PDA

צפה בגרסא המלאה : פינת המקצוענים - לוליק מתארח בפורום!

Yoggie
12-04-07, 21:55
הפוסט שהיה נמחק עקב התקלה שהייתה.
אתם מוזמנים לכתוב שאלות חדשות ללוליק, הוא יכנס היום ובימים הקרובים לענות.

אני מזכיר, תשמרו על שפה ורמה גבוה. הודעות שלא יהיו ראויות ימחקו.

Dino Psaras
12-04-07, 22:00
לוליק המלך שלום גבר,

איך אתה מצליח לעקם מוטות אולימפיים? :huh:

שיהיה בהצלחה אתה תותח ויש עוד המון לפניך!

ran_z
12-04-07, 22:04
אין לי שאלות, קראתי את הכתבה עליך שיואב פירסם, זה מתומצת מאוד יפה.
באתי לאחל לך הצלחה מכל הלב בתחום הספורט ובכל תחום שתבחר לעסוק בו במשך חייך.

רן.

SiX PACK
12-04-07, 22:04
לוליק שלום לך איש גדול..

שאלה לי אליך..

באילו תווחי חזרות אתה נוטה לעבוד הכי הרבה, ומה לדעתך תווח החזרות הכי מומלץ כדי לעלות במשקלים בהמשך?

תודה מראש !

comeny
12-04-07, 22:05
לוליק שלום לך איש גדול..

שאלה לי אליך..

באילו תווחי חזרות אתה נוטה לעבוד הכי הרבה, ומה לדעתך תווח החזרות הכי מומלץ כדי לעלות במשקלים בהמשך?

תודה מראש !
טווחי*
טווח*

Johnny
12-04-07, 22:57
סיקס פאק אני מאמין שהוא כבר ענה על השאלה שלך בראיון שלו.

Night_Wolf
12-04-07, 23:12
אהלן לוליק!

אני לא מתמצא גדול בתחום הפאוורליפטינג אבל רציתי לשאול,
בתור פאוורליפטר יש לך תוכנית אימונים מורכבת או שאתה בחדר כושר עובד רק על תרגילים מסוימים שקשורים סקוואט דדליפט ובנצ'פרס או שאתה עובד על הכל ?

בהצלחה גלעד

Leo
12-04-07, 23:53
לוליק , יש לי שתי שאלות כמה כסף אתה מוציא על תזונה (כל מה שיש בו קלוריות )
אה והאם אתה חושב שבודיבילדרים בארץ צריכים לשלב כמה שבועות פוורליפטינג בשנה ואם זה יתן להם יתרון

תודה ובהצלחה , ליאו:)

Fatty
13-04-07, 00:41
בין גיל 15 ל16 לפי מה שהבנתי דפקת קפיצה ענקית, פשוט מטורפת במשקל גוף. הייתי שמח לדעת כמה המשקלי עבודה שלך עלו בשנה הזו אם אתה זוכר. למשל, כמה לחצת חזה כשרק התחלת להתאמן, וכמה אחרי העליה העצומה הזאת.

סוליקו
13-04-07, 00:46
אוקי אז אני יחזור על השאלה שלי
אני רוצה לדעת מה השיא שלך עד עכשיו בדחיקה שהיתה לך !?
וגם מה השיא במשקל הגוף שלך ?

ואם אפשר כמה טיפים חשובים לדחיקה ??( אני מתחרה עד משקל 75 בפאור ליפטינג )

לוליק
13-04-07, 16:10
שלום,
קודם כל תודה רבה לכולם, כל המילים הטובות שאתם כותבים מאוד נוגעות לליבי. המון תודה!

Recoba, אורי גלד מעקם כפיות. אני החלטתי לעשות את זה רק בגדול יותר... וברצינות, לאחר 350 ק"ג המוטות בארץ לא מספיק מקצועיים ועשויים מחומר איכותי ולכן והם מתעקמים.

ran_z, המון תודה גבר אני מעריך את זה!

SiX PACK, לדעתי הטווח חזרות הטוב ביותר לעליה במשקלים הוא 2-4 חזרות ופעם בשבועיים לעשות אימון של RM1. אבל לא מאוד מומלץ למי שהוא לא פאוורליפטר.

