PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלות בנוגע לחיטוב הגוף

ron6789
08-04-13, 16:05
שלום לכולם שמי רון אני בן 17 מתל אביב אני שוקל 67, גובה 1.72
אני מתאמן 3 חודשים חיטוב לא ממש ראיתי תוצאות טובות, לא הקפדתי כמו שצריך על האימונים ועל התזונה. אני רוצה להתחיל תוכנית חדשה לקראת הקיץ, רוצה לשרוף שומן ולחזק את הבטן
בבקשה מי שיכול לעזור עם הצעות לתפריטים ולאימונים !!

אורי
08-04-13, 16:45
שלום לכולם שמי רון אני בן 17 מתל אביב אני שוקל 67, גובה 1.72
אני מתאמן 3 חודשים חיטוב לא ממש ראיתי תוצאות טובות, לא הקפדתי כמו שצריך על האימונים ועל התזונה. אני רוצה להתחיל תוכנית חדשה לקראת הקיץ, רוצה לשרוף שומן ולחזק את הבטן
בבקשה מי שיכול לעזור עם הצעות לתפריטים ולאימונים !!

תפחית 500 קלוריות מהיומית+ אירובי ואימונים...

ron6789
08-04-13, 17:02
מספיק 2000 קלוריות ליום או שצריך פחות?

stavnim5
08-04-13, 19:36
ככל שתחסיר קלוריות ככה המטרה שלך תגיע מהר יותר

אורי
08-04-13, 19:47

תעלה תמונות...

Yope
08-04-13, 21:34
stavnim מציע לך בעצם לאכול 300 קלוריות ביום במשך חודשיים וככה תהיה מוכן לקיץ (או ללוויה)
בכל מקרה תלך לגוגל תרשום "מחשבון BMR" תכפיל את התוצאה שתצא לך ע"פ הנתונים שתזין ברמת הפעילות היומית שלך (1.2\1.35\1.5.....וכו'...) ומהתוצאה הזו, תפחית בין 500 ל 800 קלוריות (בחירה שלך) ותרכיב תפריט לפי מדריכים שיש באתר הזה ותחלק ארוחות.

טיפ: אם בחרת 500 הפחתה תנסה לשלב אירובי בימים שאתה לא מתאמן, נניח 3 פעמים בשבוע. אם בחרת ב 800 קלוריות תנסה להימנע מאירובי לחודש הראשון מלבד לאירובי התאוששות אחרי אימון (כחצי שעה אני מאמין)
תשתדל להגיע ל3 שבועות ואני מאמין שתוכל לסחוב לחודש, ואז תצטרך להרכיב תוכנית תזונה חדשה ע"פ המשקל החדש שהגעת אליו ל3-4 שבועות הבאים שבהם אתה תוסיף גרעון נוסף (הפעם קטן ולא בהגזמה) עם תוספת אירובי לפי בחירתך במאמץ בינוני+ (תבדוק מה הדופק האופטימלי לשריפת שומן בשבילך)

אם יש למישהו איפה לתקן אותי אני אשמח, בכל מקרה אם לא הבנת משהו, תשאל!

ron6789
09-04-13, 15:47
stavnim מציע לך בעצם לאכול 300 קלוריות ביום במשך חודשיים וככה תהיה מוכן לקיץ (או ללוויה)
בכל מקרה תלך לגוגל תרשום "מחשבון BMR" תכפיל את התוצאה שתצא לך ע"פ הנתונים שתזין ברמת הפעילות היומית שלך (1.2\1.35\1.5.....וכו'...) ומהתוצאה הזו, תפחית בין 500 ל 800 קלוריות (בחירה שלך) ותרכיב תפריט לפי מדריכים שיש באתר הזה ותחלק ארוחות.

טיפ: אם בחרת 500 הפחתה תנסה לשלב אירובי בימים שאתה לא מתאמן, נניח 3 פעמים בשבוע. אם בחרת ב 800 קלוריות תנסה להימנע מאירובי לחודש הראשון מלבד לאירובי התאוששות אחרי אימון (כחצי שעה אני מאמין)
תשתדל להגיע ל3 שבועות ואני מאמין שתוכל לסחוב לחודש, ואז תצטרך להרכיב תוכנית תזונה חדשה ע"פ המשקל החדש שהגעת אליו ל3-4 שבועות הבאים שבהם אתה תוסיף גרעון נוסף (הפעם קטן ולא בהגזמה) עם תוספת אירובי לפי בחירתך במאמץ בינוני+ (תבדוק מה הדופק האופטימלי לשריפת שומן בשבילך)

עשיתי מחשבון bmr יצא לי 1733 קלוריות עכשיו מה עושים עם ההכפלה שאמרת לא הבנתי?

stavnim5
10-04-13, 16:03
בכל מקרה תלך לגוגל תרשום "מחשבון bmr" תכפיל את התוצאה שתצא לך ע"פ הנתונים שתזין ברמת הפעילות היומית שלך (1.2\1.35\1.5.....וכו'...) ומהתוצאה הזו, תפחית בין 500 ל 800 קלוריות (בחירה שלך) ותרכיב תפריט לפי מדריכים שיש באתר הזה ותחלק ארוחות.

כן אחי תגזים עוד קצת 100 קל' ליום
ליצן

MoRan515
11-04-13, 12:29

זה לא מדוייק מה שאתה אומר.. זה נורא באוויר
למישהו שלא כל כך מבין יכול לפרש את זה כ"לאכול כמה שפחות ואני מסודר"

אבל האמת היא שהדרך היחידה שבה אתה תחטב כמו שצריך היא להחסיר 500 קלוריות מה rmr שלך.. לאט לאט שלושה שבועות ראשונים ותראה איך הולך לך.
במצב התקין אתה אומר להוריד חצי קילו בשבוע, זה על הנייר..אבל יש הרבה משתנים בדרך
העיקר שתראה תוצאות :)

בסוף כשתרצה לשרוף עוד שומנים בהדרגה ולאט תעלה את האיזון השלילי..וגם תעשה אירובי בעצימות בינונית.

בקיצור כמו שכתבו לך כאן לפני, סתם חפרתי

stavnim5
11-04-13, 13:16
זה לא מדוייק מה שאתה אומר.. זה נורא באוויר
למישהו שלא כל כך מבין יכול לפרש את זה כ"לאכול כמה שפחות ואני מסודר"

אבל האמת היא שהדרך היחידה שבה אתה תחטב כמו שצריך היא להחסיר 500 קלוריות מה rmr שלך.. לאט לאט שלושה שבועות ראשונים ותראה איך הולך לך.
במצב התקין אתה אומר להוריד חצי קילו בשבוע, זה על הנייר..אבל יש הרבה משתנים בדרך
העיקר שתראה תוצאות :)

בסוף כשתרצה לשרוף עוד שומנים בהדרגה ולאט תעלה את האיזון השלילי..וגם תעשה אירובי בעצימות בינונית.

בקיצור כמו שכתבו לך כאן לפני, סתם חפרתי
מסכים איתך עניתי יותר מידי באוויר, בכל מקרה אני התחלתי חיטוב על גירעון של 500 ואחרי שראיתי שאני מסתדר עשיתי גירעון של 900 תוך כדי שמירה על גרמים של חלבון ושומן.
יש אנשים שמסוגלים גם להיות על דל פחמימה(40 גרם פחמימה) שומרים על הגרמים של החלבון והשומן ואוכלים 1200 קל' יש להם תוצאות מהירות יותר אבל לא כל אחד היה רוצה את זה.
אתה צריך להכיר את הגוף שלך ולראות איך אתה מסתדר..
בהצלחה :)