PDA

צפה בגרסא המלאה : פחמימה פשוטה

Kosher
28-03-13, 08:47
אפשרי לצרוך פחמימות פשוטות סביב היום בשביל להשלים ערכים ?
כי הבנתי שפחמימות מורכבות הופכות בסופו של דבר לפשוטות אחריי שהם מתעכלות

Kosher
28-03-13, 16:20
33 צפיות בלי תגובה?

MrT
29-03-13, 11:29
השאלה שלך לא ברורה אחי, כשאתה אומר להשלים ערכים למה אתה מתכוון? אתה לא מגיע לכמות מספקת של פחמימות ביום ואתה רוצה להשלים אותם בפחמימות פשוטות ? כלומר מתוקים? או כל דבר אחר?

מדריך חדר כושר (בית ספר למאמנים-וינגיט)

Kosher
29-03-13, 12:17
בדיוק אחי, שתייה מתוקה וכל זה..

MrT
29-03-13, 17:10
לא יעיל לדעתי אחי, פחמימות מורכבות להבדיל מפשוטות עשירות יותר בסיבים תזונתיים והרבה יותר בריאים מפחמימות פשוטות. כמובן שלא צריך להגזים ואפשר לאזן בין השניים אבל להשלים את הערכים שלך עם מתוקים, טוב בטוח לא ייצא מזה. תעשה מאמץ ותשתדל להגיע להגיע לערכים שאתה צריך, לא חסר מזון שהוא עשיר בפחמימות ואם אין לך את האפשרות הזאת תקנה גיינר (בהנחה כמובן שאתה במסה).

Kosher
29-03-13, 18:49
ואם אני צורך מספיק סיבים תזונתיים? או צורך את הפחמימות הפשוטות מפירות?

MrT
30-03-13, 02:25
פירות זו חלופה טובה יותר ממתקים וג׳אנק, אבל אם המטרה שלך היא להגיע לערך מסויים של פחמימות יהיה לך קשה מאוד להגיע לזה עם פירות (אלא אם כן חסר לך ממש מעט).

MrT
30-03-13, 02:35
אגב, סתם שתדע, במסה האחרונה שלי חלק גדול מהפחמימות שצרכתי היו מפחמימות פשוטות, ואני לא מדבר איתך על מתוקים או ג׳אנק אלא על על פסטה ואורז פשוט לא מחיטה מלאה, בשלבים הסופיים של המסה חטפתי כאב בטן שנמשך כחודש שלם, עשיתי את כל הבדיקות האפשריות עד שהגעתי לרופא גסטרו שאמר לי שככל הנראה הכאבים הנובעים מצריכה מרובה של פחמימות פשוטות. הוא לא קבע את זה כעובדה אבל הוא לא היחיד שאמר לי את זה וסבלתי רצח בגלל השטות הזאת, בקיצור מה שאני מנסה לומר לך זה לא להגזים עם הפחמימות הפשוטות, תעשה לך תפריט מאוזן שמשלב את שתיהם.

Kosher
30-03-13, 02:51
כרגע פסח זו בעיה..
אחריי פסח אני יצרוך הרבה ש"ש..
תודה רבה על העזרה אחשלי.

יועץ לתוספי תזונה
31-03-13, 14:13
המלצתי היא שהן בחיטוב והם במסה לשמור על אוכל איכותי .
להימנע מג'אנק ומשקאות מתוקים גם במסה.
לא חסרים דרכים אחרות להשלים קלוריות ולא חסרים דרכים אחרות להנות מאוכל.כמובן שמידי פעם מותר להנות מצ'יטים ולהנות.

Kosher
31-03-13, 19:45
אתה יכול לתת רעיונות לדרכים להשלים קלוריות? חוץ מגיינר.

gin
31-03-13, 20:16
אוכל. ממה אתה מצפה שיגיעו קלוריות?

Kosher
31-03-13, 21:54
איזה אוכל?

gin
31-03-13, 22:33
אורז,פסטה, שיבולת שועל, פתיתים, לחם, תפוח אדמה, עדשים,קוסקוס, גרגירי חומוס, ברנפלקס וכו'. ואם אתה חייב פחמימה פשוטה יותר אז עדיף פירות, כפית של דבש או ריבה.