PDA

צפה בגרסא המלאה : התקדמות של חודשיים, וכנראה לכרגע סוף המאסה..

dani571
15-03-13, 12:40
שלום לכולם, התחלתי ללכת לחדר כושר בתאריך 17.1.2013 ועד בערך לפני שבוע כי לכרגע אני נאלץ להפסיק להתאמן בגלל שהתחלתי ללמוד לתואר ראשון וכרגע אין לי זמן...
הייתי על משקל 68, גובה 1.70 , היקף ידיים 34 ס"מ.

היום 15.3.2013 אני שוקל 74, גובה 1.70, והיקף ידיים ימין 38 ס"מ, ושמאל 37 ס"מ.
אני מודע לכך שחודשיים זה לא מספיק זמן לפרסם תמונות אבל אני בכול זאת מפרסם כדי להמשיך לקבל מוטיבציה/לקבל הצעות לשיפור. ואגב אני מסיים לכרגע מאסה כי עוד רגע קיץ ואני כבר על אחוז שומן יחסית מכובד ואני מתחיל כבר להיראות סתם שמן...
אוקיי.. אז מה אתם חושבים?
http://www.fastup.co.il/images/58111347.jpg

http://www.fastup.co.il/images/39846641.jpg

the raccoon
15-03-13, 13:44
הצעות לשיפור?
בוז4

שאקד
15-03-13, 15:03
הצעות לשיפור?
בוז4

אתה לא מבין שאתה לא מצחיק?
תפסיק כבר עם ההטרלות המפגרות האלה

alpha
15-03-13, 15:19
תואר ראשון-אויאויאוי
למה אתה לא יכול לשלב?
תפסיקו.הכל עניין של סדר עדיפויות ואפשר לשלב הכל. צאו מזה.גם אני עושה תואר ראשון ואני בטוח שיותר קשה ממה שאתה הולך ללמוד ואני משלב באופן תחרותי ואפשר הכל.אל תוותר לעצמך ! אניאומר את זה בשבלך.בהצלחה

the raccoon
15-03-13, 18:40
אתה לא מבין שאתה לא מצחיק?
תפסיק כבר עם ההטרלות המפגרות האלה

כשהנושא ראוי לזלזול ( או כשבא לי ) אני מטריל
במקרה הזה :
זו לא קבוצת תמיכה . איזה הצעות אפשר להציע לבנאדם שמנמן בלי הרבה מסת שריר?

בוז5 גם לך

dani571
16-03-13, 00:53
כשהנושא ראוי לזלזול ( או כשבא לי ) אני מטריל
במקרה הזה :
זו לא קבוצת תמיכה . איזה הצעות אפשר להציע לבנאדם שמנמן בלי הרבה מסת שריר?

בוז5 גם לך

חוחוחו תקשיב בדרן גדול, בוא נגיד ככה שמהתמונות שלך גם אתה שמנמן לא קטן ולא כזה שרירן גדול סבבה? אני לעומתך מתאמן רק חודשיים, עכשיו תנסה לקלוט את זה - ח-ו-ד-ש-י-י-ם, הגיע? יפה..! לעומתך שאני בטוח שאתה מתאמן תקופת זמן לא קטנה, ו-וואלה לא נראלי שהגעת להישגים מספיק מרשימים כדי להגיד לי משהו סבבה..? מבנאדם בן 23 הייתי מצפה לקצת יותר "חוכמה" ממה שאתה הראת בתגובות שלך, עכשיו אתה יכול להגיד לעצמך בוז6 ולהוסיף לזה כאפת שטות קטנה..

עריכה:
חחחחח אחי אתה מדבר עליי תסתכל אתה חתיכת קציצה וגם בלי יותר מידי שריר... ואחוז כותבים בא' ולא ע'..
http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/539818_606884275994321_930297748_n.jpg

dani571
16-03-13, 01:09
תואר ראשון-אויאויאוי
למה אתה לא יכול לשלב?
תפסיקו.הכל עניין של סדר עדיפויות ואפשר לשלב הכל. צאו מזה.גם אני עושה תואר ראשון ואני בטוח שיותר קשה ממה שאתה הולך ללמוד ואני משלב באופן תחרותי ואפשר הכל.אל תוותר לעצמך ! אניאומר את זה בשבלך.בהצלחה

