PDA

צפה בגרסא המלאה : נאסר אל סונבטי - סרט מלא

אמרון
22-03-13, 13:52
בין הטובים שהיו בהיסטוריה .

לפי מה שהבנתי הוא מת מהרעלה של הכליות , אבל זה גם לא חד משמעי ,
כנראה שהוא צרך יותר מידי חלבון (;

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HbXAlgVGiqs

monster
22-03-13, 14:06
מת לפני יומים.
לקח מקום 2 באולימפיה ב 1997 אם אני לא טועה.
אביו מצרי ואמו מסרביה.
אחד המפלצות.

ThE HummeR
22-03-13, 15:22
הוא גם אלוף ארנולד קלאסיק של שנת 99.

DaSpider
22-03-13, 16:35
מסה מרשימה, אימון מזוויע...

AB6Killer
22-03-13, 19:45
הוא היה פרופסור למשהוא ?!?
לא זכה לכבוד המגיעה לו..

zivgin
22-03-13, 21:08
מה ניסגר?!!? קודם סרג'יו אולבייה, אח"כ מאט דובאל, עכשיו נאסר?!?!

בכל מקרה, R.I.P נאסר, אחד מחלוציי הMASS MONSTER שאפיינו את שנות ה90.
גיל 48 זה ממש צעיר, זה אותו גיל בערך של דוריאן יאטס, קווין לברון, שון ריי וכו... פשוט עצוב.
http://petesteel.com/PRO%27S/nasser%20elotte%20utana.jpg
זה סרטון שלו מאמן ומתאמן מה-3 במרץ, לפני 20 יום..
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=b_SJxIzKkwY
היה נראה בסדר גמור... פשוט חבל!

היה צריך לקחת את מר אולימפיה 97.. אבל נו.. אלו החיים, חובה לראות איזה מפלצת
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ArMtBAjPmtA#!

הודעה מליברוני
http://i50.tinypic.com/23to1l5.png

zivgin
22-03-13, 21:10
הוא היה פרופסור למשהוא ?!?
לא זכה לכבוד המגיעה לו..

היה לו תואר בהיסטוריה, סוציולוגיה ומדעי המדינה.

CM punk
22-03-13, 21:54
כנראה שזה לא צירוף מקרים.. והמחיר הוא כבד בשביל להגיע לרמה הכי גבוהה שיש.

אלברט ברכה
22-03-13, 21:58
מה ניסגר?!!? קודם סרג'יו אולבייה, אח"כ מאט דובאל, עכשיו נאסר?!?!

בכל מקרה, r.i.p נאסר, אחד מחלוציי הmass monster שאפיינו את שנות ה90.
גיל 48 זה ממש צעיר, זה אותו גיל בערך של דוריאן יאטס, קווין לברון, שון ריי וכו... פשוט עצוב.
http://petesteel.com/pro%27s/nasser%20elotte%20utana.jpg
זה סרטון שלו מאמן ומתאמן מה-3 במרץ, לפני 20 יום..
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=b_sjxizkkwy
היה נראה בסדר גמור... פשוט חבל!

היה צריך לקחת את מר אולימפיה 97.. אבל נו.. אלו החיים, חובה לראות איזה מפלצת
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=armtbajpmta#!

הודעה מליברוני
http://i50.tinypic.com/23to1l5.png

עצם זה שהם בחיים זה מפליא, לא ההפך.

יש איזה וידאו כזה על ליפטרים שמתו ממחלות כאלה, הרשימה ככ ארוכה.

the raccoon
23-03-13, 02:25
אני לא מבין איך אפשר להקריב כל כך הרבה בדבר שההכרה שהם מקבלים עליו היא כל כך מעטה

zivgin
25-03-13, 10:52
עצם זה שהם בחיים זה מפליא, לא ההפך.

יש איזה וידאו כזה על ליפטרים שמתו ממחלות כאלה, הרשימה ככ ארוכה.

וכמה מהם לא מתו?
הרשימה כל כך ארוכה שגם ב180 שעות של סרטון לא היה אפשר להראות את כולם.

זה מזכיר לי את אלו בחדר כושר שרואים את כולם מתאמנים x, אבל מספיק ליצן אחד שאומר y ונראה טוב, וכולם ירוצו להאמין לזה.

יש רשימה של 20 אנשים בערך שנפטרנו בסרטון שדיברת עליו(אני מכיר אותו), והוא מכליל אנשים מכל סוגי הספורט שבהם צריכים להראות גדולים כולל הwwf למשל.

אבל אם נחבר את כל הספורטאים בהיסטוריה של הwwf\wcw\בודיבילדינג העולמי
יסתבר שהאנשים האלה הם בקושי 1% במקרה הטוב...

שלא לדבר על כך שאלו שנפטרו, יכלו למות מהרבה דברים אחרים כי אין הוכחה לקשר ישיר.

אמרון
25-03-13, 12:52
וכמה מהם לא מתו?

זה מזכיר לי את אלו בחדר כושר שרואים את כולם מתאמנים x, אבל מספיק ליצן אחד שאומר y ונראה טוב, וכולם ירוצו להאמין לזה.

