PDA

צפה בגרסא המלאה : שילוב אימונים של בודיבלינג (היפרטורפיה) ופאוורליפטינג

CM punk
13-12-12, 14:25
שלום חבר'ה, רציתי להתייעץ אתכם..
כבר הרבה שנים שאני מתאמן אימוני :):):):):):):):):):):) כמעט ללא סטייה
משתדל לשמור על תזונה, שינה ואימונים נכונים..

לאחרונה כל נושא הפאוורליפטינג מאוד מושך אותי ואני פה ושם גונב סינגלים בדדליפט ובסקוואט
אך...... אני רוצה לעלות הילוך ואפילו להתחיל להשתתף בתחרויות (רק שנשפר)

בקיצור ... יש פה מישהו שמשלב אימוני bb עם pl ? כי גם כל נושא ההיפרטורופיה חשוב לי ואני לא רוצה להזניח את זה.

אם כן, אשמח לעצה איך לשלב את האימונים......

CM punk
13-12-12, 14:34
לא יודע למה יש סמיילים, בכל מקרה אמור להיות רשום אימוני - בודיבילינג (היפרטרופיה)

gorneo1
13-12-12, 14:35
יאפ, אחיך פה מרביץ גם בדד ליפט גם בבנץ וגם בסקוואט כמו pl כל אימון שלישי. ובלי שחצנות אני מאמין שהשילוב נותן לי יתרון על שני העולמות.

CM punk
13-12-12, 14:38
זאת אומרת שיום אחד בשבוע אתה עושה אימוני pl ? ובשאר השבוע bb ?

gorneo1
13-12-12, 15:00
לא, הסבבים שלי הם abc יום מנוחה.
כל שני סבבים [בסס השלישי] אני מכניס בתחילת האימון את התרגיל הספציפי ל3x5 ואז 2x3 לאימון במקום האימון הרגיל בתרגיל הזה. שאר התוכנית נשארת אותו הדבר ויורד ממנה סט אחד לכל תרגיל בתרגילים הקשורים לשריר הספציפי.
למשל בנץ, אני רגיל 4x8 בתוכנית הרגילה, ואז חזה עליון ל3x12 תחתון ל1xמקסימום ופרפר ל3x12, במקום זה אני עושה את מה שרשמתי למעלה, אחרי זה רק 2 של עליון ל10 חזרות יותר כבדות התחתון נשאר רגיל ופרפר ל2 של 10 יותר כבד, יענו לנצל את המומנטום של קשה לי בא לי למות לכל האימון הזה.

וככה בכל דבר אחר מהכבדים, סקוואט ומילטרי פרס, דד לפיט הוא תרגיל שאני עושה כל סבב שני בתחלופה עם כיסא רומי + משקל. דד ליפט 4x5 כבד [160] וסט אחד של 175x2 [כל פעם עולה] וכיסא רומי 4x12 עם עוד 20k.
זה יוצא לי מפציץ.

קיצר נראה לי הבנת תקוסנספט.
אחרי כל סבב כזה של pl בכאילו אני יכול להעלות משקלים בסבבים הרגילים כל פעם מחדש כי אתה בpl מעלה נגיד ב20 קילו כללי ואחרי זה לעלות 2.5 ברגיל זה משחק ילדות.[מסיבוב לסיבוב הכל עולה, גם הbb וגם הpl]
שוב, נראה לי הבנת תקוסנספט.
בהצלחה.

CM punk
13-12-12, 15:38
הבנתי...... תודה

Homie
14-12-12, 10:52
כעיקרון ההבדל היחידי בכביכול זה נפח,
אתה יכול לעשות תוכנית pl קלאסית, ופשוט להוסיף בסוף כל תרגיל עוד 2 סטים נניח עם 80% משקל ממה שעשית
ל8-10 חזרות זה יתן לך מספיק נפח
או להוסיף פשוט לתוכנית pl טיפה נפח בתרגילים מסייעים כגון
כפיפות הרחקות כתפיים, כפיפות פשיטות מרפקים, פשיטת ירך, ספסל רומי, חתירות, לחיצות עם דאמבלים / מקבילים
ושוב לעלות טיפה נפח מתוכנית pl רגילה.
או
לעשות תוכנית pl רגילה להוריד נניח 5-10% מהמשקלים שמצויינים, ולהוסיף עוד 1-2 סטים על טווח חזרות
נמוך, תאמין לי שאם אתה עושה חתירות ומתח יש לך מספיק נפח לבייספס, ואם אתה עושה פרס בנץ מקבילים
יש לך מספיק נפח לטרייספס וכתפיים חזה כנ"ל לגבי רגליים מן הסתם לאנצים דד ליפטים וסקוואטים .

Cuba
14-12-12, 11:09
תחפש מאמר על התוכנית 5/3/1

No_Troll
14-12-12, 11:33
תפרוש מבילדינג.

Scylla
14-12-12, 16:11
תחפש מאמר על Nightman Mathod

CM punk
16-12-12, 08:03
תפרוש מבילדינג.