PDA

צפה בגרסא המלאה : קריאטין כתוספת לחיטוב.

itayQT
29-03-13, 21:51
אהלן, יש לי מספר שאלות.
חבר שלי שהוא מתאמן כבר הרבה זמן הציע לי לקחת יחד איתו קריאטין, אך יש לי מס' שאלות.
אני כרגע בחיטוב, אני רץ, עושה אירובי, ועושה גם אימוני כוח חזקים.
השאלה שלי שהאם אני אראה תוצאות מהר? זה יעזור לי לרדת באחוזי שומן?
הקריאטין לא יגרום לי לעלות במשקל?
מכיוון שיש לי מן פחד כזה לעלות במשקל, הייתי בערך 90 קילו (גיל 14) כיום אני 70 קילו (גיל 14, תכף 15) והפחד שלי בעיקר הוא לעלות במשקל. אני התחלתי לא מזמן (חצי שנה) להתחיל לעשות אימוני כוח בחדר כושר, עם מאמן כושר אישי, ואני הפכתי את הספורט לדרך חיים, אני לא מחפש איך להתחטב לקיץ כי זה באמת לא מעניין אותי.. אני בהחלט רוצה גוף יפה, אבל בעיקר בכדי להוכיח לעצמי שכן עשיתי את השינוי הזה עם עצמי ובחיצוניות.
אז ככה, הקריאטין לא יגרום לי לעלות במשקל? אם במידה והקריאטין אכן יעזור לי, ואני אשתמש בו לדוגמה במשך חודש שלם, לאחר מכן אני אפסיק - כל מה שנגרם בעזרת הקריאטין יעלם ויהפוך לשומן? (אם מה שאני אומר שטיות אל תתעצבנו או משהו, אני פשוט לא מבין ובדיוק בגלל זה הגעתי הנה).
אז ככה.
1. הקריאטין לא יגרום לי לעלות במשקל? לא במשך הלקיחה של הקריאטין וגם לאחר שאני אפסיק, אני לא אעלה במשקל וכל מה שקרה יהפוך לשומן?

2. הקריאטין יעזור לי לרדת באחוזי שומן כמו שצריך ולא לאבד מסת שריר?

3. אני לוקח גם אבקת חלבון מי גבינה, זה בסדר לשלב?

4. בתום השימוש של הקריאטין, אני אמשיך להתאמן ולעשות אימוני כוח, כל מה שהקריאטין עשה ושיפר (מסת שריר וכד') ואני אמשיך לעשות אימוני כוח ואירובי - כל זה לא ייעלם?

5. תוך כמה זמן רואים תוצאות? בחודש הראשון כבר רואים תוצאות?

6. 100% זה לא משמין? :)

מקווה לקבל תשובות, בהחלט סליחה על החפירה אך זה באמת נושא שאני רוצה לדעת עליו כמה שיותר לעומק. תודה רבה לעוזרים!

MrT
30-03-13, 02:56
1. הקריאטין יגרום לספיחת נוזלים שתתבטא לכל היותר בעליה של קילו-שתים, לא מדובר בשומן אלא בנוזלים ולכן שתסיים לצרוך את הקריאטין, הקילו-שתים האלה ייעלמו.
2. הקריאטין לא יעזור לך להוריד באחוז שומן. על קצה המזלג - תפקידו של הקריאטין זה לשפר את הכוח שלך (להפוך אותך לחזק יותר), לצמצם את זמן ההתאוששות שלך בין סט לסט ועוד. בקיצור זה תוסף מעולה שיעזור לך בתקופת מסה לעלות במסת השריר ובתקופת החיטוב לאבד כמה שפחות יותר שריר (כל זה בהנחה שאתה אוכל כמו שצריך).
3. אין בעיה לשלב.
4. בתקופת מסה, המסה שצברת בעקבות השימוש בקריאטין נשמרת אך הכוח יורד. באשר אלייך, הכוח יירד, את המסה תוכל לשמר אם תאכל כמו שצריך (לשמר באופן מוחלט לא תוכל, אלא אם כן תשתמש בתוסף שהמטרה שלו זה למנוע תהליכים קטבולים כמו hmb לדוגמא וגם במקרה הזה לדעתי האישית זה לא יהיה שימור מוחלט אבל אין ספק שזה יעזור לך מאוד).
5. קשה לי להגיד לך ואני לא חושב שמישהו פה יוכל לתת לך תשובה חד משמעית, זה משתנה בין אדם לאדם
6. 1,000,000,000% לא משמין ואני ממליץ לך לקרוא מאמרים על קריאטין לפני שאתה רוכש אותו, יש גם פה באתר כמה מאמרים בעברית ונוחים לקריאה
7. כל הכבוד אחי שיהיה בהמון הצלחה

