן? עם 100? במקרה אתה תמים ואם הקט' eq הייתה הולכת כמו שצריך המונוליפט היה עם 350+ קילו עליו. אז אל תזלזל. לגבי בטיחות אני יכול להגיד לך שהתהפכו שם כמה פעמים ולא חושב שמונוליפט זה מי יודע מה בטיחותי. אולי אם משנים את גובה הרצועות מה שלא היה בפועל. הכסף שהמתחרים שילמו הולך להוצאות התחרות, ותאמין לי יש המון.

KALINA
13-12-12, 08:35
אי אפשר לקחת כניסה עבור ספורט חובבני ולא פופולרי

יואש אתה נוגע בנושא שקשה לשערך אותו, אתה מסתכל בעצם על עקומת היצע וביקוש פשוטה שאתה מנסה לשמר x הכנסה, בתקווה שאם תוריד את המחיר יגיעו עוד אנשים שיכסו את ההפרש, הבעיה היא שקשה מאוד להעריך את זה ואם תוריד ל50 ויגיעו עוד 10 אנשים בגלל המחיר - לא עשית כאן כלום ורק הפסדת כסף וזה לא הפרש של 1000.
נגיד והגיעו 100 אנשים כפול 30 הפרש = 3000 ש"ח, קצת יותר משמעותי.

50 זה סביר איכשהו, 80 לא.
אתה שוכח שזה ספורט בחיתולים והמטרה היא להביא קהל חדש. קהל חדש לא יבוא בכסף.

תעשה טובה,אל תבוא

טלסביון
13-12-12, 10:06
קאלינה הוא ציין עובדות שיווקיות על פי היגיון. קהל חדש לא יבוא בכסף בטח שלא כשעולה 80

Scylla
13-12-12, 12:30
תעשה טובה,אל תבוא

זה העניין זה ההגיון המקולקל של איגודי הבילדינג. אתם מכוונים שרק מי שמכור לתחום יגיע. האוכלוסיה הזאת לא תגדל מעצמה. אתם חייבים למשוך אנשים נוספים. עצם העובדה שזה אירוע ספורט חובבני זו עובדה ולא עלבון. זה לא אנשים שזה המקצוע שלהם וזה לא מקצוע אולי רק בטופ של האולימפיה וגם זה בקושי. אני התחריתי בדימונה בpl וזו לא בושה להודות - זה ספורט חובבני. למי יש פרצוף לקחת כזה סכום על תחרויות כאלה. ממה שראיתי אני יכול להגיד שמבחינת שואו נתתם הרבה יותר תמורה לכסף מכל שאר האיגודים אבל עדיין זה רחוק ממשתלם עבור אנשים שזה לא העיסוק העיקרי בחייהם...

אלברט ברכה
13-12-12, 12:47
לא ברור לי אם אתה מדבר עם nac או על ליפטינג.
לגבי nac מתחרים לא משלמים להשתתף בניגוד לרוב האיגודים, מטיסים אותם להתחרות בחו"ל (חלקם, לא ברור לי על חשבון מי וכמה) ומקבלים פרסים כספיים חביבים. במקרה הזה יש הצדקה לתשלום כניסה, אבל השאלה אם חכם לארגון בתור ארגון לגבות כניסה. כי אתה צודק - לא יבואו ולא באים.

לגבי לארגן תחרות - אתה לא בחור טיפש אבל אתה מאוד אופטימי אם אתה חושב שזה כזה פשוט. צריך אישורים עירייה עניינים ביטוחים וכו' וכו' וכו' זה לא תחרות שחמט של כמה חבר'ה. התחרו בדימונה המון המון אנשים חדשים רובם כאן מהפורומים, היו עוד לא מעט שהביעו התעניינות ורצו להגיע אבל לא היו מוכנים פיזית או מוכנים להגיע וכו'. הצלחת התחרות תרמה לכך שיהיה יותר קל לשכנע אנשים לבוא שנה הבאה. לגבי מונוליפט רוצים לשמור על רף גבוה של תחרות, וזה מקובל. לגבי סכנה - מי קובע איזה משקל מסוכן? להתהפך עם 200 לא מסוכן? עם 100? במקרה אתה תמים ואם הקט' eq הייתה הולכת כמו שצריך המונוליפט היה עם 350+ קילו עליו. אז אל תזלזל. לגבי בטיחות אני יכול להגיד לך שהתהפכו שם כמה פעמים ולא חושב שמונוליפט זה מי יודע מה בטיחותי. אולי אם משנים את גובה הרצועות מה שלא היה בפועל. הכסף שהמתחרים שילמו הולך להוצאות התחרות, ותאמין לי יש המון.

זה עדיין לא דבר כזה גרנדיוזי, עם כל הדברים שצריך לעשות מסביב.
ואם הספוטרים עירניים ומנוסים זה כבר 90 אחוז ממה שצריך בזמן התרגיל.
עם 200 קילו ל3+ ספוטרים והליפטר עצמו הרבה יותר קל להתמודד, עם 300-400 ומעלה זה כבר סיפור אחר.

כל הדברים האלה שצריך לארגן, אם יש את הזמן הדרוש אפשר להשיג הכל.

DanikNAC
13-12-12, 23:33
זה העניין זה ההגיון המקולקל של איגודי הבילדינג. אתם מכוונים שרק מי שמכור לתחום יגיע. האוכלוסיה הזאת לא תגדל מעצמה. אתם חייבים למשוך אנשים נוספים. עצם העובדה שזה אירוע ספורט חובבני זו עובדה ולא עלבון. זה לא אנשים שזה המקצוע שלהם וזה לא מקצוע אולי רק בטופ של האולימפיה וגם זה בקושי. אני התחריתי בדימונה בpl וזו לא בושה להודות - זה ספורט חובבני. למי יש פרצוף לקחת כזה סכום על תחרויות כאלה. ממה שראיתי אני יכול להגיד שמבחינת שואו נתתם הרבה יותר תמורה לכסף מכל שאר האיגודים אבל עדיין זה רחוק ממשתלם עבור אנשים שזה לא העיסוק העיקרי בחייהם...

ומה קביבלתה בדימונה?
אלוף האלופים אצלינו לוקח 6 אלף שקל
יש שמועות שלתחרות הבאה סכום זה יגדל
ככה שאל תבלבל במוח
תתכונן לדימונה 2014

hypertrophy
14-12-12, 00:25
ומה קביבלתה בדימונה?
ככה שאל תבלבל במוח
תתכונן לדימונה 2014

עוד פעם אתה מזלזל?

אלברט ברכה
14-12-12, 00:50
ומה קביבלתה בדימונה?
ככה שאל תבלבל במוח
תתכונן לדימונה 2014

כמה עולה סייקל מאסה, סייקל חיטוב, כל התוספים, צבע, הסרת שיער, תחתון פ1זינג, אובדן שעות עבודה ועצבים רופפים?
כשתבוא עם מספר, תחסר ממנו 6000 ותראה שאתה במינוס.

hypertrophy
14-12-12, 01:35
גבר....אצל דני אין אובדן שעות עבודה :)

אבל בתאכל'ס אתה צודק

Scylla
14-12-12, 02:57
ומה קביבלתה בדימונה?
ככה שאל תבלבל במוח
תתכונן לדימונה 2014

עד עכשיו השתדלתי לדבר אליך ועליך בכבוד באופן יחסי. יואש (אלברט ברכה) אמר את דברו בכל הנוגע לעובדה שגם אם מקבלים 6000 (סכום יפה בהחלט) עדיין אתה יוצא במינוס.

לגבי מה קיבלתי בדימונה? סמינר עם אנדי בולטון שאם לא שמעת את השם הוא פלוס מינוס מקביל לקולמן/פיל/קאי/ג'אי בעולם הבודיבילדינג.

סמינר עם רוני קולמן שהיה בדיחה ויצאתי משם בלי שום מסקנות ושום חוויות ושום ידע מעשי עלה כ200 ש"ח. בתחרות בדימונה הייתה הזדמנות לרכוש בהנחה את הסמינר ב50 ש"ח (סכום מצחיק) תכפיל ב70 משתתפים כי לכל אחד יש את הזכות, אז כולם ביחד "הרוויחו" מעל 10,000 ש"ח.

Scylla
14-12-12, 03:18
עוד משהו - זה מאוד עצוב שאתם מעדיפים לשלם לזוכים מאשר אשכרה לפתח את הענף עצמו. זאת בדיוק הסיבה למה הענף הזה תקוע במקום ולא זז לשומקום כבר עשורים שלמים. לאף אחד לא אכפת שאנשים חדשים יבואו ויתעניינו כל אחד דואג לתחת של עצמו, מכתיר את עצמו למר ישראל ולא טורח לציין שהוא התחרה נגד עצמו בקטגורית עד 60 קילו. אז מה הפלא שאנשים מזלזלים בזה. אם 6000 ש"ח זה מה שגורם לך להתחרות באיגוד שלך ומה שגורם לך לעסוק בפיתוח גוף אז אני משתתף בצערך.

