PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה בבניית תפריט למסה נקייה

viper8232
01-04-13, 20:33
גיל - 16
משקל - 48
גובה - 1.60

תפריט (מסה נקייה):
ה bmr שלי הוא 1418. הכפלתי ב 1.2 הוספתי 300 של האימונים ויצא 2000. הוספתי לזה עוד 500 למסה נקייה ויוצא 2500 קלוריות.
אני צריך שתעזרו לי להוסיף עוד קלוריות כי לא הגעתי ל 2500.

ארוחת בוקר:
דגני בוקר קורנפלקס – 2 כוסות
חלב 1% - 1 כוס

ארוחת עשר:
2 פרוסות לחם עם חומוס

ארוחת צהריים:
2 כוסות אורז
חזה עוף – 150 גרם
ירקות

ארוחה לפני אימון:
תפוח

ארוחה אחרי אימון:
בננה

ארוחת ערב:
ביצה – 1 / טונה
סלט
2 פרוסות לחם + גבינה

ערכים סופיים:
קלוריות: 1700
חלבון: 98.5
שומן: 23.6
פחמימות: 261.5
כולסטרול: 551.5
סיבים תזונתיים: 22.3

אורי
02-04-13, 08:59
נראה כמו תפריט רעבבבב
רק מלקרוא נהייתי רעבבב

TheUnreal
02-04-13, 14:27
הייתי מחליף את החומוס בקוטג' או משהו דומה, ותפוח לפני אימון לפי דעתי מיותר (רמת הסוכר עולה ואז יורדת, תלוי כמה זמן משך האימון שלך)
עוד משהו הייתי מוסיף לבננה מנת חלבונים קטנה משהו כמו יוגורט..

בהצלחה. :)

dor1987
02-04-13, 19:18
תקשיב זה לא תפריט למסה... בזמן חיטוב אני אוכל יותר מזה...
אני אתן לך כמה טיפים לשיפור התפריט... אבל תזכור אני לא מקצועי וזה מידע כללי וטני ממליץ ללכת לתזונאית.
אז ככה:
ארוחת בוקר- אני ממליץ על כמות של 60 גרם קורנפלקס הסוכ המועדף עלי הוא פייבר 1 עם חלב 3% שומן לא 1%.
ארוחת עשר - 2 פרוסות לחם מלא עם 125 גרם קוטג 3% וירק
צהריים- בסדר גמור רק תדאג לאכול לפחות 2 ירקות
לפני אימון- עדיף בננה או 2-3 תמרים
אחרי אימון - בננה זה טוב אבל זה מנש לא נחשב ארוחה הארוחה אחרי אימון אמורה להיות ארוחה מלאה כמו למשל קופסאת טונה במים עם 4 פרוסות לחם מלא ו 2 ירקות ו30 גרם שקדים לא קלויים. תחליף לטונה זה יכול להיות 250 גרם קוטג. .. או שייק חלבונים
ארוחה לפני שינה- 60 גרם קורנפלקס עם חלב

תזכור חביבי בשביל לגדול צריך לאכול אין דבר כזה מסה נקייה... הגוף צריך הרבה מזון כדי להתפתח....
כמו שאמרתי אני לא מקצוען בתחום ותמיד מומלץ להתייעץ עם תזונאית

BlueNinja
02-04-13, 21:57
תקשיב זה לא תפריט למסה... בזמן חיטוב אני אוכל יותר מזה...
אני אתן לך כמה טיפים לשיפור התפריט... אבל תזכור אני לא מקצועי וזה מידע כללי וטני ממליץ ללכת לתזונאית.
אז ככה:
ארוחת בוקר- אני ממליץ על כמות של 60 גרם קורנפלקס הסוכ המועדף עלי הוא פייבר 1 עם חלב 3% שומן לא 1%.
ארוחת עשר - 2 פרוסות לחם מלא עם 125 גרם קוטג 3% וירק
צהריים- בסדר גמור רק תדאג לאכול לפחות 2 ירקות
לפני אימון- עדיף בננה או 2-3 תמרים
אחרי אימון - בננה זה טוב אבל זה מנש לא נחשב ארוחה הארוחה אחרי אימון אמורה להיות ארוחה מלאה כמו למשל קופסאת טונה במים עם 4 פרוסות לחם מלא ו 2 ירקות ו30 גרם שקדים לא קלויים. תחליף לטונה זה יכול להיות 250 גרם קוטג. .. או שייק חלבונים
ארוחה לפני שינה- 60 גרם קורנפלקס עם חלב

תזכור חביבי בשביל לגדול צריך לאכול אין דבר כזה מסה נקייה... הגוף צריך הרבה מזון כדי להתפתח....
כמו שאמרתי אני לא מקצוען בתחום ותמיד מומלץ להתייעץ עם תזונאית

הסתכלת בכלל על הנתונים שלו?! הוא שוקל 48! מבחינת קלוריות הוא בסדר גמור, תקשיב להודעה הראשונה ותוסיף לארוחה אחרי אימון שייק חלבון \ טונה

dor1987
02-04-13, 23:49
הסתכלת בכלל על הנתונים שלו?! הוא שוקל 48! מבחינת קלוריות הוא בסדר גמור, תקשיב להודעה הראשונה ותוסיף לארוחה אחרי אימון שייק חלבון \ טונה

כן... הסתכלתי... אבל הבחור מציג בעיה שהוא רוצה 2500 קלוריות
התפריט שנתתי לו זה בערך 2500 אומנם הוא צריך לעשות התאמות קטנות שיתאים לו.. אבל על פי מה שהוא הציג שהוא רוצה זה בסדר גמור... תקן אותי אם אני טועה..