PDA

צפה בגרסא המלאה : חדש פה-שאלה

שחר1975
07-12-12, 01:39
אני מתאמן כחודש ימים+ תזונה שקיבלתי מדיאטנית, האימון כולל אימון במכשיר חתירה כחצי שעה ואחרכ אימון משקולות(מולטי טריינר), אמנם ירדתי בהיקפים ויזואלית אך המשקל נשאר אותו משקל. אני 1.82 ושוקל 108 ק"ג. עד כמה המכשיר חתירה אכן "מספיק אירובי" בשביל הרזיה?

Homie
07-12-12, 12:24
כן
ותעלה את התפריט שהיא שמה לך

שחר1975
07-12-12, 17:54
[QUOTE=Homie;1150599]כן
ותעלה את התפריט שהיא שמה לך[/QUOTE
בבוקר קפה שחור עם חטיף אנרגי, אחרי 3 שעות תפוח, אחרי שלוש שעות סנדוויץ לחם קל עם נקניק או חביתה, אחרי שלוש שעות ארוחה 10 כפות אורז או כוסמת עם 300 גרם חזה עוף ללא שמן, אחרי 3 שעות עוד פרי.
ירקות חופשי לאורך כל היום. בקפה שחור אני מזייף ושותה המון(לפחות 10 כוסות שחור עם סוכרזית) לאורך היום, יכול להיות שהקפה מעכב הרזייה?

XVGX5
07-12-12, 18:10
לא אם כבר קפאין מזרז....

Homie
08-12-12, 17:23
[quote=homie;1150599]כן
ותעלה את התפריט שהיא שמה לך[/quote
בבוקר קפה שחור עם חטיף אנרגי, אחרי 3 שעות תפוח, אחרי שלוש שעות סנדוויץ לחם קל עם נקניק או חביתה, אחרי שלוש שעות ארוחה 10 כפות אורז או כוסמת עם 300 גרם חזה עוף ללא שמן, אחרי 3 שעות עוד פרי.
ירקות חופשי לאורך כל היום. בקפה שחור אני מזייף ושותה המון(לפחות 10 כוסות שחור עם סוכרזית) לאורך היום, יכול להיות שהקפה מעכב הרזייה?

מה 10 כפות אורז מה חחח

תוריד לאיזה חצי מזה, תוסיף עוד 100 גרם חזה עוף 5 אגוזי מלך 5 שקדים כף טחינה כף חמאת בוטנים
(תפזר את זה לאורך היום)

ומה התוכנית אימונים?

Scylla
09-12-12, 03:10
תפריט טיפוסי של דיאטנית. אתה צריך להתבסס על חלבון בעיקר שזה אומר - בשר ביצים ומוצרי חלב. כל הפירות אנרג'י ירקות ושאר חרטא לא קשור. לא מבין מה דיאטנית ממליצה על חטיפי אנרגיה זה אחד השקרים הכי גדולים. גם לחם קל זה שקר זה פשוט לחם אוורירי.. אני גם בדיאטה אוכל לחם מלא פשוט פחות. פסטרמה זה מעט בשר שעולה המון (50-70 שקל לקילו לפסטרמה פשוטה) תשאר עם ביצים. לגבי הקפה אין בעיה עם זה לדעתי זה כלום קלוריות אבל קח בחשבון שאם אתה שותה 10 כוסות ביום - קפה לא משפיע עליך וזה רק פסיכולוגי... תעשה הפסקה שבוע ואז פתאום תרגיש את ההשפעה של הקפאין שוב, אבל אם זה עושה לך טוב אז בכיף. אומרים שזה לא בריא לאורך זמן אבל שאלו יהיו הצרות שלך...

XVGX5
09-12-12, 08:39
^ אתמול הכנתי סנדוויץ ריבה, חמאת בוטנים ונוטלה מ10 קומות עם לחם בריא (:
היה טעים ד״א רוב הדיאטניות בארץ חלטורסטיות לא מבינות מהחיים שלהם שמעו איזה משהו מאידיוט וחוזרים עליו כמו תוכי ואז אנשים לא רואים תוצאות והולכים ובא הפראייר הבא...פעם שמעתי ממישהי שדיאטנית אמרה לה שפחמימות זה לא בריא (אני מבין דיאטה דל-פחמימה אבל פחמימות זה אחד החשובים! פאק )

גשש בלש
09-12-12, 10:12
[quote=homie;1150599]כן
ותעלה את התפריט שהיא שמה לך[/quote

אחלה תפריט אחי.
היא למדה את התחום הזה, היא מבינה בו יותר מכל מיני ילדים בפורום.

שיהיה לך יום טוב. בי.

CM punk
09-12-12, 12:09
10 כוסות קפה ?!?!?@!?@?!?@#@#@$%@$%
אתה מצליח לישון בלילה?

בכל מקרה, בלי קשר למשקל ותפריט תזונה, קודם תוריד את כמות הכוסות קפה..

קופאין זה לא ויטמין b

Scylla
09-12-12, 17:38
להפך מי ששותה הרבה קפה מאבד את הרגישות לקפאין, אם אני (שכמעט לא שותה) אשתה כוס אחת לא אצליח להרדם, אבל הוא יכול לשתות גם 3 ולישון כמו תינוק.