Night_Wolf, אני בעיקר עובד על סקוואט בנצ' פרס ודדליפט אבל משלב בתוכנית גם תרגילים לשרירי עזר למשל יד אחורית שעוזרת בבנצ' וכתפיים. מיותר בשבילי לעבוד למשל על כתף אחורית או תאומים הם לא יעילים לתחרויות פאוורליפטינג ושרירים מיותרים כאלה דורשים מהגוף שלי עוד אנרגיה ואוכל אז אני לא מבזבז עליהם זמן ומאמץ. בייספס למשל אני עובד פעם בשבועיים כי הוא לא נחוץ לי.

Leo האוכל הוא באמת הוצאה כלכלית אדירה שמסתכמת בכמה אלפים טובים לפני תחרות. גיל וישראלבודי עוזרים לי מאוד עם האבקות ואני ממש מודה להם על זה. בזמן שהוא לא לקראת תחרות התזונה נהיית יותר קלה ואני אוכל רק 2-3 ארוחות ביום לעומת 8 לפני תחרות (מתוכם 3 שייקים של סריוס מאס)
אבל אם אתה רוצה לתרום לי אוכל אתה מוזמן... :laugh:

Fatty, בגיל 14 שקלתי 56 ק"ג ודחקתי 100 בחזה. בגיל 16 כבר דחקתי 180 ונקרע לי שריר בחזה שניטרל אותי לאיזה שנתיים שלוש מעבודה קשה. אני מציע להתאמן כמה שיותר מוקדם על מנת לחזק את דחיסות העצם והגידים.אך עם זאת המקסימליזם של הנוער הוא ברמות טסט שכל הזמן קופצות וגורמות לפציעות ונזקים מפני שקשה לנו לדעת איפה לשים את הגבול ליכולתנו.

סוליקו, שיא משקל הגוף שלי היה 149.900 אבל הייתי מאוד שמן (לא שזה הדאיג אותי במיוחד) אבל עכשיו ב148 ק"ג אני נראה אסטטית יותר טוב ובאחוז שומן נמוך יותר שאני כבר שוקל כבר להיות בודיבילדר.... (סתם צוחק!)
בקשר לטיפים, זה מאוד אינדוודואלי הבנצ' הוא הבעיה שלי מבין שלושת התרגילים ולכן קשה לי לעזור במשהו שאני בעצמי מפגר בו בסטטוס העולמי. אני עוד מנסה על עצמי כל מני שיטות חדשות...
אם תרצה איזה עזרה מיוחדת בכל השאר אתה יכול ליצור איתי קשר דרך החנות של גיל ואני אשמח לעזור לך.

-לוליק

Efi eLi
13-04-07, 16:12
שלום לוליק!
השאלה שלי היא אם לדעתך חייב שתהיה לבנאדם גנטיקה טובה בשביל להתחרות בפאוורליפטינג או שזה לא מחייב וכל מי שממש רוצה מסוגל להיות מתחרה מקצועי???
בהצלחה בעתיד!

לוליק
14-04-07, 18:04
לדעתי כל אדם שרוצה להתחרות בפאוורליפטינג יכול לשפר את הביצועים שלו ולהגיע לרמות מאוד גבוהות ואף להתחרות גם אם יש לו גנטיקה נחותה. אבל לשבור שיאים ולהיות בטופ של המקצוענים צריך באמת להיות מבורך גנטית ולהוולד אחד למיליון.

אליאב קרייסלר
14-04-07, 18:09
נראהלי שלוליק הוא דוגמא קלאסית לניפוץ המיתוס שעבודת משקולות כבדה מאוד עוצרת את הגביהה... צריך להביא אותו לילדים הביתה חחח ההורים ישר שולחים את הילדים שלהם למכוני כושר :XDemoticon:

דרך אגב לוליק איך אתה מסביר את זה שאתה מתמקד בעבודות כוח ובכלל לא במסה ,שלא נזכיר את זה שאתה בקושי עובד יד קדמית למשל ושאר חלקים כאלו (אתה עובד גב?!) ובכל זאת יש לך מסה יותר גדולה מרוב אוכלוסיית מפתחי הגוף פה בארץ?

עוד שאלה, היית מכנה את עצמך מבורך גנטית?

bode
14-04-07, 18:12
לוליק,אם ילד בגיל 16 וחצי דוחק 160 קילו בחזה, איך הוא יכול לפתח את זה ? אני יודע שהוא צריך לקחת חומרים וכו.. אבל יש מרכז של נוער שמאמן רק לדחיקה ועוזר לשפר את השיאים?

gog
14-04-07, 18:27
לוליק שלום, ראשית כל הכבוד על ההישגים והכבוד העצום שאתה מביא למדינה (שלא נותנת בחזרה).