תקשיב הפסקתי לכרגע כי רק עכשיו התחלתי ללמוד, כשאני ייסתגל קצת ויידע לחלק נכון את הזמן שלי אז בטח שאני יחזור להתאמן פשוט עכשיו אני רוב השבוע חוזר מאוחר הביתה ולא מספיק כלום.. בגלל זה רשמתי שלכרגע הפסקתי... ותודה רבה! (:

the raccoon
16-03-13, 02:04
http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/318657_583799254969490_1985173002_n.jpg
http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/531313_583799224969493_541000677_n.jpg
זה בגלל אחוז השומן הגבוה שאני נמצא בו , בגלל שהתמונה מטושטשת, ובעיקר בגלל שאתה טיפש
יש לי שם יותר מסת שריר מאשר בתמונות האלה רק שאני יותר שמן
כסיל
בוז8
ילד הומו
תמצוץ לי תזין

alpha
16-03-13, 02:49
תקשיב הפסקתי לכרגע כי רק עכשיו התחלתי ללמוד, כשאני ייסתגל קצת ויידע לחלק נכון את הזמן שלי אז בטח שאני יחזור להתאמן פשוט עכשיו אני רוב השבוע חוזר מאוחר הביתה ולא מספיק כלום.. בגלל זה רשמתי שלכרגע הפסקתי... ותודה רבה! (:
אז תנסה לבנתיים הזה, חמישי בערב יש לך ! שישי ושבת !! הינה 3 ימים. ואני בטוח שתוכל למצוא עוד אימון באמצע שבוע..חייב
אל תעשה את הטעות הזו. !!

dani571
16-03-13, 09:52
זה בגלל אחוז השומן הגבוה שאני נמצא בו , בגלל שהתמונה מטושטשת, ובעיקר בגלל שאתה טיפש
יש לי שם יותר מסת שריר מאשר בתמונות האלה רק שאני יותר שמן
כסיל
בוז8
ילד הומו
תמצוץ לי תזין

חחחחח אחי גם אם תוריד ממני את השומן ייתגלה מולך שוורצנגר, לכולנו בחור... עד שזה ייקרה, אתה שמנמן לא פחות ממני, רק שאני מתאמן סה"כ חודשיים :>
והילד מבינינו זה אתה חבר, ולמצוץ לך ת'זין תבקש מאנשים שמנים כמוך לא ממני p:

Squat
16-03-13, 11:57
חחחחח אחי גם אם תוריד ממני את השומן ייתגלה מולך שוורצנגר, לכולנו בחור... עד שזה ייקרה, אתה שמנמן לא פחות ממני, רק שאני מתאמן סה"כ חודשיים :>
והילד מבינינו זה אתה חבר, ולמצוץ לך ת'זין תבקש מאנשים שמנים כמוך לא ממני p:

תסלח לי שאני אומר לך אבל פשוט תשתוק

gorneo1
16-03-13, 14:10
לא הבנתי מה אתה משווה את עצמך לרקון במסת שריר.... :/
אין לך מספיק זמן ולא היה לך מספיק זמן מתחת לברזלים כדי להגיע לעשירית ממנו...
ורקון! אתה קרנף, אבל גם אתה לא מפלצת על אז אל תיפול על הילד...

תמשיך להתאמן גבר ותוך שנה שנה וחצי תעלה תמונות עכשיו אתה עדיין בחיתולים....
בהצלחה.

the raccoon
16-03-13, 15:11
המטרה שלי היא בכלל לא בילדינג . לדעתי אני גדול מידי , וזה שאני גודל בשביל הליפטינג זה סוג של הקרבה
אני לא יוצא עליו בתור מר אולימפיה ומתוך זלזול , אלא כי זה מפגר להעלות לפה תמונות כאלה לדעתי
שעד שיהיה שם אפשרות לתת "הצעות ייעול " (מילא הוא היה שואל על א.ש ) יש לו כמה סיבובים של מסה וחיטוב לעשות ..

gorneo1
16-03-13, 15:18
צודק 100 אחוז, ובדיוק בגלל זה אני אומר שייקח לעצמו עוד איזה שנה וחצי חיטוב מאסה חיטוב מאסה חיטוב בשביל לעצב התחלתי את הגוף...
בהצלחה.

Sahars1996
16-03-13, 15:33
אתה מצמיד

dani571
16-03-13, 20:47
תשמעו אני לא משווה את עצמי אליו ולא כלום, ומין הסתם לא ציפיתי לתגובות של "איזה סוס, קרנף, ענק..." וכ'ו, פשוט לדעתי לתקופת הזמן שאני מתאמן (חודשיים), גדלתי יחסית סבבה לגמרי לעומת אנשים אחרים שאני רואה שגם מפרסמים תמונות אחרי 3 חודשים וגדלו פחות ממני.. התגובות שציפיתי להן זה תגובות יחסיות לזמן שאני מתאמן.. ברור לי שאני בחיתולים ויש לי עוד דרך ארוכה מאוד... פשוט התגובות שציפיתי לקבל זה תגובות על ההתקדמות שלי.. כי לדעתי כן אפשר לראות שיפור, ולקופת זמן כזאת קצרה.. בסדר לא משנה, אפשר לנעול....

