PDA

צפה בגרסא המלאה : שימו לב מה חושבים עלינו בעולם

SiX PACK
14-04-07, 13:02
זה פוסט שפורסם ב bb.com אולי עכשיו אנשים יבינו למה אני לא נהנה להגיד מחוץ לארץ שאני יהודי ואני גר בישראל.

אתם לא חייבים אפילו לקרוא את המאמאר, רק תקראו את התגובות ותבינו לבד...

http://forum.:):):):):):):):):):):):):):):):):)/showthread.php?t=2273121

נכון שהאמריקאים נורא אוהבים אותנו, אבל תמיד יהיו אלו שישנאו אותנו.

toxicity
14-04-07, 13:09
מה אתה מתבייש שאתה יהודי? שאיזה טמבל אחד יקלל אותך? במקומך הייתי מגיב שמה משתיק את כל הילדים המסכנים האלה שמה..

Homie
14-04-07, 13:13
אני לא מבין מה הקטע הזה, כאילו מה לא ידעתם שכולם שונאים את כולם,
אתם מדברים כאילו יש פה אחוות יהודים במדינה שלנו, הישראלים שלנו
שונאים את הישראלים שלנו, שנאה הרבה יותר גדולה מאשר כל אידיוט בעולם,
והאמריקאים שונאים אמריקאים והשחורים שונאים את השחורים והסינים את הסינים
ואני שונא אותכם, למישהו אכפת ? לא, לכו תביא ביד או משהו ותירגעו קצת.

angrymofo
14-04-07, 13:52
למען האמת יש שם שני אנשים שלא אוהבים יהודים, והשאר או שתקפו אותם או שהשאירו תגובה סתמית שלא בעד מפרסם הדיון...
ודרך אגב, האמריקאים לא אוהבים אותנו. לאמריקאים יש אינטרס פוליטי עצום שיראל תהיה בצד שלהם, ובגלל זה נראה כאילו שהם אוהבים אותנו.

shahaflol
14-04-07, 13:59
זה פוסט שפורסם ב bb.com אולי עכשיו אנשים יבינו למה אני לא נהנה להגיד מחוץ לארץ שאני יהודי ואני גר בישראל.

אתם לא חייבים אפילו לקרוא את המאמאר, רק תקראו את התגובות ותבינו לבד...

http://forum.:):):):):):):):):):):):):):):):):)/showthread.php?t=2273121

נכון שהאמריקאים נורא אוהבים אותנו, אבל תמיד יהיו אלו שישנאו אותנו.
מה אתה מצפה שיקרה כשאתה לא אומר שאתה יהודי מישראל , שהמשתמשים האנטישמים שביניהם לא יקללו אותך, שתוכל להסתדר איתם? למה שתרצה להסתדר עם אותם משתמשים שמכפישים את היהודים?
אני באמת מתקשה להבין למה אתה לא אומר שאתה יהודי.

Night_Wolf
14-04-07, 14:10
הינה אמריקאי שמרחם על הפלסטינים אני מתאר לעצמי רק לפי הכותרת
Evil jews
חחחחחחחח לא היה לי כוח לקרוא את מה שהמושתן רשם בכל מיקרה סיקספאק אני הייתי עונה לו

ככה "כןןןןןןןן אני יהודי ואנחנו רוצחים אללה בשר פלסטיני על האש רוצה לטעום ?יריתי היום במשפחה שלה אם RPG איך?נכון נחמד:jockey: " רק כדי לשגע אותם עוד יותר שיאכלו תלב אחי קנאים מסריחים זה בטח אחד אמריקאי שהיתאסלם אך איך אני שונא תאנשים האלה חחחחח פשוט טינופת יאלה שיבוא עוד אחד כמו המלישוביץ הזה שישפד עוד כמה מוסלמים קיצוניים :1eye:

SiX PACK
14-04-07, 14:11
מה אתה מצפה שיקרה כשאתה לא אומר שאתה יהודי מישראל , שהמשתמשים האנטישמים שביניהם לא יקללו אותך, שתוכל להסתדר איתם? למה שתרצה להסתדר עם אותם משתמשים שמכפישים את היהודים?

