PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה בנוגע למסה

TalBeHa123
06-04-13, 11:03
אני עכשיו במסה ואני אוכל משו כמו 2800 קלוריות (לפי הנתונים שלי זה מה שאני צריך בישביל מסה) אני אוכל באוחות מסודרות משו כמו 3גדולות 1-2 קטנות .
אני עולה במשקלים ובמשקל והכל טוב ויפה אבל אני תמיד מלא והבטן נפוכה מהאוכל ואני כמעט ולאא מרגיש רעב ואני אוכל רק כי אני צריך בישביל המסה.
זה אמור להיות ככה? אפשר לעשות משו ?

Kosher
06-04-13, 11:40
לאט לאט הקיבה שלך תגדל, אתה לא היית רגיל לאכול כמויות כאלה של אוכל...

TalBeHa123
06-04-13, 12:37
לאט לאט הקיבה שלך תגדל, אתה לא היית רגיל לאכול כמויות כאלה של אוכל...

כן גמאני חשבתי אבל זה נמשך כבר כמר חודשים ולא מרגיש שום הבדל....

MrT
06-04-13, 14:42
כן גמאני חשבתי אבל זה נמשך כבר כמר חודשים ולא מרגיש שום הבדל....

תקשיב אחי, אני הייתי בדיוק כמוך, בכלל הקיבה שלי קטנה ותקופת מסה לפחות בהתחלה זה סוג של סבל בשבילי, אוכל כי אתה צריך לאכול ולא כי אתה רעב. כמו שהבחור מעליך אמר, לאט לאט הקיבה גודלת ומתרגלים, תן לזה זמן. מה שכן, אני מניח שאתה שם דגש על פחמימות, חלבונים ושומנים ואתה גומר את היום עם השינים, אל תוותר על ירקות ועל מים, זה חשוב, אל תזניח אותם.

מדריך חדר כושר (בית ספר למאמנים-וינגיט)

gin
06-04-13, 20:22
אני עכשיו במסה ואני אוכל משו כמו 2800 קלוריות (לפי הנתונים שלי זה מה שאני צריך בישביל מסה) אני אוכל באוחות מסודרות משו כמו 3גדולות 1-2 קטנות .
אני עולה במשקלים ובמשקל והכל טוב ויפה אבל אני תמיד מלא והבטן נפוכה מהאוכל ואני כמעט ולאא מרגיש רעב ואני אוכל רק כי אני צריך בישביל המסה.
זה אמור להיות ככה? אפשר לעשות משו ?

קודם כל, לאכול רק כל 3-4 שעות. תן לרמות סוכר בגוף לרדת ולהתאזן מארוחה לאורחה. בהנחה שאתה אוכל את כמות הפחמימות שאתה צריך לאכול, אז הבטן שלך תמיד תיהיה נפוחה, צריכה מוגברת של פחמימות בשילוב צריכת נוזלים גבוהה גורמת לנפיחות, זה סימפטום של מסה וזה קורה לכולם.