PDA

צפה בגרסא המלאה : דרישת החלבון בחול לעומת הארץ

golagol
20-04-13, 12:06
הסתכלתי קצת באתרים כמו bodybuilding כאלה ואחרים והצריכת חלבון שלהם היא הרבה הרבה יותר גדולה מהצריכה שאומרים שצריך למפתחי גוף כאן בארץ ,
למשל בארץ הדרישה היא 2 גרם לכל קילו משקל גוף ,
בחול זה 2 גרם לכל פאונד , זאת אומרת שאם בן אדם שוקל 60 קילו (132 פאונד ) בחול הדרישה היא 264 גרם ביום
ובארץ הוא יאכל רק 120 גרם חלבון ביום .
עכשיו אני לא מבין מזה הטמטום הזה ואיך זה הגיוני אשמח אם מישהו יסביר לי את זה ?

gorneo1
20-04-13, 14:07
פה בארץ נוהגים לחפף, זה למה אין באמת מתחרים רציניים פה בארץ.
המפתחי גוף הרציניים אוכלים סביב 4 גרם חלבון לקילו. זה מה שנקרא לקחת את הכל בחשבון, מה שלא אומרים לך זה שזה תלוי ברמה ובכמה אימונים. ויותר מזה התזונה שלהם מתבססת מבחינת קלוריות בעיקר על חלבון.
בפועל לפי מחקרים אין סיבה להכניס יותר מ2 גרם לקילו. יותר מזה וזה כבר מסוכן לכליות.
אישית אני לוקח משהו בין 2-4 תלוי בימים לפי אימונים....

חוץ מזה באמריקה הכל גדול יותר.
אני אישית נוטה להסתכל עליהם בתור דוגמא ולא אלינו והם אומרים 4 אז 4.... רק תשתה מלא מים ותעשה המון אירובי כדי לאזן את הגוף ולנקות את הכבד והכליות אחרת מהר מאוד זה הופך ממשתלם למשלם.... :)

בהצלחה

אלברט ברכה
20-04-13, 14:24
המפתחי גוף הרציניים אוכלים סביב 4 גרם חלבון לקילו. זה מה שנקרא לקחת את הכל בחשבון, מה שלא אומרים לך זה שזה תלוי ברמה ובכמה אימונים. ויותר מזה התזונה שלהם מתבססת מבחינת קלוריות בעיקר על חלבון.
בפועל לפי מחקרים אין סיבה להכניס יותר מ2 גרם לקילו. יותר מזה וזה כבר מסוכן לכליות.

אני אישית נוטה להסתכל עליהם בתור דוגמא ולא אלינו והם אומרים 4 אז 4.... רק תשתה מלא מים ותעשה המון אירובי כדי לאזן את הגוף ולנקות את הכבד והכליות אחרת מהר מאוד זה הופך ממשתלם למשלם.... :)

בהצלחה

עזוב שזיינת פה את המוח בצורה חריפה.... איפה המחקרים האלה בדיוק?

golagol
20-04-13, 14:43

בהצלחה

יש לי שאלה בלי קשר אשמח אם תאכל לענות לי עליה ,
איזה בשר אתה אוכל בדרך כלל? והאם אתה פשוט מכין ביום ראשון לכל השבוע ושם במקרר או כל יום מכין ואוכל ישר מהמחבט או תנור או מה שלא יהיה ?