זה לא שאני לא אומר, אני פשוט לא יוצא בהצהרות ולא צועק את זה..

מי שקרוב אלי יודע, מי שלא לא, צריך לדעת. באינטרנט זה עוד בסדר, אבל בחיים האמיתיים אין שום ספק שעדיף לא לצעוק שאתה יהודי ברחוב.

יש יל חבר שפיצצו אותו מכות בצרפת, רק בגלל שהוא יהודי ולמד שם בבית ספר יהודי..

חיקו לו מחוץ לבית הספר וזיינו אותו מכות... עכשיו הוא בארץ כבר כמה שנים אחרי שההורים שלו החליטו לעזוב את צרפת בגלל האנטישמיות שיש שם..

SiX PACK
14-04-07, 14:13
הינה אמריקאי שמרחם על הפלסטינים אני מתאר לעצמי רק לפי הכותרת
Evil jews
חחחחחחחח לא היה לי כוח לקרוא את מה שהמושתן רשם בכל מיקרה סיקספאק אני הייתי עונה לו

ככה "כןןןןןןןן אני יהודי ואנחנו רוצחים אללה בשר פלסטיני על האש רוצה לטעום ?יריתי היום במשפחה שלה אם RPG איך?נכון נחמד:jockey: " רק כדי לשגע אותם עוד יותר שיאכלו תלב אחי קנאים מסריחים זה בטח אחד אמריקאי שהיתאסלם אך איך אני שונא תאנשים האלה חחחחח פשוט טינופת יאלה שיבוא עוד אחד כמו המלישוביץ הזה שישפד עוד כמה מוסלמים קיצוניים :1eye:

חחחחחחח בשר פלסטיני על האש הרגת אותי.. כמה גרם חלבון למאה גרם יש בזה ? :1eye:

OMRI-TURBO
14-04-07, 14:15

בפורומים שאני משתתף בהם בפוליקה(באנגלית) יש לזה שם פשוט מאוד, שמתשמשים בו די הרבה. SELF HATER.

OMRI-TURBO
14-04-07, 14:19
זה לא שאני לא אומר, אני פשוט לא יוצא בהצהרות ולא צועק את זה..

מי שקרוב אלי יודע, מי שלא לא, צריך לדעת. באינטרנט זה עוד בסדר, אבל בחיים האמיתיים אין שום ספק שעדיף לא לצעוק שאתה יהודי ברחוב.

יש יל חבר שפיצצו אותו מכות בצרפת, רק בגלל שהוא יהודי ולמד שם בבית ספר יהודי..

חיקו לו מחוץ לבית הספר וזיינו אותו מכות... עכשיו הוא בארץ כבר כמה שנים אחרי שההורים שלו החליטו לעזוב את צרפת בגלל האנטישמיות שיש שם..

בגרמניה האנטישמיות תהיה גדולה ב10 שנים הקרובות, אין לך מה לחפש שם.
זה רק עניין של זמן עד ששלטון ימני קיצוני יעלה ,כאשר גרמניה תהיה קרובה להרס עקב הריבוי הטבעי וההגירה המוסלמית. לאירופאים יש ריבוי טבעי שלילי, זה אומר שיותר מתים מאשר נולדים כל שנה, למוסלמים יש פי8 ריבוי טבעי יותר גדול. ברגע שיהיה רוב מוסלמי המדינה לא תוכל להמשיך להתקיים,הדמוקרטיה המטופשת הזאת שהביאה את הבעיה המוסלמית תקרוס, והציבור הגרמני יבין שאם לא יהיה שינוי קיצוני הסוף שלו יבוא. במקרה הזה יעלה ימין קיצוני,שלא יטיב עם אף זר במדינה.

