PDA

צפה בגרסא המלאה : מעבר למכון

Viper
12-04-07, 22:32
שלום לכולם,
אני מתאמן בבית 4 חודשים (יותר נכון חצי שנה, אבל בתכלס 4), עבדתי בתוכנית Ab עם משקולות חופשיות. אני עובר בקרוב מאוד למכון ורציתי לדעת האם כדאי לי להתחיל שוב באיזשהו Fbw או להמשיך עם תוכנית הab הרגילה?

איתי.

007
12-04-07, 22:34
איך שבא לך..
לא כ"כ משנה
אני בfbw וניראה לי אחלה תוכנית

Amit
12-04-07, 22:42
שלום לכולם,
אני מתאמן בבית 4 חודשים (יותר נכון חצי שנה, אבל בתכלס 4), עבדתי בתוכנית Ab עם משקולות חופשיות. אני עובר בקרוב מאוד למכון ורציתי לדעת האם כדאי לי להתחיל שוב באיזשהו Fbw או להמשיך עם תוכנית הab הרגילה?

איתי.
אם אתה עובר למכון יש לך כבר המון ציוד אתה יכול לדפוק איזה ABCD בגלל שאתה לא צריך להישען רק על דאמבל ובארבל
אם בא לך אתה גם יכול להמשיך בAB זה לא עקרוני

Troya
12-04-07, 22:45
אם אתה עובר למכון יש לך כבר המון ציוד אתה יכול לדפוק איזה ABCD בגלל שאתה לא צריך להישען רק על דאמבל ובארבל
אם בא לך אתה גם יכול להמשיך בAB זה לא עקרוני למה על מה עוד אפשר להישען על מכונות?!
דאמבל ובארבל הכי טוב שיש!

Vee
12-04-07, 22:47
עזוב מכונות - ספה, מתח, דאמבלז ופלטות זה כל מה שאתה צריך.
משקל חופשי זה הכי טוב והכי טבעי.

Leo
13-04-07, 00:49
עצה לי אליך : המדריכים המפגרים יכולים להביא לך עוד תוכנית יותר גרועה מהבית.

תגיד: אני צריך מקום טוב שאפשר לעשות סקווט דדליפט לחיצת כפתפיים חופשית עם הרבה ציוד פנוי בשעות שאין אנשים , אם יגודו לך כל מיני שטויות למה זה לא טוב או לא יתנו לך פשוט תראה לבן אדם את האצבע השלישית לפנים( טוב לא ככה אבל תלך וזהו)
ותמצא מקום אחר.

מכון טוב זה:
1.הרבה כוסיות
2.מדריכים שלא אומרים שטויות אבל נותנים ספוט מתי שצריך
3.מספר כלובי כוח מספיק לכמות הסוסים שעובדים במכון
4. פתוח בשעות שאין הרבה אנשים
5.מספיק פלטות ומוטות
6.שיתנו לך לעשות דדליפטז או מה שבא לך.
7.מתלחות בנות קרובות לזה של הגברים שיצא פעם לראות את האלה עם הסיליקונים בתחתונים :)