PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה חשובה בקשר לסדר שרירים

Psychopath
29-09-06, 16:34
אני עובד בצורה כזאת
A = חזה טרייספס כתפיים
B =רגליים בייספס גב

השאלה שלי אם עדיף להתאמן בסדר הזה
גב >> בייספס >> רגליים
או
גב >> רגליים >> בייספס

כי אם אני עושה בייספס אחרי גב אז אני מצליח להפיק ממנו פחות בגלל שאני עושה מתח שעובד בין היתר על הבייספס

אותו דבר עם אימון A
מה עדיף
חזה טרייספס כתפיים
חזה כתפיים טרייספס

תודה !

Ori-Silver
29-09-06, 16:35
אני אוהב לעשות ככה קודם כל רגליים לאחר מכן גב ולאחר מכן בייספס זה הצורה הכי נכונה

Psychopath
29-09-06, 16:39
משריר הכי גדול להכי קטן ?
אבל זה לא מה שהתכוונתי
הבעיה היא שאם אני מתאמן על הבייספס ישר אחרי הגב, אז אני מפיק ממנו פחות כי אני יותר עייף בגלל שאני עושה לגב 10 סטים של מתח והבייספס מתאמץ גם ככה ... אם אני מפעיל את הבייספס בצורה כזאת - גב, רגליים, בייספס - אז לבייספס יש מנוחה בזמן שהרגליים עובדות ואז אני יכול להפיק ממנו יותר... השאלה שלי אם המנוחה הזאת לא בריאה, או לא יעילה.
מה אתם אומרים?

Amit
29-09-06, 16:43
רגליים-גב-יד קדמית
זה שאתה מרים פחות על היד הקדמית ומגיע לכשל זה לא משנה כשל ממשקל גדול=כשל ממשקל קטן הגירוי הוא אותו גירוי זה אחד מהבעיות של האנשים שהם לא קולטים את זה ואז מתחילים חזה קדמית גב אחורית ובדרך כלל דופקים תתוכנית

Netnael
29-09-06, 16:44
רגליים-גב-יד קדמית
עדיף

Psychopath
29-09-06, 16:45
סוס ! תודה !
ועוד שאלה קטנטונת
זה בסדר שאני עושה Ab עם 12 סטים לשריר גדול ו9 לקטן, אבל אני נותן 96 שעות מנוחה לכל שריר ? זתומרת זה כמו Abc, אבל עם שניי איומנים שונים במקום 3

Amit
29-09-06, 16:56
אם אתה לא רגשי במיוחד לווליום כזה גבוה זה אמור להיות בסדר

Psychopath
29-09-06, 17:01
אם אתה לא רגשי במיוחד לווליום כזה גבוה זה אמור להיות בסדר

איך אני יידע אם אני רגיש במיוחד לווליום כזה גבוה ?
לי זה יותר נוח והמאמץ או העומס לא מפריע לי אבל זה לא יכול להבטיח לי שזה לא יגרום לפציעות..
כי אמרו לי שזה יכול להעמיס על הגוף או משהו..
בקיצור אתם ממליצים לעבור לABC ?

Amit
29-09-06, 17:03
ממליצים להוריד סטים ולהשקיע בכל סט יותר:)

Psychopath
29-09-06, 17:07
סוס ! אני יעשה כזה דבר.. 6-7 סטים לשריר קטן, וישאיר את ה10-12 סטים לשריר גדול
כי בתוכנית שלי השרירים הקטנים עובדים יחד עם השרירים הגדולים (טרייספס עם חזה, בייספס עם גב)
אז אני יקבל יחס מושלם.. גם ככה קשה לי לעשות יותר מ6 סטים של בייספס אחרי גב...

Amit
29-09-06, 17:09
אפשרי אבל אני יכול להגיד לך שאני כרגע מתאמן ב Ab 9 סטים לשריר גדול 5 לקטן
ואחרי כל אימון השרירים שלי נתפסים לפחות ל5 ימים אני עכשיו צריך להוריד עצימות כדי לעמוד בתדירות ככה שגם עם מספר קטן של סטים אתה יכול להגיע לתוצאות

Psychopath
29-09-06, 17:14
צודק זה אימוני כוח חשוב העצימות לא הכמות
Amit לא ידעתי שאתה מתאמן AB.. תמיד חשבתי ABC
מה ההיקפים שלך ? וכמה זמן אתה מתאמן ?

Amit
29-09-06, 17:35
אני מתאמן קרוב ל 8 חודשים אני עכשיו שוקל 75 על 12-13 על 1.72 אחוז שומן בערך יד 36
כתפיים משהו כמו 122 ומותניים 71 כרגע אני בחיטוב קטן לרדת ל11 אחוז שומן ולתת את המסה בחורף יש לי עוד הרבה לעבוד:)
ובקשר לאיך שאני מתאמן אני בערך כל חודש-חודש וחצי מחליף תוכנית באופסיזן אני בדרך כלל עובד בסגנון של Abcd Abc ולפעמים גם Ab
ובחיטוב אני מתאמן Ab או Fbw 3-4 פעמים בשבוע בעצימות גבוהה

Ori-Silver
29-09-06, 18:43
סוס ! תודה !
ועוד שאלה קטנטונת
זה בסדר שאני עושה Ab עם 12 סטים לשריר גדול ו9 לקטן, אבל אני נותן 96 שעות מנוחה לכל שריר ? זתומרת זה כמו Abc, אבל עם שניי איומנים שונים במקום 3

אחי זה יותר מידי תנסה כמו שאמרתי לך כבר כמה פעמים AB יום מנוחה AB יום מנוחה 7-8 סטים לשריר גדול ו-3-4 לשריר קטן אתה יכול לקרוא את התוכנית שלי בפורום אימונים העלתי אותה לפני יום או יומיים היא ממש דומה לתוכנית שלך תדפדף קצת ואתה תמצא אותה