SiX PACK
14-04-07, 14:21
זה רק עניין של זמן עד ששלטון ימני קיצוני יעלה ,כאשר גרמניה תהיה קרובה להרס עקב הריבוי הטבעי וההגירה המוסלמית. לאירופאים יש ריבוי טבעי שלילי, זה אומר שיותר מתים מאשר נולדים כל שנה, למוסלמים יש פי8 ריבוי טבעי יותר גדול. ברגע שיהיה רוב מוסלמי המדינה לא תוכל להמשיך להתקיים,הדמוקרטיה המטופשת הזאת שהביאה את הבעיה המוסלמית תקרוס, והציבור הגרמני יבין שאם לא יהיה שינוי קיצוני הסוף שלו יבוא. במקרה הזה יעלה ימין קיצוני,שלא יטיב עם אף זר במדינה.

אני לא זר, אני יליד ואזרח גרמניה...

בלי קשר לזה אתה צודק, וזה ממש עצוב..

Night_Wolf
14-04-07, 14:26

אז הבעיה באירופה כרגיל היא המוסלמים זאת האנטישמיות האמיתית..
בשנים האחרונות שהייתי באנגליה ובצרפת פשוט נידהמתי שפריז ולונדון הפכו להיות בירת אפגניסטן...
הכי טוב ליסוע לארצות הברית :jockey:

Exhibit
14-04-07, 14:32
תמיד יהיו אנשים שישנאו יהודים, מה זה משנה?
כל מה שהם יכולים לעשות זה להגיב כמה שהם שונאים אותנו, אבל הם יהודים שישראל תשאר ישראל ותמיד, אבל ת-מ-י-ד יהיו יהודים.
שילכו להזדדיין כי אנחנו טובים מהם.

shahaflol
14-04-07, 14:33
אז הבעיה באירופה כרגיל היא המוסלמים זאת האנטישמיות האמיתית..
בשנים האחרונות שהייתי באנגליה ובצרפת פשוט נידהמתי שפריז ולונדון הפכו להיות בירת אפגניסטן...
הכי טוב ליסוע לארצות הברית :jockey:

הבעיה באירופה היא שאף אחד לא מבין שבני אדם לא משתנים. אז כרגע טוב, ואפשר להתמודד עם הקיצוניים. ברגע שהמצב ידרדר, אנשים יתחילו לחפש את מי להאשים במצב כי הם ממורמרים. במקרה הזה, מאשימים אותנו. אח"כ יאשימו מיעוט אחר. מעטים האנשים שלא מחפשים להאשים את החלש ברגע של קושי. במצב שהחברה שלנו נמצאת בו כיום, אין סיכוי סברגע של משבר לא יאשימו את המיעוטים, זה טבוע בחברה.

OMRI-TURBO
14-04-07, 15:30
אני לא זר, אני יליד ואזרח גרמניה...

בלי קשר לזה אתה צודק, וזה ממש עצוב..

כל עוד אתה יהודי אתה זר. מה אתה חושב קרה בגמרניה הנאצית? אתה חושב שלמישהו היה איכפת אם היית יליד גרמניה? גם כושי וערבי יכולים להיות ילידי גרמניה.
ערביי ישראל הם ילידי ישראל,למישהו כאן איכפת מהם?
בקיצור זה לא המקום לידה שמשנה זה השייכות שלך. אתה יהודי,שום דבר לא יכול לשנות את זה, אז במקום שתתבייש בעצמך תבין שזה מה שאתה,נולדת להורים יהודים.

ran_z
14-04-07, 15:45
העולם הזה מסריח מניו יורק ועד רפיח,
איפה שלא תסתובב, תמיד תמצא לך אויב,
אלו הם חבלי מולדת ואני רוצה לרדת,
עם שחורים או לבנים, נמות כולנו גזענים

יובל מנדלסון (שייגעצ), לא היה יכול לנסח את זה יותר טוב.

noobit
14-04-07, 15:47
כנראה לא הבנת תאשכול הוא צוחק על זה שמאשימים אותנו בהכל ואנשים שם סתם מגיבים צוחקים לא ממש שונאים אותנו ראו משו כזה

