PDA

צפה בגרסא המלאה : עלייה במסה

i.sh.
03-04-13, 14:56
קראתי בפורום לפני קצת זמן שחמאת בוטנים זה טוב לעלייה במסה ולהשלמת קלוריות.
אפשר לקבל עוד עצות למוצרי מזון בעלי ערך קלורי גבוה ובריאים? טחינה גם טוב?

AchiliZ
03-04-13, 15:00
טחינה טוב חמאה גם,שמן זית,שיבולת שועל ,גרנולה,עדשים,אגוזים שקדים לא חסר...

Kosher
03-04-13, 17:16
אם יש לך אבוקדו זה גם מצויין בשביל להשלים קלוריות, טעים בריא וים קלוריות, הבעיה שלא תמיד יש

gin
03-04-13, 18:03
קראתי בפורום לפני קצת זמן שחמאת בוטנים זה טוב לעלייה במסה ולהשלמת קלוריות.
אפשר לקבל עוד עצות למוצרי מזון בעלי ערך קלורי גבוה ובריאים? טחינה גם טוב?

השלמה של קלוריות ממה? פחמימה? שומן? חלבון? אתה יכול גם כל היום לאכול חמאת בוטנים ולקבל המון קלוריות מזה.

i.sh.
03-04-13, 18:40
השלמה של קלוריות ממה? פחמימה? שומן? חלבון? אתה יכול גם כל היום לאכול חמאת בוטנים ולקבל המון קלוריות מזה.

התכוונתי לשומנים איזה אפשר וטוב לאכול. והתשובות כאן ענו לי על כך, אא"כ יש עוד משהו. תודה

gin
03-04-13, 20:39
חלבה. ואם חמאת בוטנים- אז קלאסית ללא סוכר ולא הרגילה שמוכרים ברוב הסופרים, אחרת לא עשית כלום בזה.

gin
03-04-13, 20:41
התכוונתי לשומנים איזה אפשר וטוב לאכול. והתשובות כאן ענו לי על כך, אא"כ יש עוד משהו. תודה

חלבה. ואם חמאת בוטנים- אז קלאסית ללא סוכר ולא הרגילה שמוכרים ברוב הסופרים, אחרת לא עשית כלום בזה.

i.sh.
03-04-13, 23:11

טוב שאמרת לי עד עכשיו אכלתי מה שיש. אני רואה כאן אצלי שרשום קלאסית, אבל ברכיבים יש גם סוכר, זה בסדר? או שצריך שיהיה כתוב במפורש ללא סוכר?
וחלבה- צריך גם ללא סוכר או שהרגילה בסדר?

Kosher
04-04-13, 17:04
זה לא חשוב עם סוכר או בלי, פשוט זה לא בריא סוכר..

gin
05-04-13, 23:45
טוב שאמרת לי עד עכשיו אכלתי מה שיש. אני רואה כאן אצלי שרשום קלאסית, אבל ברכיבים יש גם סוכר, זה בסדר? או שצריך שיהיה כתוב במפורש ללא סוכר?
וחלבה- צריך גם ללא סוכר או שהרגילה בסדר?

יש את החמאת בוטנים של b&d קצת פחות טעימה, אבל כמעט הכי טבעית שיש.

MrT
06-04-13, 14:52
יש את החמאת בוטנים של b&d קצת פחות טעימה, אבל כמעט הכי טבעית שיש.

ברוב המוצרים יש סוכר, גם באלו שרשום מופחת בסוכר, שים לב שלא רשום הרבה זה הכל. שים לב שהיחס בין השומן הלא רווי לשומן הרווי יהיה לטובת השומן הלא הרווי. בחמאת בוטנים b&d אם אני לא טועה יש בערך 54 גרם שומן שמתוכם 10 גרם שומן רווי, זה נחשב לסביר ובסדר.

מדריך חדר כושר (בית ספר למאמנים-וינגיט)

i.sh.
25-04-13, 08:19
טוב, ממתי שהתחלתי לאכול נכון יותר לעלייה במסה, יותר שומנים בפרט, עליתי בערך 8 קילו, ובעיקר הבטן גדלה- התחלתי ב 89-90 היקף, והיום 96, מרגיש קצת בטטה. והאמת ששאר ההיקפים לא ממש גדלו- היד בערך בסנטים אחד. ככה זה אמור להיות?