PDA

צפה בגרסא המלאה : פעם בשבוע להוריד קלוריות

Kosher
20-04-13, 20:42
שמעתי שכדאי פעם בשבוע להוריד בחצי את הקלוריות כדי לגרום לגוף לא להתרגל...
מה אתם חושבים על זה?

Silva
20-04-13, 21:12
מה הבעיה פשוט להכניס מינוס (-)500 קלוריות ממה שאתה שורף ביממה?

Kosher
20-04-13, 21:26
לא הבנת את השאלה שלי... לא שאלתי איך להוריד, שאלתי אם זה טוב..

gin
20-04-13, 21:27
שמעתי שכדאי פעם בשבוע להוריד בחצי את הקלוריות כדי לגרום לגוף לא להתרגל...
מה אתם חושבים על זה?

להתרגל למה?

Kosher
20-04-13, 21:31
קראתי איזה מאמר והיה רשום:
"חשוב מאוד – אדפציה תזונתית והורמונלית

הגוף שלנו הוא יצירה מדהימה של אמנות אבולוציונית. הוא מסתגל לכל דבר כמעט. על מנת להמשיך להתקדם ולצבור מסת שריר וכוח, תיאלצו 'לרמות' את מכניזם הרגולציה (ויסות) הטבעי של הגוף. תעשו זאת על ידי חיתוך כמות המזון (קלוריות, חלבון, מיקרו-נוטריאנטים, הכל) בחצי או אפילו יותר, אחת לשבוע. המטאבוליזם של אקטומורף נוטה להיות יותר 'אדפטיבי' (סתגלתני), ולכן הייתי ממליץ להקפיד לעשות זאת אחת לשבוע. זה 'יזעזע' את גופכם וימנע דאון-רגולציה קלורית והורמונלית."

Silva
20-04-13, 23:07
קראתי איזה מאמר והיה רשום:
"חשוב מאוד – אדפציה תזונתית והורמונלית

הגוף שלנו הוא יצירה מדהימה של אמנות אבולוציונית. הוא מסתגל לכל דבר כמעט. על מנת להמשיך להתקדם ולצבור מסת שריר וכוח, תיאלצו 'לרמות' את מכניזם הרגולציה (ויסות) הטבעי של הגוף. תעשו זאת על ידי חיתוך כמות המזון (קלוריות, חלבון, מיקרו-נוטריאנטים, הכל) בחצי או אפילו יותר, אחת לשבוע. המטאבוליזם של אקטומורף נוטה להיות יותר 'אדפטיבי' (סתגלתני), ולכן הייתי ממליץ להקפיד לעשות זאת אחת לשבוע. זה 'יזעזע' את גופכם וימנע דאון-רגולציה קלורית והורמונלית."

מתכוונים שאתה צריך להוריד בכמות הקלוריות שלך.
אחת לשבוע אתה מודד את ה bmr שלך ומוריד יותר קלוריות.
ז"א אם אתה שורף 2000 קלוריות ביום, תכניס 1500 קלוריות ביום, אחרי שבוע תמדוד שוב את ה bmr שלך כי אתה תרד במשקל וכל פעם אתה צריך להכניס -500.
ברגע שהגעת ל- 1500 bmr, תוריד ל- 1000 וכך הלאה.

Kosher
20-04-13, 23:15
לא לא אחי, מדברים פה על תקופת מסה.. הגוף מתרגל לכמות גדולה של קלוריות ופעם בשבוע צריך לתת לגוף שינוי קטן..

Silva
21-04-13, 01:22
לא לא אחי, מדברים פה על תקופת מסה.. הגוף מתרגל לכמות גדולה של קלוריות ופעם בשבוע צריך לתת לגוף שינוי קטן..

בעקרון תנסה, אולי זה נכון אולי לא.
אם אתה רואה שאין שינוי תחזור לשגרה הרגילה.
בפיתוח גוף אין שחור או לבן, יש המון תאוריות.
למשל : יש אנשים שטוב להם לעבוד על בטן כל יום ויש אנשים שלא טוב להם לעבוד על בטן כל יום אלא פעמיים - שלוש בשבוע, גג.
מה שעובד על אחרים לא בהכרח יעבוד עליך ולהפך.
אתה רק צריך לנסות.