יש רשימה של 20 אנשים בערך שנפטרנו בסרטון שדיברת עליו(אני מכיר אותו), והוא מכליל אנשים מכל סוגי הספורט שבהם צריכים להראות גדולים כולל הwwf למשל.

הבורות הורגת אותי, כל דבר יש מקשרים לזה שבניגוד יש לך אלפי אנשים שמתים כל יום כתוצאה ישירה מאלכוהול וטאבק וזה מוכח שזה מיזה חד משמעית ועדיין מבלבלים תמוח , אפילו על אבקות חלבון וקריאטין .

meirn
25-03-13, 14:43
וכמה מהם לא מתו?

איך שלא תהפוך את זה תמיד יצא לך שלא בריא להיות מפלצת מסה כזאת, ואני חותם לך שהרבה יותר מ1% חוו בעיות בריאותיות חמורות כתצואה מאורח חייהם.

zivgin
26-03-13, 01:02
איך שלא תהפוך את זה תמיד יצא לך שלא בריא להיות מפלצת מסה כזאת, ואני חותם לך שהרבה יותר מ1% חוו בעיות בריאותיות חמורות כתצואה מאורח חייהם.

ולרוץ על אספלט שעות על בסיס יומי לא הורג את הברכיים? ובכל זאת אף אחד לא אומר כלום ליוסיין בולט
ולשחק משחק ברמת NBA כל 3 ימים במשך מעל 15 שנה לא מתיש את הגוף? ובכל זאת קובי בריינט טס לאיטליה לקבל טיפול "מיוחד" (שם חדש לסטרואידים כנראה) והזרקות וכו... כדי להמשיך לשחק ברמות הגבוהות, ואיך לברון ג'יימס מנער רזה ששוקל 75 קילו ניהיה מפלצת במשקל 115 קילו לדעתך? אכל את התרד שלו?
ובכל זאת אף אחד לא אומר כלום על שחקני NBA ושהם שוחקים את הגוף
ומה לגבי מירוצי אופניים? לאנס אמסטרונג לא השתמש בממתקים וחלה בסרטן? למה על זה לא אומרים כלום?
ובטח מייק טייסון שקל 90 קילו על 9 אחוז שומן בגיל 16 בגלל שהוא אכל את הירקות שלו, אז למה לא אומרים כלום על איגרוף?
ובMMA לא שוברים את הראש וחוטפים פיצוצים לראש? מוחמד עלי לא קיבל פרקינסון בין היתר כתוצאה ממכות בראש? (Dementia pugilistica) למעלה מ15-20 אחוז מהמתאגרפים מקבלים אותה, למה לא אומרים שזה מסוכן?

בקיצור, אנשים קטנים וצרי עין סתם נתפסים לבודיבילדינג, יודע למה? כי הם מפחדים לקום מהכורסא הנוחה שלהם ואין להם כוח כי הם בטלנים! והם מחפשים תירוצים למה הם נראים כמו גוש חרא.
אז נוח להם להגיד על מישהו "אה.. זה כי הוא לוקח ממתקים, אם אני הייתי לוקח גם אני הייתי נראה ככה".
וכדי לשכנע את עצמם הם אומרים: "זה בסדדר.. הוא ימות עוד שנתיים..."

לא שאני מעודד את זה או בעד זה וזה גם לא קשור לפה.
אבל פשוט מעצבן אותי כל הכלומניקים שרצים להאשים סטרואידים כדי להרגיש טוב עם עצמם שהם נראים כמו גוש חרא.
(מבלי לדבר על אף אחד כאן ספציפית)

DaSpider
26-03-13, 07:14
אני לא מחובבי הבודיבילדינג התחרותי, אבל וואלה באמת שאי אפשר לא להסכים עם מה שzivgin כתב, חוץ מהקטע שיוסיין בולט רץ על אספלט חח

כל תחום תחרותי בימינו שואב מבן אדם כל כך הרבה מיץ שזה לא יאומן. ברמה מקצועית אני מניח שזה בכלל טירוף...

ניגרי ענק
26-03-13, 10:52
ולרוץ על אספלט שעות על בסיס יומי לא הורג את הברכיים? ובכל זאת אף אחד לא אומר כלום ליוסיין בולט
ולשחק משחק ברמת nba כל 3 ימים במשך מעל 15 שנה לא מתיש את הגוף? ובכל זאת קובי בריינט טס לאיטליה לקבל טיפול "מיוחד" (שם חדש לסטרואידים כנראה) והזרקות וכו... כדי להמשיך לשחק ברמות הגבוהות, ואיך לברון ג'יימס מנער רזה ששוקל 75 קילו ניהיה מפלצת במשקל 115 קילו לדעתך? אכל את התרד שלו?
ובכל זאת אף אחד לא אומר כלום על שחקני nba ושהם שוחקים את הגוף
ומה לגבי מירוצי אופניים? לאנס אמסטרונג לא השתמש בממתקים וחלה בסרטן? למה על זה לא אומרים כלום?
ובטח מייק טייסון שקל 90 קילו על 9 אחוז שומן בגיל 16 בגלל שהוא אכל את הירקות שלו, אז למה לא אומרים כלום על איגרוף?
ובmma לא שוברים את הראש וחוטפים פיצוצים לראש? מוחמד עלי לא קיבל פרקינסון בין היתר כתוצאה ממכות בראש? (dementia pugilistica) למעלה מ15-20 אחוז מהמתאגרפים מקבלים אותה, למה לא אומרים שזה מסוכן?

