PDA

צפה בגרסא המלאה : מסה או חיטוב ?

guild11
09-02-13, 07:06
שלום, אני מתאמן משהו כמו 4 חודשים ו-3 מתוכם זה בחד"כ וגם בעבר הייתי שנתיים בשחייה.

תקופה שהייתי רזה

http://i46.tinypic.com/25kjtee.jpg

תחילת אימונים 73 קילו
http://i45.tinypic.com/25qg75j.jpg

ועכשיו 85 קילו

http://i47.tinypic.com/25pgsna.jpg

http://i45.tinypic.com/13za1yo.jpg

Yope
09-02-13, 07:19
תעבוד חזק עד אפריל משקלים גבוהים (שאתה יכול לעמוד בהם כמובן שלא תפצע לנו!)
ותתן חיטוב רציני כחודש וחצי

guild11
09-02-13, 07:19
מצטער על הדאבל... זה לא מאפשר לי להעריך.
חודש ראשון לקחתי גיינר ותוך 3 וחצי שבועות עליתי מ73 ל-78 קילו ולפי דעתי הרוב היה שומן.
כדאי לי להמשיך במסה או להוריד איזה 5 קילו ולהתחיל שוב במסה בצורה נכונה יותר ?
עוד כמה דברים שדי מציקים לי זה החזה עליון במרכז די ריק עדיין למרות שלאחרונה הוא התחיל להתמלאות... וגם הדברים הקטנים כמו סנטר כפול קטן וכרס.

MrT
09-02-13, 09:40
תשתדל לא להעלות יותר משתי קילו בחודש, אתה בשלושה שבועות עלית ביותר מפי 2. לגבי החזה, לא רואים לפי התמונות על מה אתה מדבר. לגבי הכרס, זה שטויות, לא צריך להפריע לך, שתעשה חיטוב זה ירד..

מדריך חדר כושר (בית ספר למאמנים -וינגיט)

JuJitsu
09-02-13, 13:45
חיטוב חודש וחצי יספיקו לו?

guild11
10-02-13, 05:33
תשתדל לא להעלות יותר משתי קילו בחודש, אתה בשלושה שבועות עלית ביותר מפי 2. לגבי החזה, לא רואים לפי התמונות על מה אתה מדבר. לגבי הכרס, זה שטויות, לא צריך להפריע לך, שתעשה חיטוב זה ירד..

מדריך חדר כושר (בית ספר למאמנים -וינגיט)

תסתכל בתמונה הראשונה ותראה שבחזה למעלה ממש ליד הקו מפריד יש כמו חורים כאלה... עשה לי מראה של חזה נפול :/ בכל מקרה זה מסתדר עכשיו.
בכללי קל לי מאוד לרדת במשקל אבל קשה מאוד לעלות, אין לי בעיה פיזית פשוט כל העניין של לאכול 5-6 ביום פשוט משגע אני לא רגיל לזה.
בן 22 מטר 82 ו85 קילו

MrT
10-02-13, 10:12
מצטער אח שלי אני לא רואה שום חזה נפול, חסר קצת מסה, זה הכול. בכל אופן אם הסתדר אז סבבה. ואני בדיוק כמוך, קל לי להוריד במשקל ומבחינת הארוחות והכמויות זה סוג של עינוי, אבל אין מה לעשות זה מה יש...

מדריך חדר כושר (בית ספר למאמנים-וינגיט)

Homie
10-02-13, 11:35
אין לך מה לחטב, תמשיך מאסה, תוסיף טיפה אירובי וזהו..

guild11
10-02-13, 22:30
אין לך מה לחטב, תמשיך מאסה, תוסיף טיפה אירובי וזהו..

תמיד יש מה לחטב... אפילו שריר בסיסי אפשר לחטב אז אל תדבר שטויות בבקשה.
ואני לא מתכוון לעשות שום אירובי גם ככה צריך לאכול הרבה ועוד להתחיל להוסיף בשביל כלום.

Homie
11-02-13, 00:19
תגיד אתה מפגר או מטומטם?

guild11
11-02-13, 01:36
תגיד אתה מפגר או מטומטם?

תשאל את זה מי שהביא אותך לעולם

Homie
11-02-13, 02:31
שאלתי, אמר לי שאתה מפגר.