DaSpider
14-12-12, 07:56
דניק, אתה בכלל הפרחת נשיקות באוויר מבמה כשכולך מרוח ברוטב טריאקי, לא נראה לי שאתה הוא הבן אדם הכי מתאים לדבר על דימונה...

Cuba
14-12-12, 09:05
אחח כמה שהבילדרים אטומים...

אם הייתם לוקחים מכל משתתף 200 שקל השתתפות(כמו כמעט בכל ספורט תחרותי ) וכניסה חינם לקהל המודעות לענף תעלה...

אבל כמובן שאתם חושבים לטווח הקצר...

DanikNAC
14-12-12, 13:46
עוד משהו - זה מאוד עצוב שאתם מעדיפים לשלם לזוכים מאשר אשכרה לפתח את הענף עצמו. זאת בדיוק הסיבה למה הענף הזה תקוע במקום ולא זז לשומקום כבר עשורים שלמים. לאף אחד לא אכפת שאנשים חדשים יבואו ויתעניינו כל אחד דואג לתחת של עצמו, מכתיר את עצמו למר ישראל ולא טורח לציין שהוא התחרה נגד עצמו בקטגורית עד 60 קילו. אז מה הפלא שאנשים מזלזלים בזה. אם 6000 ש"ח זה מה שגורם לך להתחרות באיגוד שלך ומה שגורם לך לעסוק בפיתוח גוף אז אני משתתף בצערך.

תקוע? תרא תחרויות ifbb תרא תחרויות שלנו
מתי תזכיר לי יצא משלחת כמו שיצא השנה ?
אל תבלבל במוח

Cuba
14-12-12, 14:16
אל תבלבל במוח

מה הקשר?
בתור אחד שמייצג את האיגוד אתה לא עושה עבודה כל כך טובה....

אלירמבו
14-12-12, 14:18
אחח כמה שהבילדרים אטומים...

אם הייתם לוקחים מכל משתתף 200 שקל השתתפות(כמו כמעט בכל ספורט תחרותי ) וכניסה חינם לקהל המודעות לענף תעלה...

אבל כמובן שאתם חושבים לטווח הקצר...

סתם לידע כללי, בנאבא ו ifbb, מתחרים משלמים בין 250-500 ש"ח, ואפילו אלוף האלופים שם מקבל אולי, חטיף חלבון מתנה...

Cuba
14-12-12, 14:22
סתם לידע כללי, בנאבא ו ifbb, מתחרים משלמים בין 250-500 ש"ח, ואפילו אלוף האלופים שם מקבל אולי, חטיף חלבון מתנה...

איך זה מתקשר למה שרשמתי?

שיווק לא הצד החזק שלכם אה?
בספורט חובבני ולא פופלרי אמורים לעשות כניסה חינם לקהל ולמכור אוכל/טעימות חלבון/שטויות
כאלה ואחרות

וכן לקחת 200 שקל מהמתחרים כמו בכל תחרות ספורט בעולם זה לא בושה

DaSpider
14-12-12, 14:25
זה יותר פריק שואו מאשר "ספורט חובבני"... חשבתם אולי שלא כולם (בלשון המעטה) מעוניינים לצפות בזה?

אלירמבו
14-12-12, 14:32
איך זה מתקשר למה שרשמתי?

שיווק לא הצד החזק שלכם אה?
בספורט חובבני ולא פופלרי אמורים לעשות כניסה חינם לקהל ולמכור אוכל/טעימות חלבון/שטויות
כאלה ואחרות

וכן לקחת 200 שקל מהמתחרים כמו בכל תחרות ספורט בעולם זה לא בושה

כנראה שלא הבנת, בשני האיגודים האחרים, מתחרים משלמים בין 250-500 שקל, וגם הצופים משלמים 90 שקל כניסה, כולל מלווים ומשפחה, וחוץ מקטגוריות משקל, אין שום שואו ושום כלום, נטו תחרות, לעשות קופה וללכת הביתה, מרוב שמיהרו להספיק את הקטגוריות שלא יימשכו עד 3 לפנות בוקר, אתה עוד לא מסיים לעשות פוזה, עוברים לפוזה הבאה...

Cuba
14-12-12, 14:48
כנראה שלא הבנת, בשני האיגודים האחרים, מתחרים משלמים בין 250-500 שקל, וגם הצופים משלמים 90 שקל כניסה, כולל מלווים ומשפחה, וחוץ מקטגוריות משקל, אין שום שואו ושום כלום, נטו תחרות, לעשות קופה וללכת הביתה, מרוב שמיהרו להספיק את הקטגוריות שלא יימשכו עד 3 לפנות בוקר, אתה עוד לא מסיים לעשות פוזה, עוברים לפוזה הבאה...

מי אמר שזה בסדר? כאילו נאק בגישה של אם האחרים חרא אז אני יהיה חרא פחות מסריח?
ממש מקדם את הספורט..

Gaga1234
14-12-12, 15:30

חחחחחחחח אתה מצחיק אותי מי מגדיר את עצמו כמר ישראל שהוא התחרה עם עצמו??
לא שמעתי על דבר כזה בחיים חחחחח.
ועם תמדבר על דני עזוב שהוא ניצח את כל המתחרים בארץ ולקח אלוף האלופים פה

ביוניברס עם איזה 20מתחרים + בנוער שכל אחד שם היה ברמה מטורפת הוא ניצח שתבין מזה :):):):) אז אתם אומרים שכל אחד מגדיר את עצמו מר ישראל שהוא התחר עם 2מתחרים או עם עצמו
אולי יש כאלה אני לא מכיר כאלה אישית.
אבל עם תמדבר על דני על תשכח שהוא ניצח את כל מי שהתחרה בנאק ולקח אלוף האלופים
וגם ביוניברס עם איזה 20מתחרים+ שכולם היו ברמה מטורפת הוא לקח.
אז סלח לי בבנאדם כזה לזלזל תלא יכול.

Cuba
14-12-12, 15:35

ביוניברס עם איזה 20מתחרים + בנוער שכל אחד שם היה ברמה מטורפת הוא ניצח שתבין מזה :):):):) אז אתם אומרים שכל אחד מגדיר את עצמו מר ישראל שהוא התחר עם 2מתחרים או עם עצמו

איזה מפתיע שמכל מתחרי נאק אתה תדבר על דניק... כמה שהוא סוס ותותח

אני מבין שהוא מספק אותך היטב

גשש בלש
14-12-12, 15:44

אתה הלקקן הכי גדול שיש. באמת שדברים כאלה בחיים לא ראיתי.
אולי אתה באמת הפורץ מהסרטונים שלו...

אראל אורן הוא דוגמא למר ישראל שעלה מול עצמו, ואחרי קרב קשה הצליח לנצח. כמובן הכל בזכות שיטת הסייבורג.

Scylla
14-12-12, 16:23
אל תבלבל במוח

הוצאתם גם משלחות עם מפתחי גוף ברמה חובבנית לגמרי, זה לא העיקר לשלוח.

ואם אתה רוצה להשוות pl מול bb תראה את המשלחות שיצאו השנה ושנה שעברה לgpc ועם איזה מקומות הם זכו.

אני מכיר המון המון בילדרים שהתחרו מול קאסט מעליב אם בכלל, חלקם אני אפילו מאוד מעריך אז אני לא אצא עליהם, אבל יצא לי לראות מישהו שהתחרה באיגוד x, קיבל מקום חמישי, אחרי זה הלך להתחרות באיגוד y קיבל מקום ראשון ולא הפסיק להתרברב בזה.

שלא תבין אותי לא נכון זה קורה גם בpl אבל אף אחד לא קורא לעצמו מר ישראל

Gaga1234
14-12-12, 16:43
אתה הלקקן הכי גדול שיש. באמת שדברים כאלה בחיים לא ראיתי.
אולי אתה באמת הפורץ מהסרטונים שלו...

אראל אורן הוא דוגמא למר ישראל שעלה מול עצמו, ואחרי קרב קשה הצליח לנצח. כמובן הכל בזכות שיטת הסייבורג.