בקיצור, אנשים קטנים וצרי עין סתם נתפסים לבודיבילדינג, יודע למה? כי הם מפחדים לקום מהכורסא הנוחה שלהם ואין להם כוח כי הם בטלנים! והם מחפשים תירוצים למה הם נראים כמו גוש חרא.
אז נוח להם להגיד על מישהו "אה.. זה כי הוא לוקח ממתקים, אם אני הייתי לוקח גם אני הייתי נראה ככה".

אבל פשוט מעצבן אותי כל הכלומניקים שרצים להאשים סטרואידים כדי להרגיש טוב עם עצמם שהם נראים כמו גוש חרא.

זיו, אפשר לבקש אותך מההורים?

זה נראה כאילו אני כתבתי את התגובה הזאת

כל מילה - מה כל מילה - כל אות - בניין

meirn
26-03-13, 21:00
ולשחק משחק ברמת nba כל 3 ימים במשך מעל 15 שנה לא מתיש את הגוף? ובכל זאת קובי בריינט טס לאיטליה לקבל טיפול "מיוחד" (שם חדש לסטרואידים כנראה) והזרקות וכו... כדי להמשיך לשחק ברמות הגבוהות, ואיך לברון ג'יימס מנער רזה ששוקל 75 קילו ניהיה מפלצת במשקל 115 קילו לדעתך? אכל את התרד שלו?
ובmma לא שוברים את הראש וחוטפים פיצוצים לראש? מוחמד עלי לא קיבל פרקינסון בין היתר כתוצאה ממכות בראש? (dementia pugilistica) למעלה מ15-20 אחוז מהמתאגרפים מקבלים אותה, למה לא אומרים שזה מסוכן?

נכון מאוד! אני מלא כבוד והערכה כלפי מי שמקדיש את חייו למען חלומו, בין אם זה בודיבילדינג או נהיגת מרוצים. אבל חשוב שידע שהוא מקדיש את חייו.

SaharKazes
27-03-13, 00:47
ולשחק משחק ברמת NBA כל 3 ימים במשך מעל 15 שנה לא מתיש את הגוף? ובכל זאת קובי בריינט טס לאיטליה לקבל טיפול "מיוחד" (שם חדש לסטרואידים כנראה) והזרקות וכו... כדי להמשיך לשחק ברמות הגבוהות, ואיך לברון ג'יימס מנער רזה ששוקל 75 קילו ניהיה מפלצת במשקל 115 קילו לדעתך? אכל את התרד שלו?
ובכל זאת אף אחד לא אומר כלום על שחקני NBA ושהם שוחקים את הגוף
ובMMA לא שוברים את הראש וחוטפים פיצוצים לראש? מוחמד עלי לא קיבל פרקינסון בין היתר כתוצאה ממכות בראש? (Dementia pugilistica) למעלה מ15-20 אחוז מהמתאגרפים מקבלים אותה, למה לא אומרים שזה מסוכן?

אתה מלך.

arbel2
27-03-13, 11:35
זיו לראשות הממשלה.

ודרך אגב:
נאסר עצמו היה ידוע במינונים מאוד מוגזמים והרבה שטויות שהוא היה עושה עם חומרים (אפילו ביחס לשאר המתחרים שלו) אז הכשל בכליה שלו לא מפתיע, אם לא נוקטים באמצעי זהירות יש מחיר לשלם, אין אפס.

אלברט ברכה
27-03-13, 13:08
zivgin, יש הבדל בין החומרים שבילדרים\ליפטרים משתמשים בהם, אני לא רוצה לכתוב שמות, אבל יש כאלה שמשחקים עם בלוטת התריס, כאלה שבסייקל אחד מזהמים את הכבד יותר מ10 שנים של צריכת אלכוהול מוגזמת, כאלה שגורמים לך לדופק 900 כשסך הכל אתה יושב בכורסא ומגרד את הביצה.

אין ספק בכלל שכולם משתמשים, אבל החומרים והמינונים שליפטרים ובעיקר בילדרים משתמשים בהם, הם מאוד מאוד גבוהים ומסוכנים, תוסיף לזה את הדיאטות החריפות, התנודות במשקל, המצאות על אחוזי שומן מאוד מאוד נמוכים, משקל גוף מאוד מאוד גבוה (באוף סיזן אבל אפילו גם בתחרות).
הם קבוצת סיכון הרבה הרבה הרבה יותר גדולה משאר הענפים שעלו כאן.

CM punk
28-03-13, 09:14
zivgin - כל מילה בסלע.

אמרון
31-03-13, 13:52
תגידו מישהו ראה את הסרט?

AchiliZ
31-03-13, 15:44

ואו אחי כבוד!!! אחת התגובות הכי חזקות בפורום בשנים האחרונות וכול מילה בסלע!
הוספתה מעריץ