השאלה שלי היא כזו, איך אתה משלב את מה שאתה עושה, שזה מקצוע תובעני במיוחד, עם החיים שצריכים להתנהל ביום יום, כלומר האם יש לך עבודה? זוגיות? חיי חברה?
האם החיים שלך מתנהלים רגיל או שהחלטת לתת את עצמך כל כולך למען המטרה?

Daniel-Barak
14-04-07, 18:48
לוליק היקר שלום,
קבל את הערצתי וברכותיי על השגייך. אני מאחל לך המון הצלחה בהמשך.
אין לי ממש שאלות מיוחדות. רוב השאלות נשאלו כבר ע"י חברי הפורום השונים. אולי אעלה כמה בהמשך...
רק עניין אחד:
מעניין אותי לדעת, כמה קלוריות צרכת בשיא המאסה שלך?

- Idan -
14-04-07, 21:00
נראהלי שלוליק הוא דוגמא קלאסית לניפוץ המיתוס שעבודת משקולות כבדה מאוד עוצרת את הגביהה... צריך להביא אותו לילדים הביתה חחח ההורים ישר שולחים את הילדים שלהם למכוני כושר :XDemoticon:
הוא גם דוגמה קלאסית לניפוץ המיתוס שעבודה בטווח חזרות נמוך יעילה רק לכח (ולא להיפרטרופיה), ושאם לא "תפציץ" את הידיים שלך עם 30 סטים של עבודה ישירה, הידיים לא יגדלו. (רמז: הידיים עובדות בכל התרגילים המורכבים). http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon12.gif

igorek
14-04-07, 21:11
שלום לוליק,
רציתי לשאול על תכנית האימונים שלך. אתה משתמש בשרשראות או בגומיות באימונים שלך? יש לך ימים שאתה עובד רק עם דגש על מהירות (כמו בשיטת westside) או שרק עבודה כבדה?
ובקשר למוטות, אם אני זוכר נכון, אמרת שאתה כבר קנית לחדר כושר שלך מוטות אחרי שעיקמת כמה. חשבת אולי לקנות איזה מוט פאוורליפטינג מקצועי מחו"ל?
בכל מקרה, בהצלחה בתחרויות בהמשך.

Dima
14-04-07, 21:24
לוליק שלום!.
מעניין אותי לדעת.מתי חשבתה לעסוק בפוואר ליפטינג בתור מקצוען?
איך האנשים הסובבים אותך הגיבו האם הם עזרו לך?
כדי להגיע לתוצאות האלו הייתה צריך לוותר על משהו?

מאחל לך המון המון הצלחה בהמשך הדרך!

BigBen
14-04-07, 21:29
אני רק רוצה להגיד כל הכבוד!
בהצלחה בהמשך!

טל יואב
14-04-07, 23:06
שלום לוליק ,
לצערי לא יצא לי לשוחח איתך מאז הראיון , רציתי לקרוא את תגובתך הכנה על הכתבה האם מצא חן בעינייך ? כיצד יצאה הכתבה .
ושוב תודה על הזמן שהקדשת לנו על כך .:jockey:

Yoshi-Moto
14-04-07, 23:46
איפה הראיון? אני לא מוצא אותו:(

ran_z
15-04-07, 00:54
איפה הראיון? אני לא מוצא אותו:(

http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=29&ArticleID=739

Yoshi-Moto
15-04-07, 07:34
http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=29&ArticleID=739
תודה רבה רן, אני אקרא אחרי בית ספר...

Avunari
17-04-07, 08:31
לוליק אתה מודל לחיקויי שלי ! :p
בהצלחה בהמשך..!

Nadav19
17-04-07, 13:08
אם לקחת מקום 4, ואמרת שלא מיצית בכלל את הפוטנציאל שלך, אתה מאמין שתוכל לשבור שיאים בעתיד ?

עם עבודה קשה, והתמדה, אתה מאמין שאתה הוא האחד למליון הזה שהתברך בגנטיקה מעולה?

gman
18-04-07, 01:43
שלום לוליק, קודם כל כל הכבוד על ההישגים.

בראיון אמרת שלפני התחרות עשית עליה קיצונית במסה, ורציתי לשאול, בשביל מה עלית כל כך הרבה במסה? במה זה תורם לך?