אראל אורן זה היחיד חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
לא מכיר עוד אנשים חוץ ממנו שמגדירים את עצמם מר ישראל שהם התחרו לבד.
בכל מקרה תפסיקו לפתוח תפה ולצאת על האיגוד nac בלי קשר
זה האיגוד המוביל בארץ עם המתחרים הכי טובים ויש עוד פרסים שבשאר האיגודים תמקבל דלי חלבון עם תלוקח אלוף האלופים ובנאק 6אלף שקל איך אפשר להשוות??
גם המתחרים לא משלמים כסף על התחרות לעומת איגודים אחרים שכן..
תפסיקו כל היום לצאת על התחרויות של הפיתוח גוף בארץ ותתעסקו באימוני כוח שלכם
שגם בהם אתם לא כך מצליחים חוץ מסקוואט ודדליפט חזקים בפלג גוף עליון חצי מהמתאני כוח מרימים חלש מאוד (רובם) וגם רואים את זה בתוצאות בגוף רגלים גדולות לעומת פלג גוף עליון מעפן.
אני לא חושב שעדיף גוף עליון ורגלים של תרנגול אבל עדיף שהכל יהיה בפורפרציה ונדיר ואני שוב חוזר נדיר למצוא מתאמן כוח עם גוף עם פורפורציות טובות בין גוף עליון לתחתון.

No_Troll
14-12-12, 17:15
איך אתם רוצים לקדם את הענף הזה אם כל אחד דואג לכיס שלו?
קידום הספורט צריך לבוא מתוך שליחות, מי שלא בא בגישה הזאת שילך הביתה.

גשש בלש
14-12-12, 17:29
איך אתם רוצים לקדם את הענף הזה אם כל אחד דואג לכיס שלו?
קידום הספורט צריך לבוא מתוך שליחות, מי שלא בא בגישה הזאת שילך הביתה.

מסכים.
הם צריכים מישהו בסגנון אדטו.

No_Troll
14-12-12, 17:39
מסכים.
הם צריכים מישהו בסגנון אדטו.

אתה מתכוון לד"ר גל אדטו :bow:?

DanikNAC
14-12-12, 20:08
golden desert טוב ששמו לכול העומללים כינוי בצץ

No_Troll
14-12-12, 20:17

שנינו עברתי הכנה לתחרות, ככה ששנינו עשינו דבר בספורט

גשש בלש
14-12-12, 20:17

עזוב, אתה הרי יותר חזק מכל מי שהתחרה שם.
אנחנו בהחלת עומללים עחי.

מה שלום עסקי החשפנות באינטרנט בימינו?

Cuba
14-12-12, 20:27

גבר, עד שלא עלית על הבמה לא עשית כלום בספורט הזה

hypertrophy
14-12-12, 22:16
אראל אורן זה היחיד חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
לא מכיר עוד אנשים חוץ ממנו שמגדירים את עצמם מר ישראל שהם התחרו לבד.
בכל מקרה תפסיקו לפתוח תפה ולצאת על האיגוד nac בלי קשר
זה האיגוד המוביל בארץ עם המתחרים הכי טובים ויש עוד פרסים שבשאר האיגודים תמקבל דלי חלבון עם תלוקח אלוף האלופים ובנאק 6אלף שקל איך אפשר להשוות??
גם המתחרים לא משלמים כסף על התחרות לעומת איגודים אחרים שכן..
תפסיקו כל היום לצאת על התחרויות של הפיתוח גוף בארץ ותתעסקו באימוני כוח שלכם
שגם בהם אתם לא כך מצליחים חוץ מסקוואט ודדליפט חזקים בפלג גוף עליון חצי מהמתאני כוח מרימים חלש מאוד (רובם) וגם רואים את זה בתוצאות בגוף רגלים גדולות לעומת פלג גוף עליון מעפן.
אני לא חושב שעדיף גוף עליון ורגלים של תרנגול אבל עדיף שהכל יהיה בפורפרציה ונדיר ואני שוב חוזר נדיר למצוא מתאמן כוח עם גוף עם פורפורציות טובות בין גוף עליון לתחתון.

תגיד....איזו תיסמונת פיגורית אובחנה אצלך?

hypertrophy
14-12-12, 22:25
דניק, אתה בכלל הפרחת נשיקות באוויר מבמה כשכולך מרוח ברוטב טריאקי, לא נראה לי שאתה הוא הבן אדם הכי מתאים לדבר על דימונה...

זה בישביל הלקוחות...זה הקפיץ לו את המכירות ב- 25%

KALINA
14-12-12, 23:21
קאלינה הוא ציין עובדות שיווקיות על פי היגיון. קהל חדש לא יבוא בכסף בטח שלא כשעולה 80
אנחנו לא זקוקים לעצות שיווקיות,אנחנו מקיימים תחרות ברמה גבוה ורק משתפרים. אף אחד ממארגנים לא נוגע בשקל שנכנס מחסויות או מכירת הכרטיסים.
לא חייבים את כולם ולא חייבים שום דבר לאף אחד מלבד חברי האיגוד. במיוחד לא חייבים לך.
אנחנו דרוויניסטים בגישה שלנו. לא כולם ישרדו,רק החזק שורד. לכן כל המאונני מקלדת בתחום תיאוריות שיווקיות לא מעניינים אותנו.תנסה להרגן יומולדת עם ליצן לאחיין הכי קטן שלך ולגייס מספיק קהל לארוע הזה -זה לרמה שלך. אנחנו קייימנו ארוע האחרון בנוחכות של 500 אנשים
זה בישביל הלקוחות...זה הקפיץ לו את המכירות ב- 25%

:d

Scylla
15-12-12, 02:02
אתה יודע מה מצחיק? שאף אחד לא יצא על nac, אף אחד לא יצא על מפתחי גוף, אף אחד לא אמר שיש איגודים טובים יותר, אף אחד לא קטל ולא האשים העליב או ניסה לפגוע. הדבר היחיד שאנשים "באו בטענות" זה שעולה 80 ש"ח כניסה. אתה לא מסכים? סבבה זכותך, לגיטימי ומובן. זו משוואה פשוטה של היצע וביקוש שאי אפשר להוכיח כמה המחיר הוא פונקציה ישירה של כמות המשתתפים. יכול להיות שאני טמבל וגם אם תעשו כניסה חינם אז יבוא אותה כמות כי רק אותם הספורט מעניין. יכול להיות ועד שלא ינסו אי אפשר להוכיח אחרת.

אבל,
לא ברור לי בכלל ההתנפחות וההתנשאות הבלתי מוסברות, לא כלפי ולא כלפי אף אחד מהליפטרים כאן. אני אישית גם לא חושב שמקיימים את התחרויות למטרות רווח, ואני בהחלט חושב שnac בדרך הנכונה באופן יחסי לשאר האיגודים שנרקבים עם השנים.

לגבי כל המאונני מקלדת שהאשמת כאן, כל מה שיש לכם בדר"כ להגיד זה במקום לזיין את השכל תבואו תתחרו ואל תשארו מאחורי המקלדת, אני ועוד לא מעט כאן סוף סוף הלכנו ועשינו את זה, לא אוהב את התחום? לא קשור. ממזמן אנחנו לא מאחורי המקלדת, לא מתחבאים ולא משחקים אותה.

חבל מאוד שאנשים באים לתת ביקורת חיובית עצות לשיפור ושימור, ואתה בתור נציג של nac מתייחס לזה בביטול וכאילו מנסים להוריד אותך ולהשפיל אותך.

אתה יורד לפסים אישיים וילדותיים שלא מתאימים למישהו בגילך, ברמתך, בנסיונך ובתפקידך. הפואנטה היחידה שאתה מוכיח כאן שהסטיגמה שלמפתחי גוף יש בעיה קשה של דימוי עצמי, נרקיסיזם ואגו יותר גדול ממה שהם אי פעם יהיו פיזית.

בהצלחה בתחרות הבאה ובסיום לימודי הדוקטורט שלך לשיווק ומנהל עסקים, כי אני כנראה, לא יכול לחדש לך כלום.

טלסביון
15-12-12, 02:02
באמת ששהפורום הזה מצחיק ברמות אחרות בנוכחות דניק

DaSpider
15-12-12, 10:22
קאלינה, אתה סתם אגרסיבי בלי סיבה...

hypertrophy
15-12-12, 17:10
תאכל'ס אנטון אופיר באמת אוהב את התחום הזה ]הוא אמנם חובב פאוורליפטינג אבל גם פיתוח גוף הוא די אוהב]
הוא העלה פה נקודות נכונות ופרקטיות אז למה ישר לצאת נגד?