DaSpider
11-02-13, 09:00
אתה כאילו בא, מבקש עצות, נותנים לך ואתה מתחיל להטיף ולתקוף... ממש בן אדם מבריק שגם יודע איך להתנהג.

Homie
11-02-13, 09:41
אנטון עזוב הוא ס!ס .

guild11
11-02-13, 10:09
אנטון עזוב הוא ס!ס .

:):):)

BlueNinja
11-02-13, 22:34
תגיד לי, אתה בא לקבל ביקורת, זה שציפית לקבל תגובות של "סוס, מטורף!" וקיבלת את האמת אז נעלבת? קיבלת תגובות בונות ואין לך בשיט מה לחטב, יש לך מסה ארוכה לפניך, אנשים עם הרבה ניסיון הגיבו ונתנו לך דעות מה לעשות, לא טוב לך? תסתום את הפה ואל תבקש יותר עזרה, אחרת תפנים ותעשה.

guild11
12-02-13, 03:11
תגיד לי, אתה בא לקבל ביקורת, זה שציפית לקבל תגובות של "סוס, מטורף!" וקיבלת את האמת אז נעלבת? קיבלת תגובות בונות ואין לך בשיט מה לחטב, יש לך מסה ארוכה לפניך, אנשים עם הרבה ניסיון הגיבו ונתנו לך דעות מה לעשות, לא טוב לך? תסתום את הפה ואל תבקש יותר עזרה, אחרת תפנים ותעשה.

תאמת שלא, לא חשבתי בכלל על ״סוס מטורף״ ולא נעבלתי פשוט כשאתה מתאמן ורואה שיש שינוי ואז שואל שאלה ואומרים לך ״אין מה לחטב״ בזלזול כאילו התחלתי להתאמן אתמול זה די מעצבן.
ומי אמר שאני צריך להיות בגודל של ארון בשביל לעשות חיטוב ?
אם תקרא שוב ותפנים תבין ששאלתי בגלל שאולי עליתי יותר מדי שומן ולא בגלל שיש הרבה מסת שריר.
בוא תסביר לי במה יעזור לי אירובי...? אני גם ככה אומר שקשה לי לעלות והוא אומר לי לעשות אירובי.
ואם כל הכבוד זה שיש לכם ניסיון וחתימה של ״מדריך״ לא נותן את הזכות לבוא ולזלזל באנשים שחדשים בפיתוח גוף אז בבקשה תסתום אתה :)

BlueNinja
12-02-13, 07:10
תאמת שלא, לא חשבתי בכלל על ״סוס מטורף״ ולא נעבלתי פשוט כשאתה מתאמן ורואה שיש שינוי ואז שואל שאלה ואומרים לך ״אין מה לחטב״ בזלזול כאילו התחלתי להתאמן אתמול זה די מעצבן.
אם תקרא שוב ותפנים תבין ששאלתי בגלל שאולי עליתי יותר מדי שומן ולא בגלל שיש הרבה מסת שריר.
בוא תסביר לי במה יעזור לי אירובי...? אני גם ככה אומר שקשה לי לעלות והוא אומר לי לעשות אירובי.
ואם כל הכבוד זה שיש לכם ניסיון וחתימה של ״מדריך״ לא נותן את הזכות לבוא ולזלזל באנשים שחדשים בפיתוח גוף אז בבקשה תסתום אתה :)

אין לי חתימה של מדריך, והיחידי שזלזל פה זה אתה.

למה הוא אמר לך להוסיף אירובי במאסה? כדי שתעלה נקי יותר מהסיבה היחידה שעלית מלוכלך מדיי עד עכשיו!

CM punk
12-02-13, 08:21
גבר... ארבעה חודשים זה לא מתאמן מתחיל, זה מתאמן בחיתולים.

יש פה אנשים שהיו תינוקות במקום לתת להם מוצץ שמו להם משקולת 5 קילו ביד שישתקו

Homie
12-02-13, 08:41

יש לך בעיות ביטחון עצמי חמורות ביותר, אם אתה חושב שלהגיד לך את האמת בשום נימה של צחוק
בשימוש תקין לחלוטין של מילים ללא הכנסה של כל מילת גנאי זה לזלזל, אז כדי שתלמד מחדש את השפה העברית.

