PDA

צפה בגרסא המלאה : מספר שאלות על תזונה נכונה וגיינר מתאים

רוני אסולין
26-04-13, 13:01
ברוכים הנמצאים, אני רוני ואני חדש בפורום.
לאחר קריאה מעמיקה בפורום כולל כל הלינקים למאמרים בתוך האתר ומאמרים חיצוניים יש לי מספר שאלות.
אני בן 26 אני שוקל 60 קילו ואני עובד 2 עבודות, נרשמתי למכון, אך בגלל חוסר זמן אני לא אוכל
הרבה (2 ארוחות ביום) אני יודע שזה לא מספיק ואני אנסה לאכול עוד בין לבין זה פשוט מאוד קשה.
מה גם שיש לי חילוף חומרים מהיר. אני יודע שלאכול בלי עזרה מהצד זה יהיה בלתי אפשרי, לכן קראתי על גיינרים, בהתחלה ניגשתי לחנות של הפורום במחשבה שאני קונה את צ'מפיון מאס או פרוגיינר
אך המוכר המליץ לי על פרפקט 3000 מהסיבות שנרשמו פה, הבנתי שיש בו יותר פחממות.
המוכר עוד אמר לי שאני צריך לאכול באיזור ה2500 קלוריות ליום כדי להעלות שזה נראה לי קצת מוגזם.
חשבתי יותר באיזור ה1500-1600.
רציתי לדעת האם הפרפקט הייתה הקניה הנכונה?
ואיך ליישם את הגיינר בצורה הכי יעילה? מנה ביום כאשר אני לא מתאמן ו2 ביום שאני כן מתאמן?
עדיף בבוקר? ערב? צהריים? והשאלה שהכי מעסיקה אותי, האם למהול אותו במים או חלב (במידה וחלב אז רגיל או דל שומן)? תודה לכולם ומצטער על החפירה.

יועץ לתוספי תזונה
26-04-13, 18:36
היי ברוך הבא לפורום.
קודם כל 2500 קלוריות בתפריט מסה זה לא הרבה.
כל פעולה של הגוף שורפת קלוריות אפילו הפעולות שאין ביכולתינו לשלוט כגון פעימות הלב ונשימה הן פעולות שבהם הגוף שורף אנרגיה.
בנוגע לגיינר פרפקט 3000 מבית חברת נייצ'רס בסט.
אין ספק שהפרפקט 3000 היא אבקה חזקה הנועדה לאלו המתקשים באמת לעלות במסה והמומלצת ביותר עבורם.
יחד עם הפרפקט 3000 ותזונה נלותת נכונה הדרך לעלייה במסה סלולה.

חשוב להבהיר לך ש2 ארוחות ביום לא מספיקות לעלייה במסה.
כמה שלוח הזמנים שלך צפוף חשוב להקדיש זמן לעצמך,לנוח,לאכול וכד'.
נסה להקפיד על אכילה ברווחי זמן של שעתיים בערך בין ארוחה לארוחה.
ארוחת בוקר-ארוחת ביניים-ארוחת צהריים-ארוחת ביניים-ארוחת ערב וארוחה לפני השינה זו דוגמא אפשרית לביצוע. לא להזניח ארוחה כשעה וחצי לפני אימון וארוחה מיד אחרי אימון.
המינון מהגיינר תלוי בכמות האוכל והקלוריות שאתה צורך במשך היום.
אני ממליץ לך לשחב את כמות הקלוריות שאתה אוכל מאוכל וכמה שחסר תוסיף מהגיינר(במהלך מסה מומלץ לצרוך את הגיינר עם חלב 1-3% ע"מ להוסיף עוד קלוריות).

את המוצר ניתן לצרוך מתי שבא לך.

במידה ויש לך עוד חורים שחורים ועוד שאלות אתה מוזמן לשאול

רוני אסולין
26-04-13, 21:01
מודה מאוד על התשובה המלאה, יש לי אז רק 2 שאלות.
כמה קלוריות מנה של גיינר נותנת (כרגע אני שם 3 כפות על כוס וחצי חלב עד שהשייקר כבר מלא), מצד שני כמה קלוריות יש בכל כוס מדידה כדי שאוכל לחשב את ההשלמה כמו שהמלצת.

שאלה שניה, אני מניח שלא התכוונת לארוחה מלאה כל שעתיים כי זה באמת יהיה בלתי אפשרי, בטח התכוונת ל3 ארוחות מלאות ועוד כמה "שטויות" בין לבין, אשמח לקבל דוגמא טובה לתפריט מתאים בשבילי (כולל הגיינר בין לבין), לצערי הלינק למחשבון הbmr שפורסם פה בשרשור הנעוץ אינו פעיל.

רוני אסולין
27-04-13, 04:19
אהה ועוד שאלה קטנה, כמה חלבון יש במנה אחת (3 כפות)? האם זה מספיק חלבון לצריכה של אחרי אימון או שצריך להוסיף עוד כמו ביצים/קוטג/חזה עוף?
טונה בכוונה לא רשמתי, לא אוהב את הטעם בלשון המעטה..
אודה לתשובה על 3 השאלות

רוני אסולין
28-04-13, 17:38
מקפיץ..
זה מאוד חשוב לי..
תודה

aviramy5
29-04-13, 19:15
אחי אני גם במאסה וגם במשקל שלך,והתפריט שלי אומר 3 ארוחות מלאות ביום+2 כוסות קורנפלקס על כוס חלב(ארוחת ביניים)+2 יוגורטים הרגילים 0% ופרי לבחירה(ארוחת ביניים)=5 ארוחות.
אני אישית גם לא מספיק לאכול את הכל,אז אני שותה 2 ביום של אימון,1 ביום בלי.