KALINA
15-12-12, 17:36
אתה יודע מה מצחיק? שאף אחד לא יצא על nac, אף אחד לא יצא על מפתחי גוף, אף אחד לא אמר שיש איגודים טובים יותר, אף אחד לא קטל ולא האשים העליב או ניסה לפגוע. הדבר היחיד שאנשים "באו בטענות" זה שעולה 80 ש"ח כניסה. אתה לא מסכים? סבבה זכותך, לגיטימי ומובן. זו משוואה פשוטה של היצע וביקוש שאי אפשר להוכיח כמה המחיר הוא פונקציה ישירה של כמות המשתתפים. יכול להיות שאני טמבל וגם אם תעשו כניסה חינם אז יבוא אותה כמות כי רק אותם הספורט מעניין. יכול להיות ועד שלא ינסו אי אפשר להוכיח אחרת.

אבל,
לא ברור לי בכלל ההתנפחות וההתנשאות הבלתי מוסברות, לא כלפי ולא כלפי אף אחד מהליפטרים כאן. אני אישית גם לא חושב שמקיימים את התחרויות למטרות רווח, ואני בהחלט חושב שnac בדרך הנכונה באופן יחסי לשאר האיגודים שנרקבים עם השנים.

לגבי כל המאונני מקלדת שהאשמת כאן, כל מה שיש לכם בדר"כ להגיד זה במקום לזיין את השכל תבואו תתחרו ואל תשארו מאחורי המקלדת, אני ועוד לא מעט כאן סוף סוף הלכנו ועשינו את זה, לא אוהב את התחום? לא קשור. ממזמן אנחנו לא מאחורי המקלדת, לא מתחבאים ולא משחקים אותה.

חבל מאוד שאנשים באים לתת ביקורת חיובית עצות לשיפור ושימור, ואתה בתור נציג של nac מתייחס לזה בביטול וכאילו מנסים להוריד אותך ולהשפיל אותך.

אתה יורד לפסים אישיים וילדותיים שלא מתאימים למישהו בגילך, ברמתך, בנסיונך ובתפקידך. הפואנטה היחידה שאתה מוכיח כאן שהסטיגמה שלמפתחי גוף יש בעיה קשה של דימוי עצמי, נרקיסיזם ואגו יותר גדול ממה שהם אי פעם יהיו פיזית.

בהצלחה בתחרות הבאה ובסיום לימודי הדוקטורט שלך לשיווק ומנהל עסקים, כי אני כנראה, לא יכול לחדש לך כלום.
כל מה שאמרת ועדיין-לא רוצים אותך אצלנו

KALINA
15-12-12, 17:45
קאלינה, אתה סתם אגרסיבי בלי סיבה...

סורי,זאת לא הייתה הכוונה,אני מתנצל אם נפגעת. חופש ביטוי,לא? ההוא מציע עצות,אני אומר שלא את העצות שלו ולא את הכסף שלו ולא אותו נחנו לא צריכים. אנחנו מסתדרים .
80 שקל יותר או 80 שקל פחות זה לא העניין-בינינו קבענו שגם ההורים שלי ישלמו על כרטיסים לתחרות(!!!) ואף אחד מהמארגנים לא יגע בשקל. כרגע אנחנו אכן זקוקים לכסף ממכירת כרטיסים,ע"מ לקיים ארוע ברמה,בהמשך זה יכול להשתנות עם כניסת נתונים חדשים .
בסיום כל ארוע קיימנו ישיבות והפקנו לקחים ולכן אחנו משתפרים מפעם לפעם,יש לנו תוכנית עבודה,זמן,כח אדם הכי איכותי ואנחנו מובילים בתחום. נביחות ונפיחות של תיאורטיקאנים בפורומים עוברים ליד. אף אחד פה לא הציע שום דבר מהותי,למרות זה אני יכול להציג בערך 15 מיילים והודעות גם מילדי וגם מגורמים רציניים עם הצעות סיוע בקיום ארועים ואם זה ילד הציע להיות סדרן וגם אם זה יבואן שהעביר סכום של כסף. אם אלו נעדוד. מאונני מקלדת ימשיכו לאונן. אנחנו רק משתפרים.

No_Troll
15-12-12, 17:53
תאכל'ס אנטון אופיר באמת אוהב את התחום הזה ]הוא אמנם חובב פאוורליפטינג אבל גם פיתוח גוף הוא די אוהב]
הוא העלה פה נקודות נכונות ופרקטיות אז למה ישר לצאת נגד?

אני אוהב הרמת משקולות.

meirn
15-12-12, 18:09
אני רואה שיש באכול הזה נוכחות ערה של חברי נאק, אז אני אשאל שאלה שעלתה לי. נגיד וחבר באיגוד שלכם מביא את עצמו לרמה מאוד גבוהה (אם דני יתקדם בקצב שהוא מתקדם עוד6,7 שנים), יש לו בכלל מקום להביא את עצמו לידי ביטוי באיגוד הזה ברמה העולמית, או שיש חפיפה בין ifbb וnac בשלב מסויים (כרטיס פרו, ארנולד קלאסייק, אולימפיה) .

hypertrophy
15-12-12, 18:11
תגדיר להביא לידי ביטוי....
ב ifbb אתה יכול להשיג פרו קארד שיכול להוביל אותך עד האולימפיה
בנאק אתה תתחרה עד מר עולם [או יוניברס לא סגור על איך שזה נקרא אצלם] באיגוד נאק
כל איגוד והתחרויות שלו

KALINA
15-12-12, 18:16
רמה של שנאק עולמי לא יורדת היום מאליפויות אירופה ifbb,השתתפות בתחרות סדר גודל ארנולד קלאסיק אירופה לחובבנים לא דורשת חברות באיגוד ifbb ולא מחייבת אישור של אף אחד מחיתיירים המקהנים פה. ניתן להרשם עצמאי.זה אחד.
דבר שני- האיגוד הוא וולונטרי לחלוטין וזה נקבע בחוקה של האיגוד. במידה ומישהו יהיה כל כך טוב שיהיה זכאי לקרטיס פרו- לא ננקוט סנקציות נגדו היה ויחליט שהוא מעוניין לעבור.
דבר שלישי- יש לנו קשרים חזקים בשטח של ברית המועצות לשעבר עם הנהלת ifbb ואין שום בעיה לשלוח את דני לדוגמא להתחרות באירופה או בעולם מטעם רוסיה או אוזבקיסטן.

כל זה ביררתי עם סטס בדיוק ליפני שבוע כי הנושא הזה העסיק גם אותי

KALINA
15-12-12, 18:18
תגדיר להביא לידי ביטוי....
ב ifbb אתה יכול להשיג פרו קארד שיכול להוביל אותך עד האולימפיה
בנאק אתה תתחרה עד מר עולם [או יוניברס לא סגור על איך שזה נקרא אצלם] באיגוד נאק
כל איגוד והתחרויות שלו

יאיר,אתה לא בדיוק מבין שלקבל כרטיס פרו זה לא בעיה,כמו שאתה יודע אפשר גם לקנות אותו. הבעיה מתחילה שבלי רמה של פרו ועם הכרטיס אתה עולה בניו יורק פרו ומדורג 19 מתוך 19:cool:

meirn
15-12-12, 18:27
רמה של שנאק עולמי לא יורדת היום מאליפויות אירופה ifbb,השתתפות בתחרות סדר גודל ארנולד קלאסיק אירופה לחובבנים לא דורשת חברות באיגוד ifbb ולא מחייבת אישור של אף אחד מחיתיירים המקהנים פה. ניתן להרשם עצמאי.זה אחד.
דבר שני- האיגוד הוא וולונטרי לחלוטין וזה נקבע בחוקה של האיגוד. במידה ומישהו יהיה כל כך טוב שיהיה זכאי לקרטיס פרו- לא ננקוט סנקציות נגדו היה ויחליט שהוא מעוניין לעבור.
דבר שלישי- יש לנו קשרים חזקים בשטח של ברית המועצות לשעבר עם הנהלת ifbb ואין שום בעיה לשלוח את דני לדוגמא להתחרות באירופה או בעולם מטעם רוסיה או אוזבקיסטן.

כל זה ביררתי עם סטס בדיוק ליפני שבוע כי הנושא הזה העסיק גם אותי

ענה לי על השאלה! תודה אחי

No_Troll
15-12-12, 20:06
יאיר,אתה לא בדיוק מבין שלקבל כרטיס פרו זה לא בעיה,כמו שאתה יודע אפשר גם לקנות אותו. הבעיה מתחילה שבלי רמה של פרו ועם הכרטיס אתה עולה בניו יורק פרו ומדורג 19 מתוך 19:cool:

יש לי שאלה, אם אני פורש מבילדינג אני מאבד את הכרטיס פרו?

KALINA
15-12-12, 21:54
יש לי שאלה, אם אני פורש מבילדינג אני מאבד את הכרטיס פרו?