בעיקרון, התחלת להתאמן אתמול בערך, אתה לא מכיר לא את הגוף שלך ולא את ההשפעות של שינויים באימונים / תזונה על הגוף שלך, ובטח שלא מדדים סובייקטיבים של עצימות לעומת נפח,
בגלל זה אתה צריך להישאר במאסה ולגדול להמשיך להתחזק כדי שתוכל לפתח את ה"רגישות" הזאת,
בנוסף, שוב, אתה לא גדול בכלל, ולא שמן בכלל, ככה ששחור על גבי לבן, אין לך מה לחטב, זה לא כזה מסובך להבין את זה ולא מבין איך ניפחת את זה ליותר ממה שזה.

בקשר לאירובי, אירובי תורם להתאוששות מהאימונים הן מבחינה עצבית והן מבחינת השריר עצמו
ברמת הסרקומר, בנוסף יש האצה של חילוף החומרים מה שמן הסתם עוזר עוד יותר להתאוששות
בנוסף יש את עניין ניוד הקלוריות למטרות שומן, מה שיעזור לך להמשיך עם המאסה יותר זמן
בלי לפחד משתיהיה שמן מדי, בקיצור ילד, תתחיל יותר לשאול ופחות להתפרץ ולכעוס, במיוחד כלפי
אנשים שאתה לא מכיר, שחלקם הם האנשים שיחלקו איתך כמה שיותר ידע ויעזרו לך כמה שיותר,
הרבה יותר מחלק מאנשי המקצוע שמקבלים כסף בשביל זה.

Gama
12-02-13, 10:37
גבר... ארבעה חודשים זה לא מתאמן מתחיל, זה מתאמן בחיתולים.

יש פה אנשים שהיו תינוקות במקום לתת להם מוצץ שמו להם משקולת 5 קילו ביד שישתקו

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

SaharKazes
12-02-13, 11:38
יש לך בעיות ביטחון עצמי חמורות ביותר, אם אתה חושב שלהגיד לך את האמת בשום נימה של צחוק
בשימוש תקין לחלוטין של מילים ללא הכנסה של כל מילת גנאי זה לזלזל, אז כדי שתלמד מחדש את השפה העברית.

בעיקרון, התחלת להתאמן אתמול בערך, אתה לא מכיר לא את הגוף שלך ולא את ההשפעות של שינויים באימונים / תזונה על הגוף שלך, ובטח שלא מדדים סובייקטיבים של עצימות לעומת נפח,
בגלל זה אתה צריך להישאר במאסה ולגדול להמשיך להתחזק כדי שתוכל לפתח את ה"רגישות" הזאת,
בנוסף, שוב, אתה לא גדול בכלל, ולא שמן בכלל, ככה ששחור על גבי לבן, אין לך מה לחטב, זה לא כזה מסובך להבין את זה ולא מבין איך ניפחת את זה ליותר ממה שזה.

בקשר לאירובי, אירובי תורם להתאוששות מהאימונים הן מבחינה עצבית והן מבחינת השריר עצמו
ברמת הסרקומר, בנוסף יש האצה של חילוף החומרים מה שמן הסתם עוזר עוד יותר להתאוששות
בנוסף יש את עניין ניוד הקלוריות למטרות שומן, מה שיעזור לך להמשיך עם המאסה יותר זמן
בלי לפחד משתיהיה שמן מדי, בקיצור ילד, תתחיל יותר לשאול ופחות להתפרץ ולכעוס, במיוחד כלפי
אנשים שאתה לא מכיר, שחלקם הם האנשים שיחלקו איתך כמה שיותר ידע ויעזרו לך כמה שיותר,

מחזק!
תקשיב לאנשים ש-הרבה- יותר מנוסים ממך

nesiha
12-02-13, 15:22
למה אתה צריך מאסה אתה כבר סוסי מידי
תחזור למצב בתמונה הראשונה

guild11
12-02-13, 18:56

עכשיו אתה גם פסיכולוג ? יפה... משום מה רק עכשיו טרחת להביא הסברים ולא לפני חחחחחח :)

Homie
12-02-13, 21:51
ברצינות, צא מהסרט שאתה חי בו, תלמד להגיד תודה ולשתוק, באמת שאתה הזוי רצח.

the raccoon
12-02-13, 23:30

כל הכבוד על אורך הרוח.

dani155
15-02-13, 06:57
לדעתי עוד חודש ככה תתחיל חיטוב לקראת הקיץ