PDA

צפה בגרסא המלאה : דדליפט יותר קל ללמידה מסקוואט?

tchcaphr
20-02-13, 19:55
קודם כל, מצטער מראש אם זה לא המקום הנכון :mushy:
אני קצת פחדתי מלעשות טכניקה לקויה בדדליפט אז לא שמתי אותו בתוכנית עד עכשיו, אבל ראיתי קצת סרטונים והטכניקה של התרגיל נראית לי פשוטה מאוד ביחס לסקוואט
זה באמת יותר קל ללמידה מסקוואט? או סתם בדמיון שלי חח
אולי זה בגלל שכבר למדתי סקוואט ואני כבר יודע והם תרגילים קשורים?
תודה לעונים :)

Kosher
20-02-13, 20:48
לדעתי זה ממש מסובך למה זה לשמור על הגב ישר, ואם אתה עושה טעות זה יכול לעשות נזק לגב אם אתה שם משקל.. וזה הרבה יותר מסובך מסקוואט, איזה סרטונים ראית?

yanix0
20-02-13, 21:02
למה בסקוואט אתה לא צריך לשמור על הגב ישר? מה הקשר בכלל?
לדעתי שניהם תרגילים לא הכי מסובכים.
אבל עדיין לדעתי דדלייפט יותר קשה ללמידה ( אפילו שהולך לי איתו יותר מאשר סקוואט )

ronsiksik
20-02-13, 21:02
דדליפט היה לי הרבה יותר קל ללמוד

TrueBlood
20-02-13, 21:34
אצלי, באופן אישי, הטכניקה של הסקוואט זרמה כמו מים, פעם הייתי מתנסה קצת בדדליפט לאיזה חודש והיה קצת קשה ללמוד את זה, לפי גם סרטונים שראיתי יש הרבה יותר משתנים מאשר הסקוואט.
אבל תכלס זה אינדיבידואלי וזה משתנה אצל כל אחד.

hypertrophy
21-02-13, 00:03
סקוואט זה תרגיל הרבה יותר טכני וקשה ללמידה מדדליפט נקודה

Homie
21-02-13, 00:16
מסכים ותומך בכורדי, רוב האנשים יבינו לפי הוראות קוליות ב5-10 נסיונות הראשונה לדד ליפט נכון.

tchcaphr
21-02-13, 06:37
אחלה תודה כולם :) אתרגל טכניקה באימון היום

elnorv
22-02-13, 20:35
סקואט יותר קשה.. ומי שחושב אחרת כנראה שסקואט שלו נראה בתאם לדעה שלו.. :)

pOOnch
23-02-13, 03:39
זה אינדיבדואלי מאוד,הטכניקה שלי בסקאווט ברמה גבוהה הדדליפט עדיין יש מקום לשיפור כל פעם מתפקשש לי...
לי יותר קשה דדליפט נקודה.

hypertrophy
24-02-13, 12:36
זה אינדיבדואלי מאוד,הטכניקה שלי בסקאווט ברמה גבוהה הדדליפט עדיין יש מקום לשיפור כל פעם מתפקשש לי...
לי יותר קשה דדליפט נקודה.

:):):):) גם לי יותר קשה דדליפט
זה לא אומר שהוא יותר מסובך מסקוואט

pOOnch
25-02-13, 00:06
:):):):) גם לי יותר קשה דדליפט
זה לא אומר שהוא יותר מסובך מסקוואט

למה?..עצם העבודה שאני לא מצליח ללמוד אותו לא אומר שהוא לא יותר מסובך לי מאשר סקאווט?
:unsure::unsure::unsure:

hypertrophy
25-02-13, 15:09
אז כנראה הסקוואט שלך גם לא נכון....
למרות שגם אם אתה לא מצליח לעשות דדליפט אבל סקוואט כן זה לא אומר שסקוואט יותר קל ללמידה מדדליפט-זה אומר שאתה מקרה יחיד

ואני ממש אוהב את החתימה של לאמב אוף גוד :)

אלברט ברכה
25-02-13, 21:35
אין ספק שלבן אדם שנכנס למכון, לעשות סקבט יהיה הרבה הרבה יותר קשה מדדליפט.

לעשות אותם טוב זה כבר סיפור אחר, דדליפט ובעיקר הקלאסי הוא תרגיל מאוד טכני ודורש עבודה של הרבה שרירים בו זמנית.

the raccoon
26-02-13, 05:57
דדליפט <3
מתגעגע

i.sh.
27-02-13, 15:54
ראיתי כמה מדריכים על סקווט. חלקם עושים עם הגבהה מתחת לעקב וחלקם בלי. מה אתם אומרים?

pOOnch
01-03-13, 20:39
אז כנראה הסקוואט שלך גם לא נכון....
למרות שגם אם אתה לא מצליח לעשות דדליפט אבל סקוואט כן זה לא אומר שסקוואט יותר קל ללמידה מדדליפט-זה אומר שאתה מקרה יחיד

ואני ממש אוהב את החתימה של לאמב אוף גוד :)

אתה מניח פה הנחה,אתה לא מכיר אותי,אל תטעה לא כל אחד עם פחות מ1000 הודעות כאן בפורום הוא ליצן,תאמין לי את היידע יש לי,חודשים על גביי חודשים התאמנתי על התרגילים האלה את שלל המשיכות וההרמות וההנפות וכל מה שלא תרצה למדתי כי התעניינתי בשלב בחיים שלי בהם....או בקיצור הסקאווט שלי מושלם,ואתה טועה.