אם אני זוכר נכון אתה מחוייב להתחרות לפחות פעם ב 3 שנים. מעבר לזה אני לא יודע

Scylla
15-12-12, 22:55

כרטיס לפרו זה לא בעיה, רק לרוב אתה לא שואף רק לזה. יש עוד יעדים בחיים. אני לא חושב שהרמה של פרו כל כך גבוהה, לא יצא לי לראות מפתח גוף פרואני מרשים בזמן האחרון.

hypertrophy
15-12-12, 22:59

זה לא העניין....העניין הוא לאן אפשר להתקדם

Cuba
15-12-12, 23:46
בואו נסגור את זה שכל מי שהיה בדימונה הוא בעל כרס

arbel2
16-12-12, 03:58
אבל למה בכל נושא באים הליפטרים ועושים צחוק מבילדינג...פלא שמתחרים מגיבים בדיבור נגוע ?
חלאס להיות ביריוני מקלדת...במציאות רובכם לא תתבדחו על חשבונם של דניק או אנטון בפניהם...חלאס להוריד את הפורום הזה לזנות.

Cuba
16-12-12, 09:26
אבל למה בכל נושא באים הליפטרים ועושים צחוק מבילדינג...פלא שמתחרים מגיבים בדיבור נגוע ?
חלאס להיות ביריוני מקלדת...במציאות רובכם לא תתבדחו על חשבונם של דניק או אנטון בפניהם...חלאס להוריד את הפורום הזה לזנות.

בוא תסביר לי איפה צחקו על הבילדרים?
אישית אין לי בעיה עם בילדינג...להפך

עלתה פה טענה נכונה מול מי שמייצג את איגוד נאק ,
על מה ולמה הקהל צריך לשלם 80 שקלים על צפייה בתחרות..שאלה לגיטימית לדעתי

זה שדניק ואנטון התנפחו כמו לא יודע מה זה כבר לא קשור לנושא

arbel2
16-12-12, 11:13

במקום להתייחס לדברים הבאמת קריטיים,אתם מחפשים איפה להיות שליליים,וזה בכל נושא כמעט שקשור לפיתוח גוף.

העיקר פה הוא כזה,הרמה בנאק היא כרגע הגבוהה בארץ,היציעים מלאים יותר ויותר מאירוע לאירוע,והמשלחות לחו"ל מכובדות מאוד.

Cuba
16-12-12, 12:23
במקום להתייחס לדברים הבאמת קריטיים,אתם מחפשים איפה להיות שליליים,וזה בכל נושא כמעט שקשור לפיתוח גוף.

העיקר פה הוא כזה,הרמה בנאק היא כרגע הגבוהה בארץ,היציעים מלאים יותר ויותר מאירוע לאירוע,והמשלחות לחו"ל מכובדות מאוד.

אין עם זה כל ספק .
אבל בתור "לקוח" כביכול ולא בתחרה יש לי את הזכות המלאה להתלונן על סכום שלא נראה לי בעין ואנטון יכול להתעצבן על זה עד מחר זאת זכותי המלאה להביע דעה

arbel2
16-12-12, 12:57
העובדה היא שכרגע לאיגוד אין ברירה..ברמת האטרקציה והיחס לקהל נאק בראש הסולם...אם יכלו לקחת פחות כסף היו לוקחים פחות...אולי תסתכל על מה אתה מקבל במקום רק להסתכל על כמה זה עולה.

Scylla
16-12-12, 14:56
זה שאתה מקבל יותר זה לא אומר שאתה מקבל ערך לכסף שלך.
כן היה אחל'ה שואו וצ'וצ'יות וכו' בתחרות האחרונה.

זה אומר שזה שווה 80 ש"ח?
ממש לא.
תראה אירועי ספורט בארץ ותראה שרק במשחקי כדורגל יש לאנשים את ה"חוצפה" לגבות כזה מחירים. כל ספורט אחר לא זכור לי שמשלמים כזה מחיר. באותו מחיר אתה יכול ללכת להופעה טובה או הצגה או שלל הפקות אמיתיות. 80 ש"ח זה ה-מ-ו-ן כסף לאירוע ספורט. המון.

Scylla
16-12-12, 14:58

אתה לא מבין שהדברים הבאמת קריטיים זה המחיר כניסה? אני שאני די אוהב את התחום לא ישלם כזה סכום, אז אין מה לדבר להביא חברים או אנשים חדשים. זה היה כאן בכפ"ס, זה היה כאן ברעננה ומי ילך ויוציא כזה סכום, לא הגיוני בעליל. ואני בן 25 שיכול להרשות לעצמי, מה תגיד על בני נוער? זו תוכנית לטווח קצר ובחיים הספורט לא יתפתח אם ימשיכו לגבות כניסה כזאת גבוהה אני מבטיח לך.

gorneo1
16-12-12, 15:35
חביבי, זה מה שקורה שחושבים על איכות ולא על כמות.
80 ש"ח זה סכום לא קטן לאירוע כזה, מצד שני הרמה באמת באמת שגבוהה ומשקפת את הצורך של הארגון לפי דבריו של קלינה בהתפתחות, כל ארגון לשם התפתחות צריך תקציב, בין אם זה לשיפור ארגוני כזה או אחר ובין אם זה לשם החזר להשקעת הזמן של התורמים לנושא.[למרות שצוין פה גם שהם כולם מתנדבים]
אני לא בא ללמד אף אחד מתמטיקה אבל 80 ש"ח ל500 איש [לפי דבריו של קלינה] שנכנסים לאולם זה 40000 שקל, לעומת 50*1000 שאולי ירצו לבוא אם כרטיס יעלה 50 שזה 50000 ש"ח, אבל הנתון החשוב הוא האיכות, אתה שוכח שnac הוא ארגון התנדבותי, הכסף הוא לא תריגר וזאת לא הכמות זה האיכות, אם אנשים שבאים יהיו מוכנים לשלם 80 שקלים על כניסה זה סימן שיש להם עניין אישי בנושא, ומשם שהם בוודאי מתאמנים בצורה רצינית ונחשפים לחסויות הרבות ולמכירות שנמצאות בחוץ.
כדי לגדל את דור "החזק שורד" כמו שנאמר פה יש צורך בסינון מסוים.
ועם כל הכבוד אם אתה לא מוכן לשלם 80 ש"ח כניסה וגם אם כן זה לא התריגר.
התריגר הוא אם אתה בא בכלל, כי ההבדל הוא 30 שקלים ובינינו לאף אחד שקונה גיינר או אבקה כזאת או אחרת זה לא יגרום לקריסה כלכלית.

***הדברים הם דעה אישית*** אני לא מחפש להתנגח באף אחד, נא נהגו בהתאם.

Gaga1234
16-12-12, 16:07
אתה לא מבין שהדברים הבאמת קריטיים זה המחיר כניסה? אני שאני די אוהב את התחום לא ישלם כזה סכום, אז אין מה לדבר להביא חברים או אנשים חדשים. זה היה כאן בכפ"ס, זה היה כאן ברעננה ומי ילך ויוציא כזה סכום, לא הגיוני בעליל. ואני בן 25 שיכול להרשות לעצמי, מה תגיד על בני נוער? זו תוכנית לטווח קצר ובחיים הספורט לא יתפתח אם ימשיכו לגבות כניסה כזאת גבוהה אני מבטיח לך.

הבנו מחיר יקר לך אז על תגיע לאירועים תלא צריך לשגע את כל הפורום בגלל זה באמת שהגזמת חאלס

50 שקל 80 שקל ההפרשים לא משמעותיים מי שאוהב פיתוח גוף ישלם גם 120 שקל לאירוע כזה
אז חאלס אתה לא תילך לאירועים האלה גם עם זה יעלה 30שקל אז מה תמבלבל תמוח לכל הפורום על המחיר.

DaSpider
16-12-12, 16:13
געגע, כדי לראות את דניק במערומיו על הבמה נראה לי שתשלם גם 600 בכיף...

Cuba
16-12-12, 16:18
הבנו מחיר יקר לך אז על תגיע לאירועים תלא צריך לשגע את כל הפורום בגלל זה באמת שהגזמת חאלס

50 שקל 80 שקל ההפרשים לא משמעותיים מי שאוהב פיתוח גוף ישלם גם 120 שקל לאירוע כזה
אז חאלס אתה לא תילך לאירועים האלה גם עם זה יעלה 30שקל אז מה תמבלבל תמוח לכל הפורום על המחיר.

