PDA

צפה בגרסא המלאה : קריאטין בחיטוב - בעד ונגד אחת ולתמיד !!!

ydan2
27-03-13, 00:10
שלום אני כרגע מתחיל חיטוב ....
רכשתי hmb וכרגע מאוד מאוד מתלבט לגבי רכישת קריאטין !

חלק נגד בדעה שאומרים שהוא סופח נוזלים,גורם לעלייה במשקל והוא מסתיר את החיטובים ולא מתאים כלל.
וחלק בעד בדעה שהוא גורם לכוח והתאוששות דבר שצריך בחיטוב עקב החוסר בפחמימות ומאגרי הגליקוגן הדלים.

אחת ולתמיד - מה אתם אומרים יש צורך בקריאטין בחיטוב או לא?!
עזרו לי לצאת מהבלבול ה-****** הזה!!!

sagat12
27-03-13, 00:13
ברגע שאתה מפסיק עם הקריאטין הסיפוח נוזלים נעלם.

מקסימום תיקח תשמין מספיחת נוזלים ותירד באחוזי שומן ואחר כך תפסיק ואז תירד לבד בלי מאמץ גם בזה..

ydan2
27-03-13, 00:17
זה לא "תשמין" אחי...זה "תעלה במשקל" ,הקריאטין לא גורם להשמנה, השאלה שלי היא האם אני אראה את הירידה באחוזי השומן ואראה תוצאות ניכרות לעין או שהקריאטין יטשטש את זה.

לפי מה שהבנתי הקריאטין סופח נוזלים לתא השריר בלבד ולכן אין איתו בעיה בחיטוב.
אני רק מחכה לאנשים יותר מנוסים כדי לחזק את דעתי :-)

יועץ לתוספי תזונה
27-03-13, 11:35
קריאטין לא גורם להשמנה.
עם צריכתו עלולים לעלות קילוגרמים בודדים של נוזלים,שיורדים עם הפסקת המוצר.
לקריאטין היתרונות רבים וחשובים לא פחות במהלך החיטוב.
אם ברצונך לשמור על כח,והתאוששות במהלך החיטוב דבר שיכול לעזור מאוד בשמירה על מסת השריר ולמזער פציעות קריאטין שווה את ה קילו או שניים של נוזלים שבמילא נעלמים עם הפסקת המוצר.

ydan2
27-03-13, 16:24
הקילו שניים האלו של הנוזלים יטשטשו לי את הירידה באוחזי השומן? או שאני אראה תוצאות יפות גם איתו?

גשש בלש
27-03-13, 20:53
בעד, לעזאזל עם הנוזלים

BlueNinja
27-03-13, 22:11
לא רואה בעיה, אתה כולה תעלה נוזלים, חודש לפני הקיץ תפסיק עם הקריאטין וכל הנוזלים יירדו, דווקא אחלה רעיון.

פשוט תצטרך לקבל את הרעיון שלא תוכל לראות באמת כמה התחטבת בגלל הנוזלים.

ydan2
27-03-13, 22:32
לא הבנתיייייי......אז אני יראה את הירידה באחוזי השומן בזמן השימוש בקריאטין או לאאאאא?!

Yope
28-03-13, 10:42
בקיצור מה שהבנתי זה: אתה מחפש קיצורי דרך... איך להגיע חטוב ותותח לקיץ..
נסה לתפוס את זה יותר כדרך חיים ותראה שזה כבר לא ישנה לך כל הספיחת נוזלים הזאת ובסופו של דבר תגיע עם גוף אדיר
חג שמח

ydan2
28-03-13, 11:13
בקיצור מה שהבנתי זה: אתה מחפש קיצורי דרך... איך להגיע חטוב ותותח לקיץ..
נסה לתפוס את זה יותר כדרך חיים ותראה שזה כבר לא ישנה לך כל הספיחת נוזלים הזאת ובסופו של דבר תגיע עם גוף אדיר
חג שמח

לא קשור אח שלי...אני מחפש דרך להתחתב ולהוריד באחוזי השומן מבלי לאבד מסת שריר יקרה !!!
מה שבטוח שאם זאת לא הייתה דרך חיים בשבילי לא היה באמת מעניין אותי הקילו נוזלים האלו.
אני פשוט רוצה לשמוע מאנשים שכב ניסו ועברו את תהליך החיטוב עם הקריאטין ולדעת באמת אם רואים את החיטוב והירידה באחוזי השומן תוך כדי השימוש בקריאטין.

Kosher
28-03-13, 11:15
למה צריך קריאטין בחיטוב? קריאטין משמש לעליה במסת שריר וכוח סתם בזבוז כסף
אם אתה רוצה לשמור על מסת שריר בחיטוב פשוט תאכל נכון..

BlueNinja
28-03-13, 15:45
באמת שיש לך רמה בהבנת הנקרא שואפת ל0, איך לעזאזל מהתגובות כאן לא הצלחת להבין אם זה טוב או רע?!

ydan2
28-03-13, 19:23
הבנתי שאני יספח נוזלים לשריר ושקריאטין טוב מאוד לחיטוב!
מה שעוד לא ענו לי זה אם אצליח לראות את הירידה באחוזי השומן (לדוגמא: קוביות בבטן וחזה יותר בולטים ) במשך השימוש בקריאטין בחיטוב או רק שאני אפסיק איתו אז אני יראה !

BlueNinja
28-03-13, 21:08
רק כשתפסיק ותרד את הנוזלים שצברת תראה באמת כמה התחטבת.

sagat12
29-03-13, 20:15
http://israelbody.com/showpost.php?p=6005&postcount=9
מצאתי את זה תקרא ותגיד מה החלטת

ydan2
31-03-13, 08:26
http://israelbody.com/showpost.php?p=6005&postcount=9
מצאתי את זה תקרא ותגיד מה החלטת

תשמע אחי האת פה משהו מעניין מאודדדדדדדד!!!
יש בדברים האלו המון דברים חכמים והגיוניים ....נראה לי שאוותר על הקריאטין ברגע זה.
אתחיל את החיטוב ונראה התקדמות , תודה.