PDA

צפה בגרסא המלאה : כמה שאלות לגבי תוכנית אימונים מתקדמת, בקשה שרק מי שמבין יענה

Meirs8
20-01-13, 10:35
אם אפשר תענו על כל השאלות שיש לי וכמו שכתבתי בכותרת-
אני מכבד דעה של כל אחד אבל אני רוצה להסתמך רק על מי שבאמת יודע, אז לא לחרטט אם אתם לא יודעים על מה אתם מדברים...

אני כרגע בצבא אז לא תמיד יוצא לי להתאמן מספיק כל שבוע (זה נע בין אימון ל 4) ובגלל זה התאמנתי עד עכשיו (גם לפני הצבא) ב FBW
עכשיו יש לי קצת יותר זמן (4 פעמים בשבוע מקסימום) אז החלטתי להתאמן ב AB
(ל ABC ומעלה כבר לא יהיה לי זמן)
חלקתי לעצמי את התוכנית ככה-

חזה, תלת ראשי, בטן, רגליים-A

אמה, דו ראשי, כתפיים,טרפזים -B

זה חלוקה סבבה או שהפרדתי יותר מידי את השרירים הגדולים והקטנים?
אם החלוקה לא טובה , איך אתם מציעים לחלק? (או שבגלל שאני לא מתאמן כל יום עדיף fbw)

שאלה נוספת- עד עכשיו עבדתי על ״ניפוח״ כי פשוט היה לי יותר נוח להתאמן ולהעלות מסה
כרגע אני בערך 17.5% שומן ובנוי די סבבה (יכול להיות פחות כי מדדתי דרך אפליקציה באייפון וזה נראלי די הרבה)
יש טעם להמשיך במסה או שבמצב כזה כבר עדיף לעבור לחיטוב?
בחיטוב זה רק להעלות ל 4 סטים של 15-20 ? (במקום 3-4 של 6-12)

nadavmoore
20-01-13, 19:34
איך אתה יודע אם מי שכותב לך באמת מבין?

בכל מקרה , תוכנית בלי גב?! נראה לי התבלבלת- ומה קשור אמה וטרפזים? תעשה דדליפט\מתח וזה כבר יגדל לך מספיק בשביל מה להתמקד בשרירים כאלו?!

אני לא אציע לך חלוקה ותוכנית כי דברים כאלו עולים כסף. אבל אני סומך עליך שתוכל לבנות לבד אם תנסה עוד פעם...

ובחיטוב אין טעם לעלות ל15-20 חזרות ו4 סטים, אתה סתם תאבד מהכוח ומהמסת שריר יותר ממה שאתה אמור. אתה יכול לעשות אימונים של ריקון גליקוגן ואימונים פונקציונלים אבל אני מציע לך בתרגילים המורכבים (בנץ,סקוואט ודדליפט , מתח , פרס ) לנסות להשאר על חזרות נמוכות ומשקל גבוה.

בהצלחה

Meirs8
22-01-13, 19:46
אני לא יודע מי באמת מבין, אבל אני מקווה שלא יענו ילדים קטנים אלא רק מי שבאמת מתאמן הרבה זמן

בקשר לתרגילי גב- חלק מהכתפיים אני עושה מתח רחב שעובד על הגב העליון והטרפזים ביחד
ובתרגילי בטן יש כמה תרגילים שמחזקים גם את הגב
ובלי קשר אני סולב כל שבוע הרבה משקל על הגב בצבא ככה שלא כזה לחוץ לי לעבוד על זה אקסטרה

לא בקשתי תוכנית אימונים אינדיבידואלית שתעלה כסף אלא רק טיפ איך לחלק., לא צריך להגזים

לקחתי לצומת לב מה שאמרת, תודה בכל אופן!