זה בדיוק הטענה "מי שאוהב פיתוח גוף"

המטרה זה לא לשמור על הקיים אלה להגדיל את הקיים

KALINA
16-12-12, 18:51
בואו נסגור את זה שכל מי שהיה בדימונה הוא בעל כרס

סאפי אבו חמד ממש רחוק מלהיות בעל הכרס. הוא התארח אצלי בבית לילה ליפני התחרות,נראה פנטסטי,בילדר ללא הסתייגויות וחזק כמו די 9
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/397007_10151296755288630_1984701942_n.jpg

KALINA
16-12-12, 18:54

רוצה אתה בעצמך לענות על מה ולמה? כי באמת,מי שחשב שאין על מה ולמה,שמר את ה80 שלו להמבורגר טוב.

KALINA
16-12-12, 18:57
80 ש"ח זה סכום לא קטן לאירוע כזה, מצד שני הרמה באמת באמת שגבוהה ומשקפת את הצורך של הארגון לפי דבריו של קלינה בהתפתחות, כל ארגון לשם התפתחות צריך תקציב, בין אם זה לשיפור ארגוני כזה או אחר ובין אם זה לשם החזר להשקעת הזמן של התורמים לנושא.[למרות שצוין פה גם שהם כולם מתנדבים]
אני לא בא ללמד אף אחד מתמטיקה אבל 80 ש"ח ל500 איש [לפי דבריו של קלינה] שנכנסים לאולם זה 40000 שקל, לעומת 50*1000 שאולי ירצו לבוא אם כרטיס יעלה 50 שזה 50000 ש"ח, אבל הנתון החשוב הוא האיכות, אתה שוכח שnac הוא ארגון התנדבותי, הכסף הוא לא תריגר וזאת לא הכמות זה האיכות, אם אנשים שבאים יהיו מוכנים לשלם 80 שקלים על כניסה זה סימן שיש להם עניין אישי בנושא, ומשם שהם בוודאי מתאמנים בצורה רצינית ונחשפים לחסויות הרבות ולמכירות שנמצאות בחוץ.
התריגר הוא אם אתה בא בכלל, כי ההבדל הוא 30 שקלים ובינינו לאף אחד שקונה גיינר או אבקה כזאת או אחרת זה לא יגרום לקריסה כלכלית.

אהבתי את הקו המחשבה.זה פחות או יותר משקף את המציאות.לוחץ יד.

gorneo1
16-12-12, 22:41
אהבתי את הקו המחשבה.זה פחות או יותר משקף את המציאות.לוחץ יד.

לוחץ חזרה.
ממתינים לתחרות הבאה, בעזרת השם אחת אחריה גם אני יעמוד שם.

No_Troll
16-12-12, 23:01
זה בדיוק הטענה "מי שאוהב פיתוח גוף"

המטרה זה לא לשמור על הקיים אלה להגדיל את הקיים

הגעגועים לבילדינג אוכלים אותי מבפנים.

gorneo1
16-12-12, 23:26
חח, אל תראה את קובה ככה, הוא יכול להיות בילדר מפציץ, יש לו אחלה גנטיקה.
קובה!
מהלב אחי, תחזור לבילדינג!

AchiliZ
17-12-12, 00:03
סתם נקודה למחשבה אירוע ספורט דוגמא כדורגל ישראלי שהוא לא אנגלי ואין רונאלדו נגד מסי ופאריס סן ז'רמן עם זלאטן לא משחקת כול שבת בטדי עולה הרבה יותר ממה שצריך לעלות,תחרות באדי בילדינג נערכת פעם בשנה ואין פה מחזורים אז אני לא מבין על מה התלונות....niggaz plz

Scylla
17-12-12, 00:32
סאפי אבו חמד ממש רחוק מלהיות בעל הכרס. הוא התארח אצלי בבית לילה ליפני התחרות,נראה פנטסטי,בילדר ללא הסתייגויות וחזק כמו די 9
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/397007_10151296755288630_1984701942_n.jpg

סוף סוף אנטון נותן לי מחמאה. נחמד לדעת שאני יותר חזק מדי9.

לגבי סאפי אבו חאמד, אני מעריך אותו מאוד שהוא בא להתחרות בתחרות שאין לו קשר אליה, אבל להיות פתוח לדברים חדשים זה תמיד טוב. רק מה שלא היה ברור זה התלונות שלו על השיפוט, על הנוסחא ועל המיקום הסופי שלו. לא ברור בכלל. כנראה שבילדרים נולדו עם תירוץ בכיס למקרה הצורך.

arbel2
17-12-12, 02:27
בולטון פשוט נראה לא בריא.

Scylla
17-12-12, 13:22

כמה שהוא נראה ככה, כולנו הופתענו לשמוע, הוא הלך לאיזו אונ' בטנסי ומדדו לו א.ש בפוד (הכי מדוייק) ויצא 14%! (לא התבלבלתי בספרות...) הוא בעצמו לא האמין, אבל הוא אומר שכל הפרצוף שלו מלא נוזלים אבל בבטן בידיים בכל מקום - אין מה לתפוס. במועד אחר הוא נמדד והיה 18% עם קאליפר.

מה שעוד די מפתיע שהוא אוכל מאוד נקי, מזון רזה, שומנים טובים, המון המון שיבולת שועל...

הוא אמר שאם הוא אוכל מלוכלך הגוף מרגיש את זה והלחץ דם עולה וכאלה, אמר פעם שעלה למשקל 160+ (הוא 150-155) ואז הוא הרגיש ממש שמן ולא יכל לזוז אז הוא חזר חזרה למשקל המקורי חחח.

nadavmoore
17-12-12, 15:21
אנטון מבחינה משפטית נאק היא חברה? עמותה התנדבותית? איך אתם רשומים בארץ ישראל? אתם רשות ציבורית או פרטית?

אלברט ברכה
17-12-12, 16:52

מה קשור להתבדח?
הם העלו דברים נכונים, במיוחד לאור זה שעם התחרויות עכשיו, הליפטינג במגמת עלייה חדה והבילדינג כבר הרבה זמן דורך במקום.

בשורה התחתונה גם נאק לא הביא לכאן שום דבר חדש, ריבוי האיגודים רק מוריד מהיוקרה של התחרויות בגלל שרוב הבילדרים מתפצלים וככה גם הרמה.

אלברט ברכה
17-12-12, 16:56

כל הדברים שאמרת לא קשורים.
הרמה שם גבוהה ביחס למה?
ומי החליט ש80 שקל משקף את מה שיש שם?
אולי אולי אולי 50 שקל אם אתה מביא את כלללללללללל המתחרים ובעיקר הטובים תחת במה אחת, אבל זה לא קרה ולא יקרה ולכן 80 שקל הוא סכום מופרז ולא הגיוני.

נראה לך שה6000 שקל שמביאים לאלוף האלופים מזיזים משהו? ממש ממש ממש לא, וכתבתי על זה כבר באחת ההודעות.

בילדר יעדיף לקבל חשיפה כדי שהוא יוכל ללכת בכיוון של מישל למשל, שלך תדע אולי יקבל איזה תפקיד בסדרה או אלוהים יודע מה, וזה יפתח לו עוד ועוד דלתות - אבל 6000 שקל לא יעזרו ולא מכסים כלום.

אלברט ברכה
17-12-12, 17:07
כמה שהוא נראה ככה, כולנו הופתענו לשמוע, הוא הלך לאיזו אונ' בטנסי ומדדו לו א.ש בפוד (הכי מדוייק) ויצא 14%! (לא התבלבלתי בספרות...) הוא בעצמו לא האמין, אבל הוא אומר שכל הפרצוף שלו מלא נוזלים אבל בבטן בידיים בכל מקום - אין מה לתפוס. במועד אחר הוא נמדד והיה 18% עם קאליפר.

מה שעוד די מפתיע שהוא אוכל מאוד נקי, מזון רזה, שומנים טובים, המון המון שיבולת שועל...

הוא אמר שאם הוא אוכל מלוכלך הגוף מרגיש את זה והלחץ דם עולה וכאלה, אמר פעם שעלה למשקל 160+ (הוא 150-155) ואז הוא הרגיש ממש שמן ולא יכל לזוז אז הוא חזר חזרה למשקל המקורי חחח.

הוא מאוד נוזלי וגם יש לו מא0ה עצומה בכל מרכז הגוף, הוא גם די גבוה.

SMURF
17-12-12, 18:14
הוא מאוד נוזלי וגם יש לו מא0ה עצומה בכל מרכז הגוף, הוא גם די גבוה.

הוא שמן!!!! שמן חזק, אבל שמן.

Cuba
17-12-12, 18:46
הוא שמן!!!! שמן חזק, אבל שמן.

