PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה לגבי שפעת ומשקל גוף ...דחוף בבקשה..

matan02
25-02-13, 11:42
אפשר להגיד שאני דיי בשיא המסה שלי אני 1.78 שוקל 86 ושבוע הבא מתכנן להתחיל חיטוב בעזרת השם..

עכשיו (כן,דווקא עכשיו :\ ) חטפתי שפעת ואני בקושי אוכל ..אני משער שירדתי קצת במשקל ..
מה אתם ממליצים לעשות לגבי המשקל הזה שירדתי ולגבי החוסר תיאבון ?

MrT
25-02-13, 22:41
אח שלי, חטפת שפעת לא סרטן (לא עלינו), קצת פרופורציות אחי. אמרת שאתה מתכוון להתחיל חיטוב שבוע הבא, אז לא קרה כלום, תעשה לעצמך תפריט מסודר ותתמיד בו, אם אתה מתכוון לחזור למסה, חכה שיעבור ותחזור לתפריט הקודם שלך.

מדריך חדר כושר (בית ספר למאמנים-וינגיט)

matan02
26-02-13, 17:33
זה העניין שאני לא בדיוק תכננתי לחזור למסה כי הגעתי למשקל יחסית יפה.. תכננתי להתחיל חיטוב שלושה חודשים לפני הקיץ בהדרגתיות..
בגלל זה השאלה שלי הייתה מה לעשות במצב כזה , כי הרי ירדתי במשקל בעקבות השפעת..
הכנתי לי כבר תפריט לחיטוב.. והייתי אמור ממש בימים אלה לעבור אליו .. אבל אפשרי לעבור אליו אחרי השפעת שמן הסתם ירדתי קצת במשקל בגלל שאני בקושי אוכל .. ?

matan02
27-02-13, 11:45
מישו יכול לתת לי תשובה כמו שצריך בקשה ?

MrT
27-02-13, 12:41
אין שום בעיה אחי שתעבור לתפריט חיטוב אחרי שהחלמת, ושאני אומר לעבור לתפריט חיטוב אני לא מתכוון שתתחיל לצום, תכנס לחיטוב בהדרגה, תיצור גרעון קלורי שבעקבותיו תרד לכל היותר קילו לשבוע (בדגש לכל היותר), תדבוק בתפריט, תשקל אחת לשבוע ותראה איפה אתה עומד, בשלב מסויים הירידה תפסק ואתה תצטרך להוריד עוד קצת. בכל אופן מה שאני בא להגיד לך זה שתכנס לחיטוב בהדרגה.
שיהיה בהצלחה!

מדריך חדר כושר (בית ספר למאמנים-וינגיט)