Eagle
14-04-07, 15:52
הבעיה באירופה היא לא עם מהגרים, אלא עם מהגרים שמחצינים את היותם מהגרים.
אירופה היא יבשת ליברלית, לבנה, ונוצרית; כשבאים מהגרים מוסלמים לדוגמא ומתלבשים כאילו הם באפגניסטאן, ומשריצים עשרות ילדים ומדברים בשפת האם שלהם אז יש כאן בעיה, וללא ספק זו פצצת זמן מתקתקת.
אבל כל עוד אתה יהודי\מוסלמי\בודהיסטי, אבל נטמע באוכלוסיה ולא נבדל ממנה, לא תיהיה לך בעיה.
כשאני אהגר לגרמניה, או כל מדינה אירופאית אחרת, אני אטמע באוכלוסיה ולא אלך עם שרשר של מגן דוד ואצעק בעברית.

shahaflol
14-04-07, 16:11
אירופה היא יבשת ליברלית, לבנה, ונוצרית; כשבאים מהגרים מוסלמים לדוגמא ומתלבשים כאילו הם באפגניסטאן, ומשריצים עשרות ילדים ומדברים בשפת האם שלהם אז יש כאן בעיה, וללא ספק זו פצצת זמן מתקתקת.
אבל כל עוד אתה יהודי\מוסלמי\בודהיסטי, אבל נטמע באוכלוסיה ולא נבדל ממנה, לא תיהיה לך בעיה.
כשאני אהגר לגרמניה, או כל מדינה אירופאית אחרת, אני אטמע באוכלוסיה ולא אלך עם שרשר של מגן דוד ואצעק בעברית.

אתה ממש מתכחש להיסטוריה. התגובה שלך ממש תמימה, אני מתפלא שקיימים יהודים עם דיעה כזו בארץ.
נכון, כשהמצב טוב, כמו שכבר אמרתי, אז אין בעית שנאה גדולה. אתה באמת חושב שכשהמצב ידרדר, לא תהיה שנאה כלפי הזרים? כלפי היהודים ש"נטמעו" באוכלוסיה? מה אתה חושב קרה בגרמניה הנאצית?? אתה חושב שלקחו רק את היהודים שמתאימים לסטריאוטיפ, אלה שמובדלים מהחברה? לא. פה גם היה קושי לאוכלוסיה המקומית בגרמניה, מכיוון שהיהודים הגרמנים אותם הכניסו לגטאות, למכונת עבודה ולמחנות השמדה לא נראו שונה מכל גרמני אחר.
אם אתה רוצה לנסות על בשרך או על בשר משפחתך, בבקשה, תהגר מפה. נראה אם בעתיד, כשהמצב יחמיר, אתה תישאר בדיעה שלא יקרה לכם כלום אם תטמעו שם.
להיסטוריה יש נטיה לחזור על עצמה.

SiX PACK
14-04-07, 16:17

כל מילה בסלע...

Eagle
14-04-07, 16:19
אתה ממש מתכחש להיסטוריה. התגובה שלך ממש תמימה, אני מתפלא שקיימים יהודים עם דיעה כזו בארץ.
נכון, כשהמצב טוב, כמו שכבר אמרתי, אז אין בעית שנאה גדולה. אתה באמת חושב שכשהמצב ידרדר, לא תהיה שנאה כלפי הזרים? כלפי היהודים ש"נטמעו" באוכלוסיה? מה אתה חושב קרה בגרמניה הנאצית?? אתה חושב שלקחו רק את היהודים שמתאימים לסטריאוטיפ, אלה שמובדלים מהחברה? לא. פה גם היה קושי לאוכלוסיה המקומית בגרמניה, מכיוון שהיהודים הגרמנים אותם הכניסו לגטאות, למכונת עבודה ולמחנות השמדה לא נראו שונה מכל גרמני אחר.
אם אתה רוצה לנסות על בשרך או על בשר משפחתך, בבקשה, תהגר מפה. נראה אם בעתיד, כשהמצב יחמיר, אתה תישאר בדיעה שלא יקרה לכם כלום אם תטמעו שם.

