PDA

צפה בגרסא המלאה : חטיף חלבון אחרי אימון

Xanadoo
24-12-12, 19:39
זה בסדר לאכול חטיף חחבון אחרי אימון במקום לשתות שייק? פעם בשבוע מיתוך 4 אימונים שבועיים אני אוהב להתפנק קצת על חטיף טעים.החטיף שאני אוכל מכיל 30 גרם חלבון ו30 גרם פחמימה.
מה אתם אומרים?

Olonstake32
24-12-12, 21:37
היי, איזה חטיף זה? גם אני רוצה :) נשמע טוב לאחרי האימון...

AchiliZ
24-12-12, 23:36
מעולה! אני הייתי גם לוקח לפני כמה שנים כשהייתי עוד לפני גיוס אחד הדברים!

איתן קטן
25-12-12, 00:49
זה בסדר גמור ובפועל זה לא משנה אם מקור החלבון הוא מחטיף או משייק חלבון, העיקר שתגיע לערכי החלבון ושאר אבות המזון הנדרשים לך ביממה.

Xanadoo
25-12-12, 05:40
אגב, חשוב מאוד לשים לב כשבוחרים את החטיף, הרבה מאוד מהם מתבססים בעיקר על חלבון סויה כחלבון עיקרי ולכן שימו לב שאתם קונים את אלה שהמרכיב העיקרי הוא חלבון מי גבינה.

Olonstake32
25-12-12, 19:58
אגב, חשוב מאוד לשים לב כשבוחרים את החטיף, הרבה מאוד מהם מתבססים בעיקר על חלבון סויה כחלבון עיקרי ולכן שימו לב שאתם קונים את אלה שהמרכיב העיקרי הוא חלבון מי גבינה.
היי, תגיד.. איזה חטיף זה? חיפשתי בכל מיני סופרים חטיפים עם תכולת חלבון ופחמימות מספקת לאחרי אימון אבל לא מצאתי...
איפה אתה קונה אותו?

returnix
25-12-12, 21:46
היי, תגיד.. איזה חטיף זה? חיפשתי בכל מיני סופרים חטיפים עם תכולת חלבון ופחמימות מספקת לאחרי אימון אבל לא מצאתי...
איפה אתה קונה אותו?

אישית ראיתי בחנות של israel body, ל450 קלוריות ו30 גרם חלבון עלה איזה 16 שקל.
[או שיש בזה רק חלבון לא זוכר]

יועץ לתוספי תזונה
28-12-12, 15:30
בהחלט, יכולה להיות אופציה יוצאת מין הכלל.
ישראלבודי מספקת את כל מגוון תוספי התזונה לספורטאים ביניהם גם חטיפי חלבון וארוחה.
משקאות איזוטניים העוזרים להתאוששות ומספקים לגוף את כל מה שדרוש לו במהלך פעילות גופנית מאומצת וכמובן שורפי שומן,אבקות לעלייה במסה,אבקות חלבון,קריאטין ועוד....

http://www.israelbody.org