PDA

צפה בגרסא המלאה : אימון אישה בהריון

MelvinA
12-02-13, 23:27
שלום לכולם,
לא ממזמן קיבלתי לקוחה חדשה שמעוניינת באימונים אישיים במסגרת ביתה והיא בשבוע ה-13 להריון
זאת אומרת שהיא בטריימסטר ה-2 שלה. והיא צריכה לעשות אימונים של עד 50% מאמץ.

אני עדיין חוזר על החומר שלי פה מוינגייט אבל רציתי לדעת אם יש למישהו פה איזשהו טיפים כלשהם
או רעיונות לתוכניות אימון ויעדים כי מעולם לא התעסקתי עם נשים בהריון.

תודה רבה.

Homie
13-02-13, 01:32
אין שום הגבלה לעבוד עם אישה בהריון למעט חבלות, ככה זה בהריון תקין,
שתתייעץ עם הרופא, לפי הספרות אסור לעבור את ה140 דופק,
זה מאוד תלוי אם עסקה או ספורט לפני, דרך אגב בטריימסטר השני זה יחסית יותר בטוח כבר,
המתאמנת שלי התחילה איתי בשבוע 12, אימוני כוח סדירים וקרוספיט, בשבוע 37 השתתפה במרוץ
שטח של 10 ק"מ, שבועיים אחר כך ילדה.

MelvinA
13-02-13, 09:13
וואי סוסה הבחורה שלך חח..
תודה

Homie
13-02-13, 09:48
לא התחילה סוסה בוא נגיד ככה :)
אתמול עוד מתאמן שלי שהתחלנו פחות או יותר מ0,
עשה מבחני מיון ליחידה מסויימת במשרד הביטחון, יצא מקום ראשון בכל המבחנים :)

אלי כהן
14-02-13, 08:57
לגבי אשה בהריון אין לה בעיה להיתאמן אבל אימונים אינם מומלצים מחשש לנפילה של היולדת הם,
משחקי כדורגל,ספורט אתגרי,ריצה(בגלל שהאגן שלה לא יציב),רכיבה על אופניים,פלאטיס רגיל אסור רק פלאטיס לנשים בהריון

אלי כהן
14-02-13, 09:06
מבדקים ליולדת שכדאי לדעת: אשה בהריון עם 38 חום אסור לה להיתאמן בכלל לאורך כל ההריון.
2.תרגילי בטן אסורים.
3.תרגילים בשכיבה לא מומלץ כי אין זרימת דם לעובר מה שכן אפשר להשים כרית או ב 45 מעלות חיובי.
4.תרגילים איזומטריים שיש הפסקת נשימה כמו למשל פאוורליפטינג או אימונים ב rm1, אסורים כי יש הפסקת נשימה לרגע וזה לא טוב לעובר
5.עבודה עד 70% מאמץ עבודה בינונית ושהיא יכולה להוציא שתי מילים ברצף ונשימה סדירה מעבר לכך זה עלול לפגוע בעובר כי יש עלייה בחום גוף ולתינוק תמיד עולה במעלה אחת יותר מהאמא ולאמא יש וויסות חום גוף אין בעיה אבל לתינוק אין וויסות ולכן עלול לקרות נזק לעובר אם יש לאשה מעל 38 מעלות חום גוף

אלי כהן
14-02-13, 09:08
אימונים מומלצים:הליכה,חדר כושר,שחיה,שיעורי התעמלות,פלאטיס לנשים בהריון

מקווה שעזרתי :-)

Homie
14-02-13, 15:26
http://www.liftbigeatbig.com/search?q=pregnant