בעבר היה ריכוזים גדולים מאד של חרדים במדינות אירופה, במיוחד בפולין שם הקהילה היהודית הייתה חזקה מאד, ואף כאילו היה מדינה יהודית בתוך פולין, כנ"ל גם בגרמניה.

אבל אני בכלל לא התכוונתי לדבר על המצב לפני 50 שנה, אני מדבר על המצב כיום.
כיום בשנת 2007 אם אתה תסע לגרמניה ולא תתנהג כמו מהגר ותדבר בעברית, אתה תקבל יחס שווה, ולא תחוש ותטופל כשונה.

ואין לך מה להתווכח על זה, מוכח.

DMX
14-04-07, 16:23

היא לא תחזור על עצמה ב300 שנה הקרובות תיהיה בטוח

shahaflol
14-04-07, 16:26
בעבר היה ריכוזים גדולים מאד של חרדים במדינות אירופה, במיוחד בפולין שם הקהילה היהודית הייתה חזקה מאד, ואף כאילו היה מדינה יהודית בתוך פולין, כנ"ל גם בגרמניה.

אבל אני בכלל לא התכוונתי לדבר על המצב לפני 50 שנה, אני מדבר על המצב כיום.
כיום בשנת 2007 אם אתה תסע לגרמניה ולא תתנהג כמו מהגר ותדבר בעברית, אתה תקבל יחס שווה, ולא תחוש ותטופל כשונה.

ואין לך מה להתווכח על זה, מוכח.

אני לא יודע אם לבכות או לצחוק. "מוכח" אתה גם כותב בסוף, בלי ביסוס, בלי כלום. שום דבר ממה שאמרת לא מוכח.

אתה מתעלם ממה שאני אומר לך. אז היום המצב טוב, אז האנטישמיות "על אש קטנה" ( היא עדיין קיימת, וכבר היו בגרמניה כמה וכמה גילויי אנטישמיות השנה). ככה זה היה תמיד, המצב טוב- אין סיבה לבוא בטענות בפני המיעוט. מתחילים קשיים - האנטישמיות גוברת. זה יקרה והוויכוח כאן מיותר לגמרי. תמשיך להתעלם, תתנהג בתמימות, וזה רק יכה בך חזק יותר כשאתה לא מוכן.

dmx, אני לא יודע מתי זה יקרה, אבל זה יקרה. ההסטוריה חוזרת על עצמה כבר עכשיו. אם אתה לא יכול לראות את זה, אתה בבעיה. ההבדל הוא שכרגע יש לנו מדינה בעוד שלפני כן לא. זה גלגל שאתה לא יכול לעצור. אנחנו חיים כרגע בדפוס התנהגות דומה לדפוס שהיה לפני שתי מלחמות העולם הקודמות. אני לא יודע באיזה שלב אנחנו, מתקדם או לא, וזה גם לא משנה.

Eagle
14-04-07, 16:29
אני לא יודע אם לבכות או לצחוק. "מוכח" אתה גם כותב בסוף, בלי ביסוס, בלי כלום. שום דבר ממה שאמרת לא מוכח.

אתה מתעלם ממה שאני אומר לך. אז היום המצב טוב, אז האנטישמיות "על אש קטנה" ( היא עדיין קיימת, וכבר היו בגרמניה כמה וכמה גילויי אנטישמיות השנה). ככה זה היה תמיד, המצב טוב- אין סיבה לבוא בטענות בפני המיעוט. מתחילים קשיים - האנטישמיות גוברת. זה יקרה והוויכוח כאן מיותר לגמרי. תמשיך להתעלם, תתנהג בתמימות, וזה רק יכה בך חזק יותר כשאתה לא מוכן.

לא יודע מה איתך, אני מדבר כאחד שגר בגרמניה תקופה של שנה, ותקופה של חצי שנה בצ'כיה.
רוב ההתקפות האנטישמיות כמו שכתבתי היו נגד יהודים מוחצנים זאת אומרת, חרדים, גני ילדים יהודים וכו'.

לא שזה בסדר, חס וחלילה, זה אפילו נורא ויש למגר את התופעה הזו, אך זה בדיוק מחזק את הדעה שלי.