Bodybuilder
21-04-07, 11:14
שלום לוליק, קודם כל כל הכבוד על ההישגים.

בראיון אמרת שלפני התחרות עשית עליה קיצונית במסה, ורציתי לשאול, בשביל מה עלית כל כך הרבה במסה? במה זה תורם לך?

אתה רציני ? או שאתה מסתלבט :diractor:
חחחחחחח

Antonator1
21-04-07, 16:03
לוליק, קאק פוז'יבאייש?

אנשים אמרו לך פעם שאתה מזכיר להם קצת את מישה קוקלייב?

gman
21-04-07, 16:37
אתה רציני ? או שאתה מסתלבט :diractor:
חחחחחחח
רציני לגמרי, במיוחד לאור העובדה שהוא אמר שהמנצח נקבע לפי היחסים של משקל גוף והמשקל שהוא מרים...

Daniel-Barak
28-04-07, 15:18
למנהלים, מישהו מכם יודע לאן נעלם לוליק? :huh:
שאלו אותו המון שאלות מאז התגובה האחרונה שלו.

אבישי
31-05-07, 23:14
מאור

אבישי
31-05-07, 23:19
מאור אני מעריץ שלך בהצלחה בתחרות וגם בחיים מאחל המון הצלחה מכל הלב
באמת שאני מיתבאס חחח לישאול שאלה כזאת כי התשובה כיצד ארוכה אז אים תוכל לעשות לי טובה ולענות לי בבקשה מה התפריט שלך? והאים זה טוב לעשות 5 תרגילים לכל שריר בגוף (כאילו חזה וכו?) ו-4 סטים ו-12-8 חזרות?
את האמת הרבה אמרו לי להפסיק עם זה כבר 8 וחצי חודשים אבל עד שאני לא ישמע חוות דעת מיקצועית אין מצב אני יורד מיזה ואני רוצה לפתח מסת גוף זה העניין
תודה מראשתודה לאלוקים שיש מיתחרה כמוך עלה והצלח

rozvik
02-06-07, 21:35
היי לוליק, אתה תותח.
רק שתדעו, שאני מכיר את לוליק אישית, והוא לא רק ספורטאי דגול, אלא גם אישיות מקסימה, צנוע ויפה נפש. תמשיך ככה, תגיע רחוק מאוד, כי אנשים אוהבים אותך.

bebig
03-07-07, 04:49
ראיתי תמונות שלו נגנבתי, וכאשר ראיתי אותו חי נפלתי.זה מפלצ עם חיוך של הילד.

papoose8
16-07-07, 10:40
לוליק אחי קודם כל אני רוצה להגיד לך שאתה תותח ואין הרבה אנשים כמוך - אני יודע שעוד נשמע עליך לוקח מקומות ראשונים בתחרויות גדולות:sbb4:

השאלות שלי הם כאלה..
1. היה כתוב בכתבה שהיה לך זיהום כתוצאה מזריקה, זה זריקה שרופא נתן עם חיסון או משהו כזה או משהו אחר שאתה כבר לא זוכר (אם אתה לא רוצה אל תענה על השאלה הזאת, גם אני לא היתי עונה עליה כי היא מטופשת)
2. בכתבה היה כתוב שאתה בן 20, איך התמודדתה עם הצבא שלא יהרסו לך את כל מה שבניתה עד עכשיו?

ועוד פעם להגיד לך - כל הכבוד, אתה מראה שעם גנים טובים ומאמץ אפשר להגיע רחוק ואתה נותן לי הרבה מוטיבציה :)
ומה שאני הכי מעריך אצלך שעם כל מה שהשגתה אתה לא עושה פוזות

Dr. Muscle
20-07-07, 22:35
לוליק קודם כל - כל הכבוד.
ושתיים-
איפה לעזאזל קונים בארץ בגדים במידה שלך? גם ב90 קילו זה לא הכי נוח עם פרופורציות של באדיבילדר, אז ב150 אני מנחש שזה כמעט בלתי אפשרי.

bebig
25-07-07, 21:07
יש לי תמונה שלו עדכנית...חחחחח... כתבו שהוא עושה יד קדמית פה מאה שלושים ק"ג... :ohmy: :sbb4:

bebig
25-07-07, 21:09
:sbb4:

Yoshi-Moto
25-07-07, 21:49
:sbb4:
כמה משקל יש שם?

