PDA

צפה בגרסא המלאה : נעליים לחדר כושר

Carmi Fym
28-04-13, 19:29
איזה נעליים מומלצים לחדר כושר יש משהו מיוחד או כל נעל ספורט כמו סקוני ,אסיקס,נייק וכו' יתאימו ..
העיקר שלא יהיה סוליה שטוחה אני משאר נכון !?

תודה מראש

peta11
28-04-13, 19:37
אתה מתכוןן נעלי ספורט או נעליים לסקוואט שזה נעליים שטוחות בסגנון אולסטאר?

Yoshi-Moto
28-04-13, 20:30
לא צריך משהו מיוחד, כמו כל ספורט- ניו בלנס, נייק, סקוני...
אומרים שלאולסטר יש אחיזה טובה לדדליפט

פרשנדתא
29-04-13, 12:55
אולסטאר לא בדיוק מייצרים אחיזה טובה יותר, פשוט אין בולמי זעזועים שמבזבזים אנרגיה ומערערים יציבות בתרגילים כמו דדליפט וסקוואט, והסוליה שטוחה ככה שכף הרגל לא בזווית (זה לא טבעי)
ממליץ מאוד נעל כמו אולסטאר לתרגילים האלה (או יחף)

אבל בתאכלס, למתאמן שלא מרים בתרגילים האלה משקלים כבדים (או שכן אבל אין לו מטרה מיוחדת להשתפר בהם), ואולי אתה אפילו לא עושה אותם, אז זה לא כ"כ רלבנטי. כמו מי שמעלי אמר, כל נעל ספורט תעשה את העבודה

stavnim5
29-04-13, 14:02
אני בא לחדכ עם נעלי ריצה ובסקוואט אני פשוט עושה תרגיל מיוחד מאוד בשם "פשיטת נעל"

i.sh.
29-04-13, 16:10
אני בא לחדכ עם נעלי ריצה ובסקוואט אני פשוט עושה תרגיל מיוחד מאוד בשם "פשיטת נעל"

נשמע מסובך. איפה מוצאים סרטוני הדרכה לפשיטת נעל..????

אלי כהן
29-04-13, 22:26
הסיבות שלא מומלץ לעבוד עם נעלי ספורט זה
1. בגלל שיש בולמים בנעלים אולי אתה תרים יותר משקל אבל כמי שהחבר'ה פה אמרו אתה תשים לב לבד שהרגליים שלך יתחילו להיתנענע כי הרגל שלך לא יציבה בנעל הזואת.
2. אל תשכח שאם אתה עושה סקוואט עם משקלים אתה שוחק מהר תבולמים/ג'ל שיש בנעל ואם אתה מתכוון לעשות אירובי אחרי המשקולות הייתה מעדיף נעל עם בולם טוב ולא שחוק.
3. כשאתה עובד עם נעל ספורט אתה מאבד מהמייצבים שלך משו שלא הייתי מוותר עליו
לסיכום הכי מומלץ נעל שטוחה בלי בולם או כמו שמישו פה אמר תעשה פשיטת נעל חח

aviramy5
30-04-13, 00:01
כמו שאמרו פה לדדליפט וסקוואט רצוי נעל שטוחה,הבעיה אם באותו אימון אתה עושה אירובי ואז סיוט לרוץ איתה.

omrique
02-05-13, 19:38
אפשר להתאמן עם נעלי קטרגל?