SiX PACK
14-04-07, 16:33
לא יודע מה איתך, אני מדבר כאחד שגר בגרמניה תקופה של שנה, ותקופה של חצי שנה בצ'כיה.
רוב ההתקפות האנטישמיות כמו שכתבתי היו נגד יהודים מוחצנים זאת אומרת, חרדים, גני ילדים יהודים וכו'.

לא שזה בסדר, חס וחלילה, זה אפילו נורא ויש למגר את התופעה הזו, אך זה בדיוק מחזק את הדעה שלי.

איפה אתה גר עכשיו..? ומה עשית שם..? אתה דובר את השפה?

Guy_Malka
14-04-07, 16:35
מי הם ביכלל באימא שלי מה יש לך תיראה על מה אתה מדבר... ילדיי כאפות עם שפם בר מיצווה אמריקאים מפגרים עם חננה באף שנוסעים כול יום על סקאט יכולים לדבר על ההישראלים ביכלל? פחחחחח וואלה תיהיה בריא בצחוק אל תגיד את זה :boxing:

Eagle
14-04-07, 16:35
איפה אתה גר עכשיו..? ומה עשית שם..? אתה דובר את השפה?

זה היה ממש מזמן, בגיל 10.
למדתי בבית ספר אמריקאי .
גרתי במספר מקומות בעולם בגלל שאבא עבד במשרד החוץ.

shahaflol
14-04-07, 16:36

ואתה באמת חושב שזה לא יחמיר? כשהימין הקיצוני יתחזק שם, כל יהודי, גם אלה שהשתלבו בחברה, יסבלו. אז כרגע אנחנו בתקופה רגועה, תקופה כזו היתה גם בגרמניה לפני שהפכה להיות נאצית, ואנשים טענו כמוך - האנטישמיות היא נגד היהודים המוחצנים - אני באמת צריך לציין שהם נוכחו לדעת שטעו?

פאוור ליפתר
14-04-07, 16:37
זה בגלל השמאלנים, הם עשו ליהודים שם של פחדנים,
ברגע שאתה אומר שאתה יהודי אז אולי 99 אחוז ישר יחשבו שאתה איזה פראייר מטומטם.
הכל בגלל השמאלנים שהישתלטו על השלטון ועושים לנו סטיגמה של פראיירים מטומטמים.

:disgust:

Eagle
14-04-07, 16:38
ואתה באמת חושב שזה לא יחמיר? כשהימין הקיצוני יתחזק שם, כל יהודי, גם אלה שהשתלבו בחברה, יסבלו. אז כרגע אנחנו בתקופה רגועה, תקופה כזו היתה גם בגרמניה לפני שהפכה להיות נאצית, ואנשים טענו כמוך - האנטישמיות היא נגד היהודים המוחצנים - אני באמת צריך לציין שהם נוכחו לדעת שטעו?

זה יחמיר ללא ספק, בתחומי ההגירה, ובתחומי תפיסת השב"חים.
כלומר יהיה קשה מאד להכנס למדינה לכדי מגורים, את התחזקות התופעה הזאת אתה יכול לראות במנדינות סקנדינביה, במיוחד בדנמרק, שאוהדת מאד את ישראל .

מתן18
14-04-07, 16:40
ואני שונא אותכם, .

זה הדדי,תהיה בטוח:diractor:

Elevation
14-04-07, 19:51
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אתם כ"כ טיפשים שזה מוציא את כל הכיף לצחוק עלייכם! לא הבנתם שמה שהוא רשם זה בצחוק, וכולם הגיבו לו בצחוק! זאת פריצה מדעית חיובית, והוא אומר בציניות של הפוך על הפוך, בעד ישראל! (כאילו שזה דבר שמובן מאליו שהוא חיובי, ופירש אותו רע, כי זה מה שלכאורה תמיד עושים לישראל!)

וכולם מגיבים: "יהודים ארורים, הוציאו את כל הכיף מבדיקה רגילה שבה דוחפים לך אצבע לתחת....."