בתור אחד שראה אותו מתחמם לדדליפט בלי חולצה אני יכול להעיד שלבחור יש עדיין ריבועים על משקל של 150 קילו

sandrik
17-12-12, 20:37

הסיבה שהן היו שם היא בדיוק הסיבה שבתחרויות איגרוף מסתובבת מישהי בביקיני כשהטמפרטורה באולם 9 מעלות עם השלט המפגר של מספר הסיבוב.

גברים יקריםף לפני שתתחילו להביע זילזול בבנות האלא תנסו לעמוד איפה שהן עמדו !!! רובינו עברנו דיאטה מאוד קשה (חצי שנה הכנה!) אימונים מפרכים פעמיים ואיפלו שלוש ביום! אימוני כח,קרוספיט, קרדיו בוקר קרדיו ערב, הקפאנו את החיים שלנו לתקופה שכחנו מהבן זוג מהמשפחה ומהקריירה כדי לעמוד על הבמה הזו! אז לפני שתיהיו חכמים גדולים ושוביניסטים תעצרו לרגע לחשוב...כמו כן מדובר בגוף אישה שקשה לנו לגדול למימדים גדולים, ונוטה לאחוז שומן גבוהה מטבעו לעומת הגבר- מה שעוד יותר מקשה עלינו בספורט הזה..אז במקום לזלזל בנשים שלכם- תנו פירגון!!!! והאני בטוחה שהיית שמח אם בת זוגתף הייתה מצטרפת אליך לאימונים כאלה ולגסנון חיים של הכושר

KALINA
17-12-12, 20:44
אנטון מבחינה משפטית נאק היא חברה? עמותה התנדבותית? איך אתם רשומים בארץ ישראל? אתם רשות ציבורית או פרטית?

אנחנו לא חברה-אנחנו משפחה.

נ.ב. הוגשו מסמכים למרשם העמותות. בקרוב ניהיה עמותה.
נ.נ.ב אנחנו מוכרים כשלוחה ישראלית רשמית של נאק עולמי. סטס סטרוזברג הוא הנשיא.

KALINA
17-12-12, 20:45
גברים יקריםף לפני שתתחילו להביע זילזול בבנות האלא תנסו לעמוד איפה שהן עמדו !!! רובינו עברנו דיאטה מאוד קשה (חצי שנה הכנה!) אימונים מפרכים פעמיים ואיפלו שלוש ביום! אימוני כח,קרוספיט, קרדיו בוקר קרדיו ערב, הקפאנו את החיים שלנו לתקופה שכחנו מהבן זוג מהמשפחה ומהקריירה כדי לעמוד על הבמה הזו! אז לפני שתיהיו חכמים גדולים ושוביניסטים תעצרו לרגע לחשוב...כמו כן מדובר בגוף אישה שקשה לנו לגדול למימדים גדולים, ונוטה לאחוז שומן גבוהה מטבעו לעומת הגבר- מה שעוד יותר מקשה עלינו בספורט הזה..אז במקום לזלזל בנשים שלכם- תנו פירגון!!!! והאני בטוחה שהיית שמח אם בת זוגתף הייתה מצטרפת אליך לאימונים כאלה ולגסנון חיים של הכושר

גברים יודעים את זה.אלו שאת פונה אליהם-אינם גברים

harder
17-12-12, 20:58
הזאת שמרימה משקלות :):):):) קודם כל היא סוסה וגם יפה
אבל היא בטבעית נראת ככה אני בספק אם היא עשת אזו שהיא דיאטה קפדנית במשך הרבה זמן ויבוש וכל השיט לפני תחרות כמו שאת מתארת חוץ מלהפסיק לאכול שטיות שבועיים לפני.
וחוץ מזה כל הכבוד לבנות

sandrik
17-12-12, 21:01
הזאת שמרימה משקלות :):):):) קודם כל היא סוסה וגם יפה
אבל היא בטבעית נראת ככה אני בספק אם היא עשת אזו שהיא דיאטה קפדנית במשך הרבה זמן ויבוש וכל השיט לפני תחרות כמו שאת מתארת חוץ מלהפסיק לאכול שטיות שבועיים לפני.
וחוץ מזה כל הכבוד לבנות

לא מדברת על המרימת משקולות... מדברת על הבנות שזכו במקומות הראשונים כמו ז'אנה, אני, הילה, ואולגה שנראתה מדהים

DaSpider
17-12-12, 21:11
הייתי שמח מאד אם בת זוגתי הייתה מצטרפת אליי לאימונים, אבל לא הייתי שמח בכלל אם היא הייתה עולה לבמה בעירום כמעט מלא ומבצעת פוזות חושניות מול קהל. אז כן, כל הכבוד על ההשקעה וההקרבה, באמת שאני מאד מעריך את זה, פשוט יש משהו בתצוגה עצמה שלא קורן לי ובמיוחד לא לרוב הנשים.

sandrik
17-12-12, 21:15
הייתי שמח מאד אם בת זוגתי הייתה מצטרפת אליי לאימונים, אבל לא הייתי שמח בכלל אם היא הייתה עולה לבמה בעירום כמעט מלא ומבצעת פוזות חושניות מול קהל. אז כן, כל הכבוד על ההשקעה וההקרבה, באמת שאני מאד מעריך את זה, פשוט יש משהו בתצוגה עצמה שלא קורן לי ובמיוחד לא לרוב הנשים.

והגברים לא עולים בעירום כמעט מלא ?
זו תחרות יופי של גוף ! כמו שנאמר ע"י אנטון "הגוף המושלם לשנת 2012 "
צניעות בבית כנסת !

Cuba
17-12-12, 21:23
האמת שאין הבדל בין תחרות פיתוח גוף לבין ללכת לים

No_Troll
17-12-12, 21:25

+השלד לכו לים

sandrik
17-12-12, 21:25

חחחחח טוב...
רואים שאתה מבין מאוד

SmokingSnake
17-12-12, 21:28

25 קילו נוזלים...:winked:

בקשר לדיון על נשים בפיתוח גוף: כל מי שמפתח גוף עובד קשה, זה שעבוד ותכלס כל הכבוד על הכוח רצון,
אני אישית לא הייתי יוצא עם אישה שעומדת על 12 אחוז שומן, זה פשוט לא יפה ולא מושך(לטעמי)

גברים אוהבים קימורים ודברים עגולים, זרקו כדור לגבר הוא עסוק שעתיים-שלוש

DaSpider
17-12-12, 21:46
והגברים לא עולים בעירום כמעט מלא ?
זו תחרות יופי של גוף ! כמו שנאמר ע"י אנטון "הגוף המושלם לשנת 2012 "
צניעות בבית כנסת !
גם גברים, אבל להתווכח על זה זה באמת קרב אבוד מראש...

the raccoon
17-12-12, 22:00

רואים שלא עשית דבר וחצי דבר בספורט(הזה)
אם לחברה שלי היו אחוריים כאלה מתוקים כמו בתחרות הייתי שולח אותה גם ערומה לבמה

Cuba
17-12-12, 22:02
חחחחח טוב...
רואים שאתה מבין מאוד

התכוונתי בדבריו של אנטון בנוגע ללהתלבש בתחתונים\ביקני ולא במובן המזלזל
אבל כמובן שתפרשי את זה כ"אני המסכן" וכולם נטפלים אלי

AchiliZ
17-12-12, 23:05

ahm....fag...ahm..

ובנימה יותר רצינית,אין לי משהו להגיד לך ברצינות אם אתה לא יודע מזה תחרות באדי בילדינג כי מין הסתם המתחרים לא יבואו עם מעיל.

nigga plz!!!

DaSpider
18-12-12, 00:00
ahm....fag...ahm..

ובנימה יותר רצינית,אין לי משהו להגיד לך ברצינות אם אתה לא יודע מזה תחרות באדי בילדינג כי מין הסתם המתחרים לא יבואו עם מעיל.

nigga plz!!!

Gaga?

Scylla
18-12-12, 01:50
אני מאוד מאוד מעריך נשים שמתאמנות, ובמיוחד שמתאמנות קשה.
אבל קיים הבדל מאוד חד בין מיס ביקיני לבין מיס פיטנס וכמובן בודי בילדינג לנשים.
מיס ביקיני כשמה כן היא - בחורה יפה בביקיני. נקודה. בלי לזלזל היה אפשר לקחת סתם צ'וצ'יות מהים שלא עשו ספורט מעולם וקיבלו גנטיקה טובה והן יתאימו בול לאותו קאסט שהיה שם.
לעומת זאת קחי כל גבר עם גנטיקה מושלמת הוא לעולם לא יתאים אפילו לקטגוריה של פיטנס גברים אם הוא לא דרך במכון כושר מעולם.