Vin diesel
26-07-07, 00:12
130 קילו חזרה 1
http://newforum.israsport.org/uploads/20070624_084400_IMG_2901.JPG

bebig
26-07-07, 00:22
כן 130 ק''ג
משקל וחצי מהמישקל גוף שלי...חחחחחחח....
http://newforum.israsport.org/uploads/20070624_084609_IMG_2902.JPG

Yoshi-Moto
26-07-07, 04:06
הייתי מושפל רק מלעשות עם זה סט חימום. סתם שחיף...

*איתן בוכה ולוקח עוד ביס מהשניצלים והאורז שהוא אוכל ב4 בבוקר :(*

Bodybuilder
26-07-07, 09:07
[quote=papoose8]:sbb4:

השאלות שלי הם כאלה..
1. היה כתוב בכתבה שהיה לך זיהום כתוצאה מזריקה, זה זריקה שרופא נתן עם חיסון או משהו כזה או משהו אחר שאתה כבר לא זוכר (אם אתה לא רוצה אל תענה על השאלה הזאת, גם אני לא היתי עונה עליה כי היא מטופשת)
quote]

לוליק כמו שכולם יודעים אוהב לאכול שכנים,אז פעם אחת כשהו היה רעב מאוד (והוא תמיד רעב) הוא אלך לחפש שכן כדי לאכול,הוא היה כלכח רעבשאכל את השכן בלי להוריד ממנו את הבגדים ונעליים,בלעה אותו ביס אחד ! אחרי זה היתגלה ששכן שלוליק אכל אותו חולה שפת,לוליק אלך לכופת חולים לעשות חיסון,הרופא שעשה ללוליק את הזריקה כלכח פחד ממנו שהזריק לו עם מחט משומש ......................
זה הסיפור האמיתי...
דרך אגב גם את הרופא הוא אכל בסוף,אבל זה כבר סיפור אחר ...
http://www.israelbody.com/images/icons/icon10.gif

ShaySE
26-07-07, 15:24
[quote=papoose8]:sbb4:

השאלות שלי הם כאלה..
quote]

לוליק כמו שכולם יודעים אוהב לאכול שכנים,אז פעם אחת כשהו היה רעב מאוד (והוא תמיד רעב) הוא אלך לחפש שכן כדי לאכול,הוא היה כלכח רעבשאכל את השכן בלי להוריד ממנו את הבגדים ונעליים,בלעה אותו ביס אחד ! אחרי זה היתגלה ששכן שלוליק אכל אותו חולה שפת,לוליק אלך לכופת חולים לעשות חיסון,הרופא שעשה ללוליק את הזריקה כלכח פחד ממנו שהזריק לו עם מחט משומש ......................
זה הסיפור האמיתי...
דרך אגב גם את הרופא הוא אכל בסוף,אבל זה כבר סיפור אחר ...
http://www.israelbody.com/images/icons/icon10.gif

בן אדם, אתה פשוט מאוד עילג, אין לי מילה אחרת להגיד את זה!!! חחח להלן התיקונים:

היתי - הייתי
כשהו - כשהוא
אלך - הלך !
כלכח - כל כך!
בלעה - בלע
היתגלה - התגלה
שפת - שחפת ?!
כופת חולים - קופת חולים!
מחט משומשת! ולא משומש!

Night_Wolf
26-07-07, 15:48
לוליק אתה מספר 1 אחי אחד השפיצים שאני מכיר חולה עלייך תודה על הכל

גלעד.:sbb4:

papoose8
11-08-07, 18:39
[QUOTE=Bodybuilder]

בן אדם, אתה פשוט מאוד עילג, אין לי מילה אחרת להגיד את זה!!! חחח להלן התיקונים:

היתי - הייתי
כשהו - כשהוא
אלך - הלך !
כלכח - כל כך!
בלעה - בלע
היתגלה - התגלה
שפת - שחפת ?!
כופת חולים - קופת חולים!
מחט משומשת! ולא משומש!
כן הרבה כותבים פה עם שגיאות כתיב אז זה נדבק
תודה שאתה מתקן אותי

GEVER
11-08-07, 22:57
לוליק שלום החלטתי לעבוד על פיתוח כוח רציתי לדעת באיזה שיטת אימון אתה משתמש ואיזו שיטה לפיתוח כוח מירבי אתה ממליץ