PDA

צפה בגרסא המלאה : אימון בטן

liransh
20-03-13, 01:01
אני כרגע באימון בטן עושה 3 תרגילים מכל תרגיל 3 סטים. העדיפות היא לעשות כמו שאני עושה עכשיו שאני עושה את ה3 סטים של התרגיל ואז עובר לתרגיל הבא או שלשלב בינהם לעשות סט 1 מכל תרגיל כפול 3 פעמים ?
ובכללי בקשר לבטן, ככל שמתקדמים כדאי להעלות את מספר החזרות, או שלהוסיף משקלים ?

liransh
24-03-13, 03:44
מישהו?

gorneo1
24-03-13, 13:08
כמה פעמים בשבוע אתה מתאמן בטן??

liransh
24-03-13, 17:25
פעמיים

gorneo1
24-03-13, 17:45
נראה לי שאתה עושה קצת יותר מידי.
או פחות מידי חזרות בכל סט.
אין סיבה שתעבור 6 7 סטים חזקים.

ואפילו 3 כפול שלושה ימים מסיביים מאוד יתנו תוצאות טובות.

כמה חזרות אתה עושה בכל סט?
איזה תרגילים?

golagol
24-03-13, 20:14
נראה לי שאתה עושה קצת יותר מידי.
או פחות מידי חזרות בכל סט.
אין סיבה שתעבור 6 7 סטים חזקים.

ואפילו 3 כפול שלושה ימים מסיביים מאוד יתנו תוצאות טובות.

כמה חזרות אתה עושה בכל סט?
איזה תרגילים?

שמע אני אמנם חדש בפורום וגם בכללי בכל העניין של פיתוח גוף וקצת יצא לי להסתכל בפורום לקרוא לתבונן וכו....
ובחיים אבל בחיים שלי אפילו לא בחדרי כושר לא שמעתי מאף בן אדם אפילו מתחיל שאתמול התחיל להתאמן שטויות כמו שאתה מדבר ואני מרחם על כל מי שמקשיב לך ,
אני מציע לך להכנס קצת לקילוגרם ולקרוא מאמרים לפני שאתה בטוב ליבך מנסה לעזור לאחרים ,
עכשיו לפותח הדיון ,
3 סטים שלוש חזרות עם תוספת של משקל יעשו את העבודה למרות שגם זה מיותר , הדבר שבאמת יכול לעזור לך לפתח בטן זה סקואט ודדליפט גם מתח יכול לעזור בסופו של דבר לרוב האנשים שמתאמנים יש ריבועים העיקר תגיע לאחוז שומן נמוך ואתה תראה אותם זה הכל .

gorneo1
24-03-13, 21:33
שמע אני אמנם חדש בפורום וגם בכללי בכל העניין של פיתוח גוף וקצת יצא לי להסתכל בפורום לקרוא לתבונן וכו....
ובחיים אבל בחיים שלי אפילו לא בחדרי כושר לא שמעתי מאף בן אדם אפילו מתחיל שאתמול התחיל להתאמן שטויות כמו שאתה מדבר ואני מרחם על כל מי שמקשיב לך ,
אני מציע לך להכנס קצת לקילוגרם ולקרוא מאמרים לפני שאתה בטוב ליבך מנסה לעזור לאחרים ,
עכשיו לפותח הדיון ,
3 סטים שלוש חזרות עם תוספת של משקל יעשו את העבודה למרות שגם זה מיותר , הדבר שבאמת יכול לעזור לך לפתח בטן זה סקואט ודדליפט גם מתח יכול לעזור בסופו של דבר לרוב האנשים שמתאמנים יש ריבועים העיקר תגיע לאחוז שומן נמוך ואתה תראה אותם זה הכל .

אני חושב שאתה מפרש לא נכון את הדברים הנכונים שנאמרו פה.
יתרה מזאת אני בטוח שאתה גלגול של בחור אחר שכבר היה פה בפורום לפי ההטרלה שדחפת פה.
אני מתאמן 15 שנה גבר.
הייתי אלוף הארץ בקראטה ואיגרוף תאילנדי יותר ממה שאתה יודע להגיד סקוואט.
סיימתי קורס מאמנים בזמן שאתה ישנת.
והייתי מדריך לוט"ר בזמני הפנוי בצבא....
לידע כללי
שטויות לא נאמרו פה
הוא שאל על בטן עניתי על בטן.

ונוסף לזה, אף אחד לא טען שסקוואט ודד ליפט לא נותנים בטן.
אבל המיקוד שלהם הוא לא בזה.

בהצלחה בלהטריל.
שחרר!!!

golagol
24-03-13, 22:00
אני חושב שאתה מפרש לא נכון את הדברים הנכונים שנאמרו פה.
יתרה מזאת אני בטוח שאתה גלגול של בחור אחר שכבר היה פה בפורום לפי ההטרלה שדחפת פה.
אני מתאמן 15 שנה גבר.
הייתי אלוף הארץ בקראטה ואיגרוף תאילנדי יותר ממה שאתה יודע להגיד סקוואט.
סיימתי קורס מאמנים בזמן שאתה ישנת.
והייתי מדריך לוט"ר בזמני הפנוי בצבא....
לידע כללי
שטויות לא נאמרו פה
הוא שאל על בטן עניתי על בטן.

ונוסף לזה, אף אחד לא טען שסקוואט ודד ליפט לא נותנים בטן.
אבל המיקוד שלהם הוא לא בזה.

בהצלחה בלהטריל.
שחרר!!!
אני מדבר גם על הדברים שאתה אומר פה וגם על הדברים שאתה אומר בכל הדיונים שנפתחים בפורום , אם זה הידע שקיבלת אחרי כל הדברים שעברת אז..........