PDA

צפה בגרסא המלאה : צריך תרגילים חדשים לרגליים.

gorneo1
12-02-13, 15:13
אימון רגליים נוכחי [אני עם פריצת דיסק נא להתחשב]:

כיסא רומי עם משקל כחימום לגב התחתון והרגליים 4 סטים [1 חימום 3 עבודה] 10 חזרות.
לג פרס 3 סטים [אחד חימום 15 חזרות ו2 עבודה] 8 חזרות.
סופר סט כפיפה ופשיטה 4 סטים [אחד חימום 15 חזרות קלות ו3 עבודה] 8 חזרות.
סומו סקוואט [סקוואט רחב מאוד- טוב לי לגב כי הגב נשאר ישר כל הדרך- ועל הדרך עובד על המקרבים] 3 סטים של 15 חזרות במשקל נמוך [85K].

ותאומים זה בימים אחרים זה לא קשור.

תוספות החלפות ותרגילים חדשים יתקבלו בברכה.
:1eye:

SmokingSnake
12-02-13, 16:00
הייתי מתחיל לשלב אולי פרונט סקוואט וghr במקום הסטים במכונה.
בהנחה ואתה עושה את שניהם בעצימות טובה אפשר להוריד את הלג פרס גם כי הם מספיק קשים, 4 סטים GHR ו3 סטים פרונט סקוואט(חימום רגיל)

gorneo1
12-02-13, 16:42
הבעיה זה שאני עם בעיה בגב ופרונט סקוואט לוקח אותי בכוח קדימה ואני מרגיש את זה בגב.
סומו סקווא והיי בר [למרות שבהיי בר אני מרגיש גם לא משהו] הם היחידים שאני יכול +-

SmokingSnake
12-02-13, 17:25
מוזר... בפרונט אתה אמור להרים משקלים הרבה יותר נמוכים, ובתור אחד שמתאמן ויש לו כבר מאסה וכוח לא אמורה להיות בעיה של הגב

אם קשה גם עם משקל לא כבד אפשר לעשות קצת לאנג'ים(כן כן) זה תרגיל עזר טוב כשהוא מבוצע נכון ובפיסוק רחב מאוד

מה בקשר לghr?

gorneo1
12-02-13, 17:48
אתה צודק אבל הרופא ספורט שלי אמר שזה לא הרעיון הכי חכם ולמרות זאת ניסיתי ועדיין הרגשתי לחץ על החוליות [פריצת דיסק זה שואה] אז החלטתי לא לעשות את זה למרות המשקל הנמוך [עשיתי עם 70k].
ולאנצ'ים זה רעיון טוב, נראה לי אני יוסיף את זה...
אגב שכחתי לציין שבגלל הגב ואילוצי זמן אני נותן רגליים רק פעם בשבוע באמצע שבוע....
רעיונות לסדר חדש? [ופשיטה כפיפה נותן לי ראבק בעיצוב שם -[ורידים בלאגנים]- אני ממש סגור על זה שזה בפנים :) ]

gorneo1
12-02-13, 17:50
Ghr גם נותן ראבק של לחץ על החוליות בגב למרות שהוא ישר.

SmokingSnake
12-02-13, 20:09
אתה תחת המחשבה שאם יש לך פריצת דיסק אתה אמור להתאמן בלי לחץ על החוליות?

יש מספיק אנשים עם פריצת דיסק שעושים lb squat ועוד, אם אתה לא רוצה להסתכן עם משקלים גבוהים זה מובן, אבל לא לעשות פרונט סקוואט(60% מהhb בערך) ולא לעשות ghr בתירוץ שהגב כואב זה לקרוא לעצמך נכה

gorneo1
12-02-13, 22:55
הבנתי אותך...
אני יבקש מקובה שיתן לי יד בניסוי ונבדוק את הנושא לעומק...
תודה.

arbel2
13-02-13, 08:18
לחץ מתון רק יעזור לך בהתאוששות...לא פוסלים תרגילים פשוט מורידים עומס.

CM punk
13-02-13, 09:48
פריצת דיסק כתוצאה מאימונים ?

gorneo1
13-02-13, 10:10
פריצת דיסק כתוצאה מאימונים ?

תאונת אגרוף, עשיתי תנועה לא נכונה ימינה בחדות מידי [החלק העליון של הגוף] והרגשתי מעין קליק לא מוסבר בגב והייתי חייב לשבת, מכאן הסיפור מתחיל.... :Embarrassment:

gorneo1
13-02-13, 10:11
לחץ מתון רק יעזור לך בהתאוששות...לא פוסלים תרגילים פשוט מורידים עומס.

בדיוק בגלל זה אני משתדל לשמר את חלקם, כרגע דד ליפט וסקוואט גם במשקל קל מרגישים כאילו מנסים לחתוך אותי לחצי.... לפחות חזרתי לריצות קלות....

SmokingSnake
13-02-13, 15:06
תשמע פריצת דיסק בחודשים הראשונים מהפריצה זה בעיה, יש מוגלה יש הרבה חרא באזור הזה, אבל צריך להתאמן עם כאב מתון ולנסות להתחזק, זה המפתח להצלחה

נגיד ריצות אחרי פריצה לא הייתי ממליץ כי אין לזה שום פוטנציאל חיזוק, יכול רק לחרבן לך את המצב
אם אתה רוצה כושר אירובי תעשה שחיה והליכה מהירה, בהליכה עם שיפוע יש פוטנציאל יותר טוב לחיזוק מאשר לפציעה ולכן זה עדיף במצבך על ריצה, לפחות עד שהכאבים לא יפריעו לך באימונים

בכל מקרה תתייעץ עם קובה הוא pro

gorneo1
14-02-13, 09:10
:):):):), סבבה.
אני עושה רק פעם בשבוע ריצה קלה של 15 דקות
ועוד פעמיים בשבוע אופניים כי אני מצליח לשמור על גב ישר ואין מכות אז זה לא מפריע לי או מציק.

אתמול עשיתי סקוואט במשקל נמוך, רציתי להרביץ לקיר מולי עם האצבע הקטנה של הרגל מרוב שכאב לי.... :///