PDA

צפה בגרסא המלאה : אלכוהול וחיטוב/מסה

שלומי7
11-02-13, 18:06
חיפשתי באתר ולא מצאתי..
מה תפקידו של האלכוהול בתקופת החיטוב/עלייה במסה
מה היתרונות ומה החסרונות של האלכוהול על שלל סוגיו בכל אחד מהתקופות(חיטוב/מסה)
תודה

BlueNinja
11-02-13, 18:50
אין לו שום תפקיד ושום יתרון, החסרון היחידי שלו הוא שהוא בעצם קלוריות "ריקות" שלא נותנות לך כלום..

גם במסה וגם בחיטוב אל תגזים עם אלכוהול, פעם בשבוע-שבועיים קצת כדי להתפרק לא יזיק אבל לא צריך יותר מזה.

אלי כהן
12-02-13, 11:23
לא יודע איזה יתרון הוא בדיוק נותן אם כל 1 גרם אלכוהול שווה ערך ל 9 קלוריות אז תשים לב כמה אתה שותה

אלי כהן
12-02-13, 11:43
תיקון כל גרם שווה 7 קלוריות

CM punk
12-02-13, 12:14
בטוח שיש גרמים באלכוהול ?

שלומי7
12-02-13, 17:54
קודם כל תודה על כל התשובות
אני מדבר על זה שאני לא אלכוהוליסט(גם לא אלכוהוליסט בהכחשה) דיברתי על פעם בשבוע לשתות איזה חצי בירה עם 2-3 צייסירים של ויסקי או איזה 2 כוסות של ערק

MrT
12-02-13, 19:45
פעם בשבוע זה בסדר גמור אחי. אלכוהול זה חלק מתענוגות החיים, אי אפשר להיות כמו רובוטים ולהימנע מהכול. בקיצור כל עוד אתה לא מפריז זה בסדר גמור. וסתם לידע כללי לבירה יש גם סגולות שמשפיעות לטובה על תפקוד הגוף (שוב כל עוד מדובר בצריכה מבוקרת).

מדריך חדר כושר (בית ספר למאמנים-וינגיט)

אלי כהן
12-02-13, 22:19
תכלס אי אפשר להיות רובוט זה גם לא טוב לנפש אפשר לשתות מדי פעם לדעתי לא כל שבוע כי אחרי זה אתה צריך לעבוד הרבה על אירובי כדי להוריד את כל הקלוריות ששתיתה זה לא הכי משתלם תנצל תהזדמנות לשתות בשמחה משפחתית או במסיבה של חבר ולא כל מסיבה של סופ''ש להתחיל לדפוק אלכוהול

גשש בלש
13-02-13, 12:31
קודם כל תודה על כל התשובות
אני מדבר על זה שאני לא אלכוהוליסט(גם לא אלכוהוליסט בהכחשה) דיברתי על פעם בשבוע לשתות איזה חצי בירה עם 2-3 צייסירים של ויסקי או איזה 2 כוסות של ערק

אין עם זה בעיה.
להפך, זה חלק חשוב מהדיאטה שלי לפני תחרות.

CM punk
13-02-13, 14:06
פעם בשבוע זה בסדר גמור אחי. אלכוהול זה חלק מתענוגות החיים, אי אפשר להיות כמו רובוטים ולהימנע מהכול. בקיצור כל עוד אתה לא מפריז זה בסדר גמור. וסתם לידע כללי לבירה יש גם סגולות שמשפיעות לטובה על תפקוד הגוף (שוב כל עוד מדובר בצריכה מבוקרת).

ההיפך, מכל סוגי האלכוהול - בירה היא השתייה הכי מזיקה למתאמן

שתייה של בירה מעקבת את הטוסטרון ואז הגוף מתחיל להשתלט על האסטרוגן (הורמון נשי)

MrT
13-02-13, 16:00
לא התכוונתי שהיא משפיעה לטובה על תהליכים שמעודדים היפרטרופיה, יש לה סגולות שמשפיעות לטובה על תפקוד האדם כמו לדוגמה הגנה על הלב, שיפור תפקוד מערכת החיסון, שיפור איזון הסוכר אצל חולי סוכרת ויש עוד הרבה דברים. מסכים איתך שאם המטרה של המתאמן היא היפרטרופיה או ירידה באחוזי שומן רצוי להימנע מצריכה מרובה של בירה, בסופו של דבר הכל תלוי במטרה ובלי שום קשר אני מאמין שכל עוד לא מגזימים הכל בסדר..

שלומי7
13-02-13, 17:02
תודה רבה עזרתם לי מאוד..