שמעו, אולי הם צודקים, טימטום צריך למגר..... מאחר שאתם יהודים והוכחתם את זה, כנראה שהיטלר צדק.

SuzukiR
14-04-07, 19:53
אני נולדתי יהודי בן להורים יהודים בן למשפחה יהודית
ואני גאה בהיותי יהודי ומוכן למות ולא להכחיש את אמונתי ולא להיטמע בידי גויים

אני נולדתי בארץ ישראל ארץ אבות אבותינו ארץ שניתנה לנו מידי הקב"ה
ואני ימות בארץ הזאת ואני יקבר בארץ הזאת

כל אותם אלה שמיתביישים בהיותם יהודים בעיה שלכם
אבל אין יותר גאה ממני במורשת שלי ובאהבת העם שלי לא משנה ספרדי או אשכנזי
מיבחנתי יהודים זה יהודים ( מלבד הבוגדים שדינם מוות )

אני אוהב את כל עם ישראל לא משנה בגלות או בארץ ישראל
בושה לאלה שמיתביישים בהיותם יהודים זה רק מעיד על עצמם משהו

Leo
14-04-07, 20:00
פחחחחחחחחחחחחחחח שילכו לז***ן מצידי , זה למה לא נרשמתי לbb.com כולם שמה ליברלים כוסיות אנטישמים וערבים , לעומת טיניישן.

מדהים איך יכול להיות פער כזה גדול בין שתי אתרים מפורסמים עם מיליוני גולשים

נ.ב
נכנסתי לנושא וכל מי שפרסם שמה משהו הוא מפגר גמור.
אולי זה ההבדל בקהל היעד.

Bir0x
14-04-07, 20:14
סתם אמריקאים טיפשים ושמנים.

בכל מקרה אני יהודי גאה,וכל מה שעבר על העם היהודי בהקמת המדינה רק מחזק אותי ...
שימו לב שהיהודים הם משהו כמו 0.1 מכלל העולם ולקחנו חמישית מפרסי הנובל שחולקו..זה אומר משהו

משתמש מספר אחד
14-04-07, 20:45
שמע כל עוד זה בפורומים ודברים ובמקומות שאיא פשר לפגוע בך פיזית.. תתגאה במיש אתה..
בכל מקום תתגאה במי שאתה אל תתבייש בחיים כי זה מי שאתה .. אתה נצר לשושללת של יהודים גאים..
ששונאים בכל העולם עקב ההצלחה הכבירה שלהם.. תתגאה במי שאתה - הבן של דוד המלך.. יהודי!

אומנם בגרמניה ובמקומות כאלה שהשנאהשל היהודים גדולה מאוד עדיף לשמור על פרופיל נמוך:whistle:

Dino Psaras
14-04-07, 20:54
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אתם כ"כ טיפשים שזה מוציא את כל הכיף לצחוק עלייכם! לא הבנתם שמה שהוא רשם זה בצחוק, וכולם הגיבו לו בצחוק! זאת פריצה מדעית חיובית, והוא אומר בציניות של הפוך על הפוך, בעד ישראל! (כאילו שזה דבר שמובן מאליו שהוא חיובי, ופירש אותו רע, כי זה מה שלכאורה תמיד עושים לישראל!)

וכולם מגיבים: "יהודים ארורים, הוציאו את כל הכיף מבדיקה רגילה שבה דוחפים לך אצבע לתחת....."

שמעו, אולי הם צודקים, טימטום צריך למגר..... מאחר שאתם יהודים והוכחתם את זה, כנראה שהיטלר צדק.

לא ידעתי שההגדרה "טמטום" היא כללית.

אתה פה המטומטם.

