PDA

צפה בגרסא המלאה : שילוב תכנית אימונים ואומניות לחימה.

orelik
03-01-13, 17:18
אהלן,
לפני שנתיים התאמנתי בקראטה ובמכון כושר, הייתי מתאמן מתחיל במכון למשך שנה והתוצאות לא היו ממש טובות בגלל שלא הייתי ממוקד מספיק,
הייתי מתאמן פעמיים בשבוע במכון כושר ופעמיים בקראטה אבל הפסקתי בגלל הגיוס לצבא.
כרגע אני בן 20 (1.76 שוקל 62) ומתאפשר לי להתאמן בצורה חלקה בערב.
אני מתכנן לחזור לאימונים בכל הכוח, עבדתי ויש לי מספיק כסף כדי לממן מספיק ארוחות מלאות ביום בנוסף לאבקת מסה של Serius Mass שאני מתכנן לקנות שהשתמשתי בה בחודש האחרון של האימונים שהיו לפני שנתיים.
המטרה של האימון במכון כושר היא העלאת המסה, אימונים בסטים של לא יותר מ 10 חזרות כדי להגדיל את נפח השריר.
האימונים בקראטה הם אימונים של שעה וחצי, פעמיים בשבוע-שלישי ושישי שממוקדים על 100% מהאימון כפעילות אירובית עם תרגילים של למעלה מ3 דקות על כל שריר שעובדים עליו ומעט מאוד משקולות אם בכלל(חזרה על טכניקות קראטה עם משקולות של 1/1.5 קילו)
הבעיה כרגע היא תכנון השבוע, אני מעוניין להתאמן כמה שיותר פעמים בשבוע במכון כושר בצורה שגם תאפשר לגוף להתאושש בדרך הטובה ביותר מכל האימונים.יש לי אפשרות לישון 8-9 שעות ביום ברצף.

אני רק מבקש ממי שיכול לעזור לי לתכנן את השבוע,שלא יחשיב אותי כאדם שמנסה להגיע לתוצאות תוך יום יומיים או "ילדי הקוביות בבטן של הקיץ", יש לי נסיון במכון כושר והבנה שאי אפשר להאיץ דברים ושצריך זמן במשך השבוע כדי להתאושש, אבל באותה מידה,כרגע יש לי מספיק אמצעים כדי לנהל את עצמי ואת המערכת של האימונים-שינה-תזונה ב100%.

אני מקווה שתוכלו לעזור לי להגיע למקסימום,
תודה!

Homie
04-01-13, 10:54
תעשה שני אימוני כוח לדעתי בשבוע
a
סקוואט
בנץ
מתח
בנט אובר רואו

b
סקוואט / לאנצים
פרס
דד ליפט
מקבילים

הכל 4 סטים 3-8 חזרות

יומיים מנוחה כזה בין כל אימון וזהו

orelik
04-01-13, 12:22
תודה על ההצעה!
1.יש לך רעיון איך לשלב את הימים ואיך לסדר את זה במשך השבוע?
האימונים של הקראטה הם בימים שלישי ושישי.
2. רק 2 אימוני כוח בשבוע זה לא קצת מדי? אתה יודע אולי אם אפשר לשלב עוד אימון כדי להפוך את זה ל3 פעמים בשבוע? ואז ליצור שבוע 1: Aba, שבוע 2:bab?

תודה!

Homie
04-01-13, 13:35
רביעי ושבת

orelik
05-01-13, 18:09
תודה על התשובה גבר, אבל כמו שרשמתי ב 2, האימונים של הקראה הם 100% אימונים אירוביים, אתה לא יודע אם אפשר אולי לשלב עוד אימון או לסדר את זה בצורה אחרת כדי לקבל את מירב האימונים עם מספיק זמן התאוששות?
דיברתי אם המאמן ובגלל שאני רוצה להשקיע יותר במכון כושר מאשר בקראטה, אני אתאמן רק ביום שישי במכון קראטה ובעוד יום חופשי במשך השבוע אימון קראטה עצמי.

זה אומר 2 אימונים אירוביים + אימוני כוח,
אתה יודע אולי כמה אימוני כוח אפשר להכניס בשבוע(או לחלק את זה לשבועיים כמו בסגנון שבוע אחד aba שבוע שני bab) כדי לנצל את כל השבוע?

תודה!

Homie
05-01-13, 19:18
בעיקרון אתה יכול לעשות במתכונת של axbxaxx ובימי מנוחה שיהיה אימוני קראטה

orelik
05-01-13, 22:51
תודה על כל העזרה!
רק עוד משהו שלא הבנתי,
מטרת האימון היא לפתח מסה ולא סיבולת.
לפי מה שאני יודע מתח ומקבילים עובדים יותר על סיבולת בגלל שהמשקל לא גדל ממש, יכול להיות שאני טועה..
אתה יכול להסביר לי למה צריך להוסיף אותם לאימון?

Homie
05-01-13, 23:46
המטרה זה שתוסיף עליך משקל :)

orelik
05-01-13, 23:56
חחח עכשיו הבנתי..
שאלה אחרונה, ב B כשרשמת "פרס", לאיזה אתה מתכוון? Leg press?

תודה על כל העזרה!

אופטימוס_פריים
06-01-13, 00:05
הוא כנראה התכוון ל military press

Homie
06-01-13, 00:12
כמובן, וחס שלום לג פרס

orelik
06-01-13, 02:48
חחח אחלה, רשמתי לעצמי, תודה!

arbel2
09-01-13, 08:42
גילוי נאות...באתי לכתוב פחות או יותר מה שhomie רשם.

Homie
09-01-13, 11:19
יסססס