CM punk
16-03-13, 20:53
גבר, עם כל הכבוד, לך תרשם לפורום של ערוץ הילדים או משהו כזה.
אתה מתאמן כולה חודשים, טוען שהפסקת כי אין לך זמן, אתה על אחוז שומן מעל 20 (ואני עדין איתך)
אין לך טיפת מסת שריר, מדדת היקף יד אחרי שהצמדת אותו לגוף, ואתה עוד מעלה תמונה? ומה אתה מצפה שיגידו לך? "וואי אחי אתה סוס" ?

תשמע, אם הייתה לך טיפה מהמשמעת של "מכור" אמיתי, לא היית אפילו ממציא תירוצים ואומר שהפסקת להתאמן בגלל ככה וככה.
אני לפעמים, בשביל להספיק להתאמן, מבריז מהעבודה שעה-שעתיים לפני שאני אמור לסיים וזה עוד אחרי שדפקתי 4 אימונים באותו שבוע, שלא נדבר על זה שאני מאחר לאירועים, וכו.

בקיצור, תבוא אלינו עוד שנה, אחרי שהתאמנת ברצף לפחות 4 אימונים בשבוע, ואחרי שיהיו תוצאות
ואז תצפה לתגובות הולמות.

dani571
16-03-13, 21:27
חחח סבבה הבנתי, טעות שלי שפרסמתי פה, הבנתי שזה לא פורום למתחילים, שוב אני אומר, ל-נ-ע-ו-ל...
ו-וואו 20 אחוז שומן מה אתה רציני הגזמת אחושילייי... לפי מה בידיוק הבאת 20 אחוז? אני גג של הגג 18 וגם נראלי שפחות...

dani571
16-03-13, 21:29
ולאלה שאמרו שאני מצמיד את היד, אז תסתכלו טוב, היד אפילו לא קרובה... בכוונה עוד התכופפתי עם היד למטה כדי שייראו שאני לא מצמיד..

dani571
16-03-13, 21:34
אני זוכר כשהייתי בן 16 והתאמנתי 4 חודש וגם היה שיפור, אז פרסמתי פה תמונות ו-וואלה אנשים כן היו מפרגנים, לא הייתה תגובה שלילית אחת, אז הפורום היה נראה אחרת.. היה פה מקום גם ל"סוסים" וגם לאלה שרואים גדילה קטנה ורוצים לקבל קצת מוטיבציה... גועל נפש איזה אנשים יש פה עכשיו.. אתם כאלה הארדקור שלא מוכנים בשום אופן לראות תמונות של מישהו שמתאמן פחות משנה, אז אל תגיבו או שימו את זה בחוקים או משהו שמי שפחות משנה כדאי לו לא לפרסם פה תמונות... בהצלחה לכולכם..

CM punk
16-03-13, 21:46
אל תיקח את אישי,
בתור אחר שמתאמן הרבה שנים, אני רואה תמיד במכון אנשים שעושים מנוי ל 3 חודשים ובאים כמעט כל יום ואחרי ה 3 חודשים פורשים, תראה שאתה מתמיד וזה הופך להיות חלק משיגרת חייך ואז תוכל לראות תוצאות.

אף אחד לא פה יראה תוצאות בלי השקעה, כנ"ל לכל אלה שמבקרים אותך.

AchiliZ
17-03-13, 15:46
גבר אל תיקח אישית כלום שים זין על הכול ועל כולם תיזכור דבר אחד שגם הבחור שאתה חולם שיהיה לך גוף כמו שלו התחיל מאיפשהו וככה כול אחד....אני נירשמתי לחדר כושר לפני 9 חודש וכולם היתסכלו עליי בתור איזה שמוק שלא יודע מה הוא עושה ויסתכלו עליי כאילו wtf מה הוא עושה פה..כמה חודשים אחרי זה כשהעליתי 15 (81 קג)קילו ונישארתי על 11 אחוז שומן (כרגע בדרך ל 8-7 אחוז) כבר כולם התחילו לבוא ולישאול שאלות ולהיתעניין וואללה הרגשה הכי טובה שיש מבטיח לך,שלא נדבר על האזרחות ביכלל.... אז זדיין לחדר כושר אחי ותוכאל כמו שצריך!!

Pamidor
17-03-13, 16:57
לאחר הקטילה שלך בדביבון תצפה לקטילה חוזרת:

לא עלית כמעט במסת שריר כל הפרק זמן תקופה הזו.
עלית בעיקר בשומן בתקופה הזו.
היד שלך בחיים לא תהיה 38, בשום היקף שבעולם, מלאת שומן נוזלים וחסרת מסת שריר.
שהתחלת להתאמן כביכול, כבר אז רואים שיש לך ותק לא קטן בחדר כושר ואל תזיין לי תשכל, אלא אם אם תגיד שאתה מתאמן שנתיים בפארק ציבורי.
שנמשיך?

