PDA

צפה בגרסא המלאה : שימוש ראשוני בקריאטין

MaorSwan
25-12-12, 23:24
חבר המליץ לי לקחת קודם 10 גרם ביום ואז לעבור ל-5 גרם ולא 5 גרם ישר מההתחלה, כי לטענתו במילא עוברים שלושה שבועות בערך עד שהקריאטין מתחיל להשפיע ושלקיחה של 10 גרם ביום תקצר את הזמן הראשוני שצריך לחכות.

אני כרגע ביום השלישי כבר עם 10 גרם, מתי להתחיל לקחת 5? תודה.

gorneo1
26-12-12, 13:59
מתחילים ב20 גרם לשבוע, זה נקרא העמסה.
אחרי זה עוברים ל5 גרם למשך עד חודש ושלושה שבועות [סך הכל חודשיים] ואחרי זה נחים איזה חודש כי זה מספיק להיות אפקטיבי והגוף צריך לנוח מזה.
[יש גרסה שאומרת שבשבוע השני לוקחים 10 גרם, אישית נראה לי יותר אפקטיבי, נוסה והוצלח]
פשוט קרא את זה באתר של ישראלבודי.
יש שם מדריך לקריאטין.
בהצלחה.

MaorSwan
26-12-12, 14:43
מתחילים ב20 גרם לשבוע, זה נקרא העמסה.
אחרי זה עוברים ל5 גרם למשך עד חודש ושלושה שבועות [סך הכל חודשיים] ואחרי זה נחים איזה חודש כי זה מספיק להיות אפקטיבי והגוף צריך לנוח מזה.
[יש גרסה שאומרת שבשבוע השני לוקחים 10 גרם, אישית נראה לי יותר אפקטיבי, נוסה והוצלח]
פשוט קרא את זה באתר של ישראלבודי.
יש שם מדריך לקריאטין.
בהצלחה.
אני מעדיף 10 גרם ביום כי אני לא מסוגל לשתות כ"כ הרבה [אני על 2.5 ליטר ביום בערך] ו-20 גרם ייבש אותי. אם אני עושה 10 גרם בתור העמסה, לכמה זמן לדעתך לעשות את זה?

gorneo1
26-12-12, 14:50
תכפיל לשבועיים לדעתי, אבל אני לא בטוח שזה ייתן אותו אפקט, תנסה להתעלות על עצמך ולשתות בשבוע הזה כל יום 3 וקצת.
לא יהרוג אותך אחי.

MaorSwan
26-12-12, 19:07
אז רגע לעשות שבוע העמסה או להוריד את הימים שהכפלתי?

alvaalva
26-12-12, 19:35
אם אתה לא ממהר ולא רוצה לבזבז חומר אתה יכול לקחת פשוט 5 גרם ביום בלי העמסות ובלי כלום, יקח לשריר יותר זמן "להתמלא" בקריאטין, אבל לאן אתה ממהר?

MaorSwan
26-12-12, 19:59
אם אתה לא ממהר ולא רוצה לבזבז חומר אתה יכול לקחת פשוט 5 גרם ביום בלי העמסות ובלי כלום, יקח לשריר יותר זמן "להתמלא" בקריאטין, אבל לאן אתה ממהר?

קצת ממהר כי התחלתי טקסס ואני מקבל דומס כל יום :):):):)

alvaalva
26-12-12, 20:04
קצת ממהר כי התחלתי טקסס ואני מקבל דומס כל יום :):):):)

את הדומס של טקסס שום תוסף לא יעביר חח

MaorSwan
26-12-12, 20:24
את הדומס של טקסס שום תוסף לא יעביר חח

אה זה נורמאלי שכל הזמן יש דומס? כי אמור להיות רק כשלא מתאמנים רציף

alvaalva
26-12-12, 20:37
אה זה נורמאלי שכל הזמן יש דומס? כי אמור להיות רק כשלא מתאמנים רציף

הגוף מסתגל לעומס.. אבל זה נורמלי דומס אחרי נפח.
במיוחד שזה כולל סקוואט כבד

MaorSwan
26-12-12, 22:34
הגוף מסתגל לעומס.. אבל זה נורמלי דומס אחרי נפח.
במיוחד שזה כולל סקוואט כבד
כרגע יש לי דומס עצבני בלאטס ובבייספס ומעט בחזה, רגליים ותחת, ואני כבר שבוע שני של טקסס.

alvaalva
27-12-12, 05:53
כרגע יש לי דומס עצבני בלאטס ובבייספס ומעט בחזה, רגליים ותחת, ואני כבר שבוע שני של טקסס.

אחרי כמה זמן בתכנית יהיה לך פחות דומס, כשהגוף יתרגלו לסטרס... כמובן שזה יקרה אם תאכל מספיק ותישן טוב.
אבל דומס תמיד יהיה..
אני זוכר לקראת סוף התוכנית הייתי מרגיש דומס ממש קטן רק בהמסטרינג. רק ליום אחד

ANABOL
28-12-12, 10:29
מאור - תפרוש לא יעזור לך