ריבוי הנשים בתחרות האחרונה היה בהחלט דבר מאוד חיובי, אבל זה מצביע על תחרות שכיף לראות, ולאו דווקא על רמה גבוהה. שלא תביני אותי לא נכון אני לא חושב שאי פעם בארץ תהיה רמה באמת גבוהה ומבחר גדול של נשים, גם בbb גם בpl, מבחינתי זו עובדה מוגמרת כי זה לא ספורט לנשים בפן הקלאסי.

KALINA
18-12-12, 09:11
אירגון מספר 1 בארץ !!! בתחרות הכי טובה שהייתה עד כה :))
תהנו
http://www.youtube.com/watch?v=qpgdng3dffq&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=qpgdng3dffq&feature=youtu.be

להזכירכם ולכל מי שהצתרף עכשיו על מה האשכול

sandrik
18-12-12, 10:02
אני מאוד מאוד מעריך נשים שמתאמנות, ובמיוחד שמתאמנות קשה.
אבל קיים הבדל מאוד חד בין מיס ביקיני לבין מיס פיטנס וכמובן בודי בילדינג לנשים.
מיס ביקיני כשמה כן היא - בחורה יפה בביקיני. נקודה. בלי לזלזל היה אפשר לקחת סתם צ'וצ'יות מהים שלא עשו ספורט מעולם וקיבלו גנטיקה טובה והן יתאימו בול לאותו קאסט שהיה שם.
לעומת זאת קחי כל גבר עם גנטיקה מושלמת הוא לעולם לא יתאים אפילו לקטגוריה של פיטנס גברים אם הוא לא דרך במכון כושר מעולם.

ריבוי הנשים בתחרות האחרונה היה בהחלט דבר מאוד חיובי, אבל זה מצביע על תחרות שכיף לראות, ולאו דווקא על רמה גבוהה. שלא תביני אותי לא נכון אני לא חושב שאי פעם בארץ תהיה רמה באמת גבוהה ומבחר גדול של נשים, גם בbb גם בpl, מבחינתי זו עובדה מוגמרת כי זה לא ספורט לנשים בפן הקלאסי.

אני יכולה להמשיך להתווכח איתך עד מחרתיים בנושא הזה...
אבל מתי ראית בחורה שבאופן טבעי יש לה מסת שריר גבוהה ואחוז שומן נמוך מטבעה ?
נשים עובדות פי 10 יותר קשה מהגברים לתחרות הזו.
אני והבנות שהתחרו היינו בקשר יום יומי בחודשיים האחרונים,שהיו סיוט בשבילנו... במיוחד שהותצאות באות כל כך לאט כשאת אישה וזה מתסכל ! וגורם לך לרצות לפרוש...
ואם תסתכל היטב על רב הבנות שהתחרו בשנים האחרונות בתחרות הזו, ותשווה את הבנות האלא לדוגמניות בגדי ים- תמצא הבדל עצום ! אם אתה מבין כמובן...
כמו שאני רואה הבדל בין בדי בילדר לדוגמן תחתונים

DaSpider
18-12-12, 14:17
סנדרה, זה לא שאנשים לא מעריכים את ההשקעה, כולם אני מניח יודעים שאת בחורה עם מטרה בראש ומוסר עבודה, מה שאנשים מנסים להגיד זה משהו אחר לגמרי.

nesiha
18-12-12, 14:53
סנדרה מה המטרה הבאה שלך?

sandrik
18-12-12, 14:57
הגעתי למטרה שלי...והפתעתי את עצמי לרמה בה הגעתי... פיטנס תמיד יישאר אצלי בראש סדר העדיפויות, זה סגנון חיים... לא עוצרים אף פעם.
אבל תחרות לוקחת המון משאבים כמו כסף,זמן,אנרגיה, יחסים,משפחה...
אז עכשיו אחרי שהגעתי ליעד שחלמתי עליו בערך מגיל 16 (שימי לב לתאריך ההצטרפות לפורום הזה) מתחילה ללמוד לתואר... ואחרי זה אלוהים גדול...אולי עוד נתראה שוב על הבמה :)

nesiha
18-12-12, 15:03
בקיני זה לא פיטנס. אבל הרבה כבוד ובהצלחה בהמשך :)

sandrik
18-12-12, 15:07
בקיני זה לא פיטנס. אבל הרבה כבוד ובהצלחה בהמשך :)

ביננו...שתינו יודעות מה ההבדל בין מיס ביקיני למיס פיטנס ;)

ופיטנס זה לא רק קטגוריה בתחרות, המילה יכולה לשמש גם כסגנון חיים, ספורט, או דגנים של בוקר ;)

nesiha
18-12-12, 15:09
להזכירכם ולכל מי שהצתרף עכשיו על מה האשכול

אתה יכול להיות מנחה בטלוויזיה
הסרט מושקע וערוך יפה ונותן מוטיבציה
מתי יראו תחרויות פיתוח גוף בספורט 5 / one ?

nesiha
18-12-12, 15:11
ביננו...שתינו יודעות מה ההבדל בין מיס ביקיני למיס פיטנס ;)

ופיטנס זה לא רק קטגוריה בתחרות, המילה יכולה לשמש גם כסגנון חיים, ספורט, או דגנים של בוקר ;)

חחחחח

אלברט ברכה
18-12-12, 23:30
מצחיק רק שכשרואים איזה ליפטר שהוא לא חטוב ישר כולם קופצים "שמןןןןןן"
אבל שמישהו אומר שלדעתו רזון כזה ושרירים לנשים לא מושך אותו ישר כולם קופצים.
יש משהו במה שאופיר אמר, אבל זה הכל נתון לדעה.

כל אחד שיעשה מה שבא לו ומה שעושה לו טוב.
יש כאלה שאוהבים להרים, יש כאלה שאוהבים להסתכל במראה, יש כאלה שאוהבים חיטוב וכו' וכו'

ואנטון - אתם רוצים להפוך את התחום ליותר ויותר מיינסטרימי ופחות מחתרתי, אז לאנשים שלא באים מהענף ברור שיהיו הסתייגויות או דעות שונות, ככה זה.ד

Scylla
19-12-12, 02:37
אני יכולה להמשיך להתווכח איתך עד מחרתיים בנושא הזה...
אבל מתי ראית בחורה שבאופן טבעי יש לה מסת שריר גבוהה ואחוז שומן נמוך מטבעה ?
נשים עובדות פי 10 יותר קשה מהגברים לתחרות הזו.
אני והבנות שהתחרו היינו בקשר יום יומי בחודשיים האחרונים,שהיו סיוט בשבילנו... במיוחד שהותצאות באות כל כך לאט כשאת אישה וזה מתסכל ! וגורם לך לרצות לפרוש...
ואם תסתכל היטב על רב הבנות שהתחרו בשנים האחרונות בתחרות הזו, ותשווה את הבנות האלא לדוגמניות בגדי ים- תמצא הבדל עצום ! אם אתה מבין כמובן...
כמו שאני רואה הבדל בין בדי בילדר לדוגמן תחתונים

אין לנו על מה להתווכח, עניין של דעה, אני מכבד את שלך ואני מקווה שאת מכבדת את שלי.
שלא תהיה כאן אי הבנה - אני מודע למאמצים שאת ובחורות אחרות עושות על מנת להגיע במצב אידיאלי לתחרות. ברור לי שחסר לך משהו שלי יש טסטוסטרון) והוא עושה את כל ההבדל. אין לי שמץ של ספק. אני דווקא לא מדבר על דוגמניות בגד ים, אלו סתם רזות. אין ספק שיש משהו במראה ה"מלא" של בחורה עם פלג גוף תחתון מפותח מעט. שזה אין לשום דוגמנית. אבל יש גם כאלו שבלי להיות דקה בחדר כושר נראות ככה (ברזילאיות למשל... חלקן יש רגליים יותר גדולות משלי בערך), שוב זה עניין של מזל מול גנטיקה השקעה וכו' כל אחד יכול לבכות על הגנטיקה שלו.

אני פשוט לא ממש מוצא את הטעם בספורט שהוא מאוד בינוני מבחינת הקטגוריה, הרי את עושה הכנה, דיאטה, אימונים וכו' אבל את לא פיטנס ולא bb. קטגוריה מיס ביקיני לטעמי מצד אחד מאוד חיובית ומיינסטרים מצד שני קצת מנותקת מהספורט. אבל בסה"כ לא מוצא משהו פסול או שלילי חלילה, אני פשוט חושב שהמאמצים הגדולים קצת יוצאים מהקשרם. בכל אופן כל הכבוד.

nadavmoore
20-12-12, 12:36
אל תתייחסי לסקיילה הוא בחיים לא ידע איך להתייחס לבחורות