איך אני אוהב את אלה שאומרים שהם רק מתאמנים חודשיים, משקל התחלתי 70 קילו 1.72 על 10 אחוז שומן, בלי לציין את העובדה שיש להם ותק של שנתיים בחדר כושר.

CM punk
17-03-13, 18:13
משקל התחלתי שלי זה 62 קילו על 1.72 -- 18 אחוז שומן

היום : 84 קילו על 1.72 -- 13-15 אחוז שומן

והתחלתי שלשום

nadavmoore
17-03-13, 19:44
יום אחד מאסה אחושילינג, יום שני חיטוב\יבוש לחתוך עד העצם.
היום זה יום של העמסה אז יש קצת נוזלים.
עצות לשיפור\יעול - תגובות מחמאות מספרי טלפון מנסיכה=ניב ייתקבלו בברכה.

http://up367.siz.co.il/img2/2ztmdno01eye.jpg (http://www.siz.co.il/view/2ztmdno01eye.jpg.htm)

Pamidor
17-03-13, 19:57
יום אחד מאסה אחושילינג, יום שני חיטוב\יבוש לחתוך עד העצם.
היום זה יום של העמסה אז יש קצת נוזלים.
עצות לשיפור\יעול - תגובות מחמאות מספרי טלפון מנסיכה=ניב ייתקבלו בברכה.

http://up367.siz.co.il/img2/2ztmdno01eye.jpg (http://www.siz.co.il/view/2ztmdno01eye.jpg.htm)

אתה צריך לתת לניב את המספר טלפון שלך... הוא עדין מחכה לו בפורום השני.

dani571
17-03-13, 20:12
לאחר הקטילה שלך בדביבון תצפה לקטילה חוזרת:

לא עלית כמעט במסת שריר כל הפרק זמן תקופה הזו.
עלית בעיקר בשומן בתקופה הזו.
היד שלך בחיים לא תהיה 38, בשום היקף שבעולם, מלאת שומן נוזלים וחסרת מסת שריר.
שהתחלת להתאמן כביכול, כבר אז רואים שיש לך ותק לא קטן בחדר כושר ואל תזיין לי תשכל, אלא אם אם תגיד שאתה מתאמן שנתיים בפארק ציבורי.
שנמשיך?

איך אני אוהב את אלה שאומרים שהם רק מתאמנים חודשיים, משקל התחלתי 70 קילו 1.72 על 10 אחוז שומן, בלי לציין את העובדה שיש להם ותק של שנתיים בחדר כושר.

חחח תקשיב, נכון שהחודשיים האלה זה לא החודשיים הראשונים בחיים שלי שאני מתאמן.. התאמנתי במשך שנה וחצי... :):):):) רק שזה היה בין גיל 15.5 ועד גיל 17.. 3 שנים לא התאמנתי, וכמו שאתה מבין מין המאסה שצברתי אז נעלמה ככה שאפשר להגיד שמאז שחזרתי אני כן התאמנתי רק חודשיים.. והיד שלי כן 38.. ברור שאחרי חיטוב זה יירד לאיזה 35-36 בגלל שאני מודע לזה שיש לי לא קצת נוזלים ושומנים, אבל את כול החיטוב הזה אני יכול לעשות בערך בחודש.. לידע הכללי שלך נוזלים אפשר להוריד תוך שבועיים אם לחטב נכון, ושומן, תאמין או לא, אין עליי הרבה.. תשים לב שמה שאתה כביכול רואה כ"שומן" זה בעצם נוזלים... רגע, ואם אני סתם שמן בלי מסת שריר, ממה בידיוק הסקתם שאני מתאמן יותר מחודשיים?

nadavmoore
17-03-13, 22:24
אח שלי אולי אין עליך הרבה שומן, אבל מה שיש עליך אי אפשר לקרוא לזה "מסת שריר" אתה נראה כמו מתאמן מתחיל שבאמת מתאמן חודשיים במכון, אבל לא קרה כלום- קצת התמדה והשקעה וזה יישתפר

dani571
17-03-13, 23:45
אח שלי אולי אין עליך הרבה שומן, אבל מה שיש עליך אי אפשר לקרוא לזה "מסת שריר" אתה נראה כמו מתאמן מתחיל שבאמת מתאמן חודשיים במכון, אבל לא קרה כלום- קצת התמדה והשקעה וזה יישתפר
:):):):) אחי נו זה בידיוק מה שאני מנסה להבהיר פה לכולם! אני סה"כ מתאמן מתחיל ולא אמרתי כלום בקשר לזה שיש לי מסת שריר.. נטו רציתי תגובה על התקדמות קטנה, לא יותר מזה..

OC5702
03-04-13, 19:23
איזה התקדמות , יפה מאוד !