מדריך חדר כושר (בית ספר למאמנים-וינגיט)

itayQT
30-03-13, 12:16
1. הקריאטין יגרום לספיחת נוזלים שתתבטא לכל היותר בעליה של קילו-שתים, לא מדובר בשומן אלא בנוזלים ולכן שתסיים לצרוך את הקריאטין, הקילו-שתים האלה ייעלמו.
2. הקריאטין לא יעזור לך להוריד באחוז שומן. על קצה המזלג - תפקידו של הקריאטין זה לשפר את הכוח שלך (להפוך אותך לחזק יותר), לצמצם את זמן ההתאוששות שלך בין סט לסט ועוד. בקיצור זה תוסף מעולה שיעזור לך בתקופת מסה לעלות במסת השריר ובתקופת החיטוב לאבד כמה שפחות יותר שריר (כל זה בהנחה שאתה אוכל כמו שצריך).
3. אין בעיה לשלב.
4. בתקופת מסה, המסה שצברת בעקבות השימוש בקריאטין נשמרת אך הכוח יורד. באשר אלייך, הכוח יירד, את המסה תוכל לשמר אם תאכל כמו שצריך (לשמר באופן מוחלט לא תוכל, אלא אם כן תשתמש בתוסף שהמטרה שלו זה למנוע תהליכים קטבולים כמו hmb לדוגמא וגם במקרה הזה לדעתי האישית זה לא יהיה שימור מוחלט אבל אין ספק שזה יעזור לך מאוד).
5. קשה לי להגיד לך ואני לא חושב שמישהו פה יוכל לתת לך תשובה חד משמעית, זה משתנה בין אדם לאדם
6. 1,000,000,000% לא משמין ואני ממליץ לך לקרוא מאמרים על קריאטין לפני שאתה רוכש אותו, יש גם פה באתר כמה מאמרים בעברית ונוחים לקריאה
7. כל הכבוד אחי שיהיה בהמון הצלחה

מדריך חדר כושר (בית ספר למאמנים-וינגיט)
תודה רבה לך!
אשמח לשמוע עוד תשובות מאנשים שמבינים כמוך.
תודה.

sagat12
30-03-13, 16:52
http://israelbody.com/showpost.php?p=6005&postcount=9

itayQT
30-03-13, 21:03
מהיכן זה לקוח? וכיצד אני אדע שזה אכן נכון ומידע של מישהו שאכן מבין בתחום?

יועץ לתוספי תזונה
31-03-13, 14:07
קריאטין סופח נוזלים לתאי השריר זה "ההשמנה" היחידה שהוא גורם לה.מדובר בקילו שניים של נוזלים.
ישנם אנשים שאפילו לא עולים את זה.

קריאטין הינו תוסף התזונה הנחקר ביותר ונימצא באין ספור מחקרים שמשפר את הכוח ומסייע בעלייה במסת השריר.
דבר שחשוב הן במסה והן בחיטוב.
היתרונותיו של הקריאטין חשובות אף יותר בחיטוב שכן הגוף כתוצאה ממצב קטבולי מאבד כוח ושריר הקריאטין יכול לסייע לגוף לשמור על חלק מהכוח והשריר.
לדעתי ולדעת רבים אחרים קריאטין הינו תוסף הפלא שנחוץ גם בחיטוב וגם במסה.
חשוב לזכור שיחד עם שימוש המוצר חשוב מאוד לצרוך כמות נאותה של נוזלים על מנת למנוע התייבשות,שכן קריאטין סופח נוזלים לתאי השריר.
ההמלצה על גלון מים ביום.(3 ליטרים)