Night_Wolf
14-04-07, 21:05
מי הם ביכלל באימא שלי מה יש לך תיראה על מה אתה מדבר... ילדיי כאפות עם שפם בר מיצווה אמריקאים מפגרים עם חננה באף שנוסעים כול יום על סקאט יכולים לדבר על ההישראלים ביכלל? פחחחחח וואלה תיהיה בריא בצחוק אל תגיד את זה :boxing:

איזה תגובה לענין אחי אני אוהב אותך!:1eye:

henb
14-04-07, 21:11
מה אתה מתבייש בזה שאתה יהודי
עם זה מה שאתה חושב אז אתה לא יהודי
יהודים לא שמים זיין על מה שחושבים עלייהם שיתפוצצו כולם

Antonator1
14-04-07, 21:34
חחח, תמיד מצחיקים אותי החברה' מישראל שחושבים שאירופה זה כמו פה ואומרים לכולם כמה שהם גברים על כולם שם. ילדודס, בכיכר מרכזית בפראג או ריגה - אם אתם תופסים תחת, אתם תיפלו - ותיפלו חזק! מישהו סיפר פעם לאיזה ערס מהכתה הקודמת שלי שברוסיה איזו חבורה הרגה בן אדם מבוגר, והוא מתלהב לי - "אם הם מתעסקים איתי - כל אחד מקבל 10 כאפות לעעעעעעעעפנים!" המשפחה של אמא שלי חיה כל המאה ה - 20 עם שמות משםחה בדויים. איך זה?

Leo
14-04-07, 21:43
חחח, תמיד מצחיקים אותי החברה' מישראל שחושבים שאירופה זה כמו פה ואומרים לכולם כמה שהם גברים על כולם שם. ילדודס, בכיכר מרכזית בפראג או ריגה - אם אתם תופסים תחת, אתם תיפלו - ותיפלו חזק! מישהו סיפר פעם לאיזה ערס מהכתה הקודמת שלי שברוסיה איזו חבורה הרגה בן אדם מבוגר, והוא מתלהב לי - "אם הם מתעסקים איתי - כל אחד מקבל 10 כאפות לעעעעעעעעפנים!" המשפחה של אמא שלי חיה כל המאה ה - 20 עם שמות משםחה בדויים. איך זה? זה אינטרנט.

נ.ב
זה עובדה שה"יהודי הגלותי" הוא ליברל פחדן , כי מה לעשות רק אלה שרדו את כל פוגרומים (המשפחות שלהם והחינוך).
קיצר המכניקה של האבולוציה במיטבה.

Antonator1
14-04-07, 22:07
זה אינטרנט.

נ.ב
זה עובדה שה"יהודי הגלותי" הוא ליברל פחדן , כי מה לעשות רק אלה שרדו את כל פוגרומים (המשפחות שלהם והחינוך).
קיצר המכניקה של האבולוציה במיטבה.
די להיות פסאודו אינטלקטואל...

Leo
14-04-07, 22:16
די להיות פסאודו אינטלקטואל...
נו מה קשור , תראה את היהודים בכל הארצות שבגולה , תראה למי הם מצביעים.

אבל אתה צודק הפלצתי חזק עכשיו.

shahaflol
14-04-07, 22:55

קראתי את הפוסט, והבנתי אותו כמו שצריך. רק חבל שאתה לא מסוגל לחשוב בצורה רחבה יותר ( דיברת על טמטום?) ולהבין שאנחנו לא מדברים על האנשים האלה ספציפית, אלא באופן כללי.
אהה גאון?

Elevation
14-04-07, 23:00
קוקים וקוקיות.... דיברתי על מי שלא הבין, תרגיעו.

Night_Wolf
14-04-07, 23:04
נהדר כמה שהפוסטים האלה הורסים את האוירה החברתית בפורום:1eye:

Tnavon
15-04-07, 00:03
"Damn those evil j00z"

כוס אמא שלו צריך להרוג אותו
מה זה צריך להיות כוס אמק???????????

angrymofo
15-04-07, 14:10
נו מה אתה דפוקים? הבנאדם הביא את זה בצחוק וגם התגובה השניה היא מן הסתם בצחוק ואז בא איזה אחד משועמם ולקח ברצינות והתחיל באמת ללכלך עלינו ואז כמעט כולם שמה התחילו להשתיק אותו.
אתם יודעים מה כתוב שם? שהיהודים הוציאו איסור על בדיקת הקולונוסקופיה שזה בדיקת עינוי מהתחת (תרתי משמע).