PDA

צפה בגרסא המלאה : ריצות ספרינטים או הליכות עם משקולות

Carmi Fym
13-12-12, 08:08
שלום
אני בתקופת מאסה,ואני רוצה לעלות במשקל וגם כמובן לאמן את הרגליים כמה שיותר .
מה כדאי?
יש לי הליכון ,יש לי משקולות על הרגליים של 3 קילו לכל רגל של 1.5 קילו לכל רגל ושל 750 גרם לכל רגל..
השאלה שלי האם להתחיל לעשות ריצות ספרינטים שכמובן על הליכון לא נראה לי שממש אפשרי ואם כן אז האם כדאי ?

או

לעשות הליכות עם משקולות על הרגליים הייתי עושה את זה פעם וזה דיי קשה ודורש סיבולת הייתי הולך בעיקר על מדרגות ועל הרים(אני מחיפה יש המון עליות) ..

מה הכי יעיל והכי משפיע על שרירי הרגליים שלי .
תודה מראש

DaSpider
13-12-12, 08:10
ספרינטים בגבעות

SaharKazes
13-12-12, 13:51
סקוואטים.........

AchiliZ
13-12-12, 22:11
קודם כול לא יודע מה המטרה שלך אבל בעיקרון הדבר שמשפיע הכי הרבה ומפעיל הכי טוב את הרגליים זה ריצות ספרינטים (הסקוואט מין הסתם מגדיל אותם פי כמה מכול ריצה שהיא) אם תעשה ספרינטים כמו שצריך לדוגמא 100x10 כאשר אתה נח בין דקה לדקה וחצי או אפילו 45 שניות בין הספרינטים אתה תרגיש את הרגל מנופחת כמו אחרי 4 סטים של סקוואט כבדים

Carmi Fym
14-12-12, 05:05
קודם כול לא יודע מה המטרה שלך אבל בעיקרון הדבר שמשפיע הכי הרבה ומפעיל הכי טוב את הרגליים זה ריצות ספרינטים (הסקוואט מין הסתם מגדיל אותם פי כמה מכול ריצה שהיא) אם תעשה ספרינטים כמו שצריך לדוגמא 100x10 כאשר אתה נח בין דקה לדקה וחצי או אפילו 45 שניות בין הספרינטים אתה תרגיש את הרגל מנופחת כמו אחרי 4 סטים של סקוואט כבדים

אוקי נשמע טוב ...גם אם אני ירוץ על משטח ישר כי פשוט אני גר בקריות ..וקריות הכל ישר אין הרים ...
נכון לא רחוק מחיפה אבל עדיין

אגב כמה פעמים בשבוע מומלץ לעשות ספרינטים פעמיים פעם אחת ?

AchiliZ
14-12-12, 09:39
אוקי נשמע טוב ...גם אם אני ירוץ על משטח ישר כי פשוט אני גר בקריות ..וקריות הכל ישר אין הרים ...
נכון לא רחוק מחיפה אבל עדיין

אגב כמה פעמים בשבוע מומלץ לעשות ספרינטים פעמיים פעם אחת ?

תסביר ת'רקע שלך לאימוני ריצות,לכיף או משהו ספציפי אז אוכל לעזור יותר son

Carmi Fym
14-12-12, 14:24
תסביר ת'רקע שלך לאימוני ריצות,לכיף או משהו ספציפי אז אוכל לעזור יותר son

אני עובד על מאסה אז אני רוצה גם שהרגליים יגדלו בהתאם ולא רק הידיים הגב כתפיים וזה.

אז שאלתי איזה דברים כדאי לעשו לרגליים

יש לך המלצה לתאומים ?

AchiliZ
14-12-12, 15:19
אם אתה עובד על מאסה אז כמו שכבר אמרו סקוואטים לנג'ים, לג פרס ,דד ליפט ותרגילי עזר יעזרו פה וזאת הדרך הכי טובה ליצבור מאסה ברגליים חשבתי אתה מיתאמן למשהו ספציפי אם אתה סתם שומר על כושר אז את הריצות אפשר לעשות בימי מנוחה ובמיוחד לא אחרי אימון רגליים או לפני..לתאומים יש כמה תרגלים טובים אפשר לעשות אותם במכונה של הלג פרס כאשר הרגליים ישרות ואתה מעלה את המישקל בעזרת האצבעות וה"כריות" בכף הרגל אותו תרגיל אפשר לבצע גם בכלוב של הסקוואט או